Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Ápr. 20. Péntek 17:18
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
fedeztetés, kölykök
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 230 / 231 oldal [5762 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 228, 229, 230, 231 Következő
Szerző Üzenet
kami
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 20. Szerda 9:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Monch írta:
kami írta:
Tünemény a kutty! Mosoly

TEnyésszemle? Esetleg eredmények???
Elég nagy a minôségi konkurencia szerintem...

Eredmény, meg tenyészszemle sincs, tudom , lehet, (sőt biztos), hogy így senkit se fog érdekelni, de úgy gondoltuk, meg mondták is nekünk hogy felesleges kitenni ilyen cécóknak a kutyát, mint pl egy kiállítás, mert ott is általában az egész meg van rendezve...
Úgyhogy inkább arra összpontosítottunk, hogy legyen egy tényleg boldog, rosszcsont kutyánk, aki mindenkit imád..
Én csak megprobálom hátha valakit érdekel, mert azt mondják mindig rá, hogy érdemes lenne keresni neki egy jó csajt, mert nagyon szépMosoly

Egy tenyésszemlét mindenképpen kéne, az nincs megrendezve, ne aggódj, de anélkül a picik nem kaphatnak törzskönyvet, ami ha nem is biztosíték, de valamivel több esély lenne arra, hogy nem rakják ki késôbb a kuttyokat. Visztont egy kutyának sem kötelezô csak "azért hogy legyen" utódokat nemzeni! (nem bántani akarlak, félre ne érts, de annyi beteg, ôssze-vissza leszült kutya van, akiknek közük sincs a westiehez....)
Monch
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 20. Szerda 9:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:
Tünemény a kutty! Mosoly

Eredmény, meg tenyészszemle sincs, tudom , lehet, (sőt biztos), hogy így senkit se fog érdekelni, de úgy gondoltuk, meg mondták is nekünk hogy felesleges kitenni ilyen cécóknak a kutyát, mint pl egy kiállítás, mert ott is általában az egész meg van rendezve...
Úgyhogy inkább arra összpontosítottunk, hogy legyen egy tényleg boldog, rosszcsont kutyánk, aki mindenkit imád..
Én csak megprobálom hátha valakit érdekel, mert azt mondják mindig rá, hogy érdemes lenne keresni neki egy jó csajt, mert nagyon szépMosoly
Vissza az elejére
Monch jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kami
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 20. Szerda 9:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mint szukás csak arról tudok nyilatkozni, hogy én mi alapján választottam anno egy éve. NEkem igenis fontos volt az, hogy a lehetô legjobb apát találjam meg a lányomhoz. Ha már ugyan olyan opciókkal fedeztetnek a nagy tanyésztôk (egy kiskutya, elôre vagy utólag pénzösszeg), mint midenki más, akkor már inkább a patella és displasya szěrt, Champion kant választom, ahol jóval kevesebb esély van arra, hogy a piciknek késôbb elôjön valamilyen örökletes problémája.
Szerintem érdemes lenne elmennetek néhány kiállításra, tenyésszemlére... jó móka is, és a fedeztetéskor is elônyösebb! Mosoly
Sok sikert a pártalálásban! Mosoly

Legutóbb kami szerkesztette (2005 Ápr. 20. Szerda 9:35), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
kami jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kami
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 20. Szerda 9:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tünemény a kutty! Mosoly

T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 20. Szerda 9:24    Hozzászólás témája: Re: fedeztetés,kölykök Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Monch írta:
Elküldtem, köszönöm szépen!!

Megjöttek lol
Jányos gazdik figyelmébe Exclamation
Íme a Kutty:

Legutóbb T.J. szerkesztette (2005 Ápr. 22. Péntek 8:05), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
T.J. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Monch
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 20. Szerda 9:14    Hozzászólás témája: Re: fedeztetés,kölykök Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Elküldtem, köszönöm szépen!!
Vissza az elejére
Monch jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Monch
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 20. Szerda 9:08    Hozzászólás témája: Re: fedeztetés,kölykök Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Monch írta:
Képet küldenék , csak nemtom , hogy hogy kell gépről ide berakni...

Ide közvetlenül nem tudod berakni, előbb a Galériába kell elhelyezni.
De ha nem akarsz saját Albumot nyitni, akkor küld el 1-2 képet a bastomo@hotmail.com címre és én szívesen beteszem ebbe a topikba a kuttyod képét Exclamation Wink

ok,köszönöm, csak nem a legjobb minőségüek, mert mind telefonnal lett fotózva...
Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 20. Szerda 9:00    Hozzászólás témája: Re: fedeztetés,kölykök Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Monch írta:

Ide közvetlenül nem tudod berakni, előbb a Galériába kell elhelyezni.
De ha nem akarsz saját Albumot nyitni, akkor küld el 1-2 képet a bastomo@hotmail.com címre és én szívesen beteszem ebbe a topikba a kuttyod képét Exclamation Wink
Monch
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 20. Szerda 8:59    Hozzászólás témája: Re: fedeztetés,kölykök Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ja és 2004 március 5-én született.
Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 20. Szerda 8:58    Hozzászólás témája: Re: fedeztetés,kölykök Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Monch írta:

Jaja, Persze, csak gondoltam akit egyáltalán érdekel , az ír az e-mailre..
Szülök:Apa: W.D. O'la la Mr. Showman itt a nagyszülök: White Diamond O'la la X-treme, White diamant O'la la made in O'oh la l
Anya: Sasti white favourite girl, nagyszülök: Jolly white angels harry,Honey garlic chicken aphrodité

A Manóm törzskönyvi neve: Bonnies White Favourites Dante
(a Dante-ból kiderül, hogy milyen nagy kopéMosoly)

Köszi az infókat !
Azért így mégis könnyebb dönteni egy esetleges megkeresésről.
Remélem sikerrel jártok és lesz "alkalmas" jelentkező Wink
Monch
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 20. Szerda 8:58    Hozzászólás témája: Re: fedeztetés,kölykök Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Monch
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 20. Szerda 8:57    Hozzászólás témája: Re: fedeztetés,kölykök Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Monch írta:
Sziasztok!
Westi kisfiummal fedeztetni szeretnék.ha van rá jelentkező, az kérem irjon az emailemre!
köszönöm
monch@freemail.hu

Valami többet lehet tudni a kuttyról ?! (származási hely, kor, tenyészszemle ?!)

Jaja, Persze, csak gondoltam akit egyáltalán érdekel , az ír az e-mailre..
Szülök:Apa: W.D. O'la la Mr. Showman itt a nagyszülök: White Diamond O'la la X-treme, White diamant O'la la made in O'oh la l
Anya: Sasti white favourite girl, nagyszülök: Jolly white angels harry,Honey garlic chicken aphrodité

A Manóm törzskönyvi neve: Bonnies White Favourites Dante
(a Dante-ból kiderül, hogy milyen nagy kopéMosoly)
Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 20. Szerda 7:26    Hozzászólás témája: Re: fedeztetés,kölykök Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Monch írta:
Sziasztok!
Westi kisfiummal fedeztetni szeretnék.ha van rá jelentkező, az kérem irjon az emailemre!
köszönöm
monch@freemail.hu

Valami többet lehet tudni a kuttyról ?! (származási hely, kor, tenyészszemle ?!)
Monch
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 19. Kedd 15:16    Hozzászólás témája: fedeztetés,kölykök Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
köszönöm
monch@freemail.hu
Vissza az elejére
ALEX2
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 3. Vasárnap 19:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok.

Régen jártam erre, de most megint itt vagyok.

..., ha valaki ajánlani tudja Alex babát, akkor nyugodtan megadhatja a mobilom számát is.

Pappné Inci: 30/457-26-51 tud elérni.

Előre is köszönöm.
Vissza az elejére
ALEX2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 17. Csütörtök 15:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

CLAIRE írta:
No végre tüzel a kutyám 1 év után.
Nagyon örülök Meglepõdött lol lol lol lol lol

Ez jó hír Claire! :smilecolros:
Ágnes
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 17. Csütörtök 15:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:
Ágnes írta:
CLAIRE írta:

Hogy, hogy eddig nem tüzelt? Vagy most lett 1 éves? Mosoly

Kicsit lejjebbb tallálsz egy hozzászólást CLAIRE-tôl... ott leírta!

Á, megvan, köszönöm.

Akkor viszont HURRÁ-HURRÁ! :onfire:

Egyébként Lédának is esedékes. Tavaly tavasszal ő sem tüzelt. De szerintem az a lyme kór miatt és a gyógyszer miatt volt. Ősszel már minden rendben volt. Gondolom most is rendben lesz.

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kami
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 17. Csütörtök 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ágnes írta:
CLAIRE írta:

Kicsit lejjebbb tallálsz egy hozzászólást CLAIRE-tôl... ott leírta!
Ágnes
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 17. Csütörtök 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

CLAIRE írta:

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
CLAIRE
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 17. Csütörtök 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
CLAIRE jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 16. Szerda 22:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A tenyésztőnk javaslatára közhírré tétetik:

Forti, egy 2éves gyönyörűséges lol , tenyészszemlés, néhány kiállitási eredménnyel is rendelkező kutyus alkalmi partnert keres, "kiskutyakészítés" céljából.. Nagyon Boldog

Komolyra fordítva: Ha valaki hall kutyust kereső lányos gazdiról, említse meg, hogy egy igen fess fiatalember várja a jelentkezőket! Wink Köszi!

holnap fotót is mellékelek...ha nem lenne elég, ami a galériában fellelhető.. Wink

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 7. Hétfő 7:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ALEX írta:
Pati írta:
ALEX írta:

Kedves Viki-Mimi.

Új képet raktam ki Alexról, ezen már jól látszódik a kissrác.remélem elnyeri tetszésedet.

P.-né Inci

Gyönyörű ez a kissrác! Bár mi még nem vagyunk abban a korban, nekem nagyon tetszik. Lili nevében nem beszélhetek.

Köszönöm Pati-Lili a dicséreteket.
Legalább tényleg tetszem másoknak is és nem csak én képzelem magamról, hogy Belevaló Srác Vagyok.

Köszi Csók nektek: Alex.

Szia Alex!
Alex nagyon szép kutyus, de közben találtam egy ebet helyben. Viszont ha nem baj ajánlottalak egy másik kutyusnak aki hozzád közelebb van. Azt mondta majd bejelentkezik fórumra és megkeres téged.
Viki-Mimi
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 5. Szombat 21:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

CLAIRE írta:
Sziasztok!
Az én kutyusom lány és Daisy-nek hívják. Most lesz 2 éves.
Most jelentkeztem be és sok érdekes dolgot olvastam.
Örülök ennek a fórumnak nagyon.
Viszont olyan problémám van, hogy egy éve nem tüzel a kutyám, elvittük állatorvoshoz és most adott neki valamilyen gyógyszer amit 6 napig kell szednie.
Ezután 1 hét múlva elkezd tüzelni "elvileg".
Valakivel már történt ilyen?
Nem tudják mitől van.
Döbbent

Szia Claire!
Sajnos én nem tudok segíteni, még kiskoruak vagyunk, de üdvözlünk a fórumon!

Lilike esti szotyizását a szponzorálja! Az utazásoknál kényelmét az biztosítja!
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
CLAIRE
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 5. Szombat 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Az én kutyusom lány és Daisy-nek hívják. Most lesz 2 éves.
Most jelentkeztem be és sok érdekes dolgot olvastam.
Örülök ennek a fórumnak nagyon.
Viszont olyan problémám van, hogy egy éve nem tüzel a kutyám, elvittük állatorvoshoz és most adott neki valamilyen gyógyszer amit 6 napig kell szednie.
Ezután 1 hét múlva elkezd tüzelni "elvileg".
Valakivel már történt ilyen?
Nem tudják mitől van.
Döbbent
Vissza az elejére
CLAIRE jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
ALEX2
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 5. Szombat 20:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
ALEX írta:

Kedves Viki-Mimi.

Új képet raktam ki Alexról, ezen már jól látszódik a kissrác.remélem elnyeri tetszésedet.

P.-né Inci

Gyönyörű ez a kissrác! Bár mi még nem vagyunk abban a korban, nekem nagyon tetszik. Lili nevében nem beszélhetek.

Köszönöm Pati-Lili a dicséreteket.
Legalább tényleg tetszem másoknak is és nem csak én képzelem magamról, hogy Belevaló Srác Vagyok.

Köszi Csók nektek: Alex.
Vissza az elejére
ALEX2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 230 / 231 oldal [5762 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 228, 229, 230, 231 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu