Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Aug. 20. Kedd 13:52
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Knédli
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 5 oldal [104 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5 Következő
Szerző Üzenet
Anus
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 25. Péntek 10:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ahogy Marietta pótmamai képességeit ismerjük, szerintem ma már együtt aludtak Mosoly

Rio írta:
Sziasztok!
Én még új vagyok itt, de aggódva olvastam Knédlike gyógyulásának történetét. Hogy van mostanában? Sikerült barátságot kötnie Pityivel?
Vissza az elejére
Rio
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 25. Péntek 10:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Én még új vagyok itt, de aggódva olvastam Knédlike gyógyulásának történetét. Hogy van mostanában? Sikerült barátságot kötnie Pityivel?
Vissza az elejére
Marietta
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 23. Szerda 23:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

tüNdi írta:
Meg sem merek szólalni. Csak olvasom, milyen szépen alakul és nagyon-nagyon örülök, hogy megint nem adtuk fel. Marietta, azt hiszem, pontosan te kellettél neki. Azért itt szurkolgatok csendesen tovább...

Bizony Tündi, tessék gyorsan meggyógyulni!
Vissza az elejére
Marietta jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Anus
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 23. Szerda 22:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Azért a szurkolgatás mellett gyógyulgass is szorgalmasan Mosoly

tüNdi írta:
Meg sem merek szólalni. Csak olvasom, milyen szépen alakul és nagyon-nagyon örülök, hogy megint nem adtuk fel. Marietta, azt hiszem, pontosan te kellettél neki. Azért itt szurkolgatok csendesen tovább...
Vissza az elejére
tüNdi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 23. Szerda 22:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Marietta
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 23. Szerda 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Knédli ma reggel már egy kis sétával kezdte a napot, körbeszaglászta a lakást. lementünk sétálni, majd reggeliztek a babák. Lent már simán tudom simogatni őt, a póráz szinte meg sem moccan, annyira a lábam mellett jön. A pocsolyákat nagy ívben kikerüli, nehogy vizes legyen a lábija. Nagy sárnál ölben utazik. Itthon szintén szaglászgat a lakásban és minden kör után véletlenül mindig nálam köt ki. Csak úgy mintha arra lenne dolga és nem húzza el magát ha megsimizem a feje búbját.
Pityivel meg próbál barátkozni, melléfeküdne, a táljából enne meg a műcsontja is kellene. De Pityi szerint ez már túlmegy minden határon, nem elég hogy átengedte az ágyát és a gazdi őt is simogatja?? Ezt már morgás nélkül nem tűrte, de gondolom még Knédli bepróbálkozik majd nála. Jó lenne majd azt is megélni ha egymás mellett aludnának el. Egyébként Pityinek is jót tesz Knédli ittlakása, azóta többet eszik és már egyszerre két műcsont is kell neki, pont mintha testvérek közötti féltékenykedés lenne.
Vissza az elejére
Marietta jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Anus
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 22. Kedd 0:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Örülök, hogy ilyen jól alakul a kis Knédli Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Marietta
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 21. Hétfő 22:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Knédli újabb hírek : teljesen szobatiszta, tegnap egy kicsit pihegett,nem tudtam miért és gyorsan levittem pisilni. Mikor visszajöttünk, láttam egy picit bent ment ki. Nem baj, szólni még nem mer a drága. Nem jutunk soha messzire a pisivel, csak a kapu elé, utána meg mínusz 5 km/órás sebességgel megteszünk még egy kört, mert fitten kell tartani ezt a Szotyolát. Mondhatni attól eltekintve, hogy behúzot farokkal totyorog, eléggé élvezi a sétákat. Már lent meg is tudom simizni, direkt messzirel emegyek tőle, persze ő pórázon van, majd leguggolok és odabújik hozzám, akkor megsimizhetem, mert a lábimtól kandikál ki, hogy honnan jöhet a támadás. És persze én mindentől megvédem, jöhetnek akár sárkányok is, én lekaratéjozom őket ha Knédlit bántani akarják! Ezt már kezdi egy kicsit érteni, hogy ne aggódjon ha engem lát. Szépen reggelizett, egész nap amíg én dolgoztam rádiózott, most meg megint pipileves volt a vacsi. Nevezhetném akár Morzsi néninek, mert több morzsa jön ki a fogai között mint amennyi pogi bement a szájába. De azért rendesen darál, bármit amit adok neki eszegetni. és szépen veszi el a kezemből a pici darabokat. Ahogy látom, most nyújtózkodik, mert hát a napi 20 óra alvás után kicsit nehéz gondolkozni az élet nagy dolgain elgémberedve.
Vissza az elejére
Marietta
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 21. Hétfő 22:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Knédliből hamarosan kutya lesz, akkora a változás óráról órára.
Teganp vagy 8-szor eszegetett, bármit amit elé rakok megeszi, este már lemerészkedett a takaróról ahogy egy szalámis zsömlével lecsalogattam. 100 %-osan szobatiszta, hajnal 2-kor már nem bírtam tovább, felnyakörveztem és elindultunk sétálni. a lépcsőházik jutottunk ahol kipisilte magát. ma a reggeli után magától elindult körbenézni a lakásban és úg ygondolta, neki sokkal megfelelőbb Pityi igazi ágyikója mint a pléd a földön. Pityi meg udvarias eb módjára átengedte helyét. Most pedig lent voltunk az utcán sétálni . Szépen jött utánam, még érdeklődöt is aszgok után. Csak nem értette, hog ykörbe-körbe sétálunk és mindneáron visszafelé akart menni, mert arra van a lakás. Hazajöttünk és most folytatja szundikálását Pityesz ágyában, mert hát az ebédig még ki kell pihennie magát.
Hamarosan jöhetnek a gazdijelöltek, mert addig megbeszélem vele, hogy ha nem harap, már semmi akadálya az igazi szerető végleges gazdinak.
Ezt még a hétvégén írtam róla a Netboardra.
Vissza az elejére
g.era
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 19. Szombat 8:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

taps puszi lol
Marietta
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 19. Szombat 7:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem tudom, hova írogassak, a Netboardra vagy ide, ezért bemásolom az ottani írásomat.
Jó reggelit Mindenkinek!
Knédli éjfél körül felébredt és befalta a vacsit, de nem ivott. Viszont nem a sarokban aludt, hanme maradt a takaróján egy nem annyira védett helyen. És oldalt feküdve!!!!! aludt, ami nem egy mindenre felkészült, vészhelyzetes pozíció.
Ma reggel már az üres táljával kezdte a napot, gyorsan meghoztam a reggelit, párizsikockákat és egy Vitakraft kolbászkát, amit Pityivel megfeleztek, utána pedig lefetyelte a Béres-cseppes vizét. Mondhatom a körülményekhez képest otthonosan érzi magát. És EGYÁLTALÁN NEM REMEG. Bibibííí!
És most megrázta magát a reggeli után és néz ki a fejecskéjéből, halgatjuk a reggeli mesét a tv-ben. Este jelentkezünk megint, remélem azért holnapra már lemerészkedik a takaróról legalább 1 méter távolságba. Most megyek a piacra, mert hát az ebéd nem fog iderepülni.
Vissza az elejére
Marietta
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 18. Péntek 22:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Knédlike már nálam szunyókál. Nem mondhatnám, hogy önfeledten, de legalább nem remeg. Itthon már szépen megágyazott ágyikó várta, a vacsit köszöni szépen nem kérte, talán majd éjjel ha nem vizslatjuk őt. Hogy kis kuckója legyen, kapott egy asztalkát a feje fölé.
Mivel ma már késő van, nem hiszem, hogy sok minden fog még történni, ezért inkább követem az alvásban. Holnap már több dolgot fogok róla tudni. Mindennap küldöm majd a beszámolót és a képeket is.
Vissza az elejére
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 23:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ma ugyan voltam a dokinál, ahol Knédli is van, de egy darab Titán korlátozott a mozgásomban Nagyon Boldog
Olyan ereje van, hogy hiába kapaszkodtam a vizsgálóasztalba, azzal együtt elhúzott..
És azzal a hülye lavórral a fején olyan a drágám, mint az elefánt a porcelánboltban..esélyem sem volt Knédlire rákukkantani...
g.era
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 23:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Meséljetek, mi van Knédlikével, olyan jó lenne végre valami jót hallani felőle. Biztosan szegény rendbe fog jönni, csak idő kell. Én nagyon szorítok neki. Boni mellett, Ő a másik szívem csücske, persze nem beszélve a többiekről. Mindannyian megérdemlik, hogy végre boldog életet élhessenek. :3some:

Üdv. Gera
Anus
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 8. Kedd 23:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lányok, mik a legfrisseb hírek Knédliről?
Vissza az elejére
IldiH
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 7. Hétfő 22:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Voltam Knédlinél, nem tudom, hogy bárki is tudna-e valamit kezdeni vele :sad7:
Vittem mindenfélét, de végülis nem volt alkalmam végigkóstóltatni a menüt. Nem sokáig volt kint, ezalatt 1. menekült 2. pisilt 3.menekült és reszketett folyamatosan. Talán a zacskós Whiskas bejön neki, mert a tálnál megállt, egy cseppet belenyalt és aztán már afölött reszketett tovább. De az evéshez nem gyűjtött bátorságot.
Tényleg úgy gondoljátok, hogy rendbejöhet? Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
IldiH jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 7. Hétfő 20:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Knédli nagyon rosszul van! 4 napja nem eszik, nem iszik, nem pisil, nem kakál. Sokat alszik, a többi időt remegve tölti. A sebe már begyógyult, már csak a lelkével vannak nagy bajok. Ideiglenes ( lehetőleg ő legyen az egyetlen kutya ) gazdira, nyugodt körülményekre lenne szüksége. De csak erős idegzetűeknek : maga alá piszlít, mert pisilni sem mer elmenni, csak csirkehúst akar néha enni ( annak már nem tud ellenállni ), félelmében harap és ha tovább folytatja az éhezést, infúzióztatni kell mindennap. Annyi bántás és fájdalom érhette, hogy már nem akar tovább élni. Sajnos nem látunk bele fejecskéjébe.
Vissza az elejére
IldiH
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 5. Szombat 18:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Akkor hétfőn megyek du. Viszek választékot inyencségekből, valami csak jó lesz Nagyon Boldog
Vissza az elejére
IldiH jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
B.Peti
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 4. Péntek 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

IldiH írta:
Melyik nap menjek (elvileg még szabad mindegyik estém)? Mást is lehet neki vinni?

Hát, sonkát legutóbb nem nagyon evett... A napot meg nyugodtan válaszd meg Te, de majd ha annyian lesznek a látogatni kívánók, akkor majd egyeztetünk még, hogy mikor érdemes...
IldiH
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 4. Péntek 18:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Melyik nap menjek (elvileg még szabad mindegyik estém)? Mást is lehet neki vinni?
Vissza az elejére
B.Peti
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 4. Péntek 18:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

IldiH írta:
Jövő héten is ott lesz még? Valamelyik nap du szándékozom oda menni Tacskával körömvágásra, akkor aznap lehetnék én a látógatója.

Biztosan ott lesz még, de vele tényleg óvatosan... A grillpipinek biztos örül! Mosoly
IldiH
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 4. Péntek 18:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jövő héten is ott lesz még? Valamelyik nap du szándékozom oda menni Tacskával körömvágásra, akkor aznap lehetnék én a látógatója.
Vissza az elejére
Marietta
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 4. Péntek 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Knédlike tegnap ugyanolyan rossz bőrben volt. Ahogy beszabadult a rendelőbe, egyből beszaladt egy zugba és nekünk háttal megkezdte a remegést. Hátiját kicsit tudtuk simogatni, de néha így is kapott volna a kezünk felé. Nagyon bánthatták őt, csak kabátot rárakva lehet egyik helyről a másikra vinni. Grillpipit csak úgy ette ha a szája elé raktuk, ami kicsit odébb volt, azért nem met elnyúlni. Szomorú
Sajnos a lelkében semmi változás nincsen, de a sebecskéje már gyógyulgat. Meg kellene már értetni vele, hogy nem bántjuk. Legközelebb már ölembe veszem kabáttal együtt, hogy lássa ha a kezünkbe vesszük, még nem fogjuk bántani. Így talán magunkhoz lehet majd szoktatni, később kabát nélkül is simogatható lesz, remélem.
Vissza az elejére
vattila
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 54

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 2. Szerda 20:44    Hozzászólás témája: Anyám=Marietta Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Marietta, ha belépéskor a felhasználóneved és jelszavad után található ki fehér négyzetbe pipát teszel, akkor az életbe többet nem kérdezi meg kivagy, hanem ha rámész az oldalra, akkor azonnal beléptet. (feltéve, hogyha a coockie-k fogadása engedélyezve van, ami alapból így van)

B.Peti írta:
Anyám írta:
Ja, Anyám = Marietta Nagyon Boldog

Most akkor az anyukám vagy, vagy Marietta vagy? Az anyukámat Editnek hívják, légyszi ne kavarj össze! Mosoly
Vissza az elejére
vattila jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
B.Peti
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 2. Szerda 17:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Anyám írta:
Ja, Anyám = Marietta Nagyon Boldog

Most akkor az anyukám vagy, vagy Marietta vagy? Az anyukámat Editnek hívják, légyszi ne kavarj össze! Mosoly
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 5 oldal [104 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu