Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Szept. 24. Hétfő 0:28
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Német dog
Ugrás:  
Népszerűség
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 2 oldal [36 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2
Szerző Üzenet
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 23. Hétfő 7:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Cool
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 23. Hétfő 7:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem nagy mozgás van itt!
Néhány képet teszek föl a tegnapi túrkevei CAC-ról.

Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 19. Kedd 10:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mamoha írta:
Üdv. Mindenkinek!

Én is feltettem a kutyumat, nézzétek meg. Ő egy 9 éves kék szuka. "Fénykorában" junior, felnőtt és grand champion címeket nyertünk Vele.

Szia Mamoha!
Idén a kisújszállási CAC-on láttam egy kék párt és egyszerűen lenyűgöztek, így el is határoztam, hogy az egyik következő kutyám egy kék szuka lesz. Tudsz valahol megfizethető és minőségi kennelt?
Egyébként gratulálok a kutyád szép korához és eredményeihez Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Mamoha
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 9. Hétfő 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdv. Mindenkinek!

Én is feltettem a kutyumat, nézzétek meg. Ő egy 9 éves kék szuka. "Fénykorában" junior, felnőtt és grand champion címeket nyertünk Vele.
Vissza az elejére
Mamoha jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sába
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 10. Hétfő 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
Sziasztok!
A hétvégén volt Szolnokon a CAC és elmentünk a párommal, hogy megnézzük milyen a dog felhozatal. Finoman szólva meglepődtünk, amikor kiderült, hogy három kiállító 4 kutyája volt nevezve összesen: egy fekete pár, két harlequin kan... Evil or Very Mad
Meg is bántuk utóbb, hogy saját szukánkat nem neveztük... Embarassed

Szolnok CAC eredmények
Bíró: Miklós Levente

Continentál Nostradamus növendék fekete kan. Nagyon Jó.
Vouee a L’amour des Habits Rouges növendék fekete szuka. Kitűnő cím nélkül.
Folton Folt Legolas „Lego” növendék foltos kan. CAC.
Bói Dog Chicagó „Raul” győztes foltos kan. CAC, BOB.
Vissza az elejére
Sába jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Sába
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 10. Hétfő 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Igen, ez sajnos egyre inkább így van.... Szomorú
A legtöbb kiállításon, a kisebbeken főleg, alig van nevezett dog.

A szukádról mutatsz képet? Kik a szülei?
Vissza az elejére
Sába jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 10. Hétfő 8:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
A hétvégén volt Szolnokon a CAC és elmentünk a párommal, hogy megnézzük milyen a dog felhozatal. Finoman szólva meglepődtünk, amikor kiderült, hogy három kiállító 4 kutyája volt nevezve összesen: egy fekete pár, két harlequin kan... Evil or Very Mad
Meg is bántuk utóbb, hogy saját szukánkat nem neveztük... Embarassed
Vissza az elejére
Sába
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 6. Csütörtök 17:13    Hozzászólás témája: Re: Népszerűség
Téma leírása: Valóban csökken a Német Dog népszerűsége?
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog
Nem tudom... Egyébként ilyen szempontból én is sajnálom, hogy nem hallani róla. Vagy csak alig. Összezavart
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 27. Kedd 10:21    Hozzászólás témája: Re: Népszerűség
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
A népszerűség valóban kétélű fegyver lehet, pláne hogyha valaki igyekszik meglovagolni egy fajta hirtelen jött közkedveltségét és ahogy Te is írod ez a minőség rovására megy.
Nyílván ezt én sem gondolom követendőnek, csak hát keveset hallok és keveset olvasok arról a fajtáról, amit tartok.
Vagy az is lehet, hogy a "dogosok" nem fecsegősök...?
Sába írta:
Szia!

Én azt gondolom, hogy persze, kaphatna nagyobb népszerűséget a dog, de az a baj, hogy a népszerű fajták általában hanyatlásnak indulnak. Nem akarok senkit megbántani, s így példálózni, de vannak fajták, melyeket csak komoly szabályozással tudnak tenyészteni.

Meg azzal is számolni kell, hogy ez azért nagy testű fajta, sokat eszik, ilyenek,szóval nem mindenkinek való. ÉS így is sok dog kerül menhelyre olyan dumával, hogy nem gondoltuk, hogy ekkorára nő, ennyit eszik, ilyenek...

Szerintem inkább fontosabb, hogy akinek dogja, vagy bármilyen kutyája, becsülje meg és ne kerüljön utcára 1,5 éves kora után...
De nem akartam túl szentimentális lenni... Embarassed

Amúgy tényleg jó lenne, ha akutya újságban lene fajtaleírás... Embarassed
Csak félek az ilyen népszerűségtől!
Vissza az elejére
Sába
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 23. Péntek 17:47    Hozzászólás témája: Re: Népszerűség

Szia!

Én azt gondolom, hogy persze, kaphatna nagyobb népszerűséget a dog, de az a baj, hogy a népszerű fajták általában hanyatlásnak indulnak. Nem akarok senkit megbántani, s így példálózni, de vannak fajták, melyeket csak komoly szabályozással tudnak tenyészteni.

Meg azzal is számolni kell, hogy ez azért nagy testű fajta, sokat eszik, ilyenek,szóval nem mindenkinek való. ÉS így is sok dog kerül menhelyre olyan dumával, hogy nem gondoltuk, hogy ekkorára nő, ennyit eszik, ilyenek...

Szerintem inkább fontosabb, hogy akinek dogja, vagy bármilyen kutyája, becsülje meg és ne kerüljön utcára 1,5 éves kora után...
De nem akartam túl szentimentális lenni... Embarassed

Amúgy tényleg jó lenne, ha akutya újságban lene fajtaleírás... Embarassed
Csak félek az ilyen népszerűségtől!
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 14. Szerda 13:54    Hozzászólás témája: Népszerűség

Sziasztok!
Mostanában egyre több kutyás fórumot nézegetek és amúgy is jobban érdeklődöm egyik kedvenc kutyafajtám iránt és arra a következtetésre jutottam, hogy egyre kevesebb figyelmet kap a német dog.
Persze tudom, hogy mindig vannak felkapott, divatos fajták és lehet, hogy ez a kis árnyék jót is tesz ennek a fajtának, ugyanakkor méltatlannak érzem ezt a mellőzést.
Meg kell nézni pl. két hónapra visszamenően az 'a kutya' kiállítási képeit: 1 csíkos dog van benne, bár az is igaz, hogy díjat is kapott.
Ezt a topicot azért indítom utnak, hogy vitassuk meg kedvenc kutyánk helyzetét, megítélését és tegyünk -ha akarunk- a kialakult helyzet ellen...
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 2 oldal [36 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Német dog
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu