Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Okt. 18. Csütörtök 22:55
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Bemutatkozás
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 10 / 11 oldal [261 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 8, 9, 10, 11 Következő
Szerző Üzenet
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Beteszek Dzsinikémről egy régebbi kozmi utni képet, mert mi mindig olyan képekkel szerepelünk, ahol átmegy puliba! Razz
Bár nekem pulisan jobban tetszik, mint kopasztottan! De sajna most már nagyon nagy a loboncunk!
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 57

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 14:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
A másik név ami még tetszik, és főleg így télen találó az a Hógolyó!!Most már kéne egy ilyen nevü kutyus is a csapatba! Nagyon Boldog

A Hógolyó valóban aranyos, csak ellenkezik a névalkotás "íratlan" szabályával - miszerint: a jó hívónév két szótagból állhat max. Végig néztem az albumot és ha jól láttam egyetlen egy 3 vagy több tagú hívónévvel bíró kutty sincs errefelé. Vagy tévedek ?! lol
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Iza és Kókusz!

Üdv. itt a csapatban!

Nagyon tetszik a Kókusz név nekem is! A másik név ami még tetszik, és főleg így télen találó az a Hógolyó!!
Most már kéne egy ilyen nevü kutyus is a csapatba! Nagyon Boldog

Viszont az biztos, hogy Ti vagytok a rangidősek ebben a csapatban, mert csak fiatalabb kutyusok vannak! Razz
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 13:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Iza104 írta:
Nahát mennyi Kókusz! Mosoly)

A végén még klikkek alakulnak ki Nagyon Boldog Lesznek "Annamáriások", aztán lesznek "Kókuszosok" - mi jöhet még ?! lol
kókusz
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 13:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Iza104 írta:
T.J. írta:
kókusz írta:
Az én kutyám is Kókusz, ...

Most már "csak" Kókuszka lol

Nahát mennyi Kókusz! Mosoly) Vicces lenne, ha együtt sétáltatnánk...

Hát igen, elég bizarr lenne, mindketten kiabálnánk Kókuszka, Kókuszka!
Elég lenne, ha te hivnád a Kókuszodat, az enyém meg menne utána, mert igazi utánozós kis majom. lol lol lol
Vissza az elejére
kókusz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Iza104
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 13:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
kókusz írta:

Nahát mennyi Kókusz! Mosoly) Vicces lenne, ha együtt sétáltatnánk...
Vissza az elejére
Iza104 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kókusz írta:

Iza104
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Andi!

Nagyon szép a te Kókuszod. Úgy látszik ez egy gyakori név (de szerintem nagyon találó), egy másik westis-fórumon is van egy kislány Kókusz. Igaz, hogy ő az enyém után kapta a nevét Mosoly

Gy

Szia Iza!

Az én kutyám is Kókusz, és 4és fél hónapos kislány. Gratulálok a tiedhez.
A bébi kiirás azt jelenti mennyi hozzászólásod volt, majd ha sokat irsz, leszel kölyök, fiatal, növendék, nagykutya meg veterán. Igy tudom.

Üdv a fórumon titeket

Andi Kókusz[/quote]
Vissza az elejére
Iza104 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kókusz
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 12:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Iza104 írta:
Sziasztok!
Eddig csak olvastalak benneteket, de gondoltam bekapcsolódom.
Én egy 7 éves öntudatos westi fiú gazdija vagyok. Ő Kókusz. Leginkább a lánykutyák és a nagyméretű marhacsontok érdeklik a világon. Amúgy nagyon jó kutya. Mosoly

Szia Iza!

Az én kutyám is Kókusz, és 4és fél hónapos kislány. Gratulálok a tiedhez.
A bébi kiirás azt jelenti mennyi hozzászólásod volt, majd ha sokat irsz, leszel kölyök, fiatal, növendék, nagykutya meg veterán. Igy tudom.

Üdv a fórumon titeket

Andi Kókusz
Vissza az elejére
kókusz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Iza104
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon helyes a képen látható kutty. Ő ki? Mennyi idős?
Vissza az elejére
zsuzsuv
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 12:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Iza!
Üdv a csapatban! Örülök, hogy ránk találtatok. Így most van egy rangidős kandúr bandi a csapatban!!! wink
Vissza az elejére
zsuzsuv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Iza104
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm az üdvözléseket Mosoly

Kókusz szülinapi meglepi kutya volt. Világéletemben nagyon vágytam kutyára, de soha nem lehetett. Aztán egyszer úgy alakult az életem, hogy egyedül maradtam, gondoltam akkor most már semmi sem tántoríthat el attól, hogy beszerezzek egy kutyát. A családom megelőzött. Tőlük kaptam. Először egy törzskönyvet becsomagolva, aztán mondák, hogy menjek ki a konyhába. Kimentem és ott ült nagy piros masnival a nyakában az én pöttöm kutyám. Úgy nézett ki, mint egy marék kókuszreszelék. (Ezért lett Kókusz)

A 104 nem jelent semmit. Egyszer regisztráltam valahová, ahol az Iza név már foglalt volt, ezért mögé biggyesztettem ezt a számot. Azóta így használom...

Azt hittem a bébi a kutyám korára vonatkozik... Mosoly)

Isten hozott! Mosoly

Nekem kisleány westiem van. Március 7-én lesz 3 éves!

Kókuszka a legidősebb westie akit ismerek....pontosabban titeket személyesen még nem ismerlek, de érted, hogy értem... Mosoly

Hogy került hozzád? Mesélj róla!

:wave:[/quote]
Vissza az elejére
Ágnes
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Iza104 írta:
Sziasztok!
Én egy 7 éves öntudatos westi fiú gazdija vagyok. Ő Kókusz. Leginkább a lánykutyák és a nagyméretű marhacsontok érdeklik a világon. Amúgy nagyon jó kutya. Mosoly

Isten hozott! Mosoly

Nekem kisleány westiem van. Március 7-én lesz 3 éves!

Kókuszka a legidősebb westie akit ismerek....pontosabban titeket személyesen még nem ismerlek, de érted, hogy értem... Mosoly

Hogy került hozzád? Mesélj róla!

:wave:

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 11:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Iza104 írta:
Sziasztok! Én egy 7 éves öntudatos westi fiú gazdija vagyok. Ő Kókusz.

Üdv a Fedélzeten !

A jelek szerint már két Kókuszunk is lesz.
Lesz egy Nagy Kókusz, meg egy Kis Kókusz lol
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 10:53    Hozzászólás témája: Friss Kuyti Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló Iza104 !

Üdvözöllek Pedrókával együtt lol Gondolkodtam, hogy a 104 mit is jelenthet - de nem tudtam rájönni Szemforgató

Nekem is fiúkuttyom van, majd dumcsizunk :angel:

Üdv: Ági
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Iza104 írta:
Azt írja a sarokban, hogy bébi. Sajnos ez már rég nem igaz. Hol tudom megváltoztatni?

Szia Iza! Üdv a csapatban! Nagyon aranyos a kutyusod!

A "bébi" a hozzászólásaid mennyiségét jelenti. : )
Akkor fog változni, ha minnél több lesz a hozzászólásod.
Iza104
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 10:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Azt írja a sarokban, hogy bébi. Sajnos ez már rég nem igaz. Hol tudom megváltoztatni?
Vissza az elejére
Iza104
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 10:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 7. Hétfő 9:24    Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nyuszi írta:
Megbeszéltük már, hogy nem vagyunk rokonok. Apa Copyright, Anya Puzzle Üdv. Nyuszi

hmmmmmm, tényleg Nagyon Boldog
Na szólok a mama-szolgának, hogy a vitamin, meg az élesztő tabletta mellé Cavintont is adjon. Mosoly Bár szvsz még túl fiatal vagyok ahhoz Nagyon Boldog
Vissza az elejére
T.J. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Nyuszi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 7. Hétfő 9:21    Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Nyuszi írta:
:lying: Sziasztok!

Nekünk 3 hónapja van egy Westink. Vizmathy Annamaritól való,
nagyon imádjuk. Hobbinak hívják és 10 hónapos, kan.

Na még egy féltesó, de minimum kennel-rokon Nagyon Boldog
Lassan megalakíthatjuk a "V.A. klubbot" Nagyon Boldog
Papa ? Mama ? Már ha nem titok.

Hello,
Megbeszéltük már, hogy nem vagyunk rokonok. Apa Copyright, Anya Puzzle
Üdv.
Nyuszi
Vissza az elejére
Nyuszi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 7. Hétfő 8:54    Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nyuszi írta:

Na még egy féltesó, de minimum kennel-rokon Nagyon Boldog
Lassan megalakíthatjuk a "V.A. klubbot" Nagyon Boldog
Papa ? Mama ? Már ha nem titok.
Vissza az elejére
T.J. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Nyuszi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 4. Péntek 14:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Szia! Akkor mindenképpen szeretnénk majd róla képet látni. :jester:

Sajnos ma nem tudtam feltetni, de talán hétfőn. Addig is türelmet kérek.
Vissza az elejére
Nyuszi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 4. Péntek 13:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia! Akkor mindenképpen szeretnénk majd róla képet látni. :jester:
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 4. Péntek 9:40    Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nyuszi írta:

Szia
No para... en is het honaposan kaptam a lakotarsam (csak azt hiszem neki nem lehetett valami felhotlen hepaj a "gyerekkora") de azota sulve-fove egyutt vagyunk es jol kijovunk egymassal.
:fart:

Legutóbb Dzsafi szerkesztette (2005 Feb. 4. Péntek 14:45), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Dzsafi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 4. Péntek 6:57    Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nyuszi írta:
Nekünk 3 hónapja van egy Westink. Vizmathy Annamaritól való, nagyon imádjuk. Hobbinak hívják és 10 hónapos, kan.

Üdv. képet is kérünk és gyere te is talikra! Mosoly
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 10 / 11 oldal [261 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 8, 9, 10, 11 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu