Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Júl. 19. Péntek 16:12
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  
Társalgás
Moderátorok:  Koy
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 347 / 348 oldal [8677 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 345, 346, 347, 348 Következő
Szerző Üzenet
csiko
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 5. Péntek 16:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bristol írta:
Be sem kell írni,csak rálépni és rögtön beadja! pattog nagy vigyor

Nagyon szépek a kutyusaid:))Megkérdezhetem meik a fiu ill. lány?Sajnos nekem a képek alapján nem esik le:))Lenne majd még kérdésem:)))Koynak:én személy szerint 70ezerbe vettem a kutyut chippeltetés stb plusz.Megérte:))Püspökladányi tenyésztőtől vettem ami viszont nem volt jo választásSzomorú(Mostmár nem bánkódóm azért.Szeretem a kutyunkat:)Az ugatás szerintem inkább a területörzésből fakad ennél a fajnál,merthátugye régen azért örzővédő volt a fajta.....Hát végülis meg lehet szokni:))nekünk a szomszédokat már nem is zavarja:)))))
Vissza az elejére
csiko jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bristol
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 5. Péntek 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Be sem kell írni,csak rálépni és rögtön beadja! pattog nagy vigyor
Vissza az elejére
bristol jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 5. Péntek 15:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon Boldog Töltöttem fel a Galériába képeket!Oda sikerült.Ha valaki kiváncsi rá megnézheti,bristol néven vannak.Vagy beírja a keresőbe ezt http://pet.site.hu/u/bristol/?g2_page=1 és akkor rögtön beadja. Wink punk
Vissza az elejére
bristol jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 5. Péntek 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szóval várom a hozzáértők tájékoztatóját,mielőtt teleírom mára a hülyeségeimmel a fórumot! Wink
Vissza az elejére
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 5. Péntek 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sír vagy nagyon szomorú Így se megy! Evil or Very Mad Egy uccsó próba,ha nem sikerül akkor vki okosítson ki,hogyan is kell? Szemforgató
Vissza az elejére
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 5. Péntek 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bristol írta:
Sziasztok!Megpróbálok feltenni a kutyijaimról képet hátha sikerül! Mosoly

Szomorú Hát ez nem sikerült. Sír vagy nagyon szomorú Megpróbálom hátha egyesével megy. lol
Vissza az elejére
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 5. Péntek 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!Megpróbálok feltenni a kutyijaimról képet hátha sikerül! Mosoly
Vissza az elejére
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 5. Péntek 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="Koy"][quote="csiko"]
Koy írta:
Ez most jutott eszembe, de már régen meg akartam tudni, hogy a shar-pei mennyire ugatós, remélem nem nagyon lol !

Sziasztok!Ha nem haragszol én is válaszolnék.Nekem négy Sharpim van és nagyon bírnak kint a kertben ugatni.De ha bent vannak akkor nem üvöltöznek.Én is anno úgy vettem őket,hogy az az infom volt,hogy nem ugatós fajta de erre rácáfoltak az enyémek! Szemforgató
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 5. Péntek 8:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiko írta:
Koy írta:
Ez most jutott eszembe, de már régen meg akartam tudni, hogy a shar-pei mennyire ugatós, remélem nem nagyon lol !

Szerintem nevelés kérdése:)))A mienk nagyon csendes tud lenni viszont a lakást örzi:))Ha valaki csenget bekopog azonnal ugat és erről sajnos leszoktatni nem sikerült:))ráadásul igen komoly mély hangja van:))

Hát ez nem túl biztató, én ugyanis a kevésbé/egyáltalán nem ugatós kutyákat preferálom, pl: a német dogom hagját először egy éves korában hallottuk Cool .
Igaz most már gyakrabban beszél, de soha sem feleslegesen lol .
Ha nem vagyok indiszkrét a ti kutyátok mennyibe került és honnan van, ugyanis nehezen térek napirendre az árak fölött (ti.:tervbe vettem egy shar-pei beszerzését... Cool )
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
csiko
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 4. Csütörtök 16:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:

Szerintem nevelés kérdése:)))A mienk nagyon csendes tud lenni viszont a lakást örzi:))Ha valaki csenget bekopog azonnal ugat és erről sajnos leszoktatni nem sikerült:))ráadásul igen komoly mély hangja van:))
Vissza az elejére
csiko jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 4. Csütörtök 10:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 4. Csütörtök 8:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiko írta:
Nem szeretnék senkit megsérteni de itt 1-2 kutyus ami tetszik is:))Hát hogyismondjam a többi:(((

Hello!
Nem tudom, hogy az általam linkelt kennel képeire/kutyáira írtad a reakciót, de én fölvettem velük a kapcsolatot és az az ár, amit a külföldi kutyáért említettél nem is olyan elrugaszkodott Szomorú .
Itt egy kék kölyök 250e, a felnőttek 300-600e-ig vannak kikiáltva Döbbent
Ez így megy mindenhol dühbegurul ?
Vissza az elejére
csiko
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 3. Szerda 13:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
Zorro a fekete Hozé írta:
Én olyan hülye vagyok hogy véletlen a saját kutyámat vertem agyon.

Hát ehhez nincs mit hozzátenni Döbbent
Talán, ha fordítva... cenzúrázva

Istenem....nagyon mély az iq szakadék...
Vissza az elejére
csiko
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 3. Szerda 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem szeretnék senkit megsérteni de itt 1-2 kutyus ami tetszik is:))Hát hogyismondjam a többi:(((
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 3. Szerda 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiko írta:
Koy írta:
Nos megtaláltam Embarassed ...
Mit mondjak... őszintén szólva eddig nekem a fehér színű sarpik nem nagyon tetszettek ( az "a kutya" hirdetései között láttam egy képet, ami eléggé előnytelen volt a kutya számára, ennélfogva le is írtam ezt a színváltozatot), de most megnézve Sába királynő képeit megváltozott a véleményem Nagyon Boldog
Gratulálok a kutyushoz és gratulálok a képekhez is, tudom milyen nehéz kutyát fényképezni lol taps

Párszor jártam erre de nem volt erőm irni:))Köszönjük szépen:)A fényképezkedés nála nem gond jobban pozol mint akármeik modell:P

Hello!
Találtam egy jó kennelt, ha már ismered akkor is érdemes most megnézni, vannak náluk kék shar-peiek... ha érdekel: www.rubyred.atw.hu/ Cool
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 3. Szerda 12:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zorro a fekete Hozé írta:

Hát ehhez nincs mit hozzátenni Döbbent
Talán, ha fordítva... cenzúrázva
Vissza az elejére
Zorro a fekete Hozé
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 3. Szerda 11:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Zorro a fekete Hozé jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
csiko
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 29. Péntek 16:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
Mit mondjak... őszintén szólva eddig nekem a fehér színű sarpik nem nagyon tetszettek ( az "a kutya" hirdetései között láttam egy képet, ami eléggé előnytelen volt a kutya számára, ennélfogva le is írtam ezt a színváltozatot), de most megnézve Sába királynő képeit megváltozott a véleményem Nagyon Boldog
Gratulálok a kutyushoz és gratulálok a képekhez is, tudom milyen nehéz kutyát fényképezni lol taps

Párszor jártam erre de nem volt erőm irni:))Köszönjük szépen:)A fényképezkedés nála nem gond jobban pozol mint akármeik modell:P
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 21. Csütörtök 13:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 21. Csütörtök 8:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egyébként hol találom a képeket a kutyusodról, mert a kutyám képe topicban nem volt csiko galéria Szomorú
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 21. Csütörtök 8:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiko írta:
Koy írta:
Hello!
Így már kezd világossá válni a kép, köszi.
Egyébként a te kutyád képeit csatoltad ide? Nagyon szép!
Őszintén szólva nekem is a zsemleszínű, illetve a kék kutyusk teszenek-a shar-peiből is Mosoly

A sajátom a csiko gallériában van.Ez egy netes képMosoly)Annak idején én is szerettem volna 1 brillblue vakondot:))de sajnos 1200€ ért lett volna megfelelő kölyök hollandiába:((Ezért döntöttünk magyarországi alom mellett a párommal:)))Nem bántam meg.Bár sajnos a tenyésztő biztos nem bánik jól a kicsikkel mert a mi blőkink nagyon félős.Biciklitől menekül és az emberekkel sem ismerkedik.Igy viszont minket rajong körbe itthon és a cicánkat:)))

Ezt érdekesnek tartom: egyrészről, hogy Hollandiában milyen árak vannak, bár lehet hogy csak én vagyok naiv, hiszen én a német dogomat 60000.- ért vettem... Összezavart
Másrészről az is meglep, hogy a tenyésztő ilyen félős kiskutyát adott el, ez nem túl hízelgő rá nézve!
Vissza az elejére
csiko
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 20. Szerda 23:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
Hello!
Őszintén szólva nekem is a zsemleszínű, illetve a kék kutyusk teszenek-a shar-peiből is Mosoly

A sajátom a csiko gallériában van.Ez egy netes képMosoly)Annak idején én is szerettem volna 1 brillblue vakondot:))de sajnos 1200€ ért lett volna megfelelő kölyök hollandiába:((Ezért döntöttünk magyarországi alom mellett a párommal:)))Nem bántam meg.Bár sajnos a tenyésztő biztos nem bánik jól a kicsikkel mert a mi blőkink nagyon félős.Biciklitől menekül és az emberekkel sem ismerkedik.Igy viszont minket rajong körbe itthon és a cicánkat:)))
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 20. Szerda 8:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello!
Vissza az elejére
csiko
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 19. Kedd 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
csiko írta:
Hát nekem van:P most múlt 1 éves dec 15ikén.5hetes kora ota van nálam.Ez a kutya egy külön családtag.Haláli:))Szivessen osztok tapasztalatot ha valakit érdekel:)

Hello csiko!
Lenne egy teljesen laikus kérdésem: minden shar-peinek fölvarrják a szemét? Vagy elképzelhető az, amit a hirdetésekben írnak, hogy plasztikai beavatkozásoktól mentes? Döbbent

Legjobb tudomásom szerint ez az átlag min.80% teszi ki(mármint a felvarrás)ami igazábol nem is felvarrás.A kicsiknél figyelni kell nagyon mert ugye akkor még iszonytató méretü a bundácskája és nyomodik a szemére,amitől a szemhéja befordul.Na ezért szokták 1-2 öltéssel kiforditva "feltűzni",amit persze kb 1-2 hét múlva kiszednek.Szóval nem olyan kimondott plasztikai műtétről van szó.Gondolom előfordulhatnak sulyasabb esetek ahol komolyabb mütétet végeznek,de én ilyennel még nem futottam össze:)A fellvarás pedig nem is látszik,észre sem veszed csak ha tudod hogy volt:)
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 19. Kedd 9:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiko írta:
Hát nekem van:P most múlt 1 éves dec 15ikén.5hetes kora ota van nálam.Ez a kutya egy külön családtag.Haláli:))Szivessen osztok tapasztalatot ha valakit érdekel:)

Hello csiko!
Lenne egy teljesen laikus kérdésem: minden shar-peinek fölvarrják a szemét? Vagy elképzelhető az, amit a hirdetésekben írnak, hogy plasztikai beavatkozásoktól mentes? Döbbent
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 347 / 348 oldal [8677 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 345, 346, 347, 348 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu