Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Dec. 19. Szerda 6:32
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Bemutatkozás
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 11 oldal [261 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 9, 10, 11 Következő
Szerző Üzenet
Meltchee
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Dec. 28. Kedd 4:59    Hozzászólás témája: Bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Dec. 23-án lettünk a párommal westie kutyi tulajdonosok hivatalosan. Wink Az interneten próbáltam minnél több infót gyüjteni az új családtagunkról, amikor véletlenül találtam rá erre az oldalra. (szerencsére) Mosoly A mi kicsi lányunk neve Kira lett, és most 13 hetes. Tündéri, imád enni, megsértődni, és rosszalkodni. Mosoly Holnapután visszük el az orvoshoz. Sajnos neki is csak egy oltása van, így a séta még nem mostanában lesz. Mi is próbálgatjuk ezt a rongyos szoktatást, egyenlőre a kaki nálunk is jobban megy. A pisi sajnos nehezebb ügy.. pirul Üdv, és szép napot mindenkinek! Mosoly
Vissza az elejére
Meltchee jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Erybaba
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2010 Dec. 23. Csütörtök 18:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nálunk a kis hercegnő még az ágyikójából sem hajlandó sokszor egyedül kijönni...ugat hogy vegyük ki...és addig csipkedi a lábunkat még az ölünkbe nem vesszük
mi még ugye nem sétálhatunk kinn de majd kiderül hogyan viselkedik:D mert már mindenki várja a nagy sétákat
Vissza az elejére
Erybaba jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Szalárd
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 57

HozzászólásElküldve: 2010 Dec. 23. Csütörtök 18:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Erybaba írta:
kislány és Jázminnnak hívják mert egy igazi kis hercegnő Nagyon Boldog
Nagyon jó név,és nagyon szép a kiskutyád! Nagyon Boldog Az én Lizym is egy hercegnő.14 hónapos és nyolc napos ma éppen!A westiekpre nem mindig jellemző a hercegnői magatartás,majd meglátod,ha kicsit nagyobb lesz! lol lol Lizyt két lány dédelgeti meg jómagam,minden ráérő időnkben,és ezt ő nagyon élvezi Nagyon Boldog Talán az elszenvedett betegsége is teszi,hogy itthon egy igazi kis angyal.Persze leszámítva,ha hirtelen ugatni valója támad,mert akkor mint egy sárkány,rohan egyik ablaktól a másikig,bőszen beleszól az utca életébe,a nagy kutyák dolgába lol Ha kimegyünk sétálni,olyan...mint egy igazi westie:szimatol,rohangál,ugrabugrál és rettentően tud örülni az életnek,és négy egészséges kis lábának... Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Szalárd jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Erybaba
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Dec. 23. Csütörtök 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kislány és Jázminnnak hívják mert egy igazi kis hercegnő Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Erybaba jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Szalárd
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 57

HozzászólásElküldve: 2010 Dec. 22. Szerda 17:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Erybaba írta:
sziasztok!
én pénteken kaptam meg a kis drágát 7,5 hetes:D
Üdv.a westie-tulajdonosok népes táborában! :-)Fiú?Kislány?Mi a neve?
Vissza az elejére
Szalárd jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Erybaba
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Dec. 22. Szerda 17:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok!
én pénteken kaptam meg a kis drágát 7,5 hetes:D
Vissza az elejére
ritainka
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Aug. 24. Kedd 17:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello!

Budapesten vállalok kutyasétáltatást a Ferenc körúthoz közel (onnan bicikivel 30 percen belül elérhető helyen, Pl: Mórizc Zs. körtér, Városliget, Belváros...)

24 éves egyetemista lány vagyok, magam is kutyatulajdonos.

500 ft ot kérek egy órért , rugalmasan tudok alkalmazkodni időpontokhoz.

címem: ritainka@gmail.com tel:705833005
Vissza az elejére
ritainka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BMari
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2010 Aug. 24. Kedd 17:02    Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Anna96 írta:
Hello. ÉN ma regiztráltam a fórumhoz, egy egyéves westie kislány ktyával mollyval. Igazábol ugy hirtelen nemis tudom mit irjak ide. Molly 2009 novemberében került hozzánk, 2 doberman mellé. Imád labdázni de az aport nemmegy neki mert elviszi a labdát. Tanulékony, ezt kiis hazsnálom, és már rengeteg trükköt tanitottam meg neki. Szeretnék majd agilityzni és dogdancingelni vele. Bővebben a blogomban: http://molly-westie.blogspot.com

Szia Anna, üdv. a westiesek közt, nagyon ügyes a kutyusod. Örülök, hogy csatlakoztál hozzánk. Ha bármi kérdésed, gondod van itt mindíg találsz valakit, aki tud tanácsot adni.
puszitküld Mari&Manó
www.westimano.blog.hu
Vissza az elejére
BMari jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Anna96
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 22

HozzászólásElküldve: 2010 Aug. 24. Kedd 14:48    Hozzászólás témája: Bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello. ÉN ma regiztráltam a fórumhoz, egy egyéves westie kislány ktyával mollyval. Igazábol ugy hirtelen nemis tudom mit irjak ide. Molly 2009 novemberében került hozzánk, 2 doberman mellé. Imád labdázni de az aport nemmegy neki mert elviszi a labdát. Tanulékony, ezt kiis hazsnálom, és már rengeteg trükköt tanitottam meg neki. Szeretnék majd agilityzni és dogdancingelni vele. Bővebben a blogomban: http://molly-westie.blogspot.com
Solymi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 11. Csütörtök 18:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

BMari írta:
Sziasztok, én Buka Mari vagyok, a kiskutyámat pedig Manónak hívják. Zsera ajánlotta nekem ezt a fórumót és úgy látom szinte mindenre kiterjed a témaválaszték. Manóról bővebbet a www.westimano.blog.hu oldalon olvashattok.

Szia!
Üdvözöllek közöttünk! Nagyon Boldog A mi kutyusunk Prézli 7 és fél hónapos szintén kan kutyus. nagy vigyor
Solymi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zsera
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 11. Csütörtök 15:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

BMari írta:
Sziasztok, én Buka Mari vagyok, a kiskutyámat pedig Manónak hívják. Zsera ajánlotta nekem ezt a fórumót és úgy látom szinte mindenre kiterjed a témaválaszték. Manóról bővebbet a www.westimano.blog.hu oldalon olvashattok.

Szia! Örülök, hogy itt vagy! Mosoly Manóval én már találkoztam Razz Borzasztóan helyes kiskutya, és már puszit is kaptam tőle!!! nyelvnyújtás
puszitküld

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BMari
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 11. Csütörtök 15:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
BMari jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Shana
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 14. Kedd 18:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Szeretném bemutatni Sziszit, 10 hónapos kutyimat! Nagyon gyorsan tanul, habár nem mindig szófogadó, de ez csak attól függ milyen lábbal kelt fel Mosoly Néha picit megsértődik (ezt nem annyira csípem), de aztán megbeszéljük a dolgokat, és minden rendben van Mosoly
Shana jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 5. Csütörtök 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

anime írta:
Igaz megkésve, de szeretnénk hivatalosan is bemutatkozni.
A képeken az én kis"ropilábú" kutyám Dylan látható, aki lassan mér 16 hete tengeti westie életét. Mivel sok kedves hozzászólást és tanácsot kaptunk, úgy járja, hogy azok is láthassák kiről is van szó akik sokat segítenek. Így könnyebb képben lenni. Nem is gondoltam volna mikor regisztráltam, hogy ilyen jó kis közösségre bukkanok. Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, remélem továbbra is zaklathatlak titeket a kérdéseimmel.

Üdvüzlette: Adrienn és Dylan

Isten hozott Titeket mégegyszer!!!!!! nagy vigyor
Tündéri kisbogár!Jó Egészséget ,Sok Boldogságot Nektek!!!! puszitküld
anime
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 5. Csütörtök 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Igaz megkésve, de szeretnénk hivatalosan is bemutatkozni.
A képeken az én kis"ropilábú" kutyám Dylan látható, aki lassan mér 16 hete tengeti westie életét. Mivel sok kedves hozzászólást és tanácsot kaptunk, úgy járja, hogy azok is láthassák kiről is van szó akik sokat segítenek. Így könnyebb képben lenni. Nem is gondoltam volna mikor regisztráltam, hogy ilyen jó kis közösségre bukkanok. Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, remélem továbbra is zaklathatlak titeket a kérdéseimmel.

Üdvüzlette: Adrienn és Dylan
Vissza az elejére
anime jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nórika78
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 21. Szerda 22:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszta-Fügi írta:
Hello!

Figyi..ha nem szereti,akkor adj neki Royal Junior tápot(Kistestű kutyáknak 2-től 10 hónapos korig, 1, 2,5 és 8,5kg-os kiszerelésben kapható) illetve Hill's Puppy Mini száraztáp vagy Bozita Original Junior. Ezek közül biztos valamelyik ízleni fog neki! Legyen elötte mindig sok és friss ivóvíz! Ha nem bírja elrágcsálni,csak nyeli,ajánlom,hogy egyszer-kétszer áztasd be,ha élvezze is az ízeket és könnyen átszokik a sima szárazra. Én,amikor kicsi volt,adtam hozzá neki hús vagy zöldségleves levét,imádta!!! Inkább ilyet adj neki többet,mint mint házikosztot vagy tartosítószeres szalámit.
Ajánlom,hogy a rágócsontok(pedigree,stb) helyett az eredeti préselt csontot,bőrt add,mert ezek nem tartalmaznak színezéket(CSAK VIGYÁZZ,NE HAGYD ŐRIZETLENÜL,AMIKOR RÁGJA,ha elmész inkább vedd el tőle,mert könnyen megfulladhat,leszaladhat a torkán egy darab!!!)---->ezt drága Zserámtól tudom én is.. nagy vigyor
Ajánlom szintén,hogy kapjon napi 1 Cal-D-Phos tablettát,szintén Zsera és a többi kedves fórumos ajánlotta.
Remélem segítettem... Nagyon Boldog

A rágócsont mellé (a préselt) a pedigré denta stict vagy miaz helyett van a select goldnak is ugyanolyan csak tartósító meg szinezékmentes rágócsontja, ezt én is itt tanultam a fórumon Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Nórika78 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Nórika78
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 21. Szerda 22:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

marmalaid írta:
Mindy is mindent megenne.És ő is a leveleket szereti a legjobban.Sajnos nálunk itt a háznál vannak olyan igénytelen emberek akik mindenféle dolgot szét szórnak( nyers húst, popcornt, sültkrumplit,stb) és már mindenkinek szóltam de nem tudok rájönni hogy ki is az aki ezt teszi.És hát nagy erőfeszítésbe telik ilyenkor pisiltetni és kakiltatni mert folyton menne oda...De nem lehet. Nagyon Boldog És képzeljétek már leül h a mondom neki.

Nálunk is ilyenek laknak:( a komplett vasárnapi menü maradéka megtalálható hét közepén a fűben, de minden napra jut valami, nyers csirkefej,spagetti,én nem tudom, milyen emberek ez ilyenek. Azt mondják, etetik a galambokat. Na de nyers csirkefejjel???
Vissza az elejére
Nórika78 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Nórika78
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 21. Szerda 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:
Kriszta-Fügi írta:
Hello!

Figyi..ha nem szereti,akkor adj neki Royal Junior tápot(Kistestű kutyáknak 2-től 10 hónapos korig, 1, 2,5 és 8,5kg-os kiszerelésben kapható) illetve Hill's Puppy Mini száraztáp vagy Bozita Original Junior. Ezek közül biztos valamelyik ízleni fog neki! Legyen elötte mindig sok és friss ivóvíz! Ha nem bírja elrágcsálni,csak nyeli,ajánlom,hogy egyszer-kétszer áztasd be,ha élvezze is az ízeket és könnyen átszokik a sima szárazra. Én,amikor kicsi volt,adtam hozzá neki hús vagy zöldségleves levét,imádta!!! Inkább ilyet adj neki többet,mint mint házikosztot vagy tartosítószeres szalámit.
Ajánlom,hogy a rágócsontok(pedigree,stb) helyett az eredeti préselt csontot,bőrt add,mert ezek nem tartalmaznak színezéket(CSAK VIGYÁZZ,NE HAGYD ŐRIZETLENÜL,AMIKOR RÁGJA,ha elmész inkább vedd el tőle,mert könnyen megfulladhat,leszaladhat a torkán egy darab!!!)---->ezt drága Zserámtól tudom én is.. nagy vigyor
Ajánlom szintén,hogy kapjon napi 1 Cal-D-Phos tablettát,szintén Zsera és a többi kedves fórumos ajánlotta.
Remélem segítettem... Nagyon Boldog

... hogy a Többiek is tudják miről is van szó Mosoly velünk folyton zajlik az élet. Razz egyik este Marcit magára hagytam a rágócsont társaságában, az lett a vége, hogy éjjel jött jelezni a szobaajtóhoz, hogy valami baj van. Ugrás ki az ágyból... persze a torkában a csont egy ázott darabja... Azóta csak akkor adom neki, ha mellette vagyok. (persze lehet ez is csak velünk fordulhat elő lol )

Egyszer nekünk is volt ilyen esetünk, Lora betúrt egy jó nagy darabot, és csak nyamnyogott, nézett ránk, hogy mentsük meg, úgy kellett kiszedni a szájából.Azóta én is csak akkor adok ilyeneket, ha látom, mit csinál!
Vissza az elejére
zazsa
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 21. Szerda 18:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Na nekünk ezzel szemben mondom annyi szercsénk van hogy az van a kertben amit mi teszünk oda.
De amúgy olyan szinten megeszik mindent hogy sem az alom sem a kutyapelenka nem jött be úgyhogy addig össze vissza pisilt borzalmas volt de mostmár szerencsére szól hogy ki akar menni, már vagy másfél hete szobatiszta és mi is ülünk fekszünk kúszunk már ameddig képes figyelni a kisasszony.

Ti mennyi idősek vagytok pontosan? mi pénteken leszünk 12hetesek

Dorka, Zsazsa
Vissza az elejére
zazsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
marmalaid
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 21. Szerda 15:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mindy is mindent megenne.És ő is a leveleket szereti a legjobban.Sajnos nálunk itt a háznál vannak olyan igénytelen emberek akik mindenféle dolgot szét szórnak( nyers húst, popcornt, sültkrumplit,stb) és már mindenkinek szóltam de nem tudok rájönni hogy ki is az aki ezt teszi.És hát nagy erőfeszítésbe telik ilyenkor pisiltetni és kakiltatni mert folyton menne oda...De nem lehet. Nagyon Boldog És képzeljétek már leül h a mondom neki.
Vissza az elejére
marmalaid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 21. Szerda 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zazsa írta:
Jó persze elveszem csak morog, de csak az ilyen fincsi dolgokra.

Amúgy tényleg mindent a szájába vesz a udvaron de azokat ki szoktam tudni szedni.
Tényleg azt is akartam már kérdezni hogy a tieitek is mindent meg akarnak enni mert pl. Dorka a virágokat szereti lezabálni aztán úgy félek hogy valamelyikük mérgező, jah meg a mohát enné állandóan. Amúgy nem éheztetem a kutyát nehogy azt higgyétek én sem tudok ellenálni neki mikor kuncsorog pedig le akarjuk szoktatni dehát olyan nehéz.
Meg amikor éhes mindig kap kaját.

Akkor nem olyan nagy probléma ugye ha kap néha néha.

Az nem baj ha kap néha-néha DE NE az asztaltól kapja,ahol ti esztek,hanem vigyétek ki az ő tányérjába.
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zazsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 21. Szerda 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jó persze elveszem csak morog, de csak az ilyen fincsi dolgokra.

Amúgy tényleg mindent a szájába vesz a udvaron de azokat ki szoktam tudni szedni.
Tényleg azt is akartam már kérdezni hogy a tieitek is mindent meg akarnak enni mert pl. Dorka a virágokat szereti lezabálni aztán úgy félek hogy valamelyikük mérgező, jah meg a mohát enné állandóan. Amúgy nem éheztetem a kutyát nehogy azt higgyétek én sem tudok ellenálni neki mikor kuncsorog pedig le akarjuk szoktatni dehát olyan nehéz.
Meg amikor éhes mindig kap kaját.

Akkor nem olyan nagy probléma ugye ha kap néha néha.

Dorka, Zsazsa
Vissza az elejére
zazsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 21. Szerda 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zazsa írta:
Nállunk Dorka imádja csontot nagyon édes de persze nem csirke csont meg ha egyedül marad akkor én sem hagyom neki ott.

Olyan édes mikor megy és eldugja meg úgy tesz mint aki ás aztán meg az orrávval rá akarja toszogatni a homokot hát nagyon édes.

Attól nem félek hogy nagyon törne ez a csont mert ez inkább ilyen cubák aztán csak szopogtaja meg örzi de nagyon furi olyankor a közelébe sem lehet menni.

Úgyhogy remélem nem történhet baj habár mindenkivel megtörténhet bármi, pl tegnap olvastam a sétáltatásnál azokat a borzalmas dolgokat úgyhogy nem hiszem hogy sokat mennénk majd utcára majd a kertbe mert szerencsére van.

Szép napot nektek

De igenis menj a közelébe és vedd el tőle a csontot,mert ha az utcán vagy a kertben valami nem tetsző dolgot vesz a szájába neked azt ki kell tudni venni.A gazdinak mindent el kell tudni venni a kutyától.
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zazsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 21. Szerda 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nállunk Dorka imádja csontot nagyon édes de persze nem csirke csont meg ha egyedül marad akkor én sem hagyom neki ott.

Olyan édes mikor megy és eldugja meg úgy tesz mint aki ás aztán meg az orrávval rá akarja toszogatni a homokot hát nagyon édes.

Attól nem félek hogy nagyon törne ez a csont mert ez inkább ilyen cubák aztán csak szopogtaja meg örzi de nagyon furi olyankor a közelébe sem lehet menni.

Úgyhogy remélem nem történhet baj habár mindenkivel megtörténhet bármi, pl tegnap olvastam a sétáltatásnál azokat a borzalmas dolgokat úgyhogy nem hiszem hogy sokat mennénk majd utcára majd a kertbe mert szerencsére van.

Szép napot nektek

Dorka, Zsazsa
Vissza az elejére
marmalaid
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 21. Szerda 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Van nekünk is préselt csont.Mindy nagyon szereti rágni.Viszont csak úgy ha fogom.Olyankor befogom az orrom mert nagyon büdös, de fő hogy a kutyus jól érezze magát Nagyon Boldog !! Rendes csontot egyáltalán nem adok neki..mert szilánkosan törik és félek hogy a torkán akad és megfullad... Amúgy az tényleg igaz hogy a valami bűzmirigyét nyomkodni kell???? Mi az és hogy kell??és mikor? És hol van? Épp most mondta az egyik ismerősöm hogy az övének 3 havonta szokta nyomkodni. Összezavart
Vissza az elejére
marmalaid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 11 oldal [261 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 9, 10, 11 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu