Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Dec. 9. Hétfő 4:32
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Baileys
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [19 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Amich
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 26. Hétfő 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Köszönjük szépen a híreket Baileys-ről, örülünk, hogy ilyen jól érzi magát új otthonában! kuty vigyor

Agneta írta:
Véletlenül rossz gombra kattintottam és új fórumot hoztam létre pedig nem azt akartam ,csak Baileysről szerettem volna írni. Ha lehet törölni kérem a moderátort törölje. Köszönöm.

Már harmadik hete lesz,hogy Baileys velünk van. Nagyon aranyos jó kutyus.Megbarátkozott a házával. Nem próbált még megszökni.( Mikor hozzánk került mondták,hogy szökős. Mivel nem próbálta meg azt gondolom szeret nálunk lenni. Látni kellene mit művel amikor megyek haza a munkából. Nagyon örül. Szereti a főtt kaját, imád játszani.
Még jelentkezem
Vissza az elejére
Amich jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Agneta
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 26. Hétfő 10:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Véletlenül rossz gombra kattintottam és új fórumot hoztam létre pedig nem azt akartam ,csak Baileysről szerettem volna írni. Ha lehet törölni kérem a moderátort törölje. Köszönöm.

Már harmadik hete lesz,hogy Baileys velünk van. Nagyon aranyos jó kutyus.Megbarátkozott a házával. Nem próbált még megszökni.( Mikor hozzánk került mondták,hogy szökős. Mivel nem próbálta meg azt gondolom szeret nálunk lenni. Látni kellene mit művel amikor megyek haza a munkából. Nagyon örül. Szereti a főtt kaját, imád játszani.
Még jelentkezem
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 26. Hétfő 10:57    Hozzászólás témája: Baileys
Téma leírása: hírek a gazditól
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Agneta
Vendég

Elküldve: 2006 Jún. 26. Hétfő 11:44 Hozzászólás témája: Baileys aranyos!!!

--------------------------------------------------------------------------------

Már harmadik hete lesz,hogy Baileys velünk van. Nagyon aranyos jó kutyus. Imád játszani, nagyon szeret enni,de most ebben a melegben keveset eszik. Szereti a főtt kaját és a jutalom falatkákat. Mikor hazaérek a munkából látni kellene mit csinál.Nagyon örül. Már megbarátkozott a házával is. Még nem próbált megszökni ebből azt gondolom jól érzi magát nálunk. ( Amikor elhoztuk a menhelyről mondták,hogy szökik)
Még jelentkezem.
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
borsocska
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 13. Kedd 23:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

agneta írta:
Egy kép Baileysről pihenés közben.

Elnézést a kép minóségéért telefonnal készítettem.

TÜNDÉRKÉM HOGY PUNNYAD!!!!!!! lol
Gyönyörű Wink
Vissza az elejére
borsocska jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 13. Kedd 11:44    Hozzászólás témája: Baileys
Téma leírása: hírek a gazditól
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönjük a híreket puszi
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
agneta
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 13. Kedd 7:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egy kép Baileysről pihenés közben.

Elnézést a kép minóségéért telefonnal készítettem.
Vissza az elejére
agneta
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 12. Hétfő 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Szombat óta Baileysnek nagy örömömre Én lehetek a gazdija.
Még kevés időt töltöttünk együtt, de nagyon jó kutyus és nagyon szeretnivaló. És a szeretet az kölcsönös,mert már a menhelyen örültünk egymásnak. Kertesházba került, van helye a futásra és a játszásra is.Elkészült a háza is, igaz nem nagyon akar még bemenni. A kerítést is megmagasítottuk,már csak náddal kell bevonni.Mindent megteszünk azért,hogy Baileysnek jó helye legyen és azért is,hogy jól érezze magát nálunk. Azért írom ezt le ide,hogy akik szívükön viselik Baileys és a többi kutyus sorsát,tudják,hogy Baileys olyan környezetbe és olyan helyre került ahol szeretik és családtagként kezelik.

Farkasné Ági
Vissza az elejére
borsocska
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 11. Vasárnap 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Baileys szombaton gazdihoz költözött..reméljük boldog gazdis élete lesz Mosoly
Vissza az elejére
borsocska jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bianka
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 10. Szombat 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem hozhatom el őt. Szomorú
A család nem akarja. Sajnálom, mert nagyon aranyos kutyuska. Szomorú
Vissza az elejére
bianka
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 7. Szerda 9:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

2 bernipásztorunk van egy fiú és egy lány és egy kis palotapincsi, bár ö nem zavar sok vizet mert elég öregecske már és nem nagyon mászkál ki a házból...
bár szerintem a fiú kutyuval is jól meglennének, nem nagyon megy ő neki egy kutyinak sem, max szaglássza őket.
beszélek anyuval mert őt tényleg nagyon szeretném, és ha áment mond rá akkor felhivlak és megbeszéljük hogy miként tudnunk találkozni veled és a kutyuskával.
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 7. Szerda 9:46    Hozzászólás témája: Baileys
Téma leírása: nálunk

Baileys még menhelyünk gondoskodását élvezi, de nagyon szeretne már gazdit magának.
Szeretettel várunk benneteket szombaton, ahol személyesen is találkozhattok vele.

Milyen nemű és méretű kutyáitok vannak egyébként? Baileys nagyon jól kijön lány kutyákkal, de fiúkkal hosszabb idő őt összeszoktatni, bár nem lehetetlen....
Vissza az elejére
bianka
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 7. Szerda 8:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok
annyira aranyos ez a kutyus, még ott van nálatok? csak azért kérdezem, mert gondolkodom rajta, hogy örökbe fogadnám, vagyis inkább anyum gondolkodik ezen, nekem nem kellett, ahogy megláttam beleestem Mosoly
szóval ha ott van nálatok, és ki tudom könyörögni anyunál a dolgot akkor én nagyon nagyon szeretném őt megkaparintani. van két kutyunk és anyunak ez a baja, hogy fél attól, hogy hogy viselkednek majd egymással, de szerintem ezzel nem lehet gond, és amúgyis mellette lennék egész nap. annyira imádom őt már így képen is Mosoly
válaszoljatok kérlek
köszi
Vissza az elejére
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 3. Szombat 20:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát szegény Baileysünknek ma sem sikerült begazdisodnia, pedig egy bűbájos, kedves kutya. Már reggel, nyitásra megérkeztek érte, új nevet is kitaláltak neki, de kiderült, hogy a kép alapján kisebbnek gondolták, meg a gazdijelöltnek túl vehemens volt a "próbasétán". Szóval továbbra is várjuk lelkes gazdijelöltek érdeklődését, erre a szőrgombócra (aki most nem is annyira szőrős Wink )
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zizike2
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 69

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 8. Hétfő 11:07    Hozzászólás témája: Kutyuslka
Téma leírása: Névadás

Hello! Természetesen igazad van, Gyönyörű kutyuskának, szép név dukál.
Azért én magamban természetesen úgy hívom, ahogy akarom. A hivatalos névadásotok előtt meghajlok.
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 7. Vasárnap 20:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Baileys megérkezett a minire és szombaton (05.13.) új ruhában fogadja majd hódolóit az újpesti Fressnapfnál tartandó örökbefogadónapunkon.

Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 5. Péntek 19:43    Hozzászólás témája: Re: Baileys
Téma leírása: Várom nagyon!

Látod!? Egy ilyen kutyusra bárki ránéz azt mondja, hogy Benjike. Hát mi új élet, új és eredeti név. Ezen a véleményen vagyunk. A Baileys-t egyébként én adtam. Szerintem tutkó név.
Vissza az elejére
zizike2
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 69

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 5. Péntek 13:24    Hozzászólás témája: Baileys
Téma leírása: Várom nagyon!

Sziasztok, Olyan nehéz neveket adtok a kutyáknak, de Benjike -azaz Baileys gyönyörű , nem tudom miért, de ez a fajta az egyik kedvencem a sok közül. Várom nagyon, hogy szeretgethessem a kis drágát.Sok Gyönyörű új kutyuska van, szombaton sok mindent viszek nekik. sok puszi Mindenkinek, természetesen a kutyuskáknak is.
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 3. Szerda 13:14    Hozzászólás témája: Re: Baileys
Téma leírása: a pihepuha fiúcska

Ő is egy nagyon kedves kutyus. Szó nélkül tűrte, hogy egy kicsit rendbe tegyem a bundiját. Hamarosan lejár a karanténideje és jöhet a minire "gazdilesőbe". Persze még jó lenne előtte egy kozmi neki. Majd meglátjuk belefér-e, mert igen sűrű ez a hét. De ha nem, szereintem így is tetszeni fog sok embernek.
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 2. Kedd 14:34    Hozzászólás témája: Baileys
Téma leírása: a pihepuha fiúcska

Baileys kb. 2-3 éves szőke, közepes-nagy termetű keverék fiúcska, akit egyik önkéntesünk szeme láttára csapott el az autó, így került hozzánk. Szerencsére komoly baja nem lett, megúszta egy felületi sérüléssel, de ez is kezelést igényel. Baileys nagyon kedves, jóindulatú kutya, aki belebújik az ember tenyerébe a simogatásért. Imádja, ha fésülik, a bundája pihepuha gyönyörűség. Más kutyákkal jól kijön, szobatiszta, nyugodt kutya. Kertben és lakásban egyarán jól érezné magát.
Érdeklődni Zsuzsánál lehet a 06 70 518-7323-as telefonszámon vagy az orokbefogadas@minimenhely.hu emailcímen.

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [19 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu