Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Júl. 20. Péntek 11:28
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Németjuhász
Ugrás:  
Kutyás programok
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 6 / 6 oldal [137 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
Szerző Üzenet
bferietv
növendék
növendék

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 11. Kedd 16:17    Hozzászólás témája: Re: Kecskemét VB válogató és CACIT Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

harcsy írta:
nem számit, hol van. csak a megtalálási hely miatt irtam Katának. ezért nem kell javitanod.nem semmit termeltél képekben.

legalábbb egyszerűen meg lehet találni Mr. Green

Hogy Kill jobb kedvel dolgozzon az színte csak rajtad múlik pattog
Vissza az elejére
bferietv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
harcsy
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 11. Kedd 15:13    Hozzászólás témája: Re: Kecskemét VB válogató és CACIT Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nem számit, hol van. csak a megtalálási hely miatt irtam Katának. ezért nem kell javitanod.nem semmit termeltél képekben.
Vissza az elejére
harcsy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
harcsy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 11. Kedd 15:10    Hozzászólás témája: Re: Kecskemét VB válogató és CACIT Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

na, melyik beszámoló volt a hitelesebb?
Vissza az elejére
harcsy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
bferietv
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 11. Kedd 14:50    Hozzászólás témája: Re: Kecskemét VB válogató és CACIT Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

2006. ápr. 8., szombat, 08.00.25

Egyébként kellemes időben (bár reggel még hideg volt) zajlottak az események, talán a kutyoknak még egy kicsit meleg is volt.
Jó szervezés és még jobb büfé jellemezte a versenyt (ne nevess ez fontos).

Tulajdon képpen egy jó és érdekes versenynek lehettünk a nézői.
Legközelebb tessék másnak is eljönni!!

lol[/quote]

Olyan eseményt egyenlőre nem tudnak rendezni, amire én reggel hat órára a helyszínen legyek. Wink

A büfé valóban fontos. eszik[/quote]

Én sem teljesen önszántamból mentem Mr. Green
Vissza az elejére
bferietv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
eiko
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 11. Kedd 12:20    Hozzászólás témája: Re: Kecskemét VB válogató és CACIT Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bferietv írta:
eiko írta:
bferietv írta:
Ha valaki esetleg nagyon -nagyon unatkozik, van itt egy pár kép:

http://gallery.site.hu/u/Bferi/bferietv/vegyes/2006/munka/

Egy pár?! nagy vigyor
Nem szoktam unatkozni, de belenéztem. Mosoly
Egy kis szóbeli beszámoló? olvas

Igen Kill papája az utcsó lapon van,de ez csak véletlen, mivel másik gépet kellett előszednem, a nagygépem szarakodott, és ezért ha megnézed 1000-es sorszámúak a képek, ez a hüle windows meg sorrendbe rakja, nem tudja , hogy az előbb készült, nem a végén.
De most,hogy mondod, majd kijavítom, rajta van az időpont amikor készült.

Egyébként kellemes időben (bár reggel még hideg volt) zajlottak az események, talán a kutyoknak még egy kicsit meleg is volt.

lol

Olyan eseményt egyenlőre nem tudnak rendezni, amire én reggel hat órára a helyszínen legyek. Wink

A büfé valóban fontos. eszik
Vissza az elejére
eiko jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bferietv
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 11. Kedd 12:06    Hozzászólás témája: Re: Kecskemét VB válogató és CACIT Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

eiko írta:
bferietv írta:

Egy pár?! nagy vigyor

Igen Kill papája az utcsó lapon van,de ez csak véletlen, mivel másik gépet kellett előszednem, a nagygépem szarakodott, és ezért ha megnézed 1000-es sorszámúak a képek, ez a hüle windows meg sorrendbe rakja, nem tudja , hogy az előbb készült, nem a végén.
De most,hogy mondod, majd kijavítom, rajta van az időpont amikor készült.

lol
Vissza az elejére
harcsy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 11. Kedd 8:38    Hozzászólás témája: Re: Kecskemét VB válogató és CACIT Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="eiko"]
harcsy írta:
n

Köszi. Csak tömören. Mosoly

mostanában kissé szószátyár vagyok.hiába- a kor......
Vissza az elejére
eiko
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 11. Kedd 7:54    Hozzászólás témája: Re: Kecskemét VB válogató és CACIT Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

harcsy írta:
n

Mosoly

majd én.
szép idő.
sok kutya.
sok jó kutya.
néhány jó kutya tévesztett, de ez benne van a pakliban.
Kill papája az utolsó lapon van. remélem, Kill nem igy fog dolgozni a pályán. hanem kissé vidámabban.kár érte.[/quote]

Köszi. Csak tömören. Mosoly
Vissza az elejére
eiko jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
harcsy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 11. Kedd 7:16    Hozzászólás témája: Re: Kecskemét VB válogató és CACIT Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

n

Mosoly
Egy kis szóbeli beszámoló? olvas[/quote]

majd én.
szép idő.
sok kutya.
sok jó kutya.
néhány jó kutya tévesztett, de ez benne van a pakliban.
Kill papája az utolsó lapon van. remélem, Kill nem igy fog dolgozni a pályán. hanem kissé vidámabban.kár érte.
Vissza az elejére
eiko
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 11. Kedd 6:28    Hozzászólás témája: Re: Kecskemét VB válogató és CACIT Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bferietv írta:

Egy pár?! nagy vigyor
Vissza az elejére
bferietv
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 10. Hétfő 15:28    Hozzászólás témája: Kecskemét VB válogató és CACIT Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
ereka
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 9. Vasárnap 12:24    Hozzászólás témája: Kutyás programok Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

"Hallo,hallo hazai német juhászos társadalom!!!

- Június 3.-4.-én német juhászkutya tenyésztői oktatás és
Junghundbeurteilung (német előtenyész-szemle) kerül megrendezésre német szakember közreműködésével a sportkutyás rendezvénnyel párhuzamosan Kőbányán a Happy Dog iskolánál.Rendezik a HNJE Bp.-i és a HNJE Érdi HSZ-ek közösen!
A 2 napos kiállítás jellegű továbbképzés elsősorban a küllemvonalú kutyát
tenyésztők számára készül és a következő programokat foglalná magába:
Szombaton reggeltől:Kutyák bírálatának kezdete 3 hónapos kortól a HNJE
osztályba sorolása szerint a fiatal osztályokig.
Minden osztályban részletes egyéni bírálat igény szerinti magyarázattal
valamint kiállítási felkészítési és ringdresszúra oktatása a gyakorlatban.Este
SV oktatófilm a kutyáink anatómiájáról,mozgásáról és a Siegerfilm vetítése beszélgetéssel.
Másnap a bírálatok folytatása és beszélgetés bármiről a fajtával
kapcsolatban, a fajtával összefüggő szakkifejezések német-magyar értelmezése elméletben.
Előadó szakember: tanítósegéd,
sikeres tenyésztő-kiállító,profi kutyafelvezető Németországból.
Részvételi díj: kutyák számától függetlenül 2000 Ft/fő a 2 napra. -
Vissza az elejére
ereka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 6 / 6 oldal [137 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Németjuhász
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu