Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Dec. 7. Szombat 5:23
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Hugi
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [7 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Ari
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 16. Szerda 21:54    Hozzászólás témája: Hugihírek Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hugihíreket kaptunk az új gazdiktól:
Szia Ari!
Megnéztem a képeket szuperek lettek! Mosoly A mai nap alvással telt. Ki
kellett pihenni az éjszakai fáradalmakat. Hugi ma ajándékot kapott.
Rózsaszín strasszköves bőr nyakörvet, gravírozott aranyszínű bilétával.
Nagyon csinos lett! Mosoly A macskusszal még mindig viharos a
kapcsolatuk, ezért a cica kiköltözött a garázsba. De a "gazdapapival"
már megbékélt. Eszik, de a gépsonka és a keksz a favorit. A mai este
nyugalmasabbnak ígérkezik, bár a nyusziját már megtépázta.Mosoly

Puszi: Hugi family
Vissza az elejére
Ari jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ari
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 16. Szerda 21:53    Hozzászólás témája: Re: tapasztalt pincsi gazdi voltam Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Hugi már boldog gazdis eb. Viszont tudok Neked ajánlani egy másik gyepmesteri telepen lévő pincsit. A veszprémi állatvédők gondozásában van a fiúcska, a www.allatvedok.mindworks.hu oldalon az SOS kutyák között megtalálod.
A Budapestre szállítását vállaljuk ha szükséges.
Üdv, Ari.
Vissza az elejére
Ari jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 16. Szerda 12:50    Hozzászólás témája: Re: tapasztalt pincsi gazdi voltam Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tegnapi jó hír Aritól:
Hugi tegnap este begazdisodott. Szuper helyre került a kiscsaj. Volt egy sicujuk, aki sajnos átment a szivárványhídon, és mostanra telt le a gyászidő. A leány, Noémi - akinek az anyukája beleszeretett Hugi fotójába - a párom volt a Noés örökbefogadó napon májusban. A nagymama pedig a Noétól fogadta örökbe Mimit.
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 13. Vasárnap 13:00    Hozzászólás témája: Re: tapasztalt pincsi gazdi voltam Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Sajnos el kell, hogy szomorítsalak! Huginak van gazdijelöltje, sőt valószínűleg kedden már költözik is.
Ha továbbra is szeretnél egy pincsit örökbefogadni, kérlek írj nekem és a következő mentett pincsinknél gondolni fogunk Rád! Az emailem: j.zsuzsa@gmail.com
Üdv, Zsuzsa
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Évi hugi
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 12. Szombat 8:59    Hozzászólás témája: tapasztalt pincsi gazdi voltam Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Nagyon édes ez a kutya,és az a legédesebb benne hogy az én kis
kutyusomra hasonlit,szinte megszolalásig olyan mint ö volt!
Csupán csak annyi a különbség köztük,hogy Hugi szuka,Dincsi
pedig kan volt.
De sajnos csak volt,mert az év elején elvesztettem.
Epilepszia betegsége volt.Imádtam öt,és Hugit is imádnám!
Majdnem 6 évig volt meg Dincsi,amikor megláttam Hugit,nem gondol
kodtam,és már irtam is az e-mailt.
Amire nagyon várom a választ,mert én igazán szereték a gazdija lenni!
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 6. Vasárnap 13:57    Hozzászólás témája: Hugi
Téma leírása: gazdijelöltek
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hugi túl van az ivartalanításon, a sérvét is rendbe tették. Minden rendben vele szerencsére.

Hugiért hosszú tömött sorokban sorakoznak a gazdijelöltek, Ari vonala folyamatosan ég.
A versenytárgyalás eredményét hamarosan ismertetjük. lol
Gazdihoz csak a varratszedés után költözik.
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 2. Szerda 10:15    Hozzászólás témája: Hugi
Téma leírása: a pincsilány
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hugi egy 2-3 éves pekingi palotakutya kislány, akit a veszprémi sintértelepről mentettünk, ahol altatás várta volna. Hugi imádnivaló kutya, kedves, játékos, aranyos, ideális családi kutya lakásba. Mindenkivel jól kijön, más kutyáktól nem tart, a macskákat is elviseli. Sérve volt, ezt megoperáltattuk, és ivartalanították is. Szobatiszta, nem rombol a lakásban. Nagyon ragaszkodó, ezért olyan gazdit keresünk számára, aki sokat van vele.
Érdeklődni Arinál lehet a 06 30 990 1234 számon vagy az orokbefogadas@minimenhely.hu emailcímen.

Hugi Arinál ideiglenesezik, a szabadulása után a hétvégét rögtön balatoni hajókázással töltötte. Jó kis váltás a rácsokhoz képest lol
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [7 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu