Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Máj. 25. Péntek 3:57
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Bemutatkozás
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 9 / 11 oldal [261 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 7, 8, 9, 10, 11 Következő
Szerző Üzenet
vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 1. Kedd 16:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lippije írta:
Üdv mindenkinek!

4 hónapos kislány gazdájaként szeretnék csatlakozni hozzátok:) Állatbolond emberke lévén a lakásban Pöttyel (tudom, 1 szótagú, de hallgat ráMosoly), a westievel, Maccsal (aki bármilyen hihetetlen, de macska), 3 akváriumnyi hallal, horcsoggel és götével éldegélek:) Kiváncsi vagyok, van e még valakinek tapasztalat, mit csinál a kuty és a macs együtt. Nálam működik a dolog, nem eszik meg egymást, max. egymás kajáját, és naon aranyos, amikor a fehér kuty elfekszik mellettem, és keresztben ráfexik a fekete macsek:) Szóval, örülök, hogy idetaláltam, és mindenkinek még 1x üdvözlet

Üdv a csapatban. Remlem jó érzed magad majd nálunk.
Viki És Mimi Nagyon Boldog
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 1. Kedd 16:23    Hozzászólás témája: kutty Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia, Szia Exclamation

Nekem is van kutyim, és egy nyolc éves vörös perzsa macskám. Pedrókát két és fél éve kicsit félve hoztam el, tartottam attól, hogy a cica esetleg bántani fogja. Szerencsénk volt, Janka félt a jövevénytől, és inkább elvonult a szélvészként rohangáló kutya útjából. Pedróka többször bepróbálkozott, néha kapott egy lenge pofont, de semmi több. A cica nagyon bölcsen várt, míg felnő a kutyi és megkomolyodik.
Sohasem bántották egymást, bár a perzsa macska nyugodt természetű, és Janka már nem is fiatal.

A kajcsit közösen eszik, már amit szeretnek. Külön vannak a tányérjaik, de ha úgy támad gusztusuk rájárnak egymás ropijára. Néha Pedróka úgy bűzlik a tonhaltól, mint a szemetes kuka Razz

Balhé csak akkor van, ha Pedróka potenciálisan lánynak nézi a Jankát és meg akarja ....... Na akkor jön a pofozkodás. Razz

Dehát ettől szép az élet, nem Kérdés
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 1. Kedd 16:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lippije írta:
Üdv mindenkinek!

4 hónapos kislány gazdájaként szeretnék csatlakozni hozzátok:) Állatbolond emberke lévén a lakásban Pöttyel (tudom, 1 szótagú, de hallgat ráMosoly), a westievel, Maccsal (aki bármilyen hihetetlen, de macska), 3 akváriumnyi hallal, horcsoggel és götével éldegélek:) Kiváncsi vagyok, van e még valakinek tapasztalat, mit csinál a kuty és a macs együtt. Nálam működik a dolog, nem eszik meg egymást, max. egymás kajáját, és naon aranyos, amikor a fehér kuty elfekszik mellettem, és keresztben ráfexik a fekete macsek:) Szóval, örülök, hogy idetaláltam, és mindenkinek még 1x üdvözlet

Üdv Neked, a legjobb helyen jársz, mert szerintem itt mindenki "westie bolond"! Mosoly

Legutóbb ribizli szerkesztette (2005 Márc. 1. Kedd 16:23), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
ribizli jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lippije
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 1. Kedd 16:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdv mindenkinek!

Vissza az elejére
lippije jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 20:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Iza104 írta:
Sziasztok!
Eddig csak olvastalak benneteket, de gondoltam bekapcsolódom.
Én egy 7 éves öntudatos westi fiú gazdija vagyok. Ő Kókusz. Leginkább a lánykutyák és a nagyméretű marhacsontok érdeklik a világon. Amúgy nagyon jó kutya. Mosoly

Szia Iza!
Üdv közöttünk! Örülök, hogy egyre többen és többen vagyunk. Már irtam párszor, hogy egy ilyen fórumon, amit szerető gazdig tartanak fent, többet tanul az ember a kis kedvencéről, mint bárhol máshol.
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kókusz
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 16:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Iza104 írta:
Nahát mennyi Kókusz! Mosoly)

A végén még klikkek alakulnak ki Nagyon Boldog Lesznek "Annamáriások", aztán lesznek "Kókuszosok" - mi jöhet még ?! lol

TJ!!

Mi mindkettők vagyunk, mint tudod, féltesó, én Annamáriás Kókuszkás vagyok! lol
Vissza az elejére
kókusz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 60

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 15:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Azt hiszem vissza kellene térnünk a csevejbe, mert "kapunk" Mónitól, hogy a bemutatkozóban csevegünk. Embarassed wink
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Látod Ági!

Nálunk még ez sincs, hogy a férjem ilyenekkel kényeztetné. Mert én vagyok az, akitől ezeket a suttyomban dolgokat is kapja. Haragszik is a család, mert ugyan tudom, hogy nem helyes, de mindig kapnak falatkákat, ha eszek. mindig mondják a férjemék, hogy nem helyes, hogy adok nekik az asztaltól, én is tudom!!!!

A férjem mindig azzal cukkol, hogy a kisugárzás! Az a lényeg!!Meg az is igaz, hogy ő szinte soha nincs itthon, amikor meg megjön leül a géphez,tehát ki kell használni, ha a közelébe férkőznek! Összezavart
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 14:54    Hozzászólás témája: kutyisimi Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Óvónéni !

Látom Dzsinikének is hasolnó az értékrendje mint Pedrókának Exclamation Nálunk is én vagyok az élelmezésvezető lol A kajcsi felelős, a Papa pedig akire rá lehet csodálkozni, és örömködni neki, ha véletlenül otthon van lol Papához be kell bújni az ágyba, csókokat kell neki adni, ha otthon van én le vagyok tojglizva Sír vagy nagyon szomorú
Persze a Papa ad éjjel trapista sajtot és gépsonkát, meg sült libamellet, ami nálam nem esik le, tehát érdemes kivárni, míg a robotból hazaér lol

Üdv. Ági
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ezt a hanyatt fekvéses simizést Dzsini is imádja! Amikor elomlik a férjem hasán félig lelógva a kanapéra, akkor is képes hosszú ideig elviselni, és kéjesen nyöszörögni közben, miközben a férjem vakargatja a hasiját. Ezt bármikor szívesen fogadja. Nagy kéjencek ezek a kis csibészek!! Tudják, hogy mi a jó nekik!!! lol
Vissza az elejére
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:

Mi az, hogy ! T.J. is kiköveteli magának a dögizést. Reggel, amikor felkelek az első dolga, hogy a hátára fekszik és várja, hogy megvakargassam a pociját meg a "széles" mellkasát lol Közben jó nagyot nyújtózkodik - szabályosan ívbe feszül a teste -, kéjesen vigyorog, szabályszerűen nevet. lol Aztán ezt a "lefexem, hogy megdögizzél" pózt még néhányszor felveszi a nap folyamán lol

Nálunk is van ilyen reggeli szertartás! A hátára fekszik, akkor a hasiját kell simizni, majd nyújtózkodik és ezután jöhet egy kis "hátmaszírozás". Ezt nagyon szereti!
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
Lehet, hogy nekem is meg kéne várnom, hogy ő jöjjön, és nem mindig elkapni és agyon nyúzni. Szemforgató

Azt nem tudnám kivárni! Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog
Anyukám szokta mondani a Milky-nek, hogy aki ilyen aranyos, annak "tűrnie" kell az állandó dögönyözést! lol
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. Ez nálunk a skótjuhászunknál van ilyen. Ha öltözök, teljesen mindeggy, hogy reggel, este, akkor már ugrál a hátamra örömében, mert azt hiszi, hogy megyünk sétálni.Sajna mióta ideköltöztünk, csak legfeljebb a ház előtt mentünk egy kört, mert olyan kutyák vannak itt, hogy kerítésen keresztül szétszedik az embert annyira ugatnak. Így aztán csak az udvaron vagyunk kinn inkább.
Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Én is mindig elkapom a Milky-t egy dönyönyözésre, szerintem még tetszik is neki! Nagyon Boldog

Mi az, hogy ! T.J. is kiköveteli magának a dögizést. Reggel, amikor felkelek az első dolga, hogy a hátára fekszik és várja, hogy megvakargassam a pociját meg a "széles" mellkasát lol Közben jó nagyot nyújtózkodik - szabályosan ívbe feszül a teste -, kéjesen vigyorog, szabályszerűen nevet. lol Aztán ezt a "lefexem, hogy megdögizzél" pózt még néhányszor felveszi a nap folyamán lol
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát Szandra én nem mindig vagyok benne biztos, hogy örül az érzelmi kitöréseimnek,mert néha csak azt veszem észre, hogy amikor megyek felé kitárt karokkal, akkor van amikor igen csak igyekszik a biztonságot nyújtó asztal alá. Nagyon Boldog
A férjem meg nem csinál semmit csak későn amikor megjön leül, Dzsini már ott van és olvadozik a gazdi láttán, ugrik fel a kanapéra, bújik, viszi a játékát,és szinte szétfolyik a párom ölében.
Szoktam is neki mondani olyankor, hogy csúnya áruló!!! Embarassed
Én etetem, mosdatom meg minden, és velem nem omlik el ennyire. Persze ez azért így nem teljesen igaz, csak irigykedem. Lehet, hogy nekem is meg kéne várnom, hogy ő jöjjön, és nem mindig elkapni és agyon nyúzni. Szemforgató
Vissza az elejére
Iza104
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Iza! Nálunk is így van, ahogy te is írtad, hogy talán jobban hallgat a tündérbogárra,drágakincsemre,anyagyönyörüségére,stb.,sorolhatnám. Olyan jó hallani az újaktól is, hogy mindenki egy kicsit eszement a csapatban. Már bocsi, de gondolom érted, hogy hogyan értem puszi a dolgot!!! wink[/quote]

Hát persze, nem lehet nekik ellenállni, muszáj prüntyögni nekik. Tulajdonképpen most hogy gondolkodom rajta, midig becézem, csak akkor Kókusz, ha mérges vagyok rá. De olyankor KÓKUSZ!!! lol
De mint már írtam jó kutya, úgyhogy ez ritkán fordul elő.
Vissza az elejére
Iza104 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 14:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
Helló! T.J.!!
...Dzsinikémnek a behívás, mint olyan nem nagyon létezik.

lol Ez azért némiképpen ismerős lol

Nálunk már kialakultak olyan "tabu" szavak, dolgok, amiket nem lehet "büntetlenül" elkövetni.

Pl. ha dícsérjük a kutyát - de csak úgy szeretetből -, akkor véletlenül sem szabad kiejteni azt a szót, hogy "okos", mert akkor rohan a konyhába a jutalomfalatért. Az "okos" nála a keksz szinonímája lol

Vagy pl. ha felveszem a melegítő felsőmet, akkor T.J. már úgy ugrál,mint amikor valaki kiejti a száján: "Jössz sétálni/sétizni ?!" Ha véletlenül valaki kikottyantja, hogy séta vagy séti, akkor már nincs pardon, le kell vinni lol
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 14:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ez az átmenet tetszik igazán, amikor se nem kopasz, se nem loboncos.
Vissza az elejére
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 14:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
Helló! T.J.!!

Nálunk azt hiszem az is jöhetne, mármint a Hógolyó, mert Dzsinikémnek a behívás, mint olyan nem nagyon létezik. Igaz nincs is gyakorolva, mit is akarok. Persze a párom, aki csak szeretgeti, ha itthon van, semmi séta, fésülés,láb mosás, kaja adás, csak simi. Hozzá még is megy azonnal, ha hívja. Ki érti ezt???
Igaz én néha felkapom és agyon dögönyözöm!! Naponta többszőr is!! Lehet, hogy ezért menekül tőlem??? wink

Én is mindig elkapom a Milky-t egy dönyönyözésre, szerintem még tetszik is neki! Nagyon Boldog Pl.: délelőtt neteztem, felugrott az ölembe, összegömbölyödött és elaludt. Annyira édes volt!
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 14:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Iza104 írta:
...az enyém hallgat még a Mókuska, Füleske, Malac, Fülesmalac, Nyuszi, Vacak, Anyánakegyetlenvirágbogara hívónevekre is. Mosoly)

Nagyon Boldog
Mondjuk T.J. is el van látva nevekkel, bár leggyakrabban T.J., de szituációtól függően előfordul a: Süti, Baba, Öcsi, Tesó, Büdöskölyök, Büdösbogár, Mocsodék, MeztelenCsiga, KopriBogyó...... név is lol

Ugyanakkor T.J.nek is igen szelektív a "hallása", szólíthatjuk bárhogy, az uralkodó szélviszonyoktól függetlenül mindig Ő dönti el, hogy éppen hallgat-e rá lol
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
óvónéni írta:
Beteszek Dzsinikémről egy régebbi kozmi utni képet, mert mi mindig olyan képekkel szerepelünk, ahol átmegy puliba! Razz
Bár nekem pulisan jobban tetszik, mint kopasztottan! De sajna most már nagyon nagy a loboncunk!

Készültök mostanában kozmetikushoz?

Igen!!! Már nagyon kéne, igazán január elején kellett volna mennünk. Egy időpontunk ugrott az időjárás miatt! Pont olyan cudar idő volt, hogy képtelenség volt elindulni.

Iza! Nálunk is így van, ahogy te is írtad, hogy talán jobban hallgat a tündérbogárra,drágakincsemre,anyagyönyörüségére,stb.,sorolhatnám. Olyan jó hallani az újaktól is, hogy mindenki egy kicsit eszement a csapatban. Már bocsi, de gondolom érted, hogy hogyan értem puszi a dolgot!!! wink
Vissza az elejére
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 14:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló! T.J.!!

Nálunk azt hiszem az is jöhetne, mármint a Hógolyó, mert Dzsinikémnek a behívás, mint olyan nem nagyon létezik. Igaz nincs is gyakorolva, mit is akarok. Persze a párom, aki csak szeretgeti, ha itthon van, semmi séta, fésülés,láb mosás, kaja adás, csak simi. Hozzá még is megy azonnal, ha hívja. Ki érti ezt???
Igaz én néha felkapom és agyon dögönyözöm!! Naponta többszőr is!! Lehet, hogy ezért menekül tőlem??? wink
Vissza az elejére
Iza104
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 14:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az nem baj, ha utánozza a nagyokat, úgy tanulja meg, hogy mit hogyan kell. Mosoly

Egyébként ha minden kötél szakad, akkor az enyém hallgat még a Mókuska, Füleske, Malac, Fülesmalac, Nyuszi, Vacak, Anyánakegyetlenvirágbogara hívónevekre is. Mosoly)

kókusz írta:
Iza104 írta:
T.J. írta:
kókusz írta:
Az én kutyám is Kókusz, ...

Most már "csak" Kókuszka lol

Nahát mennyi Kókusz! Mosoly) Vicces lenne, ha együtt sétáltatnánk...

Hát igen, elég bizarr lenne, mindketten kiabálnánk Kókuszka, Kókuszka!
Elég lenne, ha te hivnád a Kókuszodat, az enyém meg menne utána, mert igazi utánozós kis majom. lol lol lol
Vissza az elejére
Iza104 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Iza104
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát igen, apátok lehetne... csak sajnos mindezidáig nem találtunk neki feleséget, úgyhogy neki még nem voltak kölykei. Pedig minden "képesítése" meg van hozzá.

óvónéni írta:
Szia Iza és Kókusz!

Üdv. itt a csapatban!

Nagyon tetszik a Kókusz név nekem is! A másik név ami még tetszik, és főleg így télen találó az a Hógolyó!!
Most már kéne egy ilyen nevü kutyus is a csapatba! Nagyon Boldog

Viszont az biztos, hogy Ti vagytok a rangidősek ebben a csapatban, mert csak fiatalabb kutyusok vannak! Razz
Vissza az elejére
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
Beteszek Dzsinikémről egy régebbi kozmi utni képet, mert mi mindig olyan képekkel szerepelünk, ahol átmegy puliba! Razz
Bár nekem pulisan jobban tetszik, mint kopasztottan! De sajna most már nagyon nagy a loboncunk!

Készültök mostanában kozmetikushoz?
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 9 / 11 oldal [261 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 7, 8, 9, 10, 11 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu