Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Szept. 28. Hétfő 6:10
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Babézia
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 4 / 25 oldal [601 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, ..., 23, 24, 25 Következő
Szerző Üzenet
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 59

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 1. Hétfő 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

tücsi írta:
Vagy pedig Frontlineos nyakörvet mondtak még, olyan 3500körüli és fél évig jó talán..

Gondolom ez a Kiltix lenne Embarassed (Frontline-ról nem tudok Döbbent )

Tavaly T.J.-n 7 hónapig volt a Kiltix, azalatt nem szedett össze kullancsot. Októbertől-áprilisig nem volt rajta, most kb. 3 hete lett megint rátéve.

Én nem érzem, hogy büdös lenne, de a./ ez nem jelent semmit; b./ T.J. nem ágyas-kutya lehet, hogy azért nem érzem. Tavaly T.J.-nek olyan 4-5 hónap után kicsit elszíneződött a szőre a nyakörv mentén, de a levétel után kb. 2-3 hét alatt elmúlt.
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 63

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 1. Hétfő 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szióka!!

Én Kiltixet még nem használtam,.de sokan már igen,és állítólag tényleg elég büdi.

Mi Exspot-ot használunk,ezt orvosnál,vagy állatpatikában lehet venni,ha jól emlékszem tavaly 7-800 Ft volt a dokinknál egy ampulla,ami egy hónapos védettséget nyújt kb.
Ha Állatpatikában vásárolsz,ott segítenek,mert már ilyen havonkénti cseppekből sok féle van. Árban is elég széles a választék. Az exspot egy "olcsóbb" kategória! Szemforgató Nagyon Boldog Wesztiere elég egy,de nagyobb súlyú kutyára,már kettő kell belőle.
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 1. Hétfő 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

tücsi írta:
Nekünk is van a párommal egy "fehér rettenetünk" Így hívjuk, mert tényleg az őrületbe tud néha kergetni BUBIKA, a kis pöcsfej 9 hónapos lesz Nem gondoltuk volna , hogy egy ilyen kis teremtmény iylen boldogságot hozhat a lakásba Igaz nagyon rossz tud lenni és nagyon hiperaktív, de hát ez a jó benne, nagyon szeretetreméltó és okos egy kutyu

lol lol ez jó!
adventix, meg talán Ex-spot a neve a másiknak. én úgy tudom ezek jók. Kiltix naggyon jó, de gazdival alvós kutyára nem ajánlom Mosoly
manvo
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 1. Hétfő 10:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

tücsi írta:
Ezt a barátnőm írta, bemásolom nektek... Wink

Sziasztok!

Nekünk is van a párommal egy "fehér rettenetünk" Így hívjuk, mert tényleg az őrületbe tud néha kergetni BUBIKA, a kis pöcsfej 9 hónapos lesz Nem gondoltuk volna , hogy egy ilyen kis teremtmény iylen boldogságot hozhat a lakásba Igaz nagyon rossz tud lenni és nagyon hiperaktív, de hát ez a jó benne, nagyon szeretetreméltó és okos egy kutyu

Abban kérném a tanácsotokat, hogy miylen bolha és kullancs elleni nyakörvet vegyünk neki? A 15. kerületben ahol lakunk, azt mondják elég sok most a kullancs. Most van neki iylen 3 honapos, de az csak bolhákra van. De állítólag az semmit nem ér Úgyhogy szeretnénk bezserezni vmit, amivel tényleg megvédhetjük Bubit. Ajánlottak vmi cseppet is , amelyet az orvostol lehet kérni talán, s havonta kell, vagy vmi iylesmi, nem tudom pontosan. Vagy pedig Frontlineos nyakörvet mondtak még, olyan 3500körüli és fél évig jó talán..

Tényleg a legjobbat szeretnénk neki Várom a tanácsaitokat

Amíg Emma kicsi volt Advantixet használtunk, mert csak azt lehet kicsi kutyára rárakni.
Most pedig Frontline combo van rajta, ami mellett még nem annyira találtunk rajta kullancsot, csak mászott egy rajta.
Frontlineos nyakörvről még nem hallottam, csak kiltixről, ami áll. nagyon jó csak büdős.
Vissza az elejére
manvo jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
tücsi
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 1. Hétfő 8:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ezt a barátnőm írta, bemásolom nektek... Wink

Sziasztok!

Nekünk is van a párommal egy "fehér rettenetünk" Így hívjuk, mert tényleg az őrületbe tud néha kergetni BUBIKA, a kis ****fej 9 hónapos lesz Nem gondoltuk volna , hogy egy ilyen kis teremtmény iylen boldogságot hozhat a lakásba Igaz nagyon rossz tud lenni és nagyon hiperaktív, de hát ez a jó benne, nagyon szeretetreméltó és okos egy kutyu

Abban kérném a tanácsotokat, hogy miylen bolha és kullancs elleni nyakörvet vegyünk neki? A 15. kerületben ahol lakunk, azt mondják elég sok most a kullancs. Most van neki iylen 3 honapos, de az csak bolhákra van. De állítólag az semmit nem ér Úgyhogy szeretnénk bezserezni vmit, amivel tényleg megvédhetjük Bubit. Ajánlottak vmi cseppet is , amelyet az orvostol lehet kérni talán, s havonta kell, vagy vmi iylesmi, nem tudom pontosan. Vagy pedig Frontlineos nyakörvet mondtak még, olyan 3500körüli és fél évig jó talán..

Tényleg a legjobbat szeretnénk neki Várom a tanácsaitokat

<T.J. 2006. 05. 03. 20.08.>
Vissza az elejére
tücsi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tücsi
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 1. Hétfő 8:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jajj véletlenül 2x ment.... Embarassed
Vissza az elejére
tücsi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tücsi
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 1. Hétfő 8:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Bartosnőmmel itt tanakodunk, hogy mi a legjobb megoldás a kullancsok ellen, mert már teljesen összezavarodtunk, mindenki mást mond. Szemforgató
Mi a magyar vizslánkra a Bob Martin cseppet használjuk, de tudomásunk van még a Frontline-ról, de arról azt hallottam, hogy már hozzászoktak a kullancsok annyira nem biztonságos.
Neki egy 9 hónapos kis westie-je van, mit ajánlotok? Azért ez dühítő, hogy az állatorvosok ennyire nem tájékoztatnak, vagy ha igen akkor is lehet félre... Evil or Very Mad
Vissza az elejére
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 17. Hétfő 16:34    Hozzászólás témája: Re: babézia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
peddington írta:
Adik !

Én vagyok az örömanya Wink

ezt vegyem úgy, hogy hozzámadod? Wink

Majd először a portfóliót látni szeretném Szemforgató Wink
juharszirup
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 17. Hétfő 11:58    Hozzászólás témája: Re: babézia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
juharszirup írta:
adik írta:
peddington írta:
Adik !

Engem már senki nem kérdez meg?????

ne feleselj, tanulj! Twisted Evil

Mester! meghajol
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 17. Hétfő 11:48    Hozzászólás témája: Re: babézia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

juharszirup írta:
adik írta:
peddington írta:
Adik !

ne feleselj, tanulj! Twisted Evil
juharszirup
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 17. Hétfő 11:35    Hozzászólás témája: Re: babézia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
peddington írta:
Adik !

adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 17. Hétfő 11:12    Hozzászólás témája: Re: babézia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:
Adik !

peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 17. Hétfő 10:59    Hozzászólás témája: Re: babézia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
peddington írta:
adik írta:
juharszirup írta:
Hát persze, hogy nem élek Veled! Még nem is kérted meg a kezem, akkor hogy? Szemforgató Egyébként most szólok, hogy elég temperamentumos lányzó vagyok! Ha még nem tűnt volna fel Wink

ezen nem múlik, meg kérem én a kezed, ha hozod a lábad is! Wink
juharszirup írta:
Hány éved van még a suliból?

foggalmam sincs... Szemforgató

Just a minit please !

Ez a babézia topic, ha jól tévedek, és nem az " Álljon meg a nászmeneté "
Tán nekem is van ehhez némi közöm Szemforgató Embarassed
Embarassed bocsi mindenki az offokért...

Adik !

adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 17. Hétfő 10:50    Hozzászólás témája: Re: babézia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:
adik írta:
juharszirup írta:
Hát persze, hogy nem élek Veled! Még nem is kérted meg a kezem, akkor hogy? Szemforgató Egyébként most szólok, hogy elég temperamentumos lányzó vagyok! Ha még nem tűnt volna fel Wink

juharszirup írta:

Just a minit please !

Embarassed bocsi mindenki az offokért...
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 17. Hétfő 10:46    Hozzászólás témája: Re: babézia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
juharszirup írta:

juharszirup írta:

Just a minit please !

adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 17. Hétfő 10:36    Hozzászólás témája: Re: babézia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

juharszirup írta:

juharszirup írta:

juharszirup
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 17. Hétfő 10:28    Hozzászólás témája: Re: babézia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
juharszirup írta:
Rájöttem, hogy a béna karommal behúzni sem tudnék rendesen Nagyon Boldog

nem baj! a lábaid szépek! Wink meg különben is, miért akarnál engem elagyabugyálni? mág csak nem is élsz velem?! lol
juharszirup írta:
Villamosságtan Döbbent Csak nem BME? Részvétem Wink
bmf. de egy kutya...

T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 17. Hétfő 10:28    Hozzászólás témája: Re: babézia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
legfeljebb villamos-áramot Mosoly

Ahhoz nem kell annyit tanulni Wink
Keress egy konektort és ki is próbálhatod, megy az szigorlat nélkül is lol
adik írta:
(- juj, de gyenge volt lol )

Nem is Wink
Na jó - tényleg lol
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 17. Hétfő 10:26    Hozzászólás témája: Re: babézia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
bmf. de egy kutya...

Nem ám sértegetni a kutyákat Twisted Evil
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 17. Hétfő 10:24    Hozzászólás témája: Re: babézia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
adik írta:
villamoságtan előadás

Eddig nem is említetted, hogy villamos ágtant is halgacc Wink
Ha végzel, akkor villamost is fox tudni vezetni ?! lol

azt nem biztos, legfeljebb villamos-áramot Mosoly (- juj, de gyenge volt lol )
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 17. Hétfő 10:24    Hozzászólás témája: Re: babézia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

juharszirup írta:

nem baj! a lábaid szépek! Wink meg különben is, miért akarnál engem elagyabugyálni? mág csak nem is élsz velem?! lol
juharszirup írta:
bmf. de egy kutya...
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 17. Hétfő 10:22    Hozzászólás témája: Re: babézia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
villamoságtan előadás

Eddig nem is említetted, hogy villamos ágtant is halgacc Wink
Ha végzel, akkor villamost is fox tudni vezetni ?! lol
juharszirup
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 17. Hétfő 10:20    Hozzászólás témája: Re: babézia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
juharszirup írta:
Figyelj csak Te kötekedős férfi!
Aki nem csak hogy a lábamra, de még rám sem emlékszik, az jobb ha nem szól be Wink Különben... box A lábaimmal minden oké, de a karizmaim nem éppen okésak, ezért megy nehezen a 12 kilós kutya cipelése Szemforgató

Egyébként mi az a villa_nyelő_adás?

már hogyan ne emlékeznék rád? Döbbent , de ahhoz hogy beszóljak, ennek vajmi kevés köze van Wink (és még képes is lenne behúzni, nem mondom!)

villa_nyelő_adás
villany_előadás
villamoságtan előadás

adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 17. Hétfő 10:16    Hozzászólás témája: Re: babézia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

juharszirup írta:
Aki nem csak hogy a lábamra, de még rám sem emlékszik, az jobb ha nem szól be Wink Különben... box A lábaimmal minden oké, de a karizmaim nem éppen okésak, ezért megy nehezen a 12 kilós kutya cipelése Szemforgató

már hogyan ne emlékeznék rád? Döbbent , de ahhoz hogy beszóljak, ennek vajmi kevés köze van Wink (és még képes is lenne behúzni, nem mondom!)

villa_nyelő_adás
villany_előadás
villamoságtan előadás
juharszirup
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 17. Hétfő 10:01    Hozzászólás témája: Re: babézia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
juharszirup írta:
Már nem merek ráállni vele a mérlegre, de mivel mindig cipelem őt fel a 4.-re, azt hiszem.... De lehet, hogy én nem vagyok valami fitti Embarassed

hát akkor milyenek a lábaid?? Wink

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 4 / 25 oldal [601 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, ..., 23, 24, 25 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu