Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2021 Ápr. 22. Csütörtök 16:09
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bolognese
Ugrás:  
Tanácsok bolognese vásárlás előtt!
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 4 oldal [82 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, 4 Következő
Szerző Üzenet
Brigit
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2010 Okt. 1. Péntek 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok kutyások!!

Regisztráljatok az alábbi linken és vegyetek részt ti is a sorsoláson!! Rengeteg vásárlási utalványt lehet nyerni kedvenceink számára!!

http://kutyajo.aegondirekt.hu/?ref=e5x2ch

További szép napot!!
Vissza az elejére
Brigit jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
frezi
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 23. Csütörtök 6:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Szeretnénk bolognese kutyit vásárolni,tudnátok segíteni merre induljunk?!
Előre is köszi!
Vissza az elejére
frezi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Lincy
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 20

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 21. Szerda 14:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Syastok!

Ha jó tenyésztésű kutyát akarsz venni akkor gyere az Esztergomi Mestergomi blonyese kennelbe nagyon szépek és még kozmetika is működik ott
Edit
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 24. Csütörtök 9:34    Hozzászólás témája: Bolognese
Téma leírása: Hol vásároljak Bolonese kölyök kutyust
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Bolognese kutyust szeretnék vásárolni. Légyszi ajánljatok kutyatenyésztőt, ahol vásároljak.
Előre is köszönöm!
Vissza az elejére
Edit jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pumcsi
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 24. Kedd 18:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello!
Nekem van egy 1éves bolognese kutyusom.Mkiota Ő van tekjesen megváltozott az életünk.Fantasztikus kutyus.Érdemes tartani. Razz
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 20. Kedd 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

minnie. írta:
Sziasztok!

Látom elég régen nem járt erre senki sem, azért én megpróbálkoznék az írással.. Mosoly Pár hónapon belül szeretnék Bolognese kiskutyát, és lenne jópár kérdésem. Elolvastam itt is minden hozzászólást, napokon keresztül böngésztem (és még fogok is böngészni) a neten, de vannak olyan kérdések, amikre csak tapasztalt kutyatartók tudnak választ adni sztem Wink Úgyhogy ha esetleg jár erre valaki, az írjon légyszi.. amúgy is jó lenne beszélgetni, meg akkor kérdeznék is Szemforgató

Szia! integet
Erre tényleg nem nagyon jár senki, csak Te meg én Nagyon Boldog
A Bolognese kutyusokhoz nem nagyon értek, de egyéb kutyás témában megpróbálok segíteni, szóval várom kérdésed, ha szeretnéd! Üdv: Adri
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 19. Hétfő 7:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Látom elég régen nem járt erre senki sem, azért én megpróbálkoznék az írással.. Mosoly Pár hónapon belül szeretnék Bolognese kiskutyát, és lenne jópár kérdésem. Elolvastam itt is minden hozzászólást, napokon keresztül böngésztem (és még fogok is böngészni) a neten, de vannak olyan kérdések, amikre csak tapasztalt kutyatartók tudnak választ adni sztem Wink Úgyhogy ha esetleg jár erre valaki, az írjon légyszi.. amúgy is jó lenne beszélgetni, meg akkor kérdeznék is Szemforgató

zi77
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 29. Hétfő 16:00    Hozzászólás témája: ajánló Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdv,remélem nem sértő,hogy ide irok van egy kutyás blog oldal sok hasznos infóval,nézd meg érdemes.http://kutyajo.blog.hu/.
Vissza az elejére
zi77 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Grétosz
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 9. Vasárnap 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok Mindenki!
Nagy öröm ért,képzeljétek...Mosoly)
Időközben rátaláltam a Szerelmemre.Igazából egy nap alatt döntöttem. :)Meglátni és....Ezert is voltam elveszve,mert minden szabadidőmet a kis Chiara (Kiárá)-val töltök.

Szóval gyönyörű,hibátlan kiállítási minőségű kiskutya.Egy nagyon kedves,profi,elhivatott tenyésztőtől van,akinek csodálatos kutyái vannak és sok szeretettel neveli őket..Ez a kiegyensúlyozottságán is látszik,és hogy jó evő,alvó,boldog kutyus.Ha gondoljátok szívesen küldök róla képeket.Hadd dicsekedjek már... Mosoly)))Most is itt fekszik az ölemben,ahogy írok.. Grétosz
Vissza az elejére
Grétosz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Grétosz
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 28. Kedd 19:24    Hozzászólás témája: Olcsó Bolognese kiskutya és veszélyei.
Téma leírása: Segítség
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tymea írta:
Sziasztok!Kislányom nagyon-nagyon szeretne egy Bolognese kiskutyát.Ha valaki volna olyan kedves,hogy 15.000 ft körül tudna ajánlani,nagyon szépen megköszönnénk!!! / tymea1@freemail.hu/

Szia Timi!

Én,most Boli vásárlásra kászülök és mondhatom igen jól körbejártam a témát,tenyésztőket,hobbytenyésztőket,szaporítókat,Egyebeket.Fórumok,könyvek,hirdetések interneten,kutyaújságban stb. De sajnos azt kell mondanom hogy nem talákoztam ilyen árkategóriával...A legolcsóbb kiskutya amit láttam az expressz.hu-n 25 000 Ft volt.Viszont jószándékkal szeretnélek figyelmeztetni, hogy nagyon komoly egészségügyi gondoknak (epilepszia,bénulás,elhalálozás) lehetsz kitéve ebben s a hasonló árkategóriában.Esetleg gondold meg h más,kevésbé divatos fajtát vásárolsz,de egészségeset amire aztán nem kell 100 ezreket ráköltened állatorvosnál.Vagy esetleg sok gyönyörű kiskutya/ felnőtt kutya van teljesen INGYEN a TAPPANCS ALAPÍTVÁNY- nál.Nézd meg a honlapjukat!

Remélem tudtam segíteni,hogy a Kislányodnak egy szép,egészséges,hosszú életű Társa legyen.

Gréti
Vissza az elejére
Grétosz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tymea
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 28. Kedd 15:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!Kislányom nagyon-nagyon szeretne egy Bolognese kiskutyát.Ha valaki volna olyan kedves,hogy 15.000 ft körül tudna ajánlani,nagyon szépen megköszönnénk!!! / tymea1@freemail.hu/
Vissza az elejére
Tymea jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tymea
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 28. Kedd 14:41    Hozzászólás témája: Bolognese kiskutya
Téma leírása: Sziasztok!Kislányom nagyon-nagyon szeretne egy Bolognese kiskutyát.Ha valaki volna olyan kedves,hogy 15.000 ft körül tudna ajánlani,nagyon szépen megköszönnénk!!! / tymea1@freemail.hu/

Mosoly
Vissza az elejére
Tymea jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Grétosz
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 22. Szerda 17:01    Hozzászólás témája: Re: érdeklődés a tenyésztő kiléte felől
Téma leírása: Bolognese kiskutya

Szia Edina!Köszönöm a segitséget!!!Remélem hamarosan meglesz a kiskutyi...

Gréti

finc írta:
Szia!
Köszönöm a gratulációt!
Spagit Rákoskeresztúrról hoztuk egy nagyon kedves hobbitenyésztő pártól, tavaly júniusban (azóta még szebb) .
A hölgy Tasiné Kati , e-mail címét tudom megadni: canossa@freemail.hu
Sok sikert!
Edina

Grétosz írta:
Szia Edina!

Naon szép a kutyikád!A tenyésztő elérhetőségéről (név,telefonszám) szeretnék tudni valamit,illetve hogy honnan hoztátok el a kiskutyát és milyen árban?Mivel én is most készülök Bolognese-t venni,és már nagyban böngészem az újságokat,hirdetéseket... Mosoly

Köszönöm: Gréti
Vissza az elejére
finc
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 46

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 21. Kedd 21:22    Hozzászólás témája: Re: érdeklődés a tenyésztő kiléte felől

Szia!
Köszönöm a gratulációt!
Spagit Rákoskeresztúrról hoztuk egy nagyon kedves hobbitenyésztő pártól, tavaly júniusban (azóta még szebb) .
A hölgy Tasiné Kati , e-mail címét tudom megadni: canossa@freemail.hu
Sok sikert!
Edina

Grétosz írta:
Szia Edina!

Naon szép a kutyikád!A tenyésztő elérhetőségéről (név,telefonszám) szeretnék tudni valamit,illetve hogy honnan hoztátok el a kiskutyát és milyen árban?Mivel én is most készülök Bolognese-t venni,és már nagyban böngészem az újságokat,hirdetéseket... Mosoly

Vissza az elejére
finc jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Grétosz
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 21. Kedd 18:50    Hozzászólás témája: érdeklődés a tenyésztő kiléte felől

Szia Edina!

Vissza az elejére
bea0273
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 8. Kedd 6:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Nekem lenne 2 kiskutyám eladó /1 fiú, 1 lány/
Ha érdekel valakit hívjon telefonon 0670/311-83-21
Bea
Vissza az elejére
bea0273 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
norah19
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 7. Hétfő 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok,
mimost gondolkodunk kutyavásárláson és én egy bologneset szeretnék
nem tudtok segíteni hol lehet ilyen kutyusokat venni, kevésbé horribilis áron?
köszi
Vissza az elejére
norah19 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szacskimoni
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 25. Kedd 6:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Edina!
Jó utat kívánok nektek, érezzétek jól magatokat. Nagyon szép a Balcsi, kék és tiszta, a nagylány most van Lellén.Remélem szép időtök lesz és nem lesz olyan zápor mint tegnap .
Sziasztok: Móni
szacskimoni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 24. Hétfő 22:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szacskimoni írta:
Szia Edina!
Inkább az Adriára megy a család, kutyit a szomszédra hadjuk.De még az utolsó oltása hátravan, jővőkedden. Milyen volt az első séta a szabadba?
Hámmal vagy porázzal?
Mi már teljesen szobatiszták vagyunk (bárcsak a lányomra mondhatnám ezt) kaját meg nem eszik mást csak a royalt, szereti a lábamat rágcsálni, most én vigyázok rá mert a gazdi a balcsin van. csüt, jön haza. Hogy vannak a gyerekek? mikor utaztok a Balcsira? a héten töltök fotót, nézzd majd meg. Puszi nektek. Móni

Szia Móni!
Holnap, kora reggel indulunk, vasárnapig maradunk, de lehet, hogy tovább, ha az idő is úgy akarja! Jövő csütörtökig maradhatunk, persze a munkától is függ! Spagi lakástiszta, tehát csak pelusra megy a pisi, a kaki a szándék ellenére megy néha félre, mert addig helyezkedik, hogy legyalogol a pelusról. A sétát nem nevezném sétának, egyelőre utcán állásnak, ülésnek, esetleg fekvésnek lehet nevezni, bár igazságtalan vagyok, ma ment egy kicsit a parkban (Szt. Imre tér) a betonon, csak pont jött a zuhé, hát, egy jól kezdődő sétát kellett félbehagynunk.
Spagi is csak Royal-t eszik, képzeld, ma öt hónapos, tegnap kiesett azt hiszem, 3 foga, meg még mozog több, tiszta csámpás a fogsora, most áztatom a kaját neki.
Megyek, mert van egy csomó pakolni való, jelentkezem, ha megjöttünk, ha előbb elmentek nyaralni, akkor jó pihit!
Edina

Vissza az elejére
finc jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
szacskimoni
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 24. Hétfő 21:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Edina!
Inkább az Adriára megy a család, kutyit a szomszédra hadjuk.De még az utolsó oltása hátravan, jővőkedden. Milyen volt az első séta a szabadba?
Hámmal vagy porázzal?
Mi már teljesen szobatiszták vagyunk (bárcsak a lányomra mondhatnám ezt) kaját meg nem eszik mást csak a royalt, szereti a lábamat rágcsálni, most én vigyázok rá mert a gazdi a balcsin van. csüt, jön haza. Hogy vannak a gyerekek? mikor utaztok a Balcsira? a héten töltök fotót, nézzd majd meg. Puszi nektek. Móni
szacskimoni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 23. Vasárnap 8:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Móni!

Ezt találtam: http://kutyas-szallodak.lap.hu/

Edina
rock
Vissza az elejére
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 21. Péntek 21:28    Hozzászólás témája: Re: Galéria Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Nem találtam meg a hirdetéseket a kutyás nyaralókról, ill. egy van, nem tudom, mennyire tetszene: http://gportal.hu/portal/vadaszfogado/
A többi elveszett, ill. egy pasi válaszát megtaláltam, de nem az én levelem válaszaként küldte el, tehát csak annyit tudok, hogy mehet kutya, de nem tudom, melyik nyaralóba, mert egy csomó helyen megkérdeztem!
Mi kedden megyünk a Balcsira, remélem, jó időnk lesz (nem tudom, említettem-e, de a férjemmel együtt még nem nyaraltam jó időben, pedig együtt vagyunk jó pár éve!)
Természetesen Spagi is jön, rá is fér, majd megtanulja, milyen a szabadban lenni, úgysem akar kint sétálni!
Annyira akratam Neked valamiért írni, és most nem jut eszembe! zavart
Remélem, a nagylány baj nélkül indult el a táborba!
Hogy haladsz a lakáspakolással?
Szia integet Edina
virágfej2
Vissza az elejére
szacskimoni
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 19. Szerda 6:47    Hozzászólás témája: Re: Galéria Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Edina!
Bocsi hogy nem jelentkeztem de a párom lefagyasztotta a laptopot és újra kellett telepíteni mindent rajta. elvesztek az összes dokumentumok, levelezés meg minden. Teljesen üres a gép, azthiszem szétrobbanok, rengeteg fotó is rajta volt amit nem írunk ki lemezre. Evil or Very Mad
Voltunk abba a kis boltba amit mondtál, vettünk kaját de már 1200.- ft. volt az 1 kilós. Rengeteg szép dolga van a csajnak. Razz

Kipakoljuk apukám lakását mert karácsonykor meghalt, kifessük és kiadom- Nem kellemes de az élet nem áll meg és ott van üresen már fél éve.

Hogy megy a babaruha? a babaszobán nem szoktam veletek találkozni, én onnan szoktam venni mindenfélét. Megnéztem az oldalatokat és nagyon szupi, vennék is sok szép mindent ha lenne pénzem, most a nagyot kell pénzelnem mert megy táborba holnap és mindig kell valami neki.
Jó lenne nekem is csinálni egy ilyen oldalt de nem tudom mennyire érné meg.
Mostanába a felnőttkébzési oldalakat böngészem, mert el szeretnék menni tanulni, de mivel nincs éretségim mindenhonnan elhajtanak.
Nem hiszem hogy lenne erőm 4 évet tanúlni azért hogy utánna átképezhessem magam, meg 35 éves fejjel beülni a gimibe? Döbbent
Na megyek mert megin a nyakadba zúdítottam sokmindent.
Szia: Móni
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 17. Hétfő 21:07    Hozzászólás témája: Re: Galéria Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szacskimoni írta:
Szie Edina!
Lehet hogy most én nem fogok ráérni mert pakoljuk ki a lakást és nagyobb meló mint gondoltam, Estére meg elfáradok. Szomorú
A gyerekeket nem nyúzom és maradnak itthon a kutyira vigyázzni. Razz
A kutyitápot hol veszed mert mi 1300.-ért veszünk 1 kilót. Hányszor kakál naponta? Hamar elfogy a kajája, sokat eszik Lucifer. Te hányszor eteted?
Holnap szuri, még mindig nem szállt le a heréje.
Hová fogod vinni kozmetikushoz és mennyiért?
Majd holnap jelentkezem.
Ebbe a tropikba csak mi járunk?

Szia!
Jó sok kérdés!
Csepelen veszem a kaját, nem tudom, ismered - e a helyet, a sétáló utca Rákóczi F. úti végénél, a Match közért mellett van egy kis állateledeles bódé, ott kerül ennyibe. Szerintem érdemesebb kis üzletben venni, a Csepel Plaza állatosában pl. olyan árak vannak, hogy kifordultam, nem vettem semmit.
Én annyit adok neki, amennyi a zacskón van, a táblázat jelzi, mennyi idősen hány részre kell elosztani az adott mennyiséget. Nálunk, Royal-ból 55-60 g-ot kell 3 részre osztani, de sokszor nem ebédel Spagi, meghagyja a kaját délben, főleg, ha meleg van.
Általában 2X kakil, már azt is a pelusra próbálja, csak annyira helyezkedik, hogy néha mellé sikerül. Ma voltunk lent először sétálni, hát, nem nagyon élvezte, inkább félt, igaz, ő nem volt még lakáson kívül, csak kosárban, mikor vittem a dokihoz. Szintén Csepelre hozom kozmetikushoz, gőzöm nincs, mennyi lesz, de tőle akarom megtanulni a szemtisztítást, mert én nem tudom szépen rendben tartani, meg állítólag a füléből el kell távolítani a szőrt (ki kell tépni, még ilyen kis szőr nem fáj), az orvos megmutatta, de én nem merem megcsinálni, pedig tényleg nem fájt neki.
Úgy tűnik, csak mi járunk ide, pedig meg-megfordult itt más is, biztos mindenki nyaral. Nagyon Boldog
Miért pakolod ki a lakást? Festés, felújítás? az fárasztó tényleg! Szomorú
Megyek ,mert egy-két ruharendelést össze kell szednem még, és le kell mérnem a postaktg. miatt!
Szia: Edina

Vissza az elejére
szacskimoni
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 17. Hétfő 20:38    Hozzászólás témája: Re: Galéria Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szie Edina!
Lehet hogy most én nem fogok ráérni mert pakoljuk ki a lakást és nagyobb meló mint gondoltam, Estére meg elfáradok. Szomorú
A gyerekeket nem nyúzom és maradnak itthon a kutyira vigyázzni. Razz
A kutyitápot hol veszed mert mi 1300.-ért veszünk 1 kilót. Hányszor kakál naponta? Hamar elfogy a kajája, sokat eszik Lucifer. Te hányszor eteted?
Holnap szuri, még mindig nem szállt le a heréje.
Hová fogod vinni kozmetikushoz és mennyiért?
Majd holnap jelentkezem.
Ebbe a tropikba csak mi járunk?
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 4 oldal [82 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, 4 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bolognese
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu