Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Júl. 20. Péntek 11:48
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Bemutatkozás
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 11 / 11 oldal [261 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 9, 10, 11
Szerző Üzenet
Nyuszi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 3. Csütörtök 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Bocs elírtam úgy szerettem volna, hogy Szia. Üdv nálunk!

Köszönöm az üdvözléseket, Mimi(gondolom Ő a Westi) nagyon hasonlít Hobbira.Még nem volt időm nagyon nézelődni a fórumon, mert most tanulom a használatát, kicsit kínlódom, nem olyan egyszerű.
Kókusz tündéri kiskutya. Én sajnos már 7 hónaposan kaptam, így lemaradtam a gyermekkorról. Mi most kamaszodunk. Most tanulom a kutyatartás fortélyait is meg ezt az egész helyzetet, de tetszik. Nagyon imádjuk Hobbit és legszívesebben mindenhová magunkkal vinnénk, de sajnos kevés helyre lehet, így többnyire nem megyünk sehova, csak kutyás helyekre. Örülök, hogy Ribizli felhívta a figyelmemet erre a fórumra, bár korábban már valahogy eljutottam ide, vagy valami Westi klubba. Nem tudom, mert a csoportképet már láttam máshol.

Üdv Mindenkinek
Nyuszi
Vissza az elejére
Nyuszi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 3. Csütörtök 16:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bocs elírtam úgy szerettem volna, hogy Szia. Üdv nálunk!
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 3. Csütörtök 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szai Nyuszi!
Üdv Viki és Mimi
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kókusz
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 3. Csütörtök 16:01    Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nyuszi írta:
:lying: Sziasztok!

Nekünk 3 hónapja van egy Westink. Vizmathy Annamaritól való,
nagyon imádjuk. Hobbinak hívják és 10 hónapos, kan.

Szia Nyuszi és Hobbi! lol

Üdvözlet itt westie fórumon, kiváncsiak vagyunk a Hobbira. Nekem az Annamaritól van a kutyim, 4 hónapos kislány, Kókusz.
Várjuk a képeket.

Szép napot

Andi Kókusz
Vissza az elejére
kókusz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Nyuszi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 3. Csütörtök 14:14    Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ágnes írta:
Nyuszi írta:

Szia, van képed Hobbiról?

Szia, van ,de be kell szkenneltetnem valahogy. Egy kis időbe fog telni.
Vissza az elejére
Nyuszi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ágnes
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 3. Csütörtök 14:12    Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nyuszi írta:

Szia, van képed Hobbiról?

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nyuszi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 3. Csütörtök 14:12    Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Nyuszi írta:

Szia Ribizli, ez még nem megy olyan gyorsan és egyszerűen

Ne aggódj, nagyon gyorsan bele fogsz jönni! : )
Hobika túl van már a kozmetikán?

Igen, majd du megmutatom. Szilvi azt mondta, hogy legközelebb én viszem, annyi kérésem volt, hogy hogyan ne nyírják, de még én sem láttam, állítólag jó lett, sok szőr lejött róla.
Vissza az elejére
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 3. Csütörtök 14:04    Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nyuszi írta:

Ne aggódj, nagyon gyorsan bele fogsz jönni! : )
Hobika túl van már a kozmetikán?
Nyuszi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 3. Csütörtök 14:01    Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Nyuszi írta:

Szia Nyuszi! :wave:

Örülök, hogy idetaláltál! Mosoly

Vissza az elejére
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 3. Csütörtök 13:34    Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nyuszi írta:

Szia Nyuszi! :wave:

Örülök, hogy idetaláltál! Mosoly
Nyuszi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 3. Csütörtök 13:30    Hozzászólás témája: Bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 11 / 11 oldal [261 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 9, 10, 11
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu