Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Okt. 15. Hétfő 21:20
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Babézia
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 24 / 25 oldal [601 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 22, 23, 24, 25 Következő
Szerző Üzenet
Mexi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon Boldog

Sajnos most Én Mexit nem ölelgethetem meg, mert még a munkahelyemen vagyok. Szomorú

De már csak két órát kell kibírnom nélküle. lol
Vissza az elejére
Mexi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cookies2
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 15

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mexi írta:
Örülök, hogy jól vagy.

Lilinek is sok sok puszi. :love4:

Köszi. Megkapta. Most roskadozik tőlük.
cookies2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Mexi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 13:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Örülök, hogy jól vagy.

Lilinek is sok sok puszi. :love4:
Vissza az elejére
Mexi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 13:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mexi írta:
A fejecskéjét simogattam Én is. Nem bírtam volna, ki, hogy ne érjek hozzá. Nagyon Boldog
Má már "simogathatom" a hátát is. Kedden voltam Vele a dokinál. Mosoly

Meggyógyultál már?

Akkor a kemény napokon már túl vagy! Ennek örömére egy csokor puszi, nagy halom vagirka neki!

Köszi, már jól vagyok.

Ismét velem van az erő!

Most megyek, Lili néz rám hatalmas szemeivel!
cookies2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Mexi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 13:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Most vettem a Milky-nek Frontline-t és rákérdeztem az Advantex-re.
48 óra a felszívódási ideje és 1 hónapig jó kullancs ellen.
Tehát hasonló mint a Frontline.

Köszönöm. Nagyon Boldog
Vissza az elejére
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 13:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Most vettem a Milky-nek Frontline-t és rákérdeztem az Advantex-re.
48 óra a felszívódási ideje és 1 hónapig jó kullancs ellen.
Tehát hasonló mint a Frontline.
Mexi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 13:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A fejecskéjét simogattam Én is. Nem bírtam volna, ki, hogy ne érjek hozzá. Nagyon Boldog
Má már "simogathatom" a hátát is. Kedden voltam Vele a dokinál. Mosoly

Meggyógyultál már?
Vissza az elejére
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mexi írta:
Doki azt mondta, hogy nem simogathatom két napig a kutyát, és azt is mondta, hogy víz ne érje.

Akkor ez is olyan, mint a Fronline.

Kutya kemény két napod lesz!!! #-o

Én simogatni - nem ott, ahová cseppentettem- simogattam. Azért én is csak gazdiból vagyok! lol
Mexi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Doki azt mondta, hogy nem simogathatom két napig a kutyát, és azt is mondta, hogy víz ne érje.
Vissza az elejére
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 13:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az Advantex-et nem ismerem és a neten sem találtam róla semmit.
Lili a Frontline-t kapta, ezt cseppként adtam neki én is. Ha hasonló a két szer, akkor talán segítenek a köv. infók.

Szóval, a nyakára adtam/csepegtettem neki. Mivel ez egyfajta méreg, 2 napig tartózkodnom kellett mindennemű puszilgatástól. Szintén 2 napig ne nagyon érje víz, hogy aktivizálódhasson és kifejthesse a hatását.
A Frontline 3 hónapos bolha és 1 hónapos kullancs elleni védelmet ad. A kullancs esetében célszerű tudni, hogy a védelem nem olyan, hogy a kullancs szinte lepattan a kutyáról és nem is kell átvizsgálgatni a kutyát emiatt. Nem, nem. A védettség időszakában is összeszedhet a kutya kullancsot, azonban az anyag hatására - állítólag - megdöglik, amit azért nyuilván mielőbb ki kell szedni.
Mexi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mikor vittem a Mexit oltásra, akkor mondtam a dokinak, hogy adjon neki valamit kullancs ellen is. Cseppeket kapott a nyakára, vagyis a hátára. Azt nem mondta, hogy mikorra hat. Nekem meg teljesen kiment a fejemből, mert arra koncentráltam, hogy megnyugtassam a Mexit, mert olyan hisztit levágott a dokinál. még hozzá sem ért, de már nyüszített.
Vissza az elejére
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mexi írta:
Mexi kedden kapta a kullancs elleni szert. Mikorra nyújt neki biztonságot? Advantex-et kapott.

A doki vagy ahol vetted nem mondta, hogy mire, mennyi ideig nyújt védelmet?
Mexi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mexi kedden kapta a kullancs elleni szert. Mikorra nyújt neki biztonságot? Advantex-et kapott.
Vissza az elejére
Mexi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 13:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="Eszti"]Sziasztok!

Lufi babéziás.

Nagyon szorítok érte! Remélem gyorsan meggyógyul.
Vissza az elejére
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 12:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Eszti írta:
Lufi babéziás.
.

Szorítsatok érte!

Szorítunk érte. Számolj be folyamatosan az állapotáról!
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Eszti írta:
Köszi mindenkinek!
Ribizli, ne hari, kinyomtalak, mert pont nem tudtam felvenni!

Már az előbb bágyadtan, ugyan de kint volt a kertben Gabival, éás ugatott is...
Nem kellett infúzióra tenni végül, csak 3 szuri, és holnap viszem megint...

húdejó, hogy a legújabb hsz-sal kezdtem... akkor ezek szerint hepi-end?

(megsúgod, hogy mi volt a szer?)
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Eszti írta:
Köszi mindenkinek!

Semmi baj, gondoltam, hogy el vagy foglalva!
Légyszi informálj minket folyamatosan, a kisfickóról!!!!
Eszti
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi mindenkinek!

Vissza az elejére
Eszti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsuzsuv
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 11:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Eszti írta:
Lufi babéziás. ... Szorítsatok érte!

ESZTI!!!! Nagyon nagyon nagyon szorítok a pici manónak! Meg fog gyógyulni!!!! Sok pusza neki!!!
Vissza az elejére
zsuzsuv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 10:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Eszti!

Nagyon szorítok nektek! Biztosan rendbe jön a kis manó!!!

A spánielünk 2x !!! volt babéziás! Mind a 2x meggyógyult! [-o<
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 10:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Eszti írta:
De az a legrosszabb, hogy volt!
Méghozzá olyan, ami eddig tökéletesen bevált nekünk. Szándékosan nem írom ide a termék nevét, de pü-ben megírom, ha érdekel valakit.
Szóval semmi sem 100%-OS VÉDELEM, SAJNOS....

Neharagudjatok, kicsit belenyúltam..de szerintem ez van olyan fontos, hogy külön helyet kapjon....

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Györgyi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Eszti, nem volt rajta kullancsirtó?
Eszti
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 10:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm köszönöm.
Bent ülök a melóhelyen, és Gabi folyamatosan tájékoztat, hogy mi van a picivel.

Összehányta a kocsit, és megy a hasa, azt hiszem infúzióra teszik majd.
Biztosan meg fog gyógyulni!
Küldjük neki a pozitív energiát.
Vissza az elejére
Eszti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 10:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Györgyi írta:
Eszti írta:
Lufi babéziás.
Szorítsatok érte!

Atya ég!!! Döbbent :crybaby:
Nagyon nagyon szorítunk! Csak gyógyuljon meg! Remélem nem lesz baj, időben elkaptátok!
[-o<

Csatlakozom! :crybaby: Remélem nem lesz semmi baj! Nagyon szorítunk a kismanóért!!!! [-o<

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Györgyi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 9:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Eszti írta:
Lufi babéziás.
Szorítsatok érte!

Atya ég!!! Döbbent :crybaby:
Nagyon nagyon szorítunk! Csak gyógyuljon meg! Remélem nem lesz baj, időben elkaptátok!
[-o<
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 24 / 25 oldal [601 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 22, 23, 24, 25 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu