Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Nov. 19. Kedd 14:52
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Puncs
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [4 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
borsocska
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 1. Csütörtök 0:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Azt hiszem bátran kijelenthetem,hogy Puncs..jól érzi magát lol

Vissza az elejére
borsocska jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 29. Hétfő 15:25    Hozzászólás témája: Puncs
Téma leírása: gazdinál :)))))
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vasárnapi különkiadásunk következik! Irinci tollából lol

Vasárnap "remek" mondhatni gyönyörű időt egy Nagy Utazással töltöttötük. Ausztriából jelentkeztek 2 kutyánkra, akikért sajnos nálunk nem kapkodtak. Puncs- aki egy 6 év körüli, "jellegtelen" ámbár nagyon kedves nj keverék,

és Cidry, aki ugyan fiatal, dehát nem véletlen kapta ezt a nevet a keresztségben - utazott velünk.

Alaposan felkészült mindenki: én kinyomtattam a gondosan nétere lefordított örökbefogasásinkat, a útirányról szóló levelet és a térképet, amit küldtek, bemappáztam... majd jól otthagytam az egészet a székemen
Mentségemre legyen írva a kialvatlanság De De sebaj, Ági felírta a címúket, telefonszámukat és egy Ausztria térképet is hozott. A térkép kinyitása után jött a nagy pofáraesés: a kerestt helység, méreténél fogva nem volt a térképen. De mi TÉNYLEG felkészültünk minden eshetőségre (sőt, az esőre is, bár azt kevéssé tudtuk élvezni) és Gábor Anya becenevű GPS készüléke is velünk tartott.

Anya nagyon magabiztos és türelmes volt, s mivel nem volt sok választásunk, követtük az utasításait amit selymes hangon a fülönkbe búgott. "Menj 300 métrert és tars alra". s ha rontottunk, nem veszekedett, hanem panasz nélkül mondta "Újratervezés.."

Útközben a Nap is kisütött, mintegy jelezvén: nekünk drukkol Mosoly

Anyának köszönhetően eljutottunk a célállomásra, ahol is ez fogadott minket:

Nem kedves? piros-fehér-zöldszínű lufik, kedves Istenhozott felirat és minden földi jó A kétr kutyának előkészített megágyazott kutyakosár, nekünk sütik és sendvicsek.
Puncs elég hamar otthon érezte magát, elfoglalta a bőrkanapét és a dohányzóasztalt, amin a derék sógorok nem akadtak fenn.

Akkor már inkább rajtam az "agresszív kutyanevelőn", mert én habozás nélkül orrbacsaptam Puncsot, mikor a 2 mancsát felrakta mellém az ebédlőasztalra. Puncsot sajnos nagyon érdeklik a macskák. Nem győztük a családnak hangsúlyozni: ez esetben most és határozottan le kell szögezni azt a szabályt, mely szerint is a macska tabu. ebből rögvest bemutatott is tartottam. Puncsnál rez a szűk keresztmetszet egyébként.
A család, ahová mentünk, elég nagy: anyuka, apuka, 2 gyerek, 3 kutya és 4 macska. Az egész házon látszott, hogy az állatokkal együttélnek. A 3 kutya (mind szuka: Luna, Muna, Shina) relatív jól fogadták a "betolakodókat." Cidryt nem nagyon vették észre, merthát ő csendesen, riadtan lapult egy sarokba, miközben Puncs fel alá parádézott s mindenkinek hízelgett

Szegény Cidryt nagyon stresszelték az elmúlt pár hónap történései: valszeg félvadon élt anyjával, testvérével, majd az Illatosra kerültek, a másik 2 biztos pont eltűnt mellőle. Jöttek idegen emberek, rángatták, szúrkálták, dobozolták, cibálták őt. Az ott-ttartózkodásunk 2 órája alatt kicsit megnyugodott, hajlandó volt enni, s végül egyik kutyakosarat is elfoglalta

A macskákra rá se hederített, ő csak várta, hogy vmi szörnyűség történjen. De nem történt Ellenben kapott egy szerető családot, akiknek remélhetőleg lesz elég türelme kivárni, míg Cidry kinyílik. Mindenki drukkoljon Apuka 2 hétig szabadságon lesz, pont ezért időzítették mostanra, hogy legyen idő beintegrálni a családba a 2 kutyát

Aztán egyszercsak útrakeltünk, de nem üres kézzel: kaptunk hamubasűlt útravaló elemzsiát, játékokat, jutalomfalatokat, plédeket, pórázakat, nyakörveket a kutyusainknak

Tényleg, nagyon, nagyon kedvesek voltak. Mindenki drukkoljon a 2 ebnek, mert ennél jobbat soha sehol nem kapnak.
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cecil..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 2. Kedd 14:17    Hozzászólás témája: Re: Puncs
Téma leírása: a monchichikutya :)
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ha valaki szeretne megismerkedni Puncsmoncsicsivel szombaton megteheti:) Költözik fel a kis kapaszkodóbajnok. Nem kell repülni utána a mezőn elég lesz felcsiptetni valahová és úgy tenni vele egy kis sétátMosoly)))

Tkata írta:

Puncs 6 éves, fekete-cser színű, kisebb termetű németjuhász keverék kislány. A saját gazdája adta le a sintértelepre, ahonnan 2006. április 22-én kimentettük. Puncs nagyon ragaszkodó, igényli az emberi társaságot, monchichiként kapaszkodik a környezetében lévő emberekre, őt elveszteni fizikai képtelenség. lol
Puncs szobatiszta, ivartalanítása a héten megtörténik.
Nagyon vágyik egy gazdira, aki sosem válik meg tőle, ahol élete végéig biztonságban élhet.
Jelentkezni érte Áginál lehet a 06 20 945-8567-es számon vagy az orokbefogadas@minimenhely.hu emailcímen.

Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 25. Kedd 12:26    Hozzászólás témája: Puncs
Téma leírása: a monchichikutya :)

Puncs 6 éves, fekete-cser színű, kisebb termetű németjuhász keverék kislány. A saját gazdája adta le a sintértelepre, ahonnan 2006. április 22-én kimentettük. Puncs nagyon ragaszkodó, igényli az emberi társaságot, monchichiként kapaszkodik a környezetében lévő emberekre, őt elveszteni fizikai képtelenség. lol
Puncs szobatiszta, ivartalanítása a héten megtörténik.
Nagyon vágyik egy gazdira, aki sosem válik meg tőle, ahol élete végéig biztonságban élhet.
Jelentkezni érte Áginál lehet a 06 20 945-8567-es számon vagy az orokbefogadas@minimenhely.hu emailcímen.

Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [4 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu