Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Aug. 15. Szerda 12:07
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Kutyasuli, agility
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 41 / 42 oldal [1032 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 39, 40, 41, 42 Következő
Szerző Üzenet
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 6. Vasárnap 13:40    Hozzászólás témája: Re: kutyasuli Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:
Helló Jafi !

Én már minden tudok idomítani, csak kutyát nem lol Kígyót is bűvölök ..........

Pussz : Ági

A kigyo buvolesi tudasodrol semmi rosszat nem tetelezek fel... es mondd, a kigyoknal furulyazol? :cyclopsani:

lol

(18)
Vissza az elejére
Dzsafi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 5. Szombat 20:19    Hozzászólás témája: kutyasuli Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló Jafi !

Én már minden tudok idomítani, csak kutyát nem lol Kígyót is bűvölök ..........

Pussz : Ági
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 5. Szombat 20:17    Hozzászólás témája: kutyasuli Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló Mindenkinek !

Basszus mókus Twisted Evil Lehet hogy egyszerűbb lett volna töltött káposztát idomítani, mint Pedrót megtanítani pacsit adni ? Én a kedvenc bőrkesztyűmet vettem elő jutiként, amit imád ellopni, gondoltam ezért mindenre képes lesz Mosoly A virsli nálunk lefújva, 10 kilósak vagyunk Exclamation
Szóval Pedróka is fogyatékosnak nézett, és az orrát beletette a tenyerembe, de a mancsát nem hajlandó Szomorú
Azért gyakorolunk szorgalmasan, addig pedig nem az eszéért szeretjük
lol

Pusssz Mindenkinek : Ági
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 4. Péntek 14:41    Hozzászólás témája: Re: kutyisuli Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:
Helló Vickey !

Már látom,hogy a hétvégén töltött káposzta helyett Pedrókát fogom idomítani lol

... nem is tudtam, hogy te tudsz toltott kaposztat idomitani. :weedman:
Vissza az elejére
Dzsafi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 4. Péntek 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Nos tegnap behomorítottam, mert az én kicsinke ebem még nem tud semmi trükköset. Megvettem a juti kolbászkát és neki álltam a tanításnak. Olyan jól sikerült, hogy Lili a kolbászkát immáron pacsinak hívja. De nem adom fel, küzdünk ma este is. Olyan édes volt, ahogy totál megzavarodva bámult rám: miért fogdozom a lábát állandóan és mikor jön már a falatka. Még mérges is lett. Hátrált, lefeküdt és hosszan elnyújtva vauuuuuzott felém.
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 4. Péntek 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia! Remélem sikerülni fog a tanítás. Ha esetleg vmi nem megy akkor csak nyugodtan szólj! :animalbunny:
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 4. Péntek 13:29    Hozzászólás témája: kutyisuli Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló Vickey !

Már látom,hogy a hétvégén töltött káposzta helyett Pedrókát fogom idomítani lol
Lehet hogy a családom hétfőre kihal, mint a dinoszauruszok, de Pedróka okos kutyi lesz..... na jó, remélem tanul valamit :physassult:

Pussz mindenkinek: Ági
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 4. Péntek 12:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hali!
Hoztam még néhány segítséget. Helyben maradás: Leülteteted a szutyit /póráz nyakörv rajta/ mondod neki, hogy,,marad” és eléállsz. Vársz egy kicsit, ha ülve marad és nem áll fel, akkor azt mondod neki, hogy,,mehetsz” vagy ,,kész” . Megdicséred és megjutalmazod. Majd kezded, előröl. Ha ez már biztosan megy, akkor egy kicsit hátrább lépsz és így tovább és így tovább. Egyszer eljutsz oda, hogy akármeddig el tudsz menni. Fontos, hogy az elején ne fordíts neki hátat, mert akkor biztos, hogy feláll, és oda szalad hozzád. Ha már messzebb mész, akkor jó, ha az elején még kikötöd vmihez, azért, hogy ne szaladjon hozzád. Ha netán feláll a helyéről erőteljesebben, szólj rá, hogy,,Ül” és ,,Marad”. Véletlenül se bántsd, azért mert valamit nem csinál meg elsőre, mert a mély nyomot hagy egy kiskutyában/főleg egy olyan sértődős kutynál mint a westie/, és lehet, hogy félős harapós lesz. ÉS szerintem senki nem szeretne egy ,,hörcsöggel” sétálni. Az engedelmességi feladatoknál nagyon lényeges a sok dicséret és a még annál is több türelem. Behívás: ezek igazából inkább tanácsok az mellé, amit már írtam, pl.: Soha ne szaladj utána, mert akkor azt hiszi, hogy játszol és még jobban el fog szaladni, ha reménytelennek látszik a dolog, akkor kezdj el szaladni a másik irányba /de közbe azért figyeld/ amint észre veszi, hogy elkezdtél szaladni utánad fog ő is futni. Akkor állj, meg guggolj, lehívd és dicsérd. Szépen sétáljon és ne tépje ki a karod: Ehhez egy sima nyakörv és póráz kell/ nem flexi vagy lánc/. Séta közben vedd a bal oldaladra úgy, hogy a bal kezedbe fogod a pórázt. Amikor elkezdi húzni a pórázt akkor rántasz rajta egyet és mondod: ,,lábhoz” . Arra kell figyelni, hogy ne húzd, hanem rántsd a pórázt. Ha sok ilyet vagy igazából bármi mást gyakorolsz vele csodás kapcsolat alakul ki közted és közte. Ha kialakul közte és közted ez a kapcsolat, akkor a behívás is könnyebben megy majd. Hihetetlen de olyan gyorsan tanulnak. Nem is tudja, mit beszél, aki azt mondja. Hogy a westie buta. Szerintem inkább tündéri és rettentő okos.
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 4. Péntek 9:56    Hozzászólás témája: Re: semmit nem tud a kutyám ! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:
Helló Vicky !

Ha labdázunk, egy ideig még visszahozza a labdát, de után lefekszik, és ha gurítom neki, csak az orrával bök rajta egyet, hogy visszakapjan, de meg sem hajlandó mozdulni. Szemforgató Attól tartok, valamit nagyon elszúrtam lol Ha megakadok kereslek.

Üdv: Ági

Az en kutyam (bocs, de mindig lakotarsnak mondom :faroah: ) annal szorakozottabb, mintsem negy-ot alkalomnal tobbszor hozza vissza az eldobott (barmilyen) jatekot. Olyan kepet vag, hogy: na jo, most mar csinaljunk valami ertelmesebbet: mondjuk te gazdi leulsz a foldre, en meg jo tavolrol beugralok az oledbe. Persze ez alol kivetel, ha latja, hogy rossz hangulatom van: akkor mindent tobbszor es jobban csinal, csakhogy felderitsen. :jester:
Vissza az elejére
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 3. Csütörtök 16:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Men is tudom hol kezdjem? Szerintem sosincs túl korán. Minél korábban elkezded annál könnyebb lesz később. Klikkert a jobb kutyás boltokban tudsz szerezni. De ha sehol nem találsz akkor megbeszélhetjük, hogy megveszem itt nálunk és elpostázom neked. A behívás tényleg nem egyszerű nekem is azzal volt a legtöbb gondom és még most sem telejsen tökéletes./néha ha szagot fog akkor mintha ott sem volnék/ A legegyszerűbb ha mindíg van nálad jutifalat/ én virslit használok vagy pedigrre smacost/ és ahányszor odamegy hozzád megdícséred és adszneki vmi finomat. Akár otthon is elkezdheted a gyakorlást a lakásban vagy kertben/ ha van/.De mindenképp valami biztonságos helyen. Ez nem megy olyan gyorsan de sok türelemmel meg lehet csinálni.Kitartás!! Szemforgató A labdázásról csak annyit hogy az nem a te hibád ha nem labdázik. A MImi sem hajlandó labdázni. Ez kutya függő van amelyik apportos van amelyik nem.
Vissza az elejére
kókusz
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 3. Csütörtök 16:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Vicky!

Nagyon jó tanácsokat adtál. Köszi szépen. Mit gondolsz 4 hónaposan nem túl korai elkezdeni? Igaz ülni tud, meg a fürdőben várni séta után.
szép napot

Üdv Andi Kókusz
Vissza az elejére
kókusz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 3. Csütörtök 12:34    Hozzászólás témája: semmit nem tud a kutyám ! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló Vicky !

Köszi az infókat, mi nagyon butuskák vagyunk, Pedró igazából semmi ilyesmit nem csinál, az "ülj" parancsra ugyan leül, de utána azonnal le is fekszik, mint akit piszokul nem érdekel, mit is kellene tennie.
Milyen jutifalatot használsz ? Szerinted mi lehet csábító egy agyon kényeztetett kutyának ? Twisted Evil
Ha labdázunk, egy ideig még visszahozza a labdát, de után lefekszik, és ha gurítom neki, csak az orrával bök rajta egyet, hogy visszakapjan, de meg sem hajlandó mozdulni. Szemforgató Attól tartok, valamit nagyon elszúrtam lol Ha megakadok kereslek.

Üdv: Ági
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 3. Csütörtök 11:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Köszi Viki a jótanácsokat! :blueflowerface:
Hol lehet beszerezni a klikkert?
Nekünk a behívással vannak problémáink, hogyan tudnám a leghatékonyabban megtanítani neki?
Ne haragúdj, hogy bombázlak a kérdéseimmel! Embarassed

Legutóbb ribizli szerkesztette (2005 Feb. 3. Csütörtök 12:40), összesen 2 alkalommal
Vissza az elejére
ribizli jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 3. Csütörtök 10:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Gondoltam leírok pár segítséget trükkök tanításához, Kezdjük pár alap dologgal. Ül: Ráteszed az eb nyakára a pórázt és nyakörvet, jobb kezedben megfogod a pórázt, és finoman felfelé húzod bal kezeddel, lenyomod a popiját és közben, mondod neki, hogy,,ül”. A lényeg, hogy a parancsszavakat mindig csak egyszer szabad mondani és utána addig,,szenvedni” amíg megteszi, különben azt tanulja meg, hogy mindegy hányadik parancsra ül le csak egyszer, leüljön. /ez minden trükkre igaz./ Fekszik: leülteted majd a pórázt óvatosan, lefelé húzod és közben a lapockájánál finoman lefelé nyomod és mondod, neki ,,fekszik”, majd megdicséred. Pacsi: a kutyus ül. Megfogod a kicsi,,kezét” és belerakod a kezedbe majd ,,pacsi” parancsszó és jutalom. Általában a westiek ezt nagyon könnyen megtanulják. Piti: Szintén ül. Egy jutalom falatot az orra fölé emelünk olyan magasas, hogy fel kelljen emelkednie és a popiján üljön Akkor,,kér” vagy ,,piti” és jutalom. Ha van klikkered akkor azt be, lehet építeni a kiképzésbe úgy, hogy miután kimondtuk a parancsszót akkor a kaja előtt klikkelünk. Igazából a klikkert akkor lehet jól használni, ha már az alapok jól mennek s finomítani, szeretnénk a trükkön. Pl.: Szégyelld magad-nál jobban, lehajtsa a fejét. Az agilityt igazából ne nehéz megtanítani neki csak egy agility pálya kell hozzá. Meg persze az sem utolsó, ha tud helyben maradni, ha hívod, visszajön szóval egy kis engedelmesség alap.. Kikker: A klikkert úgy tanítjuk, hogy leülünk a kutyushoz s klikerünk neki majd adunk neki egy jutalom falatot. Ezt addig csináljuk, amíg meg nem látod a szemébe, hogy arra vár, hogy klikkelj és add neki a kaját. Akkor bármit meg tudsz tanítani neki, mert ha látod, hogy megcsináta a feladatot akkor el tudod,,kapni” klikkerrel és hamar rájön, mit szeretnél tőle. Végül is ez neki egy jelzés, hogy,,na látod most vagy kész.” Ha bárkinek segíthetek még vmiben akkor nagyon szívesen, segítek. Viky
Vissza az elejére
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 3. Csütörtök 10:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Én elég későn kezdtem el megtanítani neki a dolgokat megt fél évesen meg kellett műteni diszpláziával és es a felépülése elég sokáig tartott.Úgyhogy egy éves ora körül kezdtem el tanítani.
Vissza az elejére
Notte
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 2. Szerda 23:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Sziaszotok! Köszi az ötletet de azt már tudja. Sajna kifogytam az ötletekből.

Szia, az én kutyusom tud táncolni, meg eszkimópuszit adni.A táncolást a párom tanította neki, de nem kellett hozzá jutifalat, csak játékból csinálja,mostmár nagyon ügyes, egy csomót tud ugrálni egyfolytában miközben a párom énekel meg csettintget neki. A puszira én szoktattam annyira megható mikor így puszizkodunk.
kókusz
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 2. Szerda 21:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Sziasztok! Hát a klikkeregy a kutyakiképzéshez használatos segédeszköz. Az egész dolog elfér a tenyeredben és van rajta egy gomb amit ha megnyonsz egy klikk hangot hallasz. Ez azért jó mert megtaníthatod a kutyusnak, hogy akkor hajtotta végre a feladatot ha meghalja a klikket és akkor jön a kaja.Szóval klikk= kaja cool

Szia Viki!

Olvastam erről a klikkerről, nagyon szimpi dolog. Én csak jutifalattal tanitottam idáig, de ez igy még jobbnak tünik. Mennyi idős volt, amikor elkezdted vele az ülésnél komolyabb trükköket tanitani???
Az ülés már nálunk is nagyon megy,de az mindig, csak kapjon falatot.Igaz már tudja azt is, ha megérkezünk a sétából vár a fürdőben amig leveszem a cipőmet, és utána meg kell őt tisztogatni, persze a jutifalatért vár olyan okosan. Be fogok szerezni egy ilyen csodaszert.
Köszi a tippeket

Üdv andi Kókusz
Vissza az elejére
kókusz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 2. Szerda 19:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szerintem tanitani elkezdeni sosem késő. Pláne nem egy westiet. Annyira okosak, hogy néha nem tudom , hogy fér el ennyi agy egy ilyen kis kutyában?
Vissza az elejére
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 2. Szerda 18:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Hát a klikkeregy a kutyakiképzéshez használatos segédeszköz. Az egész dolog elfér a tenyeredben és van rajta egy gomb amit ha megnyonsz egy klikk hangot hallasz. Ez azért jó mert megtaníthatod a kutyusnak, hogy akkor hajtotta végre a feladatot ha meghalja a klikket és akkor jön a kaja.Szóval klikk= kaja cool
Vissza az elejére
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 2. Szerda 16:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Upsz, a kapkodásban elírtam az új téma címét..már szóltam az illetékesnek, hogy javítsa ki, addig marad így..
De gondoltam ez a téma is kaphat külön helyet. Érdekes.

Szerintem egy kis kitartással minden el lehet érni. Én pl fél nap alatt megtanítottam neki az ült és a feksziket, majd egy másik fél napon a hátára fordult. És nemrég egy másik fél napot rászánva a "pacsit ad"-ot. És azóta mindegyiket tudja, és bármikor megteszi nekem. Pedig Forti már 2éves, de ebből is látszik, hogy nem csak kölyökkorban fogékonyak. Nagyon Boldog

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 2. Szerda 16:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Sziassztok!
Szerintem érdemes beszerezni egy ,,kikkert" mert azzal sokka könnyebb föleg egy fiatal kutyusnál. lol

Bocs a tudatlanságomért, de mi az?
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 2. Szerda 16:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziassztok!
Hát az elején jártam kutya suliba a szocializáás miatt de a trükköket én tanitottam neki. Szerintem érdemes beszerezni egy ,,kikkert" mert azzal sokka könnyebb föleg egy fiatal kutyusnál. Hát igazából mindenkinek azt tudom tanácsoni, hogy legyen nagyon türelmes mert azzal mindent el lehet érni. Persze ha mindíg egy kicsit ,,edzed" az agyacskáját akkor sokkal könnyebb. Meghalni például úgy tanítottam meg, hogy amikor már tudott feküdni eldöntöttem az oldalára aztán klikk és jutifalat. 3-4 után megtanulja. Szégellni magát pedig úgy ,hogy egy csipeszt tettem az orra fölé a szőrbe és amikor megpróbálta leszedni akkor ,,szégyeld magad" klikk és jutifalat. lol
Vissza az elejére
kókusz
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 2. Szerda 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Hát igen megéri tanulni. Több okból is de a Mimi... Nem tudtok valami jó trükköt amit megtaníthatnék neki. Már tud ülni, feküdni, szégyelni magát, köszönni, forogni, pörögni, pacsit adni, ,,meghalni". Szlalomozik a lábaim között. Segítsetek kérlek valami jó ötlettel. Ti hasznnáltok vmi ,,sprét" az úttesteken való só miatt? Ugye hogy nem ciki a kis pucsi ha nagy a hideg s esik a hó?/Mármint a Mimin/ Mosoly

Szia Viki!

Én is nagyon kiváncsi vagyok, hogyan tanitottad meg a kutyidat ezekre a trükkökre. Vennék pár tanitó órát tőled, vagy a segitségedet kérném melyik suliban segitenek. Vagy hogggggyan sikerült ennyi jópofa dolgot megtanitanod.
Igaz az én kutyim csak 4 hónapos, ülnik tud, tudja, hogy juti jár a pisi, kakiért odakint, ha amikor hazaérünk, egyből a fürdőbe megy és várja a lábtörlést, persze szájnyalogatva, mert mindenért követeli a jutifalit. De jár is neki.
Jó lenne, ha megosztanád velünk tapasztalataidat.

köszi

Üdv Andi Kókusz
Vissza az elejére
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 2. Szerda 12:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Vickey!

Üdv a csapatban!
Hogyan tanítottad meg ezeket a dolgokat a kutyusodnak? Jártatok kutyasuliba?
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 2. Szerda 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziaszotok! Köszi az ötletet de azt már tudja. Sajna kifogytam az ötletekből.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 41 / 42 oldal [1032 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 39, 40, 41, 42 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu