Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Jan. 20. Szombat 16:17
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Németjuhász
Ugrás:  
Kutyás programok
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 5 / 6 oldal [137 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 Következő
Szerző Üzenet
bferietv
növendék
növendék

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 20. Szombat 8:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
bferietv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
eiko
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 20. Szombat 5:36    Hozzászólás témája: Re: diavetítés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bferietv írta:
Mert remek az admin csapat Mr. Green

punk
Vissza az elejére
eiko jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
eiko
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 20. Szombat 5:32    Hozzászólás témája: Gréti Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

harcsy írta:
sajna, csak képem van róla.

Mintha már egyszer felajánlottam volna, hogy beszkennelem?! gondolkodik
Vissza az elejére
eiko jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bferietv
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 18. Csütörtök 17:01    Hozzászólás témája: Re: diavetítés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

eiko írta:
eiko írta:
bferietv írta:
Bár ez nem az én posztom: ( az esetleges hibákért elnézést )

Én pedig várom türelmesen a diavetítés funkciót. Wink

...., ha minden vágyam ilyen hamar teljesülne...
Megy a diavetítés! pattog

Mert remek az admin csapat Mr. Green
Vissza az elejére
bferietv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
harcsy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 18. Csütörtök 14:59    Hozzászólás témája: Re: Kiállítások, versenyek Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

eiko írta:
harcsy írta:
nem sokat voltam. minden kutyámmal,...

"Klasszikus" rajzosod nemis volt?
de. a Gréti. nagytestű, erőscsontú szuka. még kölykei is voltak, német kantól. csak 3 évesen kiderűlt, hogy súlyos dp-s. műtötték és 10 éves korában elaltattam.nem volt már a vánszorgás számára élet. sajna, csak képem van róla.
Vissza az elejére
harcsy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
eiko
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 18. Csütörtök 7:05    Hozzászólás témája: Re: Kiállítások, versenyek Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

harcsy írta:
nem sokat voltam. minden kutyámmal,...

"Klasszikus" rajzosod nemis volt?
Vissza az elejére
harcsy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 16. Kedd 20:19    Hozzászólás témája: Re: Kiállítások, versenyek Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

eiko írta:
harcsy írta:
szerettem kiállitásokon szép kutyákat.....

És aktív résztvevőként?

nem sokat voltam. minden kutyámmal,kivéve Denit- csak annyit, hogy legyen olyan birálata is neki.inkább a kutyákra költöm a nevezési dijat. nekem ugy szépek, amilyenek.nem tehetnek róla, ha nem a fajta legszebbjeinek születtek az adott elvárásoknál. versenyre sem járok, mert nem olyan adottságu volt egyik sem,hogy kiemelkedőt nyújtson. átlagból meg sok van. / vagy én nem tudtam kihozni belőlük a többet/
Vissza az elejére
harcsy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
eiko
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 16. Kedd 17:29    Hozzászólás témája: diavetítés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

eiko írta:
bferietv írta:

...., ha minden vágyam ilyen hamar teljesülne...
Megy a diavetítés! pattog
Vissza az elejére
eiko
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 16. Kedd 16:02    Hozzászólás témája: Kiállítások, versenyek Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

harcsy írta:
szerettem kiállitásokon szép kutyákat.....

És aktív résztvevőként?
Vissza az elejére
harcsy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 15. Hétfő 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

eiko írta:
harcsy írta:
még szerencse, hogy Te ilyen gondoskodó vagy.nagyon klasszak a képek. nekem tetszettek a kutyák, igy képről. talán az a zavaró, mintha egy család lenne mindig jelen. alig látni uj arcokat.legalább is szerintem

Látod, ennyivel könnyebb a tudatlanoknak. Nekem senki nem ismerős. Embarassed
(Időnként beleolvasva némely fórumok szócsatájába ez így is marad.) rosszkedvû

szerettem kiállitásokon szép kutyákat nézegetni. ott önkéntelenül is megismerhetünk sok embert. meg a kutyaiskolák és versenyek is ,no meg az évek is hozzájárulnak, hogy egyre több az ismerős arc. persze, ez még nem jelenti azt, hogy engem is ismer mindenki közülük.
Vissza az elejére
eiko
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 15. Hétfő 7:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bferietv írta:

Az igazi az lenne, ha a képaláírásban lenne a kutya neve, helyezése. súg
Vissza az elejére
eiko
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 15. Hétfő 7:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

harcsy írta:
még szerencse, hogy Te ilyen gondoskodó vagy.nagyon klasszak a képek. nekem tetszettek a kutyák, igy képről. talán az a zavaró, mintha egy család lenne mindig jelen. alig látni uj arcokat.legalább is szerintem

Látod, ennyivel könnyebb a tudatlanoknak. Nekem senki nem ismerős. Embarassed
(Időnként beleolvasva némely fórumok szócsatájába ez így is marad.) rosszkedvû
Vissza az elejére
harcsy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 13. Szombat 11:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
bferietv
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 13. Szombat 10:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bár ez nem az én posztom: ( az esetleges híbákért enézést )

Nagykozár 2006.04.30. HNJE Klubgyőztes kiállítás

Képek: http://gallery.site.hu/u/Bferi/bferietv/vegyes/2006/kullem/

Mindenki az osztálynak megfelelő legmagasabb eredményt kapta, kivéve a 9 és a 13-as startszámú kutya, mert nem várta meg az összevetést (elégtelen).

Mini Bébi szuka:

1 India von Hirsman
2 Inez von Hirsman
3 Nathalia vom Haus Christa
4 Vác-Vágvölgyi Hanna

Mini Bébi kan:

1 Nelson vom Haus Christa
2 Vác-Vágvölgyi Hilton

Bébi szuka

1 Mendy vom Haus Christa
2 Nicky van Bellissimo
3 Cleo vom Danuvius Hof
4 Cena z. Lintichu
5 Ester vom Jockhof
6 Zerd Zur Waringer Rheinaue
7 Nicky von Bellissimo
8 Super-Star-Kamilla

Bébi kan

1 Braveheart Lui
2 Sammy v.d. Shauzlanche
3 Bobby von Morienthal

Kölyök szuka

1 Chasa vom Holtkamper Hof
2 Kuckószéli Timi

Kölyök kan

1 Kuckószéli Timo
2 Cacko vom Holtkamper Hof
3 Somosmahegyi Jammy

Növendék szuka

1 Falvavölgyi Exi
2 Jasmin von Sternhof
3 Kuckószéli Quinta
4 Vác-vágvölgyi Xena
5 Újpesti-Farkas Yana
6 Kira van Bellissimo
7 Citadella D'Oro Bonnie

Növendék kan:

1 Titanic Yellov
2 Újpesti-Farkas Yasper
3 TT Zur Waringer Rheinaue
4 Farkasvérű Nico
5 Amur Einsamer Wolf

Fiatal szuka:

1 Vác-Vágvölgyi Omo
2 Kerry von Sternhof
3 Amelie vom Paullander Hof
4 Titanic Xena
5 Falvavölgyi Dasy
6 Halimbai Mefisztó Sheron
7 Anji von Aurora Teufelblut
8 Gerti of Assaracus
9 Kuckószéli Luisa
10 Jana vom Wiesentau
11 Grenta of Assaracus
12 Jule vom Wiesentau

Fiatal kan:

1 Kuckószéli Orno
2 Remus Hill
3 Gerí of Assaracus
4 Kuckószéli Naró

Munkaosztály szuka

1 Noblesse van Contra
2 Kuckószéli Trixi
3 Aqva von Paulgarten
4 Freia of Assaracus
5 Ostra z. Lintichu

Munkaosztály kan:

1 Kuckószéli Ilko
2 Cserői Rambo
3 Újpesti-Farkas Philippe
4 Kantó v.d. Schanzlache
5 Vasko z. Lintichu
Vissza az elejére
eiko
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 2. Kedd 9:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kár, hogy nincs már diavetítés funkció. szomorú
Vissza az elejére
bferietv
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 1. Hétfő 0:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Képek: Nagykozár Klubgyőztes Kiállítás 2006.04.30.
Vissza az elejére
bferietv
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 29. Szombat 12:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

2006.04.29. Nagykozsár német juhászkutya tenyésszemle, körung.

2006-04.30. német juhászkutya Fajtakiállítás:
Nagykozár sportpálya ( Pécstől kb. 4 km)
Vissza az elejére
eiko
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 12. Szerda 6:00    Hozzászólás témája: Eiko Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

harcsy írta:
eiko írta:
harcsy írta:
Embarassed

Segítek.

(Kevettem, mert már nem jelenik meg.)

Itt rád néz így! Razz

köszi. le van irva, hogy kell. de valamiért csak a cim jelenik meg, nem a kép.nem számit. mire megvénülök, csak összejön.
remélem kedvenc dolgozóm jól van?

Köszi, korához és bajaihoz képest jól van. Készül a húsvétra. Mosoly
Majd megmutatom. Wink

Legutóbb eiko szerkesztette (2006 Máj. 2. Kedd 6:37), összesen 2 alkalommal
Vissza az elejére
harcsy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 11. Kedd 20:53    Hozzászólás témája: Re: Kill Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

eiko írta:
harcsy írta:
Embarassed

Segítek.

Itt rád néz így! Razz

köszi. le van irva, hogy kell. de valamiért csak a cim jelenik meg, nem a kép.nem számit. mire megvénülök, csak összejön.
remélem kedvenc dolgozóm jól van?
Vissza az elejére
eiko
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 11. Kedd 20:43    Hozzászólás témája: Kill Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

harcsy írta:
Embarassed

Fiatal kutyi, tessék odafigyelni rá, rajtad múlik, játékosan lasztival ( meg tudja tanulni ha más nem) szuperul meg lehet tanítani. Mosoly)))[/quote]
akartam küldeni vigyorgós Killt, de nem megy[/quote]
--------------

Segítek.

Itt rád néz így! Razz
Vissza az elejére
harcsy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 11. Kedd 20:30    Hozzászólás témája: Re: Kecskemét VB válogató és CACIT Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Embarassed[/quote]

Fiatal kutyi, tessék odafigyelni rá, rajtad múlik, játékosan lasztival ( meg tudja tanulni ha más nem) szuperul meg lehet tanítani. Mosoly)))[/quote]
akartam küldeni vigyorgós Killt, de nem megy
Vissza az elejére
bferietv
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 11. Kedd 19:54    Hozzászólás témája: Re: Kecskemét VB válogató és CACIT Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

harcsy írta:
Az kevés lol ha tudod !
csináld is úgy rock

Embarassed[/quote]

Fiatal kutyi, tessék odafigyelni rá, rajtad múlik, játékosan lasztival ( meg tudja tanulni ha más nem) szuperul meg lehet tanítani. Mosoly)))
Vissza az elejére
harcsy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 11. Kedd 17:31    Hozzászólás témája: Re: Kecskemét VB válogató és CACIT Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az kevés lol ha tudod !
csináld is úgy rock[/quote]

Embarassed
Vissza az elejére
bferietv
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 11. Kedd 17:20    Hozzászólás témája: Re: Kecskemét VB válogató és CACIT Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

harcsy írta:
tudom.

Az kevés lol ha tudod !
csináld is úgy rock
Vissza az elejére
harcsy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 11. Kedd 17:01    Hozzászólás témája: Re: Kecskemét VB válogató és CACIT Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

tudom.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 5 / 6 oldal [137 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Németjuhász
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu