Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Júl. 22. Vasárnap 9:49
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  
Társalgás
Moderátorok:  Koy
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 348 oldal [8677 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 346, 347, 348 Következő
Szerző Üzenet
SMN
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2010 Dec. 30. Csütörtök 20:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SMN jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
timy-nanda
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 12. Vasárnap 23:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szép jó estét!

Igen asszem van benne valami amit Tina írt!!! Mr. Green Nagyon Boldog lol pirul

csak ennyit akartam! puszitküld

http://gallery.site.hu/u/timy-nanda/
www.timisharpei.mindenkilapja.hu
Az igaz barátság érték, becsüld meg a kutyádat!
Vissza az elejére
timy-nanda jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 12. Vasárnap 23:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Figyelj már Felkerné..! te NEM vagy tisztába lily kutyád őseinek a színével? lol majdnem mindenhová kéket írtál.. közben van fekete és foltos is!! akkor miröl is beszélsz? úú de beszívtad fejvakar lol szted fogják kapkodni a lilibabákat mint a wick babákat.. azt felejtsd el!!
bár ezt nem tudhatom.. majd az idő kideríti! de előreláthatóan így lesz! Wink jah és lily apja helyén miért lily lisbabkori képe van? nagy vigyor nagy vigyor

jah és annyit,h én ezzel nem háborút szeretnék ,,robbantani'' hanem a tényeket ismertetni! Neutral
nah pusza

Legutóbb Szabó Leontina szerkesztette (2009 Júl. 12. Vasárnap 23:32), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Szabó Leontina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 12. Vasárnap 23:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia hajni! én is csak ma értesültem,h mi van itt A fórumon! fú legalább vagy fél éve nem voltam fent!
Hajni, szerintem nem azért rakta fel xy a linket,h húha ez most fáj neki,h vettél egy kutyát 1000€-ért! hanem azért mert tudjuk, Lilly röl soha nem fogunk látni szembeni képet, mert kimondottan csúnya kutya! itt ez a lényeg.. ezen lovagolnak,h szegény lillyvel,h kibaszott a sors:S és te meg megvetted! a vérvonalában van fekete.krém.fawn.lila.kék kutya.. sőt még foltos is!! erről a kutyáról SOHA nem fogtok látni szemből képet...ha eddig nem rakott fel csak a popsijárol képet.. akkor mire várjunk?! a lila és a kék színben meglátta a pénzt... és most gyerünk kutyákat árulni DRÁGÁN lol Mad szánalmas...
MIND1

Tényleg hajni! megvannak a kiskutyák?!

nah szép estét mindenkinek! Wink
Vissza az elejére
Szabó Leontina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Felker Károlyné
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 10. Péntek 14:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Made in China írta:
Sziasztok!

Gondolom mindenkit érdekel Felker Károlyné( Blue Batta Kennel) Új kutyája!

Itt a link: (itt megtalálható a kutya friss képe, a valódi pedigree-je, és a szülők képe is!)
http://209.85.129.132/search?q=cache:uQF_HvkutcwJ:www.snautz.de/hunde/rassehunde/welpen/shar-pei-20022.html+Pulushpe+Sheba+II&cd=2&hl=hu&ct=clnk&gl=hu

Üdv.: Made in China

összesen kettő darab embernek mondtam,még egy,vagy két nappal Lilly érkezése előtt,hogy lessz egy új családtagunk aki amerikai..
ez pedig a Margó és a Viktor volt.
Kedves Margó a legkevésbé sem gondolom hogy te voltál...ezt csak említettem,nem hiszem hogy neked az lenne a legjobb elfoglaltságod,hogy engem baszogass..
én nem vádaskodom
de sajnos,én már sokmindenkiről el tudok képzelni MINDENT!!!
persze,gondolom hogy ezzel sokan mások is így vannak.
De könyörgöm,mondja már meg valaki,milyen bűnt követtem el azzal hogy vettem egy kutyát??????????????????
egyébként,hozzá teszem nem hirdetés alapján vettem,hanem egy nagyon kedves és jó ismerősömtől,azt a hirdretést már egy hónapja törölte,mégis kint van valamiért,azt én nem tudom....
Made in China biztos hogy ismerlek,előbb utóbb kiderül ki vagy te..

Mert az ember legjobb barátja a sharpei
képek: http://gallery.site.hu/u/Felker_Karolyne/
Vissza az elejére
Felker Károlyné jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Felker Károlyné
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 10. Péntek 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Made in China írta:
Sziasztok!

Itt a link: (itt megtalálható a kutya friss képe, a valódi pedigree-je, és a szülők képe is!)
http://209.85.129.132/search?q=cache:uQF_HvkutcwJ:www.snautz.de/hunde/rassehunde/welpen/shar-pei-20022.html+Pulushpe+Sheba+II&cd=2&hl=hu&ct=clnk&gl=hu

Írogass nyugodtan bármit..amit akarsz,a legkevésbé sem érdekel,abszolút nem tartozom senkinek magyarázattal,mi miért és hogyan történt.
többet nem kívánok nyilatkozni a témában,akármit írsz.
én lezártam,és szerintem te is találhatnál jobb elfoglaltságot,minthogy "valaki" vett egy kutyát..váó...
na pá.

Vissza az elejére
Felker Károlyné jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Felker Károlyné
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 10. Péntek 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Made in China írta:
Sziasztok!

Szia!
nemtom ki vagy..nem is érdekel.
Nem nem hiszem hogy "mindenkit érdekelne"
azt magyarázd már el nekem légyszives,hogy téged miért érint annyira rosszul hogy vettem egy kutyát???
a Made in China,nekem szól??
mert nem onnan van a kutya,hanem Amerikából lett hozva,Németországba,majd onann megvettem!
áruld már el kedves ismeretlen ebben mi olyan nagy szám????
miért lovagolsz napok óta ezen,és zaklatsz,nem mered felvállalni magad..
én felvállatlam hogy vettem egy kutyát..mert úgy tűnik ez neked *k..va* rosszul esik
folyamatosan belinkeled a hirdetést,hát nemtom..
te nemtod hogy a kutyákat így szokták hirdetni!
de hadd lepjelek meg és ide rakom neked a kennelt ahonnan a kutya jött.
és remélem végre leszálsz rólunk,és foglalkozz más valakivel,aki esetleg szintén vett mostanság egy kutyát.

http://www.sharpeipupsnc.webs.com/

ez a kennel honlap linkje,itt megtalálod,azt aki téged annyira érdekel.
és mi az hogy az eredeti származása,vagy bocs pedigrét írtál..
ezt sem értem..
kint van a honlapomon a pedigréje,a szülei sőt még pár nagyszülőt is találtam,és azon dolgozom hogy a legtöbb képet összeszedjem a családfájáról,mivel ha esetleg nem vetted volna észre a másik két szukámnál is képekkel van kint a pedigré.

már csak azt nem értem,hogy *kakit* se tudsz semmiről..hogy akkor miért lovagolsz ezen???
ha tudnál olvasni,látnád a pedigrén hogy amerikai kennel club.
neked nem tök mintegy egyébként?????
ki a *f...om* vagy te????
nem hiszem hogy tartoznék magyarázattal,semmiről!!
felejts el,hülye bunkó!

Vissza az elejére
Made in China
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 8. Szerda 12:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Vissza az elejére
Made in China jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Jassal
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 23. Csütörtök 8:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Timi!
Nagyon jó a kép a kis félévesről Nagyon Boldog . A kutyámat valójában Aramisznak hívják és 7,5 hónapos most. Mostanában készült képet nem hiszem, hogy felraknék róla. Most inkább elborzasztóan néz ki, mint impozánsan Sír vagy nagyon szomorú . Sajnos nagyon beteg, amivel nem tudunk véglegesen megküzdeni már december óta - legyöngült az immunrendszere, kialakult a demodex, erre még egy kis gombás fertőzés volt a hab. Ahol most tartunk: immunrendszer erősödött, demodex kihalófélben, gomba teljesen off. Ez viszont még korántsem ad okot a bizakodásra, hiszen már tartottunk itt néhányszor és újra előjött egyre és egyre brutálisabb tüneteket okozva. grrr
Nekem ő így is a világ legszebb kutyája, de mindenki csak undorodik tőle és ezt nem szeretem, de ígérem, ha meggyógyulunk (remélem, most tényleg) és kinő újra a szőre, rakok fel róla képet.
Formára egyébként csodaszép. Gyönyörűen beáll, 30 kg csupa izom (más nem is lehet rajta, mert enni nem hajlandó csak egy adag kaját egy nap), mivel állandóan mozgunk.
timy-nanda
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 21. Kedd 15:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Jonny!

Köszönöm szépen!
Te is hozzál képeket a kis fekete csöppségről! hagy gyönyörködjek, és Dobjuk fel egy kicsit ezt a kihalásban lévő fórumot! Nagyon Boldog

Vissza az elejére
timy-nanda jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Jonny
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 21. Kedd 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Nagyon helyes kutyus pirul
Vissza az elejére
Jonny jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
timy-nanda
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 21. Kedd 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Köszönöm szépen! pirul
Rakhatnál fel nekem képet Jassalról... mennyi idős most???

itt van neked 1 friss kép:
Shiran Vicrory Dolce Vita 6 hónapos baba

Szép napot! puszitküld

Vissza az elejére
Jassal
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 21. Kedd 8:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Gyönyörű kutyák!
timy-nanda
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 10. Péntek 9:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Tényleg kihalt a fórum! fejvakar Szomorú

Majd Én feldobom pár képpel! Nagyon Boldog Wink

Dolce Vita! Most voltunk fél évesek! baba pirul

Nandi

Trini

Végül KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!!!

Tessék jönni fórumozni!!! puszitküld

Vissza az elejére
zike
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 10. Péntek 6:45    Hozzászólás témája: hellllló Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!Döbbent Nahát!Nem ismerek rátok és magamra sem... Szemforgató paci zsonglor
summernightsharp
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 5. Csütörtök 10:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Na, igen, az olvasói hozzászóláshoz sok hozzáfűznivalóm nincs, teljesen igaza van...Szomorú
a magyar kiállítók, tenyésztők, kutyások nem sokminden érdemit látnak azokból a csodás tervekből amiket beharangoztak a vezetőségváltás utáni időszakban... Szomorú

Lehet itt perlekedni, puffogni, de semmi értelme nem lenne. Vagy kutyázunk így csendben tovább, vagy megelégelve a körülményeket kivonjuk magunkat az egyesület köreiből.

De nem csak kutyás téren, minden téren így van...
Ez a NAGY MAGYAR VAlÓSÁG rosszkedvû dühbegurul
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 5. Csütörtök 6:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

És egy hozzászólás...
Olvasó: A politika keményen beleszólt a magyar kutyázásba, aminek az eredménye 3 nap alatt eltűnt 100 milliók! Hogy kik szóltak bele és miért?
A kommunista frakció, Korózs Lajos államtitkár , Sirman Ferenc FVM államtitkár , dr. Gyenessei István miniszter, dr. Kondorossy Ferenc miniszter, Gy. Német Erzsébet, továbbá a kétes útlevélügybe keveredett, francia becsületrend lovag Verbói Lentulai György. Állítólag Gyurcsány Ferenc is odaszólt.
Ők mindannyian gátlástalanul, józan ész nélkül lobbiztak, személyesen eljártak minisztériumokban, ügyészségen, megtévesztve a parlament Mezőgazdasági Bizottságát az Állattenyésztési törvény módosításáért. A módosítási javaslatot végül az a Gy. Német Erzsébet nyújtotta be, akinek az ég világon semmi köze nincs az állattenyésztéshez, mivel az Új Magyarország Fejlesztési Terv végrehajtását felügyelő eseti bizottság tagja, és az Önkormányzati és területfejlesztési bizottság elnöke. (!) Ez a tény önmagáért beszél. A parlament pár szavazati többséggel, de elfogadta a módosítást az utolsó parlamenti napon, az utolsó pillanatban, mesterien megszervezett szemét korrupcióval.
Ezzel megnyílt a lehetőség a Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete számára, hogy megrendezhessen egy Európai Kutya Kiállítást. Az egyesület elnöke Korózs András, a kommunista államtitkár unokatestvére.
Miért volt erre szükség?
Az akkor érvényben lévő jogszabályok szerint nem tehette volna meg. Kiállítást , mint az állattenyésztés egyik értékmérőjét, csak tenyésztő szervezet rendezhetett. Az egyesület, szembeszegülve a törvénnyel, 10 éve gyakorlatilag állam az államban, szemben a törvényekkel kitűnően evickélt a zavarosban.
Törvénytelen működésért a Legfőbb Ügyészség 2004 évben pert kezdeményezett az egyesület ellen. Ennek a pernek szerves témája volt a kiállítások rendezése, azok engedélyezése. Kitűzött tárgyalási időpont volt és ma már tény, hogy a törvénymódosítás befolyásolta a Bíróságot az ítélet meghozatalában.
A kiállítás nagy felhajtással került megrendezésre 2008. október 3-5-én. Az egyesület vezetője által kiadott nyilatkozatok, televíziókban és sajtókban arról szóltak, hogy minden idők legnagyobb kiállítását megrendezték, óriási nevezési létszámmal, összesen 23.000 kutyás jött el Európa minden részéből. A VIP vendégek között megjelent számtalan kommunista politikus, aztán a letűnő üstökös Gémesi György, Lomniczi Ferenc, Lukács György a Mezőgazdasági Szakigazgatási Hivatal igazgatója, Simicskó képviselő és még sokan mások.
A becsült árbevétel mintegy 700 millió forint!
Ehhez az óriási számhoz még hozzá kell adni 44 millió forint felvett hitelt és az egyesület tulajdonában lévő lakás- és telekingatlanok eladásából származó bevételt, amiket még a kiállítást megelőző hónapokban a Korózs rokon jegyzett, az egyesület közgyűlésének rábólintása nélkül.
A meglepetés most következik: Korózs András elnök még a mai napig nem számolt el az egyesület tagságának, vezetőségének. A pénz eltűnt! A kiállítást az egyik héten veszteségesnek nyilvánította, a másikon meg közölte, talán 10 millió forint maradt!
Hová tűntek a 100 milliók? Azonnal felmerül a kérdés, a törvénymódosítás előtt kellett tejelni az elvtársaknak vagy utána.? Ki mennyit kapott a segítségért? Tételes elszámolás nem történt.
A székház eladását is előrevetítette, talán ingatlannal akar fizetni a lovagnak, ahogy ő szereti?
Az egyesület tagjai feljelentették a Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesületét, csalás, sikkasztás, hűtlen kezelés, adócsalás vélelmével. Az APEH már bemutatta a felhatalmazását, és elkezdte a teljes átfogó 5 éves vizsgálatot.
Meg kell említeni, a legutolsó APEH-vizsgálatot "elintézték". Akkor áfa vizsgálatnak indult, és reprezentációs elszámolások vizsgálata lett. A Legfőbb Ügyészség is végre elkezdi a törvényességi vizsgálatot, mert ugyan évek óta nem tesz semmit, efölött már nem hunyhat szemet.
Az egyesület elnöke nyugodt, miért ne lenne, amikor többek előtt dr. Gyenesei miniszter átfogta vállát, és annyit mondott - ne izguljatok, a kormány veletek van!
Ők meg nem izgulnak. Meghívták a minisztert és a lovagot saját pátriájukra, Szilvásváradra, ahol a következő kutyakiállítást rendezik és ott folytatódik a komcsi dáridó a tagság pénzén.
http://www.szilvasvaradcacib.hu/bem_hun.htm
m.a.
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 5. Csütörtök 6:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nos, talán valaki nem olvasta... Döbbent
Balhé az ebtenyésztőknél
Nagyon paprikás a hangulat a magyar ebtenyésztők körében. A tagok nem értik, hogy az országos szervezet miért kerül egyre nehezebb anyagi helyzetbe, amikor százmilliós nagyságrendű bevételei vannak az egyesületnek. A közgyűlések ritkák, a tagok szerint a vezetőség titkolózik, az elszámolások pedig számukra nem nyilvánosak. Érthetetlennek tartják, hogy az egyesület elnöke miért "csapta zaciba" még a székházat is, amikor állítólag minden rendben van a pénzek körül.
"Közel negyven éve vagyok tagja, de ilyen rossz hangulat még nem volt az egyesületben" - panaszolja az egyik tenyésztő. Nevét nem akarja megmondani, szerinte a jelenség a fontos, nem az ő személye. "Úgyis bizonyítani kell nemsokára mindent, mert egy vizsgálat, vagy alaposabb APEH-ellenőrzés elől nem menekülhet a vezetőség" - teszi hozzá magabiztosan. Úgy gondolja, hogy a sokat dolgozó tagok nem ezt érdemelnék munkájukért. Szerinte jellemző az egészre, hogy a tíz évvel ezelőtt még negyvenezer tagot számláló csapatból mára már csak alig hatezren maradtak.
A tagok zúgolódnak, mert szerintük az elnök irányítása nem korrekt. Egy kézben tartja az ügyeket, a folyamatokról nem akar beszámolni senkinek. A kérdezőket fegyelmivel eltávolíttatja az egyesületből, kifelé pedig úgy tesz, mintha minden rendben lenne. Szabálytalan közgyűlések, kidolgozatlan napirendi pontok, pontatlan jegyzőkönyvezések, hiányos tájékoztatás jellemzi az egyébként fontos munkát. "A világ legjobb tenyésztői kerülnek kispadra, mert minden lehetőséget elzár előlük a saját egyesületük" - állítják egyhangúan a tagok.
A végső csepp a pohárban a legutóbbi nemzetközi kutyakiállítás volt. A nevezési díjakról ugyanis - állítólag - nem kapott számlát senki. A MEOE kiállítási szabályzata a következőképpen rendelkezik a nevezési díjakról. A magyar tulajdonosok, illetve magyar állandó lakhellyel rendelkezők függetlenül a MEOE tagságtól, a kiállítás helyszínén nem fizethetik be a nevezési díjat. A nem magyar lakhellyel rendelkezők, ha a kiállítás helyszínén fizetnek, akkor a nevezési díjon felül adminisztrációs többletköltséget is kell fizetniük kutyánként, kiállításonként. Az adott kiállítás kötelező katalógusában viszont csak az a kutya szerepelhet, amelynek a nevezése határidőben beérkezett. A tagok állítása szerint mindezek ellenére, a MEOE rendszeresen alkalmazza azt a gyakorlatot, hogy a magyar kiállítóknak is lehetőséget nyújt a helyszínen történő nevezési díj befizetésre. Az esetek többségében viszont a kiállító ilyenkor legfeljebb egy bevételi pénztárbizonylatot állít ki a készpénz átadása ellenében...
Később kiderült, hogy az elnök nemrégiben elzálogosította a székházat is. Negyvennégy milliós hitelkeretet kapott egy banktól, melyből senki nem tudja, mennyit vett fel a MEOE.
Az egyesület elnöke, Korózs András szerint minden vád rágalom. Szerinte a korábbi vezetés régebbi ügyei kísértik az egyesületet.
"Huszonöt eddigi perből huszonnégyet megnyertünk. Már csak egy van hátra, de abban is nyerésre állunk" - mondja a STOPnak az elnök. "Az elzálogosított székházzal kapcsolatban csak annyit mondok, hogy valóban kellett a pénz a legutóbbi nemzetközi kiállítás költségeire, de csak egy pénzügyi keretet kaptunk a banktól. Jóval kevesebb pénzt vett fel az egyesület, amit három év alatt kell majd visszafizetnünk" - teszi hozzá. Elmondása szerint az egyik legnagyobb kihívás a hazai tenyésztők életében, hogy a nemzetközi kutyakiállítás Budapesten kerülhet megrendezésre. "Sok költséggel jár, de a hazai kutyásokat a világ élvonalába tudja emelni egy jól sikerült nemzetközi rendezvény" - teszi hozzá büszkén. Az elszámolás szerinte nyilvános, a könyvelést bárki megnézheti.
A tagok más véleményen vannak. Nem értik, hogy miként lehetséges, hogy az elszámolás szerint mindössze tízmillió forintos pozitívummal zárt a tavaly őszi kutyakiállítás. A nyilvános adatok szerinti megdöbbentően nagy különbséget fedeznek fel.
"A nevezések száma szerint közel tizenötezer kutya - ebből három és félezer magyar - volt a versenyen. Átlagosan nyolcezer forintos nevezési díjjal számolva, a bevétel huszonhét és félmillió forint. Tizenegyezer hatszáz külföldi nevezés is volt, más tarifával. Hetveneurós díjjal, és az akkori kétszázötvenes árfolyammal számolva, több mint kétszáz millió lehetett a bevétel összege. Az egyéb helyről befolyó pénzek - például a kétszáznegyven millió szponzori pénz - sehol nincs feltüntetve" - panaszolja egy szintén névtelenséget kérő másik tag a Stopnak. A névtelenségek magyarázatául fenyegető üzeneteket, telefonokat, egyesületből történő eltávolításokat említenek a tagok, akik utólag kiszámították még azt is, hogy belépőkből ötven, parkolásból kilencven millió jöhetett be, a standok bérleti díját pedig még becsülni sem tudják. Az összes bevételt hat - hétszáz millió közé becsülik. A kiadások összege viszont minden lehetséges kiadást beleszámítva, alig haladhatta meg a százmilliós nagyságrendet. Szerintük a haszon eléri az öt - hatszáz milliót. A tagok most a különbözetet keresik.
A vidéki egységek, fajtaklubok szintén nem értik a szervezet működését. Keveset járnak a pesti székházba, de amikor eljönnek a szakmai találkozóikra, szeretnének tájékozódni az aktualitásokról. A tagok firtató kérdéseire, miszerint miért jóval kevesebb a bevétel, mint az a katalógusban szereplő kutyák száma alapján várható lenne, a válasz az, hogy a kiállító a nevezési díjat a határidőig nem fizette meg, és a kiállításon sem jelent meg, hogy ott a helyszínen rendezze tartozását. Kérdésükre, hogy ezek ellenére mégis hogy kerülhettek be a kiállítási katalógusba, sosem kapnak választ...
A tagok mutyizást sejtenek a háttérben. Úgy gondolják, saját zsebre dolgozik az egyesület vezetősége. Szerintük kettős könyvelés vezetheti félre az ellenőrzéseket, bár nem biztosak abban sem, hogy egyáltalán van-e könyvelés az egyesületnél. Nem értik, hogy elnökük miért akarja a jelenlegi épületből egy másikba költöztetni az egyesületet, és miért szüntet meg, vagy ad egyesületi hatókörön kívülieknek teljes jogú fajtakutya tenyésztési jogot. A működő szabályzatuk szerint ez az egyesületi etika megbecstelenítése.
Sokan úgy gondolják, nem hagyhatják teljesen széthullani a még meglévő tagságot. Kérdéseikre helyben nem kapnak választ, ezért most már hivatalosan is az APEH és az ügyészség segítségét kérik egy feltáró, alapos ellenőrzéshez.
(Stop)
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
timy-nanda
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 26. Csütörtök 15:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Köszönöm szépen! Nagyon aranyos vagy! Nagyon Boldog
Már Én is sokszor látogattam el a weboldalatokra! Moya Nagyon szép!
a kölykök gyönyörűek! baba Wink Gratulálok az első alomhoz!!! puszitküld

Vissza az elejére
Moyan Dott
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 26. Csütörtök 9:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

timi - nanda, nésztem a www-oldalt, a Dolci gyonyoru!!! Kívánok neki sok egésséget a nektek sok oromet a új kutyussal!

www.moya.estranky.cz
Vissza az elejére
Moyan Dott jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 1. Vasárnap 9:46    Hozzászólás témája: Re: E-animal
Téma leírása: Állati apróhirdetések
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

E-animal írta:
Elindult Magyarország legújabb ingyenes, modern egyszerű állat apróhirdetés oldala az E-animal
www.e-animal.hu

Mindenkit sok szeretettel várunk a weboldalon!

E-animal Team.

Nos, ez az oldal még nem működik kifogástalanul Összezavart
Vagy csak nekem nem?
Vissza az elejére
timy-nanda
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 24. Szombat 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Mi van itt??? olyan kihalt a fórum... Szomorú !!!!

Nézétek meg a weboldalamat ha van kedvetek, van rajta pár új dolog... pl.: egy új kutya!!!! pirul nagy vigyor Wink baba

Hozatok képeket...

puszitküld Kellemes hétvégét!!!

Vissza az elejére
Alpokalja
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 1. Csütörtök 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

summernightsharp írta:
BUÉK!!!

BUÉK !!!!!!!

Alpokalja jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
summernightsharp
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 1. Csütörtök 13:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

BUÉK!!!
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 1. Csütörtök 6:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bristol írta:
Koy írta:
Már a lányok megelőztek, ennek ellenére:
Áldott Karácsonyt Mindenkinek!

integet

Ha valaki benézne erre a kihalt fórumra,akkor nekik NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK! punk nagy vigyor
integet

Boldog új évet neked és mindenkinek! részeg
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 348 oldal [8677 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 346, 347, 348 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu