Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Dec. 14. Péntek 17:35
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Babézia
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 23 / 25 oldal [601 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 21, 22, 23, 24, 25 Következő
Szerző Üzenet
cookies2
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 15

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 30. Szombat 19:28    Hozzászólás témája: Re: babézia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:
Helló Mindenkinek !

Pedróka ma reggel bekerült az Állatorvosi Egyetem Klinikájára ! Éjjel lelassul a szívverése, és reggel is alig volt hallható, ezért benntartották. A lányommal már halálra sírtuk magunkat. Ha sikerül meggyógyítani, akkor tartunk egy zsúrt ! Ugye eljöttök ?

Szurkolunk Pedrónak. puszi Szerintem is jó kezekben van.
Szerencsére egyre több kutyi képes megbírkózni ezzel a ronda kórsággal. Feltétlenül értesíts mennünket a fejleményekről!
Ja, és persze bulizni is szeretnénk!!!
cookies2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 30. Szombat 17:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon, nagyon szurkolunk Pedrókának!!!
Jó kezekben van, úgyhogy biztos rendbe fog jönni!!!
Értesíts minket a fejleményekről!
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 51

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 30. Szombat 16:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ma kaptunk oltást és megkérdeztem a dokit kullancs ügyben. Ő is a frontline cseppeket ajánlotta, és van védőoltás, amit havonta meg kell megismételni. Tavasszal azt hiszem inkább bevállalom, mert most megijedtem. Nagyon, de nagyon szurkolok Pedrókáért.
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 30. Szombat 14:22    Hozzászólás témája: Re: babézia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:
Helló Mindenkinek !

Pedróka ma reggel bekerült az Állatorvosi Egyetem Klinikájára ! Éjjel lelassul a szívverése, és reggel is alig volt hallható, ezért benntartották. A lányommal már halálra sírtuk magunkat. Ha sikerül meggyógyítani, akkor tartunk egy zsúrt ! Ugye eljöttök ?

Hali,

természetesen mindannyian szurkolunk!
természetesen megyünk partizni!

(kaptál ímélt!!!)
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 30. Szombat 10:22    Hozzászólás témája: babézia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló Mindenkinek !

Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 29. Péntek 20:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mi is állandóan aggódunk. A múltkor láttunk egy foltot az oldalán. Napokig azt hittük beütötte magát, és véraláfutásos. Gondolkodtunk, kerestük mi történhetett. Aztán ma este felgyúlt az isteni szikra, lefújtam a vadi új száraz samponnal, majd kidörzsöltem. Hát el is tünt a folt. Fel a fejjel, reméljük hamar túljut rajta.
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 29. Péntek 20:01    Hozzászólás témája: babézia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati !

Készen van a labor, kicsit rossz a veseműködése és a májfunkciója, bágyadt, nyúgös. Tudom, hogy renbe fog jönni, mondta a dokink is, de Tudod nekünk olyan, mintha a harmadik gyerekünk lenne. Nagyon aggódunk miatta. Már Én is mindent elolvastam a neten a babéziáról, és nem értem, hogy annyi Frontline-val amennyit Pedire fújni szoktam , ez a dög hogyan hogy mehetett belé.

Szorítsatok nekünk.
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 29. Péntek 18:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sorry, de én nem-igen tudom mi ez, visszamenőleg elolvastam a tüneteket. Ezt kullancs okozza? Ne izgulj, erős kis kutyusok a westik. Nálatok is biztos minden rendben lesz. Doki mondta?
Vissza az elejére
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 29. Péntek 16:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pedró babéziás ! Ha tudtok valami biztatót, segítsetek !
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 15. Péntek 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Eszti! Nagyon örülök, hogy teljesen rendben van a kis Lufi! Sok simit és puszi -t küldök neki!
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 14. Csütörtök 22:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon örülök a jóhírnek!!! Izgultam a kismanóért! Ezt add át kérlek neki: puszi puszi puszi puszi puszi puszi puszi puszi puszi puszi

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Eszti
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 14. Csütörtök 21:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Helyzetjelentés:
Állapot: rosszcsontság!!! (abszolút... lol )

Úgy tűnik megbírkóztunk a rohadt babéziával! cool
Egyre jobban, és jobban van Lufika!
Még pár napig vízhajtót kap, hogy kiürüljön minden belőle...
Étvágya tökéletes! Razz

Szóval nagyon boldog vagyok! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Eszti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kami
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 12. Kedd 9:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Nem nagyon tudtam hozzászólni, de láttam már korábban mi történt!
Zsófival pont szombaton beszélgettünk Lufiról! Reméltem, hogy minden rendben lesz! Nagyon örülök, hogy jól van a fiatalember!!!!
Nagyon Boldog
Eszti
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 12. Kedd 8:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Tegnap volt Lufi dokinál, újabb 3 injekció. Vizeletmintát vittünk, és minden rendben van, teljesen jó a vizelete!
OKtóber 22-én kell vinni kontrollra!
Egyszóval jól van!

Bár még nem olyan hiperaktív, mint volt...
de már papucsokat lopkod...

Babézia ellen van védőoltás. Mi ezek után azt fogjuk beadatni minden hónapban. Nem akarom megkockáztatni, hogy ez még egyszer előforduljon...
A doki szerint a cseppek, és az Uh riasztó, illetve egyéb szerek nem nagyon sokat érnek. Az oltás a tuti megoldás. Bár a cseppekből szerinte mindig a legújabb a legjobb, mert ezek a kullancsok fránya intelligens lények, és kitanulják a szereket....
Egyszerűen van, hogy teljesen immunissá válnak egy-egy régebbi szerrel szemben, és a gazdi nem érti, hogy eddig miért hatott az a csepp, most már miért nem hat???
Elképesztő mocsok dögök....

Szóval cserélgetni a cseppeket nem árt, de azért kérdezzetek rá a sokitoknál.
Mi a cseppek mellett (mert ugya bolha ellen nagyon jó) oltást is fogunk kérni kullancsos időszakban!

Nah, köszi, hogy szorítottatok érte, szinte már nem is emlékszem milyen rosszul volt szegénykém! Mind1, nem is akarok rá emlékezni... Mosoly

Üdv,
ESzti
Vissza az elejére
Eszti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Györgyi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 11. Hétfő 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Most látom csak, hogy Lufi jól van! :greenjumpers:
Sok sok puszi nektek!
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 11. Hétfő 11:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Eszti: örülök, hogy jobban van a kis Lufi! Sok - sok simi neki és Dorkának is természetesen!
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 9. Szombat 12:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Végre valami jó hír! Mostanában ebből nem sok van. Nagyön örülök neki, hogy jobban vagytok. :hello1:
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Eszti
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 9. Szombat 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Óvónéni, de aranyos vagy, köszönjük az energiát, és segített is!
Köszi mindenkinek, hogy gondoltatok ránk, ma megint voltunk dokinál, kapott 3 injekciót, egy nagyon erős vízhajtót, ami a mérget kihajtja, vesekárosítás nélkül....

Kicsit jobb az állapota, a kedve javulgat. Nagyon fáradt és bágyadt még a picikém, de már ugatott is. Eszik rendesen, azzal gond nincs...

Pár nap és teljesen rendben lesz, ez már biztos!
Nagyon Boldog
Vissza az elejére
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 19:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jajjj!! Eszti most olvasom, hogy mi történt Lufival. Nagyon szorítok én is nektek. És küldöm a maradék energiám, ami alig van, de azt a keveset azért küldöm neki.
Írjál majd róla, igaz mostanában nem sok időm van, de azért néha be tudok kokkantani.
Puszi nektek.
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mexi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Vissza az elejére
Mexi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mexi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

chr írta:
Mexi írta:
És milyen szert használtok kullancs ellen?

Ha nekem szántad Mexi, akkor sorolom:

Frontline, bob mar.... akármi, most nem tudom a pontos nevet, de itt ismerik, ultrahangos kullancsriasztó.

Eddig ezek voltak, vannak. Külön-külön és egyben is.
Még egyet sem találtunk benne. Itt most gyorsan le is kopogtam. Mosoly

Köszönöm. Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Mexi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
chr
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mexi írta:

Ha nekem szántad Mexi, akkor sorolom:

Frontline, bob mar.... akármi, most nem tudom a pontos nevet, de itt ismerik, ultrahangos kullancsriasztó.

Eddig ezek voltak, vannak. Külön-külön és egyben is.
Még egyet sem találtunk benne. Itt most gyorsan le is kopogtam. Mosoly
Vissza az elejére
chr jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Grafolka
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 47

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 14:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Remélem, hogy meggyógul!

Nálunk még egyszer sem volt kullancs a kutyában, igaz a nakában folyton ott az UH-os riasztó és folyton be van frontlineozva. A babézia nem halálos, meg fog gyógyulni! Szegénykém!!
Vissza az elejére
Grafolka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Mexi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
chr
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 8. Péntek 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cookies írta:
Eszti írta:
Lufi babéziás.
.

Szorítsatok érte!

Mi is nagyon szorítunk. Szomorú

Én sokszor lekopopgtam - most is - de Quincy még nem szedett össze kullancsot. És mi is kipróbáltunk már sokmindent. Egybe és külön-külön is.
Szerencsések vagyunk. Sem allergia, sem kullancs. És már elmúlt 1 éves. /De ezt csak halkan mondtam, hogy el nem kiabáljam. :-&
Vissza az elejére
chr jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 23 / 25 oldal [601 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 21, 22, 23, 24, 25 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu