Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Júl. 20. Péntek 11:39
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Bemutatkozás
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 11 oldal [261 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, ..., 9, 10, 11 Következő
Szerző Üzenet
zsera
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 21. Szerda 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszta-Fügi írta:
Hello!

Figyi..ha nem szereti,akkor adj neki Royal Junior tápot(Kistestű kutyáknak 2-től 10 hónapos korig, 1, 2,5 és 8,5kg-os kiszerelésben kapható) illetve Hill's Puppy Mini száraztáp vagy Bozita Original Junior. Ezek közül biztos valamelyik ízleni fog neki! Legyen elötte mindig sok és friss ivóvíz! Ha nem bírja elrágcsálni,csak nyeli,ajánlom,hogy egyszer-kétszer áztasd be,ha élvezze is az ízeket és könnyen átszokik a sima szárazra. Én,amikor kicsi volt,adtam hozzá neki hús vagy zöldségleves levét,imádta!!! Inkább ilyet adj neki többet,mint mint házikosztot vagy tartosítószeres szalámit.
Ajánlom,hogy a rágócsontok(pedigree,stb) helyett az eredeti préselt csontot,bőrt add,mert ezek nem tartalmaznak színezéket(CSAK VIGYÁZZ,NE HAGYD ŐRIZETLENÜL,AMIKOR RÁGJA,ha elmész inkább vedd el tőle,mert könnyen megfulladhat,leszaladhat a torkán egy darab!!!)---->ezt drága Zserámtól tudom én is.. nagy vigyor
Ajánlom szintén,hogy kapjon napi 1 Cal-D-Phos tablettát,szintén Zsera és a többi kedves fórumos ajánlotta.
Remélem segítettem... Nagyon Boldog

... hogy a Többiek is tudják miről is van szó Mosoly velünk folyton zajlik az élet. Razz egyik este Marcit magára hagytam a rágócsont társaságában, az lett a vége, hogy éjjel jött jelezni a szobaajtóhoz, hogy valami baj van. Ugrás ki az ágyból... persze a torkában a csont egy ázott darabja... Azóta csak akkor adom neki, ha mellette vagyok. (persze lehet ez is csak velünk fordulhat elő lol )

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zazsa
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 21. Szerda 13:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Szóval nekünk is gondunk volt ezzel a nemszeretivel ezért venni akartam neki konzervet de az eladó lebeszélt róla hogy teli van mindenféle hülyeséggel mondom neki, hogy dehát az én kutyám nem szereti a drága tápot azt mondta olyan nincs hogy nem szereti meg kell neki enni ez csak a gazdán múlik és tényleg így volt, mondjuk most mi is royalt esszük és ez azért jobban bejön.
Dorka most 12hetes mellékesen
Meg néha teszek rá neki ezt azt pl joghurt vagy hasonlók és úgy szivesebben megeszi még morog is hozzá.

A pedigreere vissza térve azt is venni akartam neki de arról is lebeszélt hogy az is szemét (így mondta) és ő is ezeket a bőrös dolgokat ajánlotta úgyhogy nem hagyta hogy a drágább de szépcsomagolású dolgot vegyem meg.

Az evésre meg vissza térve én úgy gondolom hogy azért tanulják meg ki az úr a háznál ezért nem is hagyom előtte egész nap.

Dorka, Zsazsa
Vissza az elejére
zazsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 21. Szerda 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello!

Figyi..ha nem szereti,akkor adj neki Royal Junior tápot(Kistestű kutyáknak 2-től 10 hónapos korig, 1, 2,5 és 8,5kg-os kiszerelésben kapható) illetve Hill's Puppy Mini száraztáp vagy Bozita Original Junior. Ezek közül biztos valamelyik ízleni fog neki! Legyen elötte mindig sok és friss ivóvíz! Ha nem bírja elrágcsálni,csak nyeli,ajánlom,hogy egyszer-kétszer áztasd be,ha élvezze is az ízeket és könnyen átszokik a sima szárazra. Én,amikor kicsi volt,adtam hozzá neki hús vagy zöldségleves levét,imádta!!! Inkább ilyet adj neki többet,mint mint házikosztot vagy tartosítószeres szalámit.
Ajánlom,hogy a rágócsontok(pedigree,stb) helyett az eredeti préselt csontot,bőrt add,mert ezek nem tartalmaznak színezéket(CSAK VIGYÁZZ,NE HAGYD ŐRIZETLENÜL,AMIKOR RÁGJA,ha elmész inkább vedd el tőle,mert könnyen megfulladhat,leszaladhat a torkán egy darab!!!)---->ezt drága Zserámtól tudom én is.. nagy vigyor
Ajánlom szintén,hogy kapjon napi 1 Cal-D-Phos tablettát,szintén Zsera és a többi kedves fórumos ajánlotta.
Remélem segítettem... Nagyon Boldog
marmalaid
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 21. Szerda 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm a jó tanácsokat...Tényleg.Azt az E betűs tápot adjuk neki..aminek E betűvel kezdődik a neve..De nem szereti.És megsem rágja..Csak úgy lenyeli.És mivel nem eszi meg ezért kap mást is.Vettem neki chapi-s tápot is...de abból csak azokat a szemeket eszi meg amikben zöldség van, a többit kiválogatja és játszik vele.De azt legalább megrágja.És hát a rágás kell a fogainak.Igaz van neki ilyen "elfogyasztható" rágókája, és rágócsontja..de az állatorvos szerint a táp tisztitja legjobban a fogát.Szóval nálunk az a táp nem válik be.Pedig az orvosa ajánlotta. Szomorú
Vissza az elejére
marmalaid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 20. Kedd 16:21    Hozzászólás témája: Re: :) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

marmalaid írta:
Igen kislány.Mátra terenyéről hoztuk el őt.Egy tesója volt még , de neki sérve volt és nem akartam beteg kiskutyát elhozni hisz egyáltalán nem vagyok gyakorlott gazdi , még Mindy-től is féltem ..mármint hogy hogy fogunk boldogulni..de sikeresen vettünk minden akadályt. További érdekességek az én kiskirálylányomről az alábbi oldalon : www.hotdog.hu/pet/pet.hot?p_id=44384 Nézzétek csak meg.. Nagyon Boldog olyan büszke vagyok rá hogy mutogatnám az egész világnak Embarassed

Nagyon édesek a képek! Mosoly Viszont nekem is megakadt a szemem - Krisztához hasonlóan - a kedvenc ételein. A fűszeres dolgokkal óvatosan bánjatok, nehogy problémát okozzon, én azt ajánlom: ne adjatok neki! (hasmenés, hányás, túlzott zsír és fehérje bevitel...sok problémát okozhat az eféle étel) Milyen tápot eszik Mindy? Ha a fórumon visszaolvasol, sok hasznos dolgot találhatsz a táplálással kapcsolatban. A többség Royal, Hill's, Acana, Bozita, Eukanuba... tápokkal etet, melyek teljes értékű tápok, ezekkel biztosan megkapják kutyáink az összes tápanyagot mely az egészséges növekedéshez szükséges.
A táp mellett adható joghurt, kevés sajt, túró, zöldség, gyümölcs természetesen mindent kis mértékben, néha-néha.
(A chappi, frieskies, darling... stb. inkább kerülendő... már írtam a fórumon, hogy a dokinknál találkoztam olyan kutyussal, akinek sajnos ezektől ment tönkre a veséje. Szomorú )

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 20. Kedd 15:31    Hozzászólás témája: Re: :) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Sok boldogságot,egészséget Nektek! Gyönyörű!
Viszont ne haragudj,de valamin megakadt a szemem,amit a blogodban írtál:
Mik a kedvenc kajái?

Imád enni.Olyan gyorsasággal tünteti el az ételt a tányérjából, hogy az hihetetlen.Szinte rágás nélkül nyeli le.Szereti a párizsit, a paprikás szalámit, a csirke húst....végül is mindent.

Paprikás szalámit nem adnék neki,kikezdheti a gyomrát, a csirke hússal is vigyáznék. Ha olvastad a többiek hozzászólásait az allergia cím alatt,akkor láthatod,hogy néhány allergiát a csirke és a fehérje okozza. Ezért jobb megelőzni... pirul de tényleg nem akarok beleszólni.
A csuklásra itt írnék egy mondatot: Fügém 5 hónapos lesz holnapután és még a mai napig csuklik naponta. Majd kinövi. puszitküld
marmalaid
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 20. Kedd 14:35    Hozzászólás témája: Re: :) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Igen kislány.Mátra terenyéről hoztuk el őt.Egy tesója volt még , de neki sérve volt és nem akartam beteg kiskutyát elhozni hisz egyáltalán nem vagyok gyakorlott gazdi , még Mindy-től is féltem ..mármint hogy hogy fogunk boldogulni..de sikeresen vettünk minden akadályt. További érdekességek az én kiskirálylányomről az alábbi oldalon : www.hotdog.hu/pet/pet.hot?p_id=44384 Nézzétek csak meg.. Nagyon Boldog olyan büszke vagyok rá hogy mutogatnám az egész világnak Embarassed
Vissza az elejére
marmalaid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 19. Hétfő 18:13    Hozzászólás témája: Re: :) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

marmalaid írta:
Köszönöm a segítséget..nagyon aranyos vagy! Mosoly hálistennek sikerült megcsinálnom az albumot. úgyhogy megpróbálok képet is beszsúrni

Aranyos! Mosoly A neve alapján gondolom, kislány. Kérdés Honnan való a gyerkőc, meg szabad kérdezni?

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
marmalaid
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 19. Hétfő 11:13    Hozzászólás témája: :) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm a segítséget..nagyon aranyos vagy! Mosoly hálistennek sikerült megcsinálnom az albumot. úgyhogy megpróbálok képet is beszsúrni

Vissza az elejére
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 9. Péntek 16:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

marmalaid írta:
hello!! még új vagyok itt! szeretnék segítséget kérni ...hogyan tölthetek fel képeket az én kiskutyámról??A neve Mindy.És 2 hónapos.

Szia! Üdv a fórumon! Mosoly
Itt átböngészheted a galéria és a képfeltöltés menetét:
http://pet.site.hu/forums.html?f=143&sid=9d09a30926bd07e94e65baea485baa8e
Ha kérdésed van, csak írj, és várjuk nagyon a képeket a kutyusodról! Mosoly
integet

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
marmalaid
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 5. Hétfő 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hello!! még új vagyok itt! szeretnék segítséget kérni ...hogyan tölthetek fel képeket az én kiskutyámról??A neve Mindy.És 2 hónapos.
Vissza az elejére
Detty
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 16. Kedd 10:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszta-Fügi írta:
Szia Detty!

Írtam neked..másik helyre Nagyon Boldog ,de bemásolom:

Szia Detty!

Nagyon édes a picurka! Nálad van már? Embarassed bocsi,lehet egy kicsit lemaradtam... nálunk Lili 6 éves, Füge lassan 4 hónapos lesz,ha tudunk bármiben segíteni csak szólj! Sok Boldgságot kivánunk! puszitküld

Most már látom,hogy nálad van baba tündéri.....!!!!!!! puszitküld

Hát, nem igazából még mindig nincs nálam Razz Becsapós,mi?
Vasárnap hozzuk el. Ez még egy régebbi kép róla,ami megvan nekem. Na de majd ha itt lesz, hajaj... Lesz sok szép új kép is nyelvnyújtás
Köszi mindent! Wink
Vissza az elejére
Detty jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 16. Kedd 10:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Detty!

Írtam neked..másik helyre Nagyon Boldog ,de bemásolom:

Szia Detty!

Nagyon édes a picurka! Nálad van már? Embarassed bocsi,lehet egy kicsit lemaradtam... nálunk Lili 6 éves, Füge lassan 4 hónapos lesz,ha tudunk bármiben segíteni csak szólj! Sok Boldgságot kivánunk! puszitküld

Most már látom,hogy nálad van baba tündéri.....!!!!!!! puszitküld
Detty
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 15. Hétfő 20:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Oké, mindenképp! Amúgy, úgy néz ki, Whiskey lesz a neve... Cool
Addig is egy picit korábbi képecske Róla: Mosoly
Vissza az elejére
Detty jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 15. Hétfő 17:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Detty írta:
Sziasztok!

Nos, gondoltam, itt a legmegfelelőbb, hogy felfedjem magam, ugyanis eddig csak olvasgattam az írásaitok között... Mosoly
Meg az is igaz, hogy egyelőre nem vagyok Westie-gazdi, csak leszek, ha minden igaz 1 héten belül, és holnap megyek megnézni a drágát Meglepõdött
Nem is tudom, mit mondjak, Budapesten lakom, 20 éves leszek áprilisban.
Gödöllőre járok a Szent István Egyetemre (állattenyésztő mérnöki szakra).
Szerencsésnek mondhatom magam, ugyanis nagyon boldog gazdija vagyok a drága lovamnak (aki Szadán lakik), Kibonak már 4 éve, versenyzünk is lovastusában. Nagyon Boldog
És otthon van két cicánk, egy hatalmas nyuszim, és egy még hatalmasabb kutyánk, Misa (aki moszkvai őrkutya és 70 kg nemangyal fejvakar ) de imádnivaló mind.
Remélem kérdezhetek majd tőletek mindenféle dolgot, amit esetleg nem tudok...
Üdv: Detty Wink

Szia! integet
Üdv közöttünk! Várjuk a kérdéseket és a sok-sok képet, ha meglesz a pici!
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 13. Szombat 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Detty írta:
Persze! Kisfiú, és jövő héten lesz 6 hetes csak. Még nem sikerült neki megtalálni a megfelelő nevet, így szívesen fogadok jópofa fiúneveket is... pirul de ha meglesz mindenképp megosztom veletek! Wink
Én is remélem jól kijön majd Misával, de szerintem nem lesz gond, mivel más kutyákat se bántott, nemhogy egy ilyen picurkát. De majd szépen összeszoktatom őket később.

Szia!

Üdv közöttünk! Mosoly
Neveket itt találsz: http://petrix.com/dognames/ ; http://www.kutyakozmetikus.hu/kutyanevnapok.html .
Detty
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 13. Szombat 11:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Persze! Kisfiú, és jövő héten lesz 6 hetes csak. Még nem sikerült neki megtalálni a megfelelő nevet, így szívesen fogadok jópofa fiúneveket is... pirul de ha meglesz mindenképp megosztom veletek! Wink
Én is remélem jól kijön majd Misával, de szerintem nem lesz gond, mivel más kutyákat se bántott, nemhogy egy ilyen picurkát. De majd szépen összeszoktatom őket később.
Vissza az elejére
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 63

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 13. Szombat 7:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Detty ! Üdv. közöttünk, érezd jól magad. Bátran kérdezz, igyekszünk segiteni, hiszen mindannyian igy kezdtük és azért is van ez a fórum, hogy megosszuk tapasztalatainkat.
Megnéztem a képét a kiskutyusodnak, nagyon aranyos. Esetleg elárulsz róla többet is? Pl fiu vagy kislány, hogy hivják, mennyi idős.
Kiváncsi vagyok hogy fognak kijönni Misával. Nálunk is van egy nagyobb kutyus - bár nem akkora mint a Te Misád - Elke a berni pásztorlány, aki mind a két westievel barátságban van.
Hát gratula előre is a picurhoz, és várjuk a további beszámolóidat. integet
Detty
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 11. Csütörtök 21:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Nos, gondoltam, itt a legmegfelelőbb, hogy felfedjem magam, ugyanis eddig csak olvasgattam az írásaitok között... Mosoly
Meg az is igaz, hogy egyelőre nem vagyok Westie-gazdi, csak leszek, ha minden igaz 1 héten belül, és holnap megyek megnézni a drágát Meglepõdött
Nem is tudom, mit mondjak, Budapesten lakom, 20 éves leszek áprilisban.
Gödöllőre járok a Szent István Egyetemre (állattenyésztő mérnöki szakra).
Szerencsésnek mondhatom magam, ugyanis nagyon boldog gazdija vagyok a drága lovamnak (aki Szadán lakik), Kibonak már 4 éve, versenyzünk is lovastusában. Nagyon Boldog
És otthon van két cicánk, egy hatalmas nyuszim, és egy még hatalmasabb kutyánk, Misa (aki moszkvai őrkutya és 70 kg nemangyal fejvakar ) de imádnivaló mind.
Remélem kérdezhetek majd tőletek mindenféle dolgot, amit esetleg nem tudok...
Üdv: Detty Wink
Vissza az elejére
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 4. Csütörtök 20:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszta-Fügi írta:
Szia!
Nagyon sajnálom a picit, mi is féltünk a legelején, hogy miért nem fogadja el őket,de mivel ez sorozatos volt és egészséges kiskutyákat is hozott világra, reménykedtünk, hogy Füge is egészséges. Nagyon nehéz volt az első nap, nagyon megíjedtem mert hiába etettem fogalmam se volt, hogy mégis mennyit kell neki adni, egyszercsak rángatozott és olyan volt mint aki bekómált. Automatikusan fejre állítottam és ráztam, utána futottam vele az állatorvoshoz. Kiderült, hogy kicsit kihült és tuszkolni kell bele a tejet, mert még magától nem tud. Onnantól kezdve tömtük lol . A séta csak a kertben van, az is úgy, hogy mint a porszivó, minden levelet összeszed Nagyon Boldog . Az oltásokat általában megelőzi egy körömvágás vagy egy fültisztitás, ami után nagy balhékat csap. Nagyjából mindene megvan, dec. közepén van még egy veszettség ha jól tudom,de igérem megnézem otthon Embarassed . Viszont nem tudom jó helyen kérdezem, (szóljatok rám,ha nem), de tanácstalan vagyok az etetéssel. Felneveletem már egy 6 éves Westiet, aki anyukámmal lakik, ő sajna allergiás már 5 éve ,ezért nyuszihúst és rizst,valamint Royal szárazat eszik. Viszont Füginél amióta azt mondta az állatorvos, hogy csirkepipit főzzek neki és rizst és azt adjam csak, meg szárazat, azóta félek,hogy nehogy kijöjjön nála is. Te mit adsz Marcikának?

Előre is köszi! nagy vigyor

válaszoltam a tápok, táplálékkiegészítők topikban... puszitküld

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 4. Csütörtök 10:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Nagyon sajnálom a picit, mi is féltünk a legelején, hogy miért nem fogadja el őket,de mivel ez sorozatos volt és egészséges kiskutyákat is hozott világra, reménykedtünk, hogy Füge is egészséges. Nagyon nehéz volt az első nap, nagyon megíjedtem mert hiába etettem fogalmam se volt, hogy mégis mennyit kell neki adni, egyszercsak rángatozott és olyan volt mint aki bekómált. Automatikusan fejre állítottam és ráztam, utána futottam vele az állatorvoshoz. Kiderült, hogy kicsit kihült és tuszkolni kell bele a tejet, mert még magától nem tud. Onnantól kezdve tömtük lol . A séta csak a kertben van, az is úgy, hogy mint a porszivó, minden levelet összeszed Nagyon Boldog . Az oltásokat általában megelőzi egy körömvágás vagy egy fültisztitás, ami után nagy balhékat csap. Nagyjából mindene megvan, dec. közepén van még egy veszettség ha jól tudom,de igérem megnézem otthon Embarassed . Viszont nem tudom jó helyen kérdezem, (szóljatok rám,ha nem), de tanácstalan vagyok az etetéssel. Felneveletem már egy 6 éves Westiet, aki anyukámmal lakik, ő sajna allergiás már 5 éve ,ezért nyuszihúst és rizst,valamint Royal szárazat eszik. Viszont Füginél amióta azt mondta az állatorvos, hogy csirkepipit főzzek neki és rizst és azt adjam csak, meg szárazat, azóta félek,hogy nehogy kijöjjön nála is. Te mit adsz Marcikának?

Előre is köszi! nagy vigyor
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 3. Szerda 19:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszta-Fügi írta:
Szia!
Örülök.hogy írtál...! Nagyon ragaszkodik, féltünk is egy picit, hogy nem tud rendesen szocializálódni, de úgy látjuk, semmi gond.
Az anyukáját csak látásból ismertük, a gazdiját régebb óta, Ő mesélte, hogy ez már nem az első szülése volt, az elsőnél sajna megölte az egyik kicsit, a következőnél megmaradtak a babák,de rájuk nagyon vigyáztak. A harmadik terhességet nem akarták már, de becsúszott..így született Fügi,de a tesója már sajnos nem élve született. Szopni,csak egyszer sikerült, mert az anyukája nagyon morgott,egyszerűen nem volt jó anya,nem bírta elviselni Fügi nyöszörgését. Mondta a gazdi egy hét után, hogy elvihetjük, mivel etessük(milyen tápszerrel), stb. Nehezen,de ráéreztünk a dolog ízére bandzsal . Teljesen olyan, mintha én szültem volna egy babát. Köszönjük!
Sajnálom a tiéteket, mi történt?? (ne haragudj,ha fáj a dolog,ne válaszolj)Nektek most van kutyutok? ('oleles2')

oleles2 oleles2 oleles2

Szia! Mosoly Tényleg nagyon jó dolog, és szép Tőletek, hogy bevállaltátok a picit! Nem kis feladatra vállalkoztatok. Mosoly A mi kicsink már 2 napos korától velünk volt, ő is épphogy csak egyet tudott szopizni, és el kellett venni a mamától, mert különben megölte volna. Bár utólag sejtjük miért... a kicsi beteg volt, és ezt érezhette. (a "fedeztetés, kölykök" -ben vissza tudod olvasni részletesen a történteket, ha szeretnéd, az augusztusi hozzászólásoknál) végül el kellett altatni 2 hetesen... Sír vagy nagyon szomorú
Októberben hoztuk Marcit, ő igazi kis családtag nálunk Nagyon Boldog most 3,5 hónapos, majdnem egyidős Fügivel Mosoly Jártok már sétálni? Megvannak az oltásaitok? Hogy viseli őket? Mostanában mindenkitől ezt kérdezem Embarassed, mert az én Marcim a parvo kivételével végighisztizte az összeset... Embarassed lol (de betudjuk annak, hogy a többi csípett nemangyal )
puszitküld

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 2. Kedd 18:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Köszönöm előre is! puszitküld
Rit
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 1. Hétfő 22:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszta-Fügi írta:
futokutyus Sziasztok! Örülök, hogy becsatlakozhatunk hozzátok.. Mosoly !
Van egy 15 hetes kisördögünk: Füge. Fügit két hetes korában került hozzánk, mert az anyukája nem akarta elfogadni és szoptatni.Minden rendben ment,igazi szülők lettünk, viszont jó elolvasni a tanácsaitokat,észrevételeiteket,mert nagyon sokat tanulhatok belőle. Főleg, hogy Fügivel még nagyon az elején járunk mindennek.

Szia! integet
Üdv közöttünk!

Nagyon szép dolog volt tőletek,hogy bevállaltátok a picit!
Ha már meglesz az összes oltása (és van lehetőség a környéketeken),akkor mindenképp vigyétek őt el kutyaoviba,hogy teljesen megtanulhassa,hogy hogyan kell a többi kutyussal viselkednie. Mosoly
Ha bármi kérdés merül fel Benned,és nem találsz a korábbiak között választ, írj,és megpróbálunk segíteni.
puszitküld
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 1. Hétfő 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Örülök.hogy írtál...! Nagyon ragaszkodik, féltünk is egy picit, hogy nem tud rendesen szocializálódni, de úgy látjuk, semmi gond.
Az anyukáját csak látásból ismertük, a gazdiját régebb óta, Ő mesélte, hogy ez már nem az első szülése volt, az elsőnél sajna megölte az egyik kicsit, a következőnél megmaradtak a babák,de rájuk nagyon vigyáztak. A harmadik terhességet nem akarták már, de becsúszott..így született Fügi,de a tesója már sajnos nem élve született. Szopni,csak egyszer sikerült, mert az anyukája nagyon morgott,egyszerűen nem volt jó anya,nem bírta elviselni Fügi nyöszörgését. Mondta a gazdi egy hét után, hogy elvihetjük, mivel etessük(milyen tápszerrel), stb. Nehezen,de ráéreztünk a dolog ízére bandzsal . Teljesen olyan, mintha én szültem volna egy babát. Köszönjük!
Sajnálom a tiéteket, mi történt?? (ne haragudj,ha fáj a dolog,ne válaszolj)Nektek most van kutyutok? ('oleles2')

oleles2 oleles2 oleles2
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 11 oldal [261 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, ..., 9, 10, 11 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu