Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Júl. 20. Péntek 13:23
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Kutyasuli, agility
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 40 / 42 oldal [1032 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 38, 39, 40, 41, 42 Következő
Szerző Üzenet
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 29. Kedd 20:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Jafi írta:
De ki itt a szakember?

Ki nem az ?! Wink

Én vállalom a "hogyan rontsuk el kutyunkat" órákat!

Lilike esti szotyizását a szponzorálja! Az utazásoknál kényelmét az biztosítja!
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 29. Kedd 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jafi írta:
De ki itt a szakember?

Ki nem az ?! Wink
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 29. Kedd 16:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Azon gondokodtam,hogy kelene indítani egy kistestű kutyáknak szóló engedelmessgi képzést. Gondolok pl a westiere,schnauzerre, spani, foxi, stb.
természetesen ingyen.ez azért jutott eszembe mert annyian vannak akik nem mennek el kutyasuliba mert drága és akkor szegények szenvednek az utcán a kuttyal mert úgy rángat és nem tudják elengedni mert utána nem látják viszont. Persze ez még csak terv.
Viki-Mimi Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog

Tamogatom. Mosoly De ki itt a szakember? Mert en csak kezdo felhasznalo vagyok. Mosoly Nagyon Boldog
Dzsafi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 28. Hétfő 23:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Azon gondokodtam,hogy kelene indítani egy kistestű kutyáknak szóló engedelmessgi képzést. Gondolok pl a westiere,schnauzerre, spani, foxi, stb.
természetesen ingyen.ez azért jutott eszembe mert annyian vannak akik nem mennek el kutyasuliba mert drága és akkor szegények szenvednek az utcán a kuttyal mert úgy rángat és nem tudják elengedni mert utána nem látják viszont. Persze ez még csak terv.
Viki-Mimi Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 3. Csütörtök 18:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lippije írta:
Kis segítséget kérnék... gondolkoztam én is, hogy a kisasszonyt elvinném valami suliba, ajánlanátok jó helyet itt Pestországban? Milyen idős kortól érdemes vinni a kutyust? Köszi:)

Szia!
A kutyust az után érdemes suliba vinni ha már megvan az összes oltása./Kb.:fél ves kor/Innentől már nem lehet baja és a nevelést nem lehet korán kezdeni csak későn. Amúgy a legtőbb kutyát 1 évesen viszik persze van aki előbb és van aki később.
Viki-Mimi
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Letti
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 2. Szerda 13:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lippije írta:
Kis segítséget kérnék... gondolkoztam én is, hogy a kisasszonyt elvinném valami suliba, ajánlanátok jó helyet itt Pestországban? Milyen idős kortól érdemes vinni a kutyust? Köszi:)

Szia!!

Én Dunaharaszti mellé viszem,egy ismerősöm oda jár a rotijával..Eddig kétszer voltunk..Letti 4 és fél éves...Nem tudom mikortól érdemes,de a rotit olyan 4 hónapos kora óta viszik asszem...
Vissza az elejére
Letti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lippije
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 2. Szerda 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
lippije jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Letti
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 28. Hétfő 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!!

Már jó régen nem irtam..
Képzeljétek elkezdtünk járni kutyasuliba.)
Attól féltem majd nekimegy a kutyáknak,de nagyon meglepődtem mert csak az elején a kocsiból ugatott egyet:)Nagyon rendes volt birta a kiképzést szombaton is meg vasárnap is...Lesz belőle valami..Legjobban az ügyességi feladatok mentek neki..a fekszik még nem megy de "már " leüll..ezt régen is csinálta de csak akkor ha kedve volt..Ugyhogy nagyon büszke vagyok rá..

Üdv. a kutyáknak és gazdiknak is.)
Zsu
Vissza az elejére
Letti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 25. Péntek 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Szerintem is teljesen felesleges kigolyózni csak azért mert nem jön vissza!

Tökéletesen egyetértünk !

Én se mennék vissza, ha kigolyóznának lol
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 25. Péntek 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Szerintem is teljesen felesleges kigolyózni csak azért mert nem jön vissza! A legvégső esetben el lehet menni vele kutya suliba akkor több kutya között tudsz vele gyakorolni. Az a lényeg, hogy sokat kell foglalkozni vele és következetesnek kell lenni.
Viki
Vissza az elejére
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 20:53    Hozzászólás témája: Re: Kutyasuli, agility Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

yoda19 írta:
Köszi igen igazad van de nem tudom a tied milyen blöki ( nem nagyon ismerem a fajtákat ) de a terierek azok bolondok nagyon, és nem azért gondoltam , hogy golyótlanítom, mert azt akarom hogy rám hasonlítson:-)

Bocsi, tehát te golyós vagy, vagy nem??? I'm blondie... :scratch:

Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 20:51    Hozzászólás témája: Re: Kutyasuli, agility Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jafi írta:

Ne vetesd ki a golyoit... kepzeld magad a helyebe (ha meg nincsenek golyoid, biztos van mas "szerved", amit a masik nem is hasznalna es nem valnal meg tole semmi penzert - kivetel rakos sejtburjanzasok, de arrol most ne beszeljunk, hiszen Yoda golyoit sem ez fenyegeti). :forcefeed:

Bár én kislány gazdi vagyok, de egyetértek Jafival. Viszolygok mindentől ami nem természetes. Persze betegség esetén semmi ellenvetés.
Had élvezgessen az a drága!

Vissza az elejére
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 16:46    Hozzászólás témája: Re: Kutyasuli, agility Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

yoda19 írta:
Mosoly
aranyos a blöki:-)

Embarassed Köszönjük, köszönjük. Embarassed
yoda19 írta:

de az tény, hogy a terierek azok bolondok, önfejüek!!
nem egy Németjuhász veszett el bennükMosoly
de imádom a kis szarost! csak az a baj, hogy a tekintetével zsarol állandoan!!!

Ne hagyd magad, harcolj!, kudj... es bizva bizz! Razz lol
Dzsafi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
yoda19
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 16:33    Hozzászólás témája: Re: Kutyasuli, agility Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mosoly
aranyos a blöki:-)
de az tény, hogy a terierek azok bolondok, önfejüek!!
nem egy Németjuhász veszett el bennükMosoly
de imádom a kis szarost! csak az a baj, hogy a tekintetével zsarol állandoan!!!
Vissza az elejére
yoda19 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 14:47    Hozzászólás témája: Re: Kutyasuli, agility Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

yoda19 írta:
Köszi igen igazad van de nem tudom a tied milyen blöki ( nem nagyon ismerem a fajtákat ) de a terierek azok bolondok nagyon, és nem azért gondoltam , hogy golyótlanítom, mert azt akarom hogy rám hasonlítson:-)

Ha ez nekem szolt: Szemforgató
Kikérjük magunknak: az én lakótársam egy tiszteletbeli westie. Nagyon Boldog
Amugy torpe schnauzer. Hogy ez mennyire terrier... azt rad bizom. Wink
yoda19
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 14:43    Hozzászólás témája: Re: Kutyasuli, agility Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
yoda19 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 11:25    Hozzászólás témája: kutty Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Gabi !

Egy két és fél éves kutyi mamája vagyok, már írtam, hogy amikor elhoztuk, kaptunk hozzá használati utasítást. A tenyésztő felhívta a figyelmünket, hogy városban tilos póráz nélkül sétáltani a westit, különösen a fiúkákat, mert ha meglátnak egy tüzelő szukát, akkor uzsgyi Exclamation Twisted Evil

Mikor kicsi volt próbálkoztam Én is a behívással, tudományosan és kevésbé, de nem nagyon jött össze. Zárt helyen nincs gond, ha nem lát, azonnal jön és keres, a szőlőben is el lehet engedni, ott lapul mellettünk.

De utcán életveszélyes lenne, mert időnként olyan süket, hogy meg kell fognom a grabancát, és rám nem jellemző módon megrángatni, mert menne árkon-bokron.
A tenyésztő szerint egyszerűen ilyenek. Razz

Üdv: Ági
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 11:18    Hozzászólás témája: Re: Kutyasuli, agility Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

yoda19 írta:
Sziasztok Gabi vagyok yoda gazdi aki egy nagyon rosz westie, már néha!
ha gondol egyett és csajkutya van a közelben akkor képes utána szaladni, attól félek egyszer egy űrkutyával találkozik és gagarint kell megkérnem menyen el yoda utűn és hozza vissza.
:spermy:
yoda19.freeweb.hu

Az en lakotarsam tuzelo szukaktol is visszajon, ha hivom (na nem azert, mert en jobb csaj lennek, mint azok :new-alien: ). Szerintem fegyelem, kovetkezetesseg es nem utolso sorban a kutya hozzaallasa a kerdes.
Ne vetesd ki a golyoit... kepzeld magad a helyebe (ha meg nincsenek golyoid, biztos van mas "szerved", amit a masik nem is hasznalna es nem valnal meg tole semmi penzert - kivetel rakos sejtburjanzasok, de arrol most ne beszeljunk, hiszen Yoda golyoit sem ez fenyegeti). :forcefeed:
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 11:02    Hozzászólás témája: Re: Kutyasuli, agility Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

yoda19 írta:
ha gondol egyett és csajkutya van a közelben akkor képes utána szaladni, attól félek egyszer egy űrkutyával találkozik és gagarint kell megkérnem menyen el yoda utűn és hozza vissza.
Kérdésem az lenne az ösztöneit utasítással meg lehet fékezni??

Üdv a Klubban !

Fogós kérdés lol

Ebben nálunk már családon belül is megoszlik az álláspont.

A nejem CSAK pórázon sétáltatja a kutyát, mert hajlamos az "elkalandozásra" - mondja Ő.

Én hol pórázon vezetem, hol meg szabadon sétálgat. Ez alapvetően a környezettől függ. Mivel T.J. még nincs 6 hónapos sem igazából a jányok egyelőre nem váltanak ki belőle különösebb hatást, így ezirányú tapasztalataim nem igen vannak. Az viszont biztos, hogy kordában tartható a kutty még ha szabadon van is, de ehhez természetesen "fokozott" figyelem kell, mert előre érzékelni kell a kutya szándékát, ahhoz, hogy paranccsal meg tudd állítani. Vagy nagyon fegyelmezett kutyának kell lenni, hogy a szándékolt akció megkezdése után parancsra megálljon. (ha jól olvastam az utóbbi nem igazán erőssége yodanak lol )
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 11:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szerintem a legjobb megoldás ha nem engeded el kutya közelében és ha kicsit nagyobb lesz vidd el fedeztetni akkor majd lenyugszik. Amúgy mindig vigyél magaddal jutifalatot és ha odamegy adj neki.
Vissza az elejére
yoda19
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 10:20    Hozzászólás témája: Kutyasuli, agility Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kérdésem az lenne az ösztöneit utasítással meg lehet fékezni?? vagy a doki azt mondta csináljak belölle töketlent Sír vagy nagyon szomorú néha tök okos és szófogadó de ha csajt lát akkor annyi
ja még csak 9 hónapos.
Lehyugszik vagy ilyen marad??? :spermy:
yoda19.freeweb.hu
Vissza az elejére
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 8. Kedd 8:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Igen Ági! Ez így van!!!! Öreg ember nem vén ember!!! Nagyon Boldog
Na persze te még fiatal vagy! wink
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 7. Hétfő 19:40    Hozzászólás témája: kutyisuli Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Óvónéni !

Látod-látod, kicsit nem vagy, máris rosszalkodunk lol
A fiatalok azt hiszik, hogy mi már nem is tudjuk, hogyan kell egy félszemű kígyót megszelídíteni lol

Pedig mi tudjuk csak igazán lol lol

Pussz : Ági
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 6. Vasárnap 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nahát!!! Nagyon Boldog Nem vagyok egy darabig, aztán meg azt hiszem, hogy fórumot tévesztettem. Embarassed

Micsoda témák!!! wink

Persze azt mondják, hogy az a rossz, aki rosszra gondol!!!

Jujjjjjjjjjj! Akkor én nagyon rossz vagyok!!!!!!! Embarassed lol

Bár ahogy drága férjem mondaná, mi abban a rossz????? Twisted Evil

Jafi! Én nem tudom, hogy hogyan kell, csak a 18-t bepirosozni, és az egészet meg nem akartam, de csak 18 felett!!!!
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 6. Vasárnap 17:39    Hozzászólás témája: kutyisuli Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló Jafi !

Látom nagyon rossz vagy ma lol Nem is értem, hogy a kígyóbűvölésről mi minden juthat szedbe Szemforgató
Ha arra gondolsz, hogy esetleg furulya szakon végeztem, hát távol jársz az igazságtól, még csak nem is büfé- könyvtár szakos voltam lol

Csak hát ahogy az ember öregszik, úgy kupálódik .....

Ne rosszalkodj, üdv: Ági
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 40 / 42 oldal [1032 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 38, 39, 40, 41, 42 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu