Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Jan. 17. Szerda 15:59
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Kutyasuli, agility
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 42 oldal [1032 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 40, 41, 42 Következő
Szerző Üzenet
Schmatzi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Nov. 24. Kedd 11:57    Hozzászólás témája: kutyajátszótér Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Már egy ideje próbálunk eljutni egy kutyajátrszótérre, de az új otthonunk környékén nem találunk egyet sem (Dél-Buda) Valakinek esetleg nincs a közelében egy?
Én háromról tudok Bp-en: Zsigmond tér (2.ker) majdnem a Széna téren az egyik utcában de az elég kicsi (2.ker) és a Lurdy bevásárló kp mögött/mellett (9.ker)
Máshol nincsen? (kutyfuttatót tudok,de az mégsem ugyan az) Döbbent

Ha valaki ismer még ezen kívül játszóteret kérem szóljon!!
Köszi
Cayenne+Zsu
Vissza az elejére
Schmatzi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mejcíkehh
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 20

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 26. Hétfő 17:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

én is kutya sulit keresek, találtam is csak oda kötelező fojtólánc Meglepõdött Meglepõdött Szomorú én pedig nem akarom szegényt olyannal kínozni Szomorú úgyhogy tovább kell keresnem Összezavart
Mejcíkehh jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
babytweety
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 8. Csütörtök 15:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kittY. írta:
babytweety írta:
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni! Az én Drágám nem igazán akar tőlem tanulni,úgyhogy arra gondoltam,hogy elviszem kutyaoviba. Nem tudjátok,hogy a közelben merre van ilyen? Mi Pécelen lakunk,de a XVII.,XVIII.,XIX. kerület,vagy ezek szomszédságában lévő kerületek is nagyon jók lennének.
Előre is köszi a segítséget! puszitküld

Szia!
Keresgéltem Neked, ezt találtam:
XVII kerületben: www.kutyaiskola-mkose.gportal.hu/gindex.php?pg=28316853
Ez pedig a Népszigeti kutyaiskola: www.kutyasuli.hu/
Sajnos nem tudom, hogy hányadik kerület csak nálunk volt lent Szombathelyen Korom Gábor és tök szimpatikus meg nagyon ért a kutyákhoz. Nálunk is a kutyasuliban az Ő tükör-módszere is megy. Mosoly
Remélem tudtam segíteni! puszitküld

Köszi szépen! Mielőbb megkérdezem, mi hogy működik náluk. puszitküld
babytweety jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 24

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 8. Csütörtök 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

babytweety írta:
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni! Az én Drágám nem igazán akar tőlem tanulni,úgyhogy arra gondoltam,hogy elviszem kutyaoviba. Nem tudjátok,hogy a közelben merre van ilyen? Mi Pécelen lakunk,de a XVII.,XVIII.,XIX. kerület,vagy ezek szomszédságában lévő kerületek is nagyon jók lennének.

Szia!
Keresgéltem Neked, ezt találtam:
XVII kerületben: www.kutyaiskola-mkose.gportal.hu/gindex.php?pg=28316853
Ez pedig a Népszigeti kutyaiskola: www.kutyasuli.hu/
Sajnos nem tudom, hogy hányadik kerület csak nálunk volt lent Szombathelyen Korom Gábor és tök szimpatikus meg nagyon ért a kutyákhoz. Nálunk is a kutyasuliban az Ő tükör-módszere is megy. Mosoly
Remélem tudtam segíteni! puszitküld

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
babytweety
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 8. Csütörtök 9:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

babytweety jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
apaszka
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 20. Hétfő 15:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia! Nagyon tetszettek a kutyusaid! Büszke lehetsz rájuk! Én is büszke vagyok,hogy ilyen nagyon jó Kozmetikust találtam benned! És amit felírtál jórészt megvettem! Köszönöm mégegyszer!
Vissza az elejére
apaszka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 26. Péntek 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kyra_07 írta:
zazsa írta:
Kyra_07 írta:
McMonique írta:
Kyra_07 írta:
Sziasztok!

7végén volt nálunk agility verseny, ahol egész jól szerepeltünk. Mosoly Az agility futamunk hibátlan lett, így A2-sek lettünk! Nagyon büszke vagyok a teperő kutyámra. Nagyon Boldog
Videó a nyerő futamunkról:

ITT

Ez valami tünemény. Imádom, ahod dolgozik. És az is nagyon tetszett, ahogy belőled kitört az öröm

Köszönöm Móni, és Óvónéni! puszitküld
Igen, nagyon örültem neki, hiszen 100%-san teljesített! Mosoly
Mindig így szokott ugatni, mikor versenyzünk, sajnos ezt már nem tudom belőle kinevelni, nem örülök neki, mikor ezt csinálja, mert energiát használ vele, de ettől függetlenül imádom! Mosoly szerelmes

Megnéztük a videókat nagyon kis ügyes mi is voltunk ma Miskolcon a kutyasulival és volt pálya és hihetetlen ügyes volt, Dorka első pillanattól kezdve tudta mit kell csinálni csak a libikókát rontottam el, mert nem fogtam meg elősszőr és utána már félt tőle remélem elfelejti.

Tényeg Kyra amúgy nyírva van mert nem tudtam eldönteni?
Jah képzeljétek megvan ez első serlegünk mi lettünk a hónap kutyája a kutyasuliban majd teszek fel képet olyan büszke vagyok a kis mazsolámra Nagyon Boldog
De persze tudom mindenki a saját kutyájára lehet a legbüszkébb Nagyon Boldog Nagyon Boldog

puszitküld

Köszönöm!
Kyra nyírva van, fölöslegesen trimmeltetném, hiszen úgysem járunk kiállításra, és így talán még áramvonalasabb is a teste, hogy méggyorsabban tudjon szaladni! lol nagy vigyor

Most olvastam, hogy milyen ügyik voltatok! Nagyon gratulálunk taps - így kicsit megkésve is! Annyira édes ahogy ugat lol Nagyon Boldog
Miközben néztem a videót Spiky felriadt és nem érti honnan jön a hang, elkezdett morogni, meg böfögni (a lakásban nem mer ugatni) nagy vigyor lol Nagyon Boldog Nagyon Boldog
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 22. Hétfő 22:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zazsa írta:
Kyra_07 írta:
McMonique írta:
Kyra_07 írta:
Sziasztok!

7végén volt nálunk agility verseny, ahol egész jól szerepeltünk. Mosoly Az agility futamunk hibátlan lett, így A2-sek lettünk! Nagyon büszke vagyok a teperő kutyámra. Nagyon Boldog

ITT

Ez valami tünemény. Imádom, ahod dolgozik. És az is nagyon tetszett, ahogy belőled kitört az öröm

Mindig így szokott ugatni, mikor versenyzünk, sajnos ezt már nem tudom belőle kinevelni, nem örülök neki, mikor ezt csinálja, mert energiát használ vele, de ettől függetlenül imádom! Mosoly szerelmes

Megnéztük a videókat nagyon kis ügyes mi is voltunk ma Miskolcon a kutyasulival és volt pálya és hihetetlen ügyes volt, Dorka első pillanattól kezdve tudta mit kell csinálni csak a libikókát rontottam el, mert nem fogtam meg elősszőr és utána már félt tőle remélem elfelejti.

Jah képzeljétek megvan ez első serlegünk mi lettünk a hónap kutyája a kutyasuliban majd teszek fel képet olyan büszke vagyok a kis mazsolámra Nagyon Boldog
De persze tudom mindenki a saját kutyájára lehet a legbüszkébb Nagyon Boldog Nagyon Boldog

puszitküld

Köszönöm!
Kyra nyírva van, fölöslegesen trimmeltetném, hiszen úgysem járunk kiállításra, és így talán még áramvonalasabb is a teste, hogy méggyorsabban tudjon szaladni! lol nagy vigyor

„Ha a kutyád úgy véli, te vagy a legnagyszerűbb ember a világon, ne kételkedj benne!”
Vissza az elejére
Kyra_07 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zazsa
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 21. Vasárnap 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kyra_07 írta:
McMonique írta:
Kyra_07 írta:
Sziasztok!

ITT

puszitküld

Dorka, Zsazsa
Vissza az elejére
zazsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Kyra_07
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 29. Péntek 16:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

McMonique írta:
Kyra_07 írta:
Sziasztok!

ITT

„Ha a kutyád úgy véli, te vagy a legnagyszerűbb ember a világon, ne kételkedj benne!”
Vissza az elejére
Kyra_07 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
McMonique
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 47

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 28. Csütörtök 16:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kyra_07 írta:
Sziasztok!

ITT

McMonique jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 60

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 27. Szerda 17:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kyra_07 írta:
Köszönöm Mindenkinek a gratulációt! Aranyosak vagytok! puszitküld

Kriszta!!!

Gratula nektek!!!

Imádnivaló Kyra,amilyen ügyes!!Az pedig külön tetszik,ahogy "magyaráz" közben!!Dzsini szokott ilyen hangokat kiadni,még időnként szinte sikít is,amikor kergeti kintről be a cicát!!! Szemforgató
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kyra_07
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 27. Szerda 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm Mindenkinek a gratulációt! Aranyosak vagytok! puszitküld

Vissza az elejére
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 26. Kedd 16:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kyra_07 írta:
Sziasztok!

ITT

Nagyon ügyesek vagytok, gratulálok!
Ahogy közbe ugat, imádom Nagyon Boldog
Remélem mi is leszünk majd egyszer ilyenek Cool

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 26. Kedd 15:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kyra_07 írta:
Sziasztok!

ITT

Jajj ittenem és végig magyaráz!!!!!!
Gratulálok szuperek voltatok!!!!!
Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zsera
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 26. Kedd 15:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kyra_07 írta:
Sziasztok!

ITT

Nagyon ügyik voltatok! Gratulálunk Nektek! Nagyon Boldog puszitküld

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Katka05
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 26. Kedd 13:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kyra_07 írta:
Sziasztok!

ITT

taps GRATULÁLOK!!! Mosoly Kyra szuper ügyes a videókon,tényleg nagyon büszke lehetsz rá!!!! puszitküld
Rit
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 26. Kedd 13:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kyra_07 írta:
Sziasztok!

ITT

nagytaps Nagyon nagyon gratulálunk Nektek!!!
Csak így tovább!
Megnéztem a futamot, nagyon-nagyon ügyes a kisasszony!!! És persze Te is Kriszti!
puszitküld
Kyra_07
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 26. Kedd 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

ITT

Vissza az elejére
Katka05
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 10. Vasárnap 17:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kittY. írta:
Múlt hét szombaton voltunk elöszőr az idén kutyasuliba. Nagyon jó volt! Egyszerre neki álltunk az agilitynek és Wendy hihetetlen ügyes volt!
Talán múlt héten el is szóltam magam, hogy minden olyan rendben ment.
Aztán tegnap...csak 3-an voltunk, nem tudom miért. De így is jó volt! Wendy ügyes volt, de mégis buta. Van egy tacsi; Maszat szuka kutyus. Wendy rámorgott már múlt héten is. Tegnap meg kicsit egymásnak estek. Vagyis Wendy kezdte. Mert kaja volt nálam (amivel invitálom úgye) és Wendy "irigykedett" mert odajött Massz és odakapott. Aztán volt amikor csak úgy, akkor már a másik is visszakapott. Nem volt nagy balhé, de azért örülnék, ha Wendy mindenkivel kijönne, bele kell törödnie, hogy találkozni fognak és hogy haverok lesznek! Mosoly Wendy amúgy a csajszi kutyákkal nem igen jön ki. Ez mitől lehet? Mit tudok tenni? Biztos én rontottam el...
puszitküld

Szia! Mosoly

Gyakran előfordul,hogy az ivarérett szukák nem jönnek jól ki egymással,ez ellen nem tudsz mit tenni. SzomorúÖrülök,hogy jól megy a kutyasuli és az agility is! Mosoly
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 10. Vasárnap 17:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Múlt hét szombaton voltunk elöszőr az idén kutyasuliba. Nagyon jó volt! Egyszerre neki álltunk az agilitynek és Wendy hihetetlen ügyes volt!
Talán múlt héten el is szóltam magam, hogy minden olyan rendben ment.
Aztán tegnap...csak 3-an voltunk, nem tudom miért. De így is jó volt! Wendy ügyes volt, de mégis buta. Van egy tacsi; Maszat szuka kutyus. Wendy rámorgott már múlt héten is. Tegnap meg kicsit egymásnak estek. Vagyis Wendy kezdte. Mert kaja volt nálam (amivel invitálom úgye) és Wendy "irigykedett" mert odajött Massz és odakapott. Aztán volt amikor csak úgy, akkor már a másik is visszakapott. Nem volt nagy balhé, de azért örülnék, ha Wendy mindenkivel kijönne, bele kell törödnie, hogy találkozni fognak és hogy haverok lesznek! Mosoly Wendy amúgy a csajszi kutyákkal nem igen jön ki. Ez mitől lehet? Mit tudok tenni? Biztos én rontottam el...
puszitküld

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 1. Péntek 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Holnap mi is újult erővel neki vágunk! izom nagy vigyor

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
Shana
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 14. Kedd 18:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kittY. írta:

Egri kutyaiskola:
További információ: ITT

Ffffu köszi! Nem látok agility-t, de megkérdem, mert ez nagyon jó helyen lenne nekem Mosoly
Shana jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 14. Kedd 17:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Shana írta:
Szaisztok!

Eger környékén nem tudtok valami jó helyet, ahol tudunk gyakorolni sziszivel? Már hónapok óta keresem a neten...

Egri kutyaiskola:
További információ: ITT

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
Shana
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 14. Kedd 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szaisztok!

Eger környékén nem tudtok valami jó helyet, ahol tudunk gyakorolni sziszivel? Már hónapok óta keresem a neten...
Shana jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 42 oldal [1032 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 40, 41, 42 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu