Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Okt. 18. Csütörtök 23:17
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Kutyasuli, agility
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 42 oldal [1032 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 40, 41, 42 Következő
Szerző Üzenet
Ágnes
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 27. Hétfő 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

rcZ írta:
Sziasztok!

Tegnap voltunk az európa kutyakiállításon, és nagyon megtetszett a kutyasulis bemutató. Ma meg is néztük a honlapjukat (www.kutyasuli.hu), de elég drágának találtuk (47 ezer a kezdő tanfolyam, holott visszaolvasva Debrecenben ugyanez a 6 hetes képzés 6 ezer). Szóval Pesten a belvárosban tömegközlekedéssel könnyen elérhető, esetleg Békásmegyer környékén, vagy Szentendre, Budakalász vonalán tudtok jó és korrekt áron kutyasulit? Ovival szeretnénk kezdeni, igaz, már 6 hónapos a picike. Hogy zajlik egy ilyen tanfolyam, mit kell tudni feltétlenül?
Köszi a választ előre is

Szia!

Mi Budakalászra járunk(járutnk) agilityzni a Kutyaparadicsomba (www.kutyaparadicsom.hu).
Sajnos az ovis részről (ha van) nincsenek tapasztalataim, mert Léda már elmúlt 5 éves mikor elkezdtünk járni, és mi egyből az agilityivel kezdtünk. De talán érdemes megnézni.
Vagy esetleg te is járhatsz agilityre, ott is fegyelmet tanul a kutya, és közben kiválóan szocializálódik.

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
rcZ
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Férfi Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 4. Szombat 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Tegnap voltunk az európa kutyakiállításon, és nagyon megtetszett a kutyasulis bemutató. Ma meg is néztük a honlapjukat (www.kutyasuli.hu), de elég drágának találtuk (47 ezer a kezdő tanfolyam, holott visszaolvasva Debrecenben ugyanez a 6 hetes képzés 6 ezer). Szóval Pesten a belvárosban tömegközlekedéssel könnyen elérhető, esetleg Békásmegyer környékén, vagy Szentendre, Budakalász vonalán tudtok jó és korrekt áron kutyasulit? Ovival szeretnénk kezdeni, igaz, már 6 hónapos a picike. Hogy zajlik egy ilyen tanfolyam, mit kell tudni feltétlenül?
Köszi a választ előre is
Vissza az elejére
rcZ jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
csepanyi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 6. Szombat 7:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kyra_07 írta:
csepanyi írta:
Sziasztok!

Nem tudtok Tolna megyében (Paks) kutyaiskolát ahová érdemes lenne járnunk?javascript:emoticon('Kérdés')

Szia!
Én szekszárdi vagyok, és nálunk van kutyaiskola (pontosabban apum csinálja), sztem pakson nincs, mert még nem hallottam, hogy lenne, talán tolnán van, de onnan is inkább ide járnak!
Érdeklödj még sztem máshol is!
Én ennyit tudtam segíteni! Mosoly

Szia!

Érdekelne minket a kutyasulitok.
A mi kis Westink nemsokára 5 hónapos,mennyi idősen vihetnénk?
Tudsz adni egy telefonszámot vagy egy linket,hogy több információhoz jussunk!?
Előre is köszönöm!
Vissza az elejére
csepanyi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kyra_07
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 5. Péntek 15:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csepanyi írta:
Sziasztok!

Nem tudtok Tolna megyében (Paks) kutyaiskolát ahová érdemes lenne járnunk?javascript:emoticon('Kérdés')

Szia!
Én szekszárdi vagyok, és nálunk van kutyaiskola (pontosabban apum csinálja), sztem pakson nincs, mert még nem hallottam, hogy lenne, talán tolnán van, de onnan is inkább ide járnak!
Érdeklödj még sztem máshol is!
Én ennyit tudtam segíteni! Mosoly

„Ha a kutyád úgy véli, te vagy a legnagyszerűbb ember a világon, ne kételkedj benne!”
Vissza az elejére
Kyra_07 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
csepanyi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 5. Péntek 13:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Vissza az elejére
csepanyi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kyra_07
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 28. Csütörtök 10:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:
De kis ügyes! taps Kriszti, mennyi idő (kb.) amíg mondjuk egy teljesen kezdő kutyus megtanul egy bonyolultabb pályát, és végig tud rajta szaladni?

Szia!
Hát ez változhat, de én azt mondanám, hogy olyan 5-6hó-tól és-1évig is eltarthat.
Persze kicsi korban ezt a kutyus gyorsabban eltudja sajátitani, idösebbel ezt már egy kicsit nehezebb.
De nagyon sok múlik a gazdikon is. Mosoly

„Ha a kutyád úgy véli, te vagy a legnagyszerűbb ember a világon, ne kételkedj benne!”
Vissza az elejére
Kyra_07 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 28. Csütörtök 8:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe írta:
Kyra_07 írta:
Szia Vikcey!
Nem szeretnél mesélni a gödöllöi agis napról?Mivel foglalkoztatok stb?
Engem érdekel! Nagyon Boldog Akár pü-ben is! Wink

Addig is hozok 1-2 képet a szarvasi táborban készült képekböl!

Ez a kép nagyon nagyon jó. taps

Tényleg csudaklassz ez a kép!!! nagy vigyor puszitküld
Beruthiel
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 28. Csütörtök 8:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kyra_07 írta:
Szia Vikcey!

Jajj nagyon jók lettek ezek a képek, milyen kis ügyi! izom

Bia & Anita
Vissza az elejére
Beruthiel jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zsera
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 28. Csütörtök 6:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

De kis ügyes! taps Kriszti, mennyi idő (kb.) amíg mondjuk egy teljesen kezdő kutyus megtanul egy bonyolultabb pályát, és végig tud rajta szaladni?

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Kyra_07
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 27. Szerda 20:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe írta:
Kyra_07 írta:
Szia Vikcey!

Szia!
Köszi! Nekem is az egyik kedvencem! Nagyon Boldog

Vissza az elejére
joe
veterán
veterán

Neme: Neme:Férfi Kor: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 27. Szerda 19:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kyra_07 írta:
Szia Vikcey!

joe jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 27. Szerda 9:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Kyra_07 írta:
Szia Vikcey!

De nagyon szívesen mesélek!
Szóval az egész reggel 8 órakkor kezdődött.
Először Zsu tartott nekünk előadást a running contact tanításáról, majd aki szerette volna ki is próbálhatta a kezdeti lépéseket. Közben akinek esetleg problémája akadt vagy kérdése azokat is megbeszéltük. Na itt volt aztán minden amiről beszéltünk.
Utána tartott egy elméleti előadást a cikk-cakk (szűk fordulókról) okról és arról ahogyan ő tanítja. és megmutatta, hogy RC után hogyan lehet ezeket alkalmazni. Ő az "oszlop" kerültetést alkalmazza és azt viszi egyre közelebb a létrához mígnem a léc már teljesen a létra végében lesz.
Körülbelül, olyan 11 körül elkezdtük az edzéseket. Itt két csoportra osztotta a társaságot volt egy edzeni akaró csoport és egy motivációs csoport.
Én a motivációs csoportba mentem. Mivel nekünk a Mayával az érzékenysége miatt a motiváció terén vannak gondjaink.
Itt is először elmondta, hogy szte egy érzékeny kutyából is ki lehet hozni nagyon nagyon sok mindent és mutatott pár trükköt ahogyan akutyát fel lehet pörgetni.
Majd egyesével mindenkivel edzett. Mit ne mondjak másnap jó kis izomlázam volt, úgy kellett mennem a Mayával, hogy scak na. De nagyon nagyon élveztem.
Először egyeneseket futottunk és azt kellett minél gyorsabban. A kutyát folyamatosan dícsérve labdával játékkal kajával a lényeg, hogy teperjünk ezerrel.
Nálunk ami nagyon bejött az az ha megfogta a Mayát és én úgy hívtam, és elsőre nem engedte na akkor aztán nagyon ment.
Utána ugróiskola szerű pályarészt csináltunk jó sok franciával.
Első nekifutásra részletekben majd utána egyben az egészet. És a végére pedig egy jó forgolódós pályát csináltunk amiben már majdnem minden benne volt.
Mutatott trükköket létrához és nekem még szlalomra is mert nálunk sajnos az a defekt.
Összegezve borzasztó jó volt nagyon nagyon sok mindenben segített és rengeteg hibámra hívta fel a figyelmem.
Ha legközelebb lesz ilyen biztos, hogy akkor is megyek mert ezt nagyon kár lett volna kihagyni.
Ha vmit nem fejtettem ki eléggé szólj nyugodtan szívesen leírom azt részletesebben. Nagyon Boldog

Ez tök jó! Örülök, hogy jól éreztétek Magatokat! Képek készültek? nemangyal
Egyszer én is ki szeretném próbálni az agilityt Spikyval. Nem tudom mi lesz belőle.. fejvakar
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 27. Szerda 8:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kyra_07 írta:
Szia Vikcey!

De nagyon szívesen mesélek!
Szóval az egész reggel 8 órakkor kezdődött.
Először Zsu tartott nekünk előadást a running contact tanításáról, majd aki szerette volna ki is próbálhatta a kezdeti lépéseket. Közben akinek esetleg problémája akadt vagy kérdése azokat is megbeszéltük. Na itt volt aztán minden amiről beszéltünk.
Utána tartott egy elméleti előadást a cikk-cakk (szűk fordulókról) okról és arról ahogyan ő tanítja. és megmutatta, hogy RC után hogyan lehet ezeket alkalmazni. Ő az "oszlop" kerültetést alkalmazza és azt viszi egyre közelebb a létrához mígnem a léc már teljesen a létra végében lesz.
Körülbelül, olyan 11 körül elkezdtük az edzéseket. Itt két csoportra osztotta a társaságot volt egy edzeni akaró csoport és egy motivációs csoport.
Én a motivációs csoportba mentem. Mivel nekünk a Mayával az érzékenysége miatt a motiváció terén vannak gondjaink.
Itt is először elmondta, hogy szte egy érzékeny kutyából is ki lehet hozni nagyon nagyon sok mindent és mutatott pár trükköt ahogyan akutyát fel lehet pörgetni.
Majd egyesével mindenkivel edzett. Mit ne mondjak másnap jó kis izomlázam volt, úgy kellett mennem a Mayával, hogy scak na. De nagyon nagyon élveztem.
Először egyeneseket futottunk és azt kellett minél gyorsabban. A kutyát folyamatosan dícsérve labdával játékkal kajával a lényeg, hogy teperjünk ezerrel.
Nálunk ami nagyon bejött az az ha megfogta a Mayát és én úgy hívtam, és elsőre nem engedte na akkor aztán nagyon ment.
Utána ugróiskola szerű pályarészt csináltunk jó sok franciával.
Első nekifutásra részletekben majd utána egyben az egészet. És a végére pedig egy jó forgolódós pályát csináltunk amiben már majdnem minden benne volt.
Mutatott trükköket létrához és nekem még szlalomra is mert nálunk sajnos az a defekt.
Összegezve borzasztó jó volt nagyon nagyon sok mindenben segített és rengeteg hibámra hívta fel a figyelmem.
Ha legközelebb lesz ilyen biztos, hogy akkor is megyek mert ezt nagyon kár lett volna kihagyni.
Ha vmit nem fejtettem ki eléggé szólj nyugodtan szívesen leírom azt részletesebben. Nagyon Boldog
Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Caspi
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 26. Kedd 18:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
Kyra_07 írta:
Szia Vikcey!

Szuper képek! puszitküld taps Kyra nagyon ügyi! Wink

Engem is érdekelne a beszámoló!

Szerintem is szuperek a képek és szeretném kérni a te beszámolódat a szarvasi táborról is pirul nagy vigyor
Vissza az elejére
Caspi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 26. Kedd 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kyra_07 írta:
Szia Vikcey!

Szuper képek! puszitküld taps Kyra nagyon ügyi! Wink

Engem is érdekelne a beszámoló!
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 26. Kedd 12:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Vikcey!

Vissza az elejére
Rit
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 25. Hétfő 10:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

A Spektrum tv műsorán ma este 19:10től lesz a Kutyasuli c. ismeretterjesztő film. ( http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=7660201&i_where=1&i_where_tv=1 )

Én most néztem meg a délelőttit, szerintem főleg kezdő kutyásoknak ajánlható, de azért senkinek nem származik abból hátránya,ha megnézi. nagy vigyor Wink
SmartM
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 15. Péntek 8:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Na ezt el kell újságolnom nektek is.
Szombaton Zalaegerszegen voltunk versenyen és a Mimivel Hobby/veterán kategóriában jumping futamon elsők lettünk!!!!
Úgy tepert a kiscsaj, hogy alig bírtam követni nagyon nagyon kis ügyes volt.
Olyan büszke vagyok rá, hogy az el sem lehet mondani.

GRATULÁLUNK!!!! Nagyon Boldog További sok sikert!!!!
Ágnes
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 15. Péntek 8:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Szombaton Zalaegerszegen voltunk versenyen és a Mimivel Hobby/veterán kategóriában jumping futamon elsők lettünk!!!!

GRATULÁLUNK! virágfej2

Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 12. Kedd 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:

Nagyon ügyes volt!
Gratulálok!
Böszke is lehetsz!!! puszitküld

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
jegesmaci
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 20

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 11. Hétfő 13:52    Hozzászólás témája: Debreceni agility verseny Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A debreceni verseny időpontja: 2008.09.27-28. (két napos!) Az FCI VB időpontjával megegyezően.

Nemsokára megjelenik a versenykiírás.

Aki teheti, jöjjön el hozzánk is. Nagyon Boldog
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 11. Hétfő 13:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ágnes
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 21. Hétfő 14:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Ágnes írta:
vikcey írta:
Ágnes írta:
Kyra_07 írta:
Ágnes írta:
Kyra_07 írta:

És versenyeztek is?? Mosoly

Igen, ez lesz az első versenyünk A1-ben.
Izgulok is nagyon lol

Örülök neki, hogy lesz még egy westie. Ha minden igaz, akkor 4-en már biztos leszünk.
És vasárnap érkeztek, vagy már elötte vmikor?

Csak vasárnapra megyünk.
Hányan indulunk A1 miniben? fejvakar Nem tudod véletlenül? Csak, hogy mennyi esélyünk van lol
A múltkori versenyen, ugyan itt Siófokon kezdőben másodikak lettünk, de csak azért mert nem volt olyan erős a mezőny nagy vigyor
Persze én így is nagyon büszke voltam a gyerekre pirul

Átlagban olyan 11-13 induló szokott lenni mini A1ben.

Köszönöm...hát akkor össze kell kapnunk magunkat! fejvakar
A múltkor 4ből sikerült a második helyet megszerezni lol

Igen emlékszem rátok, nagyon ügyesek voltatok.
Én is beneveztem a Mimit a Göcsej kupára de vele inkább már csak azrt megyek mert látom rajta, hogy élvezi A lába miatt viszont a versenyben ár nem sok esélyünk van benne lenni az időben. (ja és persze nagyon bízom benne, hogy nem lesz nagyon meleg, mert akkor szinte esélytelen rávennem a mozgásra Nagyon Boldog )

Köszönjük!
A feladat végrehajtásával nem szokott gondunk lenni, ügyes a gyerek, csak lusta nagyon. Úgyhogy lassú mint egy csiga nagy vigyor
Ha pedig meleg van, edzésen rendszeresen lefekszik a pálya közepén és sztrájkba lép. Remélem vasárnap kellő vízmennyiséggel a bundáján kicsit felpörög és nem fekszik le az akadályok előtt bandzsal

Vissza az elejére
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 21. Hétfő 13:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ágnes írta:
vikcey írta:
Ágnes írta:
Kyra_07 írta:
Ágnes írta:
Kyra_07 írta:

Izgulok is nagyon lol

Örülök neki, hogy lesz még egy westie. Ha minden igaz, akkor 4-en már biztos leszünk.

Csak vasárnapra megyünk.
Hányan indulunk A1 miniben? fejvakar Nem tudod véletlenül? Csak, hogy mennyi esélyünk van lol
A múltkori versenyen, ugyan itt Siófokon kezdőben másodikak lettünk, de csak azért mert nem volt olyan erős a mezőny nagy vigyor

Igen emlékszem rátok, nagyon ügyesek voltatok.
Én is beneveztem a Mimit a Göcsej kupára de vele inkább már csak azrt megyek mert látom rajta, hogy élvezi A lába miatt viszont a versenyben ár nem sok esélyünk van benne lenni az időben. (ja és persze nagyon bízom benne, hogy nem lesz nagyon meleg, mert akkor szinte esélytelen rávennem a mozgásra Nagyon Boldog )
Future Hope kennel
Vissza az elejére
Ágnes
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 21. Hétfő 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Ágnes írta:
Kyra_07 írta:
Ágnes írta:
Kyra_07 írta:

Izgulok is nagyon lol

Csak vasárnapra megyünk.

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 42 oldal [1032 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 40, 41, 42 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu