Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Jan. 20. Szombat 16:17
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Németjuhász
Ugrás:  
Tanácsot szeretnék kérni?
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 4 oldal [94 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, 4 Következő
Szerző Üzenet
kiscilu
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 11. Péntek 12:36    Hozzászólás témája: Re: németjuhász Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kiscilu írta:
Paulo írta:
Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni tőletek egy igazán zavaró dologban. A kutyám lassan 1 éves lesz, és rengeteg probléma van vele. Nem tudom szabadon engedni az udvarban, mert folyamatosan megszökik, szinte állandóan elhullott állatok tetemeivel tér haza, ráadásul mindent ami mozdítható megrág, a kukát felborítja stb... Ezek miatt most már nem tudom szabadon engedni, mert nem tartom biztonságosnak, ha megszökik. Arra is gondoltam már, hogy talán éhes....de rengeteg kaját szokott kapni, szóval az nem lehet...Tudnátok valami tanácsot adni, hogy mit kellene tennem ez ellen?

Hello .Elöször tanácsolnám neked azt vidd ki az utcára sétálni a kutyádat de csak porázon.Sétálj vele sokat ,mert azért szökik meg mert a kinti dolgokat érdekesebbnek találja .Elöször enged hosszabb porázra had menjen amere akkar következö séta napján rövid poráz lábnál vezetés.Mindig legyen nálad marék táp ha ügyesnek találod akkor adsz neki.Késöbb már poráz nélkül fog menni a sétáltatás MSN-EN VEGYÉL FEL .Játsz vele .

Szia.olvastam,panaszod.Én tudok segiteni de nem forumokon irkálva.Én németjuhászokkal foglalkozom nekem 4van .Nos döntsd el hogy mit akkarsz.Tel:06202054450 vagy msn punisher102@vipmail.hu.Msn-en csak 14ig vagyok fen

kiscilu
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2011 Jan. 4. Kedd 9:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halli.Ha valakinek kell tanács németjuhász nevelésében vagy más témában kapcsolatban keressen meg megbeszéljük segitek.06202054450
kiscilu
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2011 Jan. 4. Kedd 8:56    Hozzászólás témája: Re: németjuhász Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Paulo írta:
Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni tőletek egy igazán zavaró dologban. A kutyám lassan 1 éves lesz, és rengeteg probléma van vele. Nem tudom szabadon engedni az udvarban, mert folyamatosan megszökik, szinte állandóan elhullott állatok tetemeivel tér haza, ráadásul mindent ami mozdítható megrág, a kukát felborítja stb... Ezek miatt most már nem tudom szabadon engedni, mert nem tartom biztonságosnak, ha megszökik. Arra is gondoltam már, hogy talán éhes....de rengeteg kaját szokott kapni, szóval az nem lehet...Tudnátok valami tanácsot adni, hogy mit kellene tennem ez ellen?

Szia.olvastam,panaszod.Én tudok segiteni de nem forumokon irkálva.Én németjuhászokkal foglalkozom nekem 4van .Nos döntsd el hogy mit akkarsz.Tel:06202054450 vagy msn punisher102@vipmail.hu.Msn-en csak 14ig vagyok fen
harcsy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 7. Hétfő 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

harcsy írta:
Hajni87 írta:
Sziasztok!

Nekünk egy 9 éves ó-németjuhász kutyánk van, Cézár.
3 napja viszont nagyon leromlott az állapota, elvittük az állatorvoshoz, és ő azt mondta, hogy súlyos szívbetegsége van, és hogy kevés a remény, mert hát gyógyszerezni lehet, de garancia nincs rá, hogy túléli.
Köztetek van olyan akinek volt már hasonló problémája?
Nem tudom mit kellene tennünk, mert elaltatni nem szeretnénk, még, annyira szeretnénk segíteni, csak ne mtudom hogy.

Előre is köszi a válaszokat.

Sajnálatos, hogy ilyen beteg a kutyusod. Próbálj meg az alábbi helyen tanácsot kérni.Azt hiszem, regisztrálni kell, de nem biztos. Sok kutya él betegként, gyógyszerrel még sok évet.

http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=18881

Egy másik fórumon ezt a választ kaptam
Idézet:
Mindenképp érdemes egy szívultrahangot csináltatni és annak ismeretében elkezdeni a gyógykezelést, és utána meglátják hat-e, hogy van a kutya. Lehet hogy élhet még jó életminőséggel.

http://www.allatdoki.mlap.hu

Ne add fel! Ha lehetőséged van,próbáld meg.
Vissza az elejére
harcsy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
harcsy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 6. Vasárnap 22:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hajni87 írta:
Sziasztok!

3 napja viszont nagyon leromlott az állapota, elvittük az állatorvoshoz, és ő azt mondta, hogy súlyos szívbetegsége van, és hogy kevés a remény, mert hát gyógyszerezni lehet, de garancia nincs rá, hogy túléli.
Nem tudom mit kellene tennünk, mert elaltatni nem szeretnénk, még, annyira szeretnénk segíteni, csak ne mtudom hogy.

Sajnálatos, hogy ilyen beteg a kutyusod. Próbálj meg az alábbi helyen tanácsot kérni.Azt hiszem, regisztrálni kell, de nem biztos. Sok kutya él betegként, gyógyszerrel még sok évet.

http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=18881
Vissza az elejére
harcsy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hajni87
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 6. Vasárnap 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Vissza az elejére
Hajni87 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
harcsy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 2. Szerda 10:32    Hozzászólás témája: Re: németjuhász Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Paulo írta:

Szervusz.
Sajnálom, hogy csak én kukkantok ide be néha, így csak egy véleményt tudsz elolvasni.
Próbálj még más nj-s fórumokat is felkeresni.
Az én véleményem:
Úgy látom, ordas kutyád van. Általában rájuk a fokozott munkakedv, vagyis az igény a foglalkoztatásra, fizikai terhelésre igen jellemző. Nem elég az udvari élet, időnkénti labdadobálás. Minden nap szükség van minimum 2 óra intenzív szabadban történő kifuttatásra,szellemi terhelésre, de még egy kölyök így is sok " rosszaságot" csinál .

Próbálj meg a lakókörnyezetedben kutyaiskolát, olyan kutyásokat keresni, akik tudnának neked tanácsot adni a kutyád nevelésében. Ha teheted, menj iskolába vele, de segítséggel otthon is foglalkozhatsz vele.
Vissza az elejére
Paulo
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 1. Kedd 19:26    Hozzászólás témája: németjuhász Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Paulo jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
harcsy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 13. Szombat 11:12    Hozzászólás témája: Re: -
Téma leírása: -
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

strode írta:
Heló!... Lenne egy fontos kérdésem. Van nekem egy majdnem 2 és fél éves fajtiszta németjuhász kutyám, egy probléma van vele, hogy mindíg elszökik.. vagy a szomszédba, vagy egy utcával lentebb, vagy csak simán jár eggyet a környéken, vissza meg nem igazán jön magától. A keritéssel bármit csinálunk, mindíg kirágja, kikaparja stb.. Azt szeretném kérdezni hogy mi lehet ennek az oka, és hogyan lehetne megtanítani neki hogy ezt bizony nem szabad? A segítségeteket előre is köszönöm Mosoly

Lehet kapni már különböző elektromos kerítéseket. Ultrahangost, villanypásztort, stb. Érdemes lenne egy ilyenre beruháznod.
Vissza az elejére
strode
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 6. Szombat 9:09    Hozzászólás témája: -
Téma leírása: -
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Heló!... Lenne egy fontos kérdésem. Van nekem egy majdnem 2 és fél éves fajtiszta németjuhász kutyám, egy probléma van vele, hogy mindíg elszökik.. vagy a szomszédba, vagy egy utcával lentebb, vagy csak simán jár eggyet a környéken, vissza meg nem igazán jön magától. A keritéssel bármit csinálunk, mindíg kirágja, kikaparja stb.. Azt szeretném kérdezni hogy mi lehet ennek az oka, és hogyan lehetne megtanítani neki hogy ezt bizony nem szabad? A segítségeteket előre is köszönöm Mosoly
Vissza az elejére
strode jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
aty75
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 6. Szombat 7:46    Hozzászólás témája: Re: Tanácsot szeretnék kérni? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

barrasz írta:
Arra a kérdésre szeretnék válasz kapni,hogy a két felnöt nmetjuhászom még a legnagyobb hidegben is a puszta ég alatt alszik.
Eddig még ha bezártam öket a kennelbe akkr is reggelre tiszta jég volt a hátuk de nem mennek be a házukba.
Mi lehet az oka?
A kutyaházat már többször kitakaritottam és meleg alom is van benne.
Tanácsaitokat elöre is köszönöm.

Hello mindenkinek!!!!Volna egy nagyon fontos kerdesem! Kerem aki tud segitsen!Van egy 7 honapos nemet juhaszom es olyan kucifantos hogy az csoda.Le akarom szoktatni hogy ne vegyen fel semmit a foldrol(mergezes vegett)es amikor ott vagyunk a kozelbe semmit nem vesz fel de ha nem figyelunk ra rogton eltunik amit letettunk!Probaltam borsos virslivel,megeszi!Probalkoztam csilis parizerrel,azt is megeszi!Mit tudok csinalni mar vele,mivel probalkozzak?Bocs hogy igy irtam de meg nem tudom hasznalni az oldalt rendesen, mindig az oldal elejere teszi az irasom es nem a vegere!
Vissza az elejére
aty75 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aty75
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 6. Szombat 7:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello mindenkinek!!!!Volna egy nagyon fontos kerdesem! Kerem aki tud segitsen!Van egy 7 honapos nemet juhaszom es olyan kucifantos hogy az csoda.Le akarom szoktatni hogy ne vegyen fel semmit a foldrol(mergezes vegett)es amikor ott vagyunk a kozelbe semmit nem vesz fel de ha nem figyelunk ra rogton eltunik amit letettunk!Probaltam borsos virslivel,megeszi!Probalkoztam csilis parizerrel,azt is megeszi!Mit tudok csinalni mar vele,mivel probalkozzak?
Vissza az elejére
aty75 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aty75
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 5. Péntek 22:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello mindenkinek!!!!Volna egy nagyon fontos kerdesem! Kerem aki tud segitsen!Van egy 7 honapos nemet juhaszom es olyan kucifantos hogy az csoda.Le akarom szoktatni hogy ne vegyen fel semmit a foldrol(mergezes vegett)es amikor ott vagyunk a kozelbe semmit nem vesz fel de ha nem figyelunk ra rogton eltunik amit letettunk!Probaltam borsos virslivel,megeszi!Probalkoztam csilis parizerrel,azt is megeszi!Mit tudok csinalni mar vele,mivel probalkozzak?
Vissza az elejére
aty75
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 5. Péntek 22:08    Hozzászólás témája: oktatas
Téma leírása: Tanácsot szeretnék kérni?

Vissza az elejére
harcsy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 8. Vasárnap 12:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Anita2009 írta:
Nagyon szépen köszönöm a választ.Igen mindegy hogy fajtatiszta e vagy nem. nagyon édes,de egyben rossz kutya is MosolyÉpp ezért szeretem Mosoly

Razz Razz
Addig jó, míg rosszalkodik. Majd idősen ráér komolykodni Wink
Vissza az elejére
Anita2009
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 8. Vasárnap 8:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon szépen köszönöm a választ.Igen mindegy hogy fajtatiszta e vagy nem. nagyon édes,de egyben rossz kutya is MosolyÉpp ezért szeretem Mosoly
harcsy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 7. Szombat 21:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Anita2009 írta:
És a másik kérdésem pedig az lenne,hogy van egy kutyám.Az anyja fajtatiszta németjuhász,de az apja már nem biztos,hisz más kutya is volt ott,ahonnan hoztuk.Ha valaki megtudja nekem mondani hogy szte fajtatiszta e vagy nem azt megköszönném Mosoly Na a képei Mosoly
[img]http://gallery.
site.hu/d/7606432-1/Kep047.jpg[/img]

Formás kutyád van. Nem mindegy fajtatiszta, vagy van benne valami más is ? Azt csak DNS vizsgálattal lehet megállapítani teljes biztonsággal.
Gondolom, a szereteted nem ettől függ.
Vissza az elejére
harcsy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 7. Szombat 20:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Anita2009 írta:
Na szóval itt a képe már ha beteszi Mosoly

azt hiszem, ezt a népnyelv sötét rajzosnak nevezi Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Anita2009
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 6. Péntek 21:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

És a másik kérdésem pedig az lenne,hogy van egy kutyám.Az anyja fajtatiszta németjuhász,de az apja már nem biztos,hisz más kutya is volt ott,ahonnan hoztuk.Ha valaki megtudja nekem mondani hogy szte fajtatiszta e vagy nem azt megköszönném Mosoly Na a képei Mosoly

Anita2009
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 6. Péntek 20:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Na szóval itt a képe már ha beteszi Mosoly
Anita2009
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 6. Péntek 20:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok.Nekem lenne két kérdésem.Van két németjuhászom.És az egyiknek nem tudom a szinét.Valaki tudna nekem segiteni?Itt a képe :
Tiszakeszi
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 5. Csütörtök 21:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

harcsy írta:
Tiszakeszi írta:
Sziasztok! Tanácsra volna szükségem! 6 hónapos Németjuhász kutyámnak nem akar fölálni a füle. olvastam valahol hogy "leukoplasztal föllehet ragasztani,míg megnem erősödnek a porcok.De ez nekem nem sikerül.Ha lenne valakinek tapasztalata erről a technológiáról,vagy lenne jobb ötlete Akkor nagyon hálás lennék.(csonterősítőt már szed a kutyus) Előre is köszönöm! "Tiszakeszi!"

Nem vagy lekésve semmiről még. Zöldkagylót is lehetne adni neki.
Ha keresel pár nagyobb tenyésztői honlapot és ott tanácsot kérsz fülragasztáshoz, biztosan segítenek.

Köszönöm!
harcsy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 5. Csütörtök 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tiszakeszi írta:
Sziasztok! Tanácsra volna szükségem! 6 hónapos Németjuhász kutyámnak nem akar fölálni a füle. olvastam valahol hogy "leukoplasztal föllehet ragasztani,míg megnem erősödnek a porcok.De ez nekem nem sikerül.Ha lenne valakinek tapasztalata erről a technológiáról,vagy lenne jobb ötlete Akkor nagyon hálás lennék.(csonterősítőt már szed a kutyus) Előre is köszönöm! "Tiszakeszi!"

Nem vagy lekésve semmiről még. Zöldkagylót is lehetne adni neki.
Ha keresel pár nagyobb tenyésztői honlapot és ott tanácsot kérsz fülragasztáshoz, biztosan segítenek.
Vissza az elejére
Tiszakeszi
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 4. Szerda 17:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

harcsy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 13. Kedd 11:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lilcsi írta:
Sziasztok!
Új vagyok még itt a fórumon!
Lenne egy kérdésem: szüleimnek van egy németjuhász kutyája, 3 éves lesz lassan! 2 éve került hozzájuk, mert az előző gazdája nem bánt vele jól, ütötte, éheztette! Nagyon rossz állapotban volt, nagyon félt és sok időre volt ahhoz szükség hogy bízzon bennünk! Az édesapámat nagyon szereti de a nőkkel nem volt igazán jóba, nem bántott senkit se, csak észrevehetően nem kedvelt se engem se édesanyámat!
Pár héttel ezelőtt elkezdett tüzelni, és mivel a szüleim nagyon akartak kis kutyát, így kerestek megfelelő kant a szukának. Viszont a párzás nem sikerült, mert nem tudtak a kutyák összeragadni! És innentől kezdve a kutya
teljesen megváltozott. Volt egy nagyon szép mudi kutyájuk is a szüleimnek, akivel nagyon jóba volt a németjuhász, és egyik nap minden előjel nélkül kitörte a nyakát!
Ezenkívül a két kutyán kívül van még két tacskó is a háznál! Őket is imádta a kutya! Viszont a mai nap folyamán a kisebbiknek neki ment! Alig lehetett róla leszedni!
Azt szeretném megkérdezni, hogy mitől alakulhatott ki ez a németjuhásznál?
A szüleim nem szívesen válnának meg tőle, mert nagyon szeretik! De féltem őket, hogy nehogy nekik támadjon!

Eéőre is köszönöm a segítséget!

Szia!

Elég kihalt ez a fórum, sajnos Szomorú
Szerintem egy jó kiképzővel kellene első körben beszélnetek.Ha az nem jön össze, meg lehet próbálni rákeresni a neten az ún. kutyaszpihológus szóra és ott valamelyikkel felvenni a kapcsolatot.
Sajnálatos, ami történt Szomorú
Az pedig, hogy nem ragadtak össze, még nem jelenti azt, hogy ne lennének majd kiskutyák.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 4 oldal [94 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, 4 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Németjuhász
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu