Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Júl. 19. Csütörtök 10:43
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Német dog
Ugrás:  
Népszerűség
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [36 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Szerző Üzenet
dhya
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 13. Péntek 11:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, de a német dog tartók között már nem. Érdeklődnék, hogy nem tud e valaki eladó kiskutyát. Kéket vagy feketét, nem kell törzskönyv, csak egészséges legyen és kölyök. És persze megfizethető, ugyanis az előző dogom most halt meg egy műtét után, ami rengeteg pénzbe került. Ha valaki tud, segítsen. Előre is köszönöm
Vissza az elejére
dhya jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
zenonia75
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 18. Vasárnap 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia mindenkinek!
Van egy gyönyörű német dog kan kutyám.
sajnos nem érünk rá foglalkozni vel,ezért elajándékoznám.törzskönyve sajnos nincs mert mi is ugy fogadtuk be.ha valakit érdekelne,erre az email cimre irjon:zeno@airplanet.hu
köszi
Vissza az elejére
zenonia75 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Ibcsi
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 21

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 28. Péntek 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Húúú itt nagyon ki van halva minden. A topikokban szinte mind 2007 van mint utólsó hozzászólás Döbbent
Ibcsi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 28. Péntek 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Képünk nincs róla, de most derült ki hogy akármennyire is legyengültnek láccik a kertkerítés már roncs állapotban van. Szétszedte. Nah és miért???
Mert szökik. Ezért csak ideiglenesen fogadtuk be Szomorú
De ősszel lesz majd egy másik kutyánk. Ha jól tudo üszük fekete lesz, és Zeusznak fogjuk hívni lol Wink És ő kölyök kutya lesz hogy megtudjon majd szokni minket. kutynyelv virágfej2 juhe furgekutya
hemu
növendék
növendék

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 23. Vasárnap 17:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ibcsi írta:
Sziasztok! Ma hoztuk el új kutyánkat Brúnót. Igen ő is Brúnó. és ő is nagyon sovány, csak fehér az alapszine. DE ANNYIRA ARANYOS!!!! robogó

Hadd lássuk!!! Mosoly
Addig is Nita+Iona:

Ibcsi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 23. Vasárnap 17:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Ma hoztuk el új kutyánkat Brúnót. Igen ő is Brúnó. és ő is nagyon sovány, csak fehér az alapszine. DE ANNYIRA ARANYOS!!!! robogó
hemu
növendék
növendék

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 27. Vasárnap 21:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ibcsi írta:
Hát igen ez a kép akkor készült amikor megkaptuk(2 évesen)
Az biztos nagyon okos kutya volt. Amikor hazajöttem mindig össze-vissza nyálazott azzal a bumburnyák fejével.
Szívbeteg volt szegény... Ez tényleg tipikus betegség?

Szia!
Sajna, ha nem is tipikus, a nagytestűeket - lévén, maga a szív is nagy - jobban veszélyezteti pl. a szívbetegség is. Szomorú
Ibcsi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 27. Vasárnap 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát igen ez a kép akkor készült amikor megkaptuk(2 évesen)
Az biztos nagyon okos kutya volt. Amikor hazajöttem mindig össze-vissza nyálazott azzal a bumburnyák fejével.
Szívbeteg volt szegény... Ez tényleg tipikus betegség?
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25. Péntek 18:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Próbáltam betenni a képet, aztán nehezen de sikerült.
Tényleg elég sovány volt...
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25. Péntek 18:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25. Péntek 18:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ibcsi írta:
Csak nem akarta berakni a képet ha erre értette és helyette a linket rakta be, Összezavart

Értem mostmár!
[img]http://gallery.site.hu/u/Ibcsi/Bruno8.JPG.html[/img]
Vissza az elejére
Ibcsi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25. Péntek 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csak nem akarta berakni a képet ha erre értette és helyette a linket rakta be, Összezavart
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 21. Hétfő 19:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ibcsi írta:
Rendben de szegényke elég sovány volt... Ugyanis meghalt Sír vagy nagyon szomorú és hiányzik
[img]http://gallery.site.hu/u/Ibcsi/Bruno8.JPG.html[/img]

Ne haragudj, de ezt a hsz-t most nem értettem... fejvakar bandzsal
Vissza az elejére
Ibcsi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 19. Szombat 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rendben de szegényke elég sovány volt... Ugyanis meghalt Sír vagy nagyon szomorú és hiányzik[img]http://gallery.site.hu/u/Ibcsi/Bruno8.JPG.html[/img][/list][/list][/code][/quote]
Vissza az elejére
Ibcsi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése AIM MSN Messenger
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 19. Szombat 14:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ibcsi írta:
Szerintem nem csökkent a német dog népszerűsége. Nekünk is Brúnó né,et dog és ahova járunk dokihoz oda 6 német dog is jár. igaz hogy mind szuka ezért Brúnó megpróbálta de nem engedtük : Mosoly
Amikor Debrecenben sétáltatjuk akkor mindig találkozunk német doggal

Ez jó hír Mr. Green
Egyébként Debrecen egy nagy város, ahol elég nagy kutyás élet is folyik, így nem csodálom, hogy van német dog nagy vigyor
Tehetnél föl ide Brúnóról képet, hadd nézzük meg Cool
Vissza az elejére
Ibcsi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 19. Szombat 10:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szerintem nem csökkent a német dog népszerűsége. Nekünk is Brúnó né,et dog és ahova járunk dokihoz oda 6 német dog is jár. igaz hogy mind szuka ezért Brúnó megpróbálta de nem engedtük : Mosoly
Amikor Debrecenben sétáltatjuk akkor mindig találkozunk német doggal
Vissza az elejére
Ibcsi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése AIM MSN Messenger
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 31. Hétfő 14:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Boldog Új Évet Mindenkinek Exclamation Exclamation Exclamation
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 27. Csütörtök 6:06    Hozzászólás témája: Re: A legjobb kutya! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nikexy írta:
Sziasztok!

Én mindig is ilyen kutyát szerettem volna és most megadatott. Bár nem vagyok szakértője és csak magunknak vettük és nem visszük kiállításra a család kedvenceként van számontartva. Egy percre sem bántuk meg hogy őt választottuk, pedig mindenki le akart róla beszélni, mivel van egy 3 és egy 5 éves lányunk. Hihetetlen milyen értelmesek ezek a kutyák, ahogy viszonyulnak a gyerekekhez és hozzánk is. Hogy mennyire nem divat fajta azt jól tükrözi, hogy egy 5000 es faluban nekünk van egyedül. Mivel én imádom a polgárpukkasztást jobb fajtát nem is választhattunk volna. Hihetetlen milyen reakciókat vált ki az emberekből. A póstásunk egyenesen sokkot szokott kapni tőle. Pedig nem egy vérengzős állat, nagyon kedves játékos és nagyon nagyon pimasz. Szóval olyan magunk fajta. Házörzőnek tökéletes és minden eddig tartott kutyánknál gyorsabban tanul. A németjuhász kutyát mondják nagyon okosnak, nekem volt nem is egy és tényleg okos de Beki a német dog magasan fölötte áll. Egyedül beszélni nem tud.
Azt azért megértem, hogy van akit megrémiszt, méreteit tekintve ez érthető is. Annak biztos hogy nem való aki csak tartja, de nem foglalkozik vele. De annak szerintem semmilyen kutya nem való.

Szia!
El tudom képzelni, hogyan reagáltak a faluban, hiszen egy nagyobb városban is meg szokták kérdezni, hogy ez milyen fajta, majd amikor megmondom, hogy milyen, akkor a jólértesültek rögtön vágják, hogy az olyan mint a dán dog, nem? lol De... pont olyan...
Egyébként a pimasz mellé a féltékeny és önző jelzőket is bátran odailleszteném, legalábbis, ha az én szukámról van szó Összezavart
Sajnos volt már olyan, hogy fergeteges örömében a farkával úgy eltalálta a 2,5 éves fiamat, hogy el is esett nyíl az ilyesmit nehezen tolerálom Evil or Very Mad Mondjuk nem ez a mindennapos, de meg kellett tanulnia, hogy vigyázni kell a kisebbre, egyébként tényleg okos Mr. Green
Tehetnél föl képet a tiedről!
Vissza az elejére
nikexy
bébi
bébi

Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 11. Vasárnap 13:05    Hozzászólás témája: A legjobb kutya! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Én mindig is ilyen kutyát szerettem volna és most megadatott. Bár nem vagyok szakértője és csak magunknak vettük és nem visszük kiállításra a család kedvenceként van számontartva. Egy percre sem bántuk meg hogy őt választottuk, pedig mindenki le akart róla beszélni, mivel van egy 3 és egy 5 éves lányunk. Hihetetlen milyen értelmesek ezek a kutyák, ahogy viszonyulnak a gyerekekhez és hozzánk is. Hogy mennyire nem divat fajta azt jól tükrözi, hogy egy 5000 es faluban nekünk van egyedül. Mivel én imádom a polgárpukkasztást jobb fajtát nem is választhattunk volna. Hihetetlen milyen reakciókat vált ki az emberekből. A póstásunk egyenesen sokkot szokott kapni tőle. Pedig nem egy vérengzős állat, nagyon kedves játékos és nagyon nagyon pimasz. Szóval olyan magunk fajta. Házörzőnek tökéletes és minden eddig tartott kutyánknál gyorsabban tanul. A németjuhász kutyát mondják nagyon okosnak, nekem volt nem is egy és tényleg okos de Beki a német dog magasan fölötte áll. Egyedül beszélni nem tud.
Azt azért megértem, hogy van akit megrémiszt, méreteit tekintve ez érthető is. Annak biztos hogy nem való aki csak tartja, de nem foglalkozik vele. De annak szerintem semmilyen kutya nem való.
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 29. Kedd 8:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Képek a hétfői klubkiállításról:

Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 23. Hétfő 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Remélem tetszettek a képek és jó lenne, ha ti is hoznátok, ha kiállításon jártok Wink
Jó nézni ezeket a gyönyörű kutyákat Cool
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 23. Hétfő 8:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Most ennyit tehettem Cool
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 23. Hétfő 8:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Cool
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 23. Hétfő 7:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Cool
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 23. Hétfő 7:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Cool
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [36 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Német dog
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu