Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2021 Ápr. 22. Csütörtök 15:24
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bolognese
Ugrás:  
Tanácsok bolognese vásárlás előtt!
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 4 oldal [82 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4 Következő
Szerző Üzenet
ditty85
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 20. Kedd 14:35    Hozzászólás témája: bolognese-t szeretnék Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szóval, az előbb lemaradt, hogy minden hétvégén
hazajárok. és hogy ez megterhelő-e a kutyának?
Vissza az elejére
ditty85 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
ditty85
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 20. Kedd 14:33    Hozzászólás témája: bolognese-t szeretnék Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!!

Leírná nekem vki a véleményét?
Szeretnék egy bolognese-t, de még nem szántam el magam véglegesen! Mivel Debrecenbe járok egyetemre, és Nyíregyen lakom, minden hétvégén hazajárok (autóval). Nos, ez mennyire fárasztó egy kutyusnak? vagy ha úgy van szoktatva, akkor egyáltalán nem terheli meg?
Még sosem volt kutyám lakásban.. Milyen? Sokminden megváltozik?
Nehéz szobatisztának nevelni?
Előre is köszönöm, ha válaszoltok!

Puszi: Edit
Vissza az elejére
ditty85 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
finc
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 46

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 20. Kedd 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Az előző beírásban hirdetett kutyus után már ne érdeklődjetek, az ő képe már az én nevem alatt díszeleg!!!
Hétfőn hozzuk el Edwardot, aki egy tünemény!!!
Szívesen ajánlom a tenyésztőjét mindenkinek, aki tisztességes, állatszerető helyről szeretne bolognese kiskutyát, bár tudomásom szerint várnia kell, mert egy évben egy almot hoznak le és most Edward volt az utolsó az alomból. Mindegy, érdeklődni kell, az elérhetőség ott van a beírásban!
Szintén nyugodtan ajánlom Mándi Anikó tenyésztőt, aki Bp.-en, Erzsébeten lakik, e-mail címe: mandi_aniko@freemail.hu.
Rendkívüli állatszeretettel veszik körül a kutyákat, nekünk is tőle lett volna kutyus, csak Edward beelőzött.
Anikónál törzskönyves szülőktől most a héten születnek kutyusok, egy nagyon édes kutyamamától, lehet kérni törzskönyvvel és anélkül is, mindkét helyen jó áron adják a kiskutyákat!!!
Edwardról töltök ide képeket, remélem, sikerül, Anikó is szívesen küld a kutyáiról képet!
Edina http://gallery.site.hu/u/finc/
Vissza az elejére
finc jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
canossa
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 14. Szerda 19:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok
Gazdit keresünk egy 2006. február 23-án született fiú kutyusnak. A testvérei már gazdára találtak. Megpróbálok feltenni képet róla, ha nem sikerül, e-mailban kérésre küldök. A kutyus chippel, törzskönyvvel rendelkezik.
canossa@freemail.hu vagy tel: 06-203726482
Vissza az elejére
canossa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 14. Szerda 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Felteszem itt is a kérdést:
Kinek mi a tapasztalata a tüzeléssel és a fiúkutyák "jelölgetésével" kapcsolatban?
Konkrétan:mennyit pöttyöznek a lánykutyák tüzeléskor, ha ivartalaníttatom, akkor is pöttyöz-e, van-e káros következménye az ivartalanításnak (pl. elhízás) és mennyiire szokásos, hogy a fiúkutyák a lakáson belül jelölgetnek? Mennyire befolyásolja a fiúkutyus viselkedését, ha tüzelő lánykutya lakik a közelben?
Köszi a válaszokat: Edina

Vissza az elejére
finc jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 12. Hétfő 16:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ok. Küldök privit!
Edina
Üdvözlök mindenkit: Edina
Itt találsz képeket Spagiról: http://gallery.site.hu/u/finc/
integet
Vissza az elejére
szacskimoni
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 12. Hétfő 16:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Edina!
Ha írtál volna elöbb akkor lehet hogy nekünk is bolognesenk lenne. Szívesen elsétálnánk hozzátok a babival, merre laktok? Írd meg a telcsiszámodat hogy bejelentkezhessünk. Hány éves a te babid, az enyém 9.-én volt 2 éves, még maradok egy évet itthon aztán meglátjuk mi lesz. A férjem vett már fonott kosarat meg párnát bele, de mást nem nagyon, majd még kialakul de szívesen fogadunk tanácsokat, hozzászólásokat, lehet hogy privibe kellene levelezni ha olyan dolgot akarunk írni egymásnak ami nem publikus. A babaruhákkal mi a helyzet, csinálod még?
szacskimoni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 12. Hétfő 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Móni!
Így már én sem találok képeket, megpróbálok újra tölteni!
Üzenetírásnál alul felkínálja a lehetőséget képfeltöltésre, másnak sikerül is, úgy látszik, van egyéb fortélya is.
Anyósomék is Erzsébeten laknak és a kutyusunk egy erzsébeti tenyészetből kerül hozzánk. A Szilágyság utcából. Anyósomék pedig az Ady E. u.-ban laknak.
Szívesen megnézném majd a kutyusodat élőben, ha nem vagyok tolakodó, természetesen Titeket is várunk majd kutyust nézni, akár kuty vigyor -val együtt!

Vissza az elejére
szacskimoni
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 12. Hétfő 13:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Edina!
A kutyus nevét a lányom fogja eldönteni majd csütörtökön. Nem találtam a fotókat, merre keressem?
Nagyon furcsa a véletlen mert mi Erzsébeten lakunk pár percre tőletek, nap mint nap megyek át. A másik pedig látom a profilodba hogy babaruhák árúsításával foglalkozol, már én is gondolkoztam róla de egyedül nehéz belekezdeni. Majd még írok de most mennem kell.
Szia . Móni
szacskimoni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 11. Vasárnap 10:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Móni!
Nagyon édes, de nem csodálom, hogy nem tudod pontosan, melyik a Tiéd!
A neve marad Xpo, vagy kitaláltatok valamit?
A mi leendő bolognesenk vagy Füge lesz (ez az én ötletem), vagy Spagi (Spagetti), ezt pedig a furmányos férjem találta ki. Nekem a második is tetszik, a lányom még nem állt elő használható ötlettel, pedig ő szeretné elnevezni. Nem gátolnám, ha jó nevet találnak ki, a fiam nevét (Balázs) is ő választotta egy általunk összeállított listáról, a József Attila vers nyomán.
Megvannak a felszerelések a kutyus fogadásához?
Én az expressz.hu-n találtam egy hirdetést, melyben egy házaspár műanyag kutyuakosarat hirdetett párnával, újonnan (az ő kutyájuk nem kérte), 2000 Ft-ért és elhozzák nekem, mert én írtam, hogy nekem ők nagyon messze vannak, az írta a hölgy, hogy nem baj, kirándulnak egyet!
Olyan rendesek, én pedig nagyon jól járok, mert gyakorlatilag új kosárhoz jutok olcsón.
A feltöltött képeken a leendő kutyusunk anyukája látható.
Edina

Vissza az elejére
szacskimoni
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 10. Szombat 20:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Edina!
Azt hiszem az Xpo a mienk
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 10. Szombat 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Most már értem, miért írtad, hogy nem javasolták a kis kutyát. Tehát nem a kölyökkutyát nem, hanem a bolognese-féle kisméretűt!
Van ebben valami!
A mini boliról én is emiatt mondtam le nagy szívfájdalommal. Nem tehetem ki ekkora veszélynek (mint a kétéves gyerek), a gyerekkel sem veszekedhetek állandóan, hogy ne vidd, ne emeld! Persze a bolognese valóban picike, még ha nem is mini típus, hát, majd meglátjuk.
Mi is csak ismerős nyaralójába megyünk nyáron, csak az a baj, hogy a férjemmel kettőnknek együtt még nem sikerült jó időben nyaralnunk. Pedig néhány éve már próbálkozunk!
Majd meglátjuk!
Edina

Vissza az elejére
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 10. Szombat 17:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Gyönyörűek!
De melyikük a Tiétek?

Vissza az elejére
szacskimoni
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 10. Szombat 17:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Edina!
Sikerült felltennem a fotót, győzelem lol
szacskimoni
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 10. Szombat 17:10    Hozzászólás témája: Re: válasz leveledre Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Edina!
Észre se vettem hogy elírtad a nevemet, nyugottan irhatsz Mónit is. Mosoly
Íram máma már egy levelet és csatoltam hozzá képet de 1 óra küldés után lefagyott a gép és elveszett az adat. Azt írtam benne, hogy 6 hetes kölyök lesz ha elhozzuk, jó lenne tartani a kapcsolatot kistestű kutyusgazdikkal, mert még nem volt kutyánk és nevelgetni tanítani kell Nagyon Boldog
én is gyesen vagyok itthon a 2 éves babimmal de képet nem merek küldeni nehogy megint lefaggyon. Sír vagy nagyon szomorú
Segits kérlek hogyan küldjek, mit jelőljek meg melyik albumba helyezzem a képet hogy az írásom mellett kis kép jelenjen meg Döbbent
Mi nem megyünk nyaralni csak rokonlátogatásra, azt is augusztusba. Nem tudom hogy viseli majd az utazást Embarassed
Várom válaszod: Móni
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 9. Péntek 19:38    Hozzászólás témája: Re: köszönöm érdeklődésedet Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia! Most látom, rosszul írtam a nevedet! Bocs!
Vissza az elejére
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 9. Péntek 19:35    Hozzászólás témája: Re: köszönöm érdeklődésedet Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Szakcsimóni!
Itt az ideje, hogy éledjen a topic!
Annak idején én indítottam, jött egy-két válasz, de tényleg kiürült!
Én is gondolkodtam shi-tzu-n, csak én kifejezetten olyan kutyust kerestem, amelyiknek nem hullik a szőre (a shi-tzu-nál nem tudom, hogy van ez), és tenyésztők, állaporvos és kutyagazdik is a bichonokat ajánlottás, közülük nekem (és jól irányított fényképmutogatásom óta a férjemnek is) a bolognese tetszik. A miénk még pocakban van, jún . 25-re van kiírva a mama, augusztusban hozzuk el. Nekünk ez ideális, mert kicsi kutyust nem vihetnénk nyaralni, így az sem marad ki, én pedig úgyis GYES-en vagyok a kisebb gyerekemmel, ilyen szempontból mindegy, mikor érkezik!
Már alig győzöm kivárni!
Jól értettem? Felnőtt kutyusotok lesz? Vagy növendék? Fiú-lány?
Várom a képeket!
Edina

Vissza az elejére
szacskimoni
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 9. Péntek 17:33    Hozzászólás témája: Re: köszönöm érdeklődésedet Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Stia Edina!
Nagyon aranyos vagy hogy írtál, azt hittem halott ez a topik. Összezavart
Sikerült kutyust választani, és pont egy bolognase gazdi ajánlotta.
Shih-tzu melett döntöttünk, csütörtökön hozzuk el, akkor felteszek róla képet ha sikerül. Azért ezt a fajtát választottuk mert picibaba mellé nem javasolták a kiskutyát mert a babi kárt tehet benne Sír vagy nagyon szomorú
üdv.: Móni
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 9. Péntek 14:30    Hozzászólás témája: Re: Segítsetek! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Sikerült évzáróra kutyust venni? bolognese lett? Szívesen venném, ha felraknál képeket! Gyerekek mit szóltak?
Szia: Edina

Vissza az elejére
szacskimoni
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 30. Kedd 19:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Fradika!
Szacskimoni vagyok én sajnos fiúkutyust keresek, mert a szomszédban is fiú van.
üdv: moni
fradika
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 30. Kedd 18:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

finc írta:
ÍRTAM PRIVIT, REMÉLEM , MEGKAPOD, VOLT MÁR, HOGY NEM MENT EL!
AZ ÁRUK ÉS A LAKHELYED UTÁN ÉRDEKŐDTEM BENNE, DE SZERINTEM KÜLDJ E-MAIL-T, EWZEK NYILVÁN NEM PUBLIKUS INFOK!
KÖSZI: EDINA

bp-i vagyok!
50000 ft a végső áruk!
Vissza az elejére
fradika jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 30. Kedd 18:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ÍRTAM PRIVIT, REMÉLEM , MEGKAPOD, VOLT MÁR, HOGY NEM MENT EL!
AZ ÁRUK ÉS A LAKHELYED UTÁN ÉRDEKŐDTEM BENNE, DE SZERINTEM KÜLDJ E-MAIL-T, EWZEK NYILVÁN NEM PUBLIKUS INFOK!
KÖSZI: EDINA
Vissza az elejére
fradika
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 30. Kedd 18:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bocs,a telefonszám lemaradt:06-70-5277883
Vissza az elejére
fradika jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fradika
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 30. Kedd 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Még két gyönyörű 6 hetes kislányunk van eladó!
itt még négy hetesek voltak!
Vissza az elejére
szacskimoni
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 30. Kedd 6:36    Hozzászólás témája: Segítsetek! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Az én nevem szacskimoni, szeretnék venni egy kutyust és a segítségeteket kérem. Kis kertesházban lakunk , van egy 13 és egy 2 éves lányaim, nekik szeretnék kutyát venni. Még nem volt kutyánk tehát elsőkutyások leszünk és neveléssel , tartással kapcsolatban is szívesen fogadom a hozzászólásokat. a kutyavásárlás sürgős lenne, mert itt a suli vége és ébzáróra lenne meglepi. De addig informálódni szeretnék a fajtával kapcsolatban. De előszőr is címek kellenének ahol elhozható kiskutyák vannak, nem kell tőrzskönyv mert nem szeretnénk kiállításra vinni. Előre is köszönöm a segítségeteket és szeretnék csatlakozni hozzátok.
Üdvözlettel egy 34 éves anyuka lol
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 4 oldal [82 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bolognese
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu