Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Jan. 17. Szerda 22:35
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Bemutatkozás
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 11 oldal [261 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 9, 10, 11 Következő
Szerző Üzenet
zsera
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 1. Hétfő 14:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszta-Fügi írta:
futokutyus Sziasztok! Örülök, hogy becsatlakozhatunk hozzátok.. Mosoly !
Van egy 15 hetes kisördögünk: Füge. Fügit két hetes korában került hozzánk, mert az anyukája nem akarta elfogadni és szoptatni.Minden rendben ment,igazi szülők lettünk, viszont jó elolvasni a tanácsaitokat,észrevételeiteket,mert nagyon sokat tanulhatok belőle. Főleg, hogy Fügivel még nagyon az elején járunk mindennek.

Üdv! integet
Bozasztóan örülök, hogy sikerült túllépnetek a kritikus időszakot Fügével, és sikerült felnevelnetek! Bizonyára nagyon ragaszkodik Hozzád! Mosoly
Lehet tudni, hogy a mama miért nem fogadta el őt két hét elteltével? Addig szoptatta? Voltak tesói? Velük mi lett? Na, jól megsoroztalak kérdésekkel... Embarassed Mosoly Mi is megpróbáltunk párommal nyáron felnevelni egy babócát, de ő sajnos csak két hétig lehetett velünk. Sír vagy nagyon szomorú Sok-sok együtt töltött évet kívánok Nektek! Nagyon vigyázzatok rá! Mosoly puszitküld

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 1. Hétfő 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

futokutyus Sziasztok! Örülök, hogy becsatlakozhatunk hozzátok.. Mosoly !
Van egy 15 hetes kisördögünk: Füge. Fügit két hetes korában került hozzánk, mert az anyukája nem akarta elfogadni és szoptatni.Minden rendben ment,igazi szülők lettünk, viszont jó elolvasni a tanácsaitokat,észrevételeiteket,mert nagyon sokat tanulhatok belőle. Főleg, hogy Fügivel még nagyon az elején járunk mindennek.
Zsanamana
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 22. Szombat 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ezer köszönet mindenkinek!!! ölelések
Caspi
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 21. Péntek 21:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zsanamana írta:
Óvónéni! Mosoly
Nagyon köszönöm a szívélyes,fogadtatást!Nem tudom... , jó helyre válaszolok?Mert azt észrevettem,hogy itt minden rendbe van téve,és nem szeretném feleslegesen terhelni ezt a topikot.
Igen,jól gondolod ,az étrend váltás volt az oka a hasmenésnek,Sajnos,az én hibám,mert amint meglett a kicsi az első út az állatos volt, eledelért,és mivel nem jártam utána,mennyire érzékeny is az én kicsim gyomra,sikerült beválasztanom egy nem megfelelő eledelt :cry:Akitől vettük,az nem emelte ki,azaddig mit is kapott,nála is csak 9 napig volt.Egy fedezésért kapta,vele fizettek az előző tulajdonosok Szomorú Aztán jött a fórumozás és az írásaitokból kiemeltem egy száraztápot:Eukanuba.Már meg is vettem,csak sajnos ugye....Jót választottam?Egyébként a kicsim a labdát sem ismeri,azt sem tudja mit csináljon vele Összezavart Bezzeg a zokniaim!!!!! lol ...még a mosógépből is kicibálja!!!Most 3-4 óránként sétálunk.Imádom!!!!Olyan aranyos.Tudjátok,nekem eddig csak nagytestű kutyáim voltak(Németjuhász)..de már most beleszerelmesedtem a kis bohócomba Mosoly

Szia!
ha bármilyen kérdésed lenne, nyugodtan fordulj hozzánk. Mosoly
a szobatisztasággal kapcsolatban a kutyapelenkát ajánlom, amit ha a kutya pisilne rossz helyen akk felitatod és leviszed az utcára, ha oda pisilne, akk nagyon nagy dicséret.
Vissza az elejére
Caspi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Zsanamana
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 21. Péntek 18:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Köszönöm a fogadtatást Nagyon Boldog ..biztosan lesz is jó pár kérdésem!!!
köszönöm mindenkinek! Mosoly
Vissza az elejére
Zsanamana jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 21. Péntek 15:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zsanamana írta:
Sziasztok Mosoly
Annyira örülök,hogy rátok találtam!!!Már jó pár napja olvasgatom a beírásokat,és bár nem ismerlek még benneteket a könny kicsordult néhány kutty elvesztéséről írt bejegyzésen,és a többiek őszinte megnyilvánulásain.Anikó vagyok,a zsanamana a netes nevem általában mindenhol Wink ..tehát zsuzsannánál nem kell kapkodni a köszöntőkkel(volt már rá példa. Nagyon Boldog 1 hete kaptam Tónit a kis Westi fiúcskát,aki most 7 hónapos.Sajnos még nem szobatiszta,mert csak kertben tartották,és még nevet sem kapott eddigi élete során...csak most tőlem.Ceglédről vettük és így került a fővárosba,azon belül is újpestre.Lassan beleszokik a nagyvárosi nyüzsibe,de közben sajnos hasmenést is kapott,így most nagyon nagyon nehéz nekünk Szomorú Rizskúrára vagyunk ítéltetve,és probicol-h Szomorú pasztára.Remélem segít!!!!Én vagyok tudomásom szerint a 3. gazdája,szóval nagyon kis szomorú volt mikor megérkezett.Gondolom nem volt alkalma még a ragaszkodását kifejezni senki irányába.Az elmúlt hét alatt kinyílt mint egy kis virág,és szüntelenül a nyomomban van..egy percet sem sírt a múltja hiánya miatt,amiből arra következtetek,hogy most nagyon jól érzi magát nálunk.Van egy nagy cicus barátja:Emil,aki nagyon kedves és az első pillanattól kezdve nagyon szeretik egymást.Sajnos képet nem tudok felrakni még magunkról,mert a gépem romokban hever,és a kisfiam lap topjáról nincs annyi lehetőségem...mert ha egyszer belenyúlok...akkor kő kövön nem marad a dolgaiból Wink Kis türelmet kérek hát tőletek,amint a gurunk megbűvöli a gépet,megmutatjuk magunkat. Nagyon Boldog

Szia!

Üdv közöttünk. integet
Nagyon örülök, hogy Tóni élete rendeződni látszik.Mindig úgy örülök, ha egy kiskutya jó helyre kerül. Mosoly
A képeket várjuk. Wink
Ha pedig bármi kérdésed lenne a fórummal vagy más témában, nyugodtan szólj (akár pü-ben is) Wink !
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 20. Csütörtök 19:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zsanamana írta:
Vandus írta:
Szomorú, hogy van ilyen, de annyira jó hogy végül csak talál egy szerető gazdit a kicsi drága. Nagyon várom én is a képeket! Biztosan nagyon sok örömöd fogod lelni benne, tiszta szívemből ezt kívánom Nektek! Nekem is csak nagyobb testű kutyusaim voltak, szerettem is őket, de soha nem kerültem ennyire közeli, lelki kapcsolatba velük mint az Artúrral. Hihetelenül érzi, hogy mikor mire van lehetőség, tudja mikor van esélye játékra csábítani, de ha látja, hogy dolgozom, csak letelepszik a lábamhoz, és alszik. Imádni való. De ha főzök akkor is ott van, úgy fekszik, hogy lásson.... és még sorolhatnám. Életem legjobb döntése volt, hogy ŐT választottam. Remélem ő is így érzi.

Vandus! Nagyon Boldog
Pontosan ilyen az én Tónim is..mindig a lábamnál alszik akárhol is vagyok Mosoly Igen!Jó helyre került,ezt bizton állíthatom,most voltunk lent,és kergetőztünk a vizes avarban,olyan nagyon élvezte,hogy felgyűrődött alatta a sok levél amit a hirtelen megállásaikor magával sodort!

Szia.
Oltásai megvannak?
Az nagyon fontos.
A szobatisztaságot biztosan megtanulja majd, ha sokat foglalkozol vele. Jutalmazd meg ha kint pisil. (simogatás, jutifalat.....)
Szidd meg ha otthon pisil, de természetesn ő ezt nem tudhatja még, mert nem tanították neki. Nem tehet róla. De előbb-utóbb ráfog jönni, hogy kint kell elvégeznie a dolgát, és nem a lakásba.
Ha ceglédi volt a kutyus, akkor nincs a kutyusnak valami köze M.Tamáshoz?(ezt csak úgy kérdezem, mert régen neki voltak westijei)
Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Zsanamana
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 20. Csütörtök 18:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vandus írta:
Szomorú, hogy van ilyen, de annyira jó hogy végül csak talál egy szerető gazdit a kicsi drága. Nagyon várom én is a képeket! Biztosan nagyon sok örömöd fogod lelni benne, tiszta szívemből ezt kívánom Nektek! Nekem is csak nagyobb testű kutyusaim voltak, szerettem is őket, de soha nem kerültem ennyire közeli, lelki kapcsolatba velük mint az Artúrral. Hihetelenül érzi, hogy mikor mire van lehetőség, tudja mikor van esélye játékra csábítani, de ha látja, hogy dolgozom, csak letelepszik a lábamhoz, és alszik. Imádni való. De ha főzök akkor is ott van, úgy fekszik, hogy lásson.... és még sorolhatnám. Életem legjobb döntése volt, hogy ŐT választottam. Remélem ő is így érzi.

Vandus! Nagyon Boldog
Pontosan ilyen az én Tónim is..mindig a lábamnál alszik akárhol is vagyok Mosoly Igen!Jó helyre került,ezt bizton állíthatom,most voltunk lent,és kergetőztünk a vizes avarban,olyan nagyon élvezte,hogy felgyűrődött alatta a sok levél amit a hirtelen megállásaikor magával sodort!
Vissza az elejére
Zsanamana jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Vandus
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 20. Csütörtök 17:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Vandus jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 60

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 20. Csütörtök 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zsanamana írta:
Óvónéni! Mosoly
Nagyon köszönöm a szívélyes,fogadtatást!Nem tudom... , jó helyre válaszolok?Mert azt észrevettem,hogy itt minden rendbe van téve,és nem szeretném feleslegesen terhelni ezt a topikot.
Igen,jól gondolod ,az étrend váltás volt az oka a hasmenésnek,Sajnos,az én hibám,mert amint meglett a kicsi az első út az állatos volt, eledelért,és mivel nem jártam utána,mennyire érzékeny is az én kicsim gyomra,sikerült beválasztanom egy nem megfelelő eledelt :cry:Akitől vettük,az nem emelte ki,azaddig mit is kapott,nála is csak 9 napig volt.Egy fedezésért kapta,vele fizettek az előző tulajdonosok Szomorú Aztán jött a fórumozás és az írásaitokból kiemeltem egy száraztápot:Eukanuba.Már meg is vettem,csak sajnos ugye....Jót választottam?Egyébként a kicsim a labdát sem ismeri,azt sem tudja mit csináljon vele Összezavart Bezzeg a zokniaim!!!!! lol ...még a mosógépből is kicibálja!!!Most 3-4 óránként sétálunk.Imádom!!!!Olyan aranyos.Tudjátok,nekem eddig csak nagytestű kutyáim voltak(Németjuhász)..de már most beleszerelmesedtem a kis bohócomba Mosoly

Küldtem neked privát üzenetet!!!
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsanamana
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 20. Csütörtök 17:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Óvónéni! Mosoly
Vissza az elejére
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 20. Csütörtök 16:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zsanamana írta:
Sziasztok Mosoly
Annyira örülök,hogy rátok találtam!!!Már jó pár napja olvasgatom a beírásokat,és bár nem ismerlek még benneteket a könny kicsordult néhány kutty elvesztéséről írt bejegyzésen,és a többiek őszinte megnyilvánulásain.Anikó vagyok,a zsanamana a netes nevem általában mindenhol Wink ..tehát zsuzsannánál nem kell kapkodni a köszöntőkkel(volt már rá példa. Nagyon Boldog 1 hete kaptam Tónit a kis Westi fiúcskát,aki most 7 hónapos.Sajnos még nem szobatiszta,mert csak kertben tartották,és még nevet sem kapott eddigi élete során...csak most tőlem.Ceglédről vettük és így került a fővárosba,azon belül is újpestre.Lassan beleszokik a nagyvárosi nyüzsibe,de közben sajnos hasmenést is kapott,így most nagyon nagyon nehéz nekünk Szomorú Rizskúrára vagyunk ítéltetve,és probicol-h Szomorú pasztára.Remélem segít!!!!Én vagyok tudomásom szerint a 3. gazdája,szóval nagyon kis szomorú volt mikor megérkezett.Gondolom nem volt alkalma még a ragaszkodását kifejezni senki irányába.Az elmúlt hét alatt kinyílt mint egy kis virág,és szüntelenül a nyomomban van..egy percet sem sírt a múltja hiánya miatt,amiből arra következtetek,hogy most nagyon jól érzi magát nálunk.Van egy nagy cicus barátja:Emil,aki nagyon kedves és az első pillanattól kezdve nagyon szeretik egymást.Sajnos képet nem tudok felrakni még magunkról,mert a gépem romokban hever,és a kisfiam lap topjáról nincs annyi lehetőségem...mert ha egyszer belenyúlok...akkor kő kövön nem marad a dolgaiból Wink Kis türelmet kérek hát tőletek,amint a gurunk megbűvöli a gépet,megmutatjuk magunkat. Nagyon Boldog

Szióka!!!!! puszitküld

Üdv. itt!!!

Nagyon örülök,hogy ez a kis kutya most már révbe ér!!!
Szegénykém nem csodálom,hogy nem sajnálja a régi életét.
Biztos vagyok benne,hogy nem kell sok idő,és meghálálja,hogy kiszakítottátok a múltból.
A hasmenés előfordulhat attól is,hogy tápot váltottatok.Szerintem a rízs,meg a paszta biztosan segít.
Jó lenne,ha olyan tápra térnétek rá mindjárt az elején,ami bárányos-rízses,megelőzve az esetleges allergiás dolgok kialakulását.Ráadásul a jó minőségű táp fontos a fejlődésében.De az is lehet,hogy esetleg a féreghajtás is okoz egy kis hasmenést.
Szóval nagyon drukkolok nektek!!!!Minden jót,hogy ez a kis drága minél előbb el tudja felejteni a múltját.!!!!!!!!
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsanamana
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 20. Csütörtök 16:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok Mosoly
Vissza az elejére
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 21. Szombat 18:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Idézet:
Akkor neked is csak ajánlani tudom a mai kiállitást gyere nézelődjél,ismerkedjél tenyésztőkkel,nézd meg őket,hogy állitják ki kutyáikat,hogy kell viselkednie egy kiállitási kutyának.

Voltam is,és nagyon tetszett. Aranyos volt,hogy kicsit mindenki, aki kutyussal volt furcsán nézett ránk,mert nálunk nem volt kutya. Azt sajnáltam,hogy nem igazán volt laikus-barát a rendezvény;mert a ring körül minden helyet elfoglaltak a kiállítók,és nem mindig láttam tőlük,hogy mi zajlik a ringben.(Arról nem is beszélve,hogy a BIS hangosítása miatt hallani sem nagyon lehett.)
De teljes mértékig magával ragadott az a sok westie Mosoly !!!
A tenyésztőkkel sajnos nem tudtam beszélgetni (épp elég nagy volt a hajrá,és feszültek is voltak rendesen..);nem voltam benne biztos,hogy örülnének,ha elkezdeném őket faggatni. (De majd legközelebb..)
Vissza az elejére
Rit jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 54

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 21. Szombat 8:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rit írta:
Idézet:
Nekem a diploma ajándékom volt a Kicsi Pancs. IMÁDOM!!!!

Én direkt nem ajándékba kérem,mert nem érem be akármilyen kutyussal Nagyon Boldog .. (mert kiállításra is szeretném vinni,szóval mindenképpen én szeretnék eldönteni mindent-kitől,honnan,stb.-) De ez még olyan,de olyan messze van.. Szomorú De tudom,hogy megéri várni lol !!!

Akkor neked is csak ajánlani tudom a mai kiállitást gyere nézelődjél,ismerkedjél tenyésztőkkel,nézd meg őket,hogy állitják ki kutyáikat,hogy kell viselkednie egy kiállitási kutyának.
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Rit
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 21. Szombat 8:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Idézet:

Én direkt nem ajándékba kérem,mert nem érem be akármilyen kutyussal Nagyon Boldog .. (mert kiállításra is szeretném vinni,szóval mindenképpen én szeretnék eldönteni mindent-kitől,honnan,stb.-) De ez még olyan,de olyan messze van.. Szomorú De tudom,hogy megéri várni lol !!!
Vissza az elejére
Rit jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lotifut
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 20. Péntek 18:24    Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rit írta:
Üdv Mindenkinek!

Én is új vagyok itt,és nagyon-nagyon tetszik a fórum! (Szinte mindent elolvastam már,amit eddig írtatok! Embarassed )
Nekem sajnos még nincs westie-m;de jövő nyáron (az érettségim után) szeretnék venni magamnak egy kis fickót.
Magamról még annyit,hogy gyakorlatilag születésem óta kutyabolond vagyok;volt már kutyám természetesen (egy keverék és egy német juhász);a westie-k kb. egy éve varázsoltak el teljesen. Azóta a fajta rabja vagyok Mosoly .

Rita

lotifut jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 16. Hétfő 20:20    Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rit írta:
Üdv Mindenkinek!

Én is új vagyok itt,és nagyon-nagyon tetszik a fórum! (Szinte mindent elolvastam már,amit eddig írtatok! Embarassed )
Nekem sajnos még nincs westie-m;de jövő nyáron (az érettségim után) szeretnék venni magamnak egy kis fickót.
Magamról még annyit,hogy gyakorlatilag születésem óta kutyabolond vagyok;volt már kutyám természetesen (egy keverék és egy német juhász);a westie-k kb. egy éve varázsoltak el teljesen. Azóta a fajta rabja vagyok Mosoly .

Rita

Szióka!!! Nagyon Boldog Üdv. itt közöttünk!!!
Kitartást,tényleg érdemes várni erre a tündérre!!!
Nekem nagyon megérte! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Rit
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 16. Hétfő 19:18    Hozzászólás témája: Sziasztok! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdv Mindenkinek!

Rita
Vissza az elejére
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 27. Szerda 8:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdv közöttünk!

Mikor mi elhoztuk Fortit az anyukája mellől, akkor ő is vakaródzott. Akkor nekem azt mondták, hogy az alomból elválasztott kiskutyáknál ez előfordul és hogy fürdessem meg 2-3naponta Nizoral samponnal. 3fürdés után elmúlt a viszketés (és Forti is hozzászokott a fürdési procedurához Nagyon Boldog ). Talán érdemes kipróbálni.

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 27. Szerda 8:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hógolyó írta:
Sziasztok, én itt most új és kissé dezorientált vagyok... Van egy westienk, 13 hetes, és az a gondom, hogy egy ideje, kb. két hete állandóan vakarózik. Már mindent (ami eszünkbe jutott) kipróbáltunk, ennek ellenére nem hagyja abba. Tud valaki tanácsot adni, mit tegyünk?

Szia!

Szeretnénk üdvözölni a fórumon.
A vakarózásra cak azt tudom javasolni,hogy nagyon alapos állatorvosi vizsgálat.Lehet tetű,bolha, rüh,atka, sajnos.

Vannak nagyon jó samponok vakarozás ellen, De elöször is tudni kellene mi okozza.
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hógolyó
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 27. Szerda 8:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok, én itt most új és kissé dezorientált vagyok... Van egy westienk, 13 hetes, és az a gondom, hogy egy ideje, kb. két hete állandóan vakarózik. Már mindent (ami eszünkbe jutott) kipróbáltunk, ennek ellenére nem hagyja abba. Tud valaki tanácsot adni, mit tegyünk?
Vissza az elejére
Hógolyó jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 14. Szerda 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
arról nem is beszélve, hogy szerintem az egséz fórum jó alaposan megverné a tagot... legalábbis én biztos. Szemforgató

És mint az közismert, Te....................................... tudsz a leggyorsabban futni lol
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 14. Szerda 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Maja írta:
adik írta:
Maja írta:
jó volt hallani, hogy megjött a hangja. Mosoly
kezd magára találni lol

Maja írta:
Sajna az előző gazdikról nem tudok semmit
én ennek inkább örülnék Szemforgató

Örülök neki én is, csak nem szeretnék úgy járni, hogy rendbejön a kicsi lány, elfogad gazdinak, kialakul a kölcsönös bizalom, aztán meg valaki jelentkezik, hogy mégis az ővé. Ezt nem élném túl... Szomorú

igen, ezért írtam, hogy jobb, ha nem tudsz róla semmit. arról nem is beszélve, hogy szerintem az egséz fórum jó alaposan megverné a tagot... legalábbis én biztos. Szemforgató
Maja
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 14. Szerda 10:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
Maja írta:
jó volt hallani, hogy megjött a hangja. Mosoly
kezd magára találni lol

Maja írta:
Sajna az előző gazdikról nem tudok semmit
én ennek inkább örülnék Szemforgató

Örülök neki én is, csak nem szeretnék úgy járni, hogy rendbejön a kicsi lány, elfogad gazdinak, kialakul a kölcsönös bizalom, aztán meg valaki jelentkezik, hogy mégis az ővé. Ezt nem élném túl... Szomorú
Vissza az elejére
Maja jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 11 oldal [261 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 9, 10, 11 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu