Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Aug. 22. Csütörtök 16:37
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Knédli
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 5 / 5 oldal [104 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5
Szerző Üzenet
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 28. Péntek 15:42    Hozzászólás témája: Re: Knédli Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Család utcai állatorvosi rendelő

Délután 5-8 között van rendelés minden nap illetve reggel 9-11 között.
Vissza az elejére
Raggi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ágnes
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 28. Péntek 14:04    Hozzászólás témája: Re: Knédli Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zs_szilvi írta:
Knédli olyan 6-7 év körüli tacsilány (néni)
Súlyos, valószínűleg harapott sebei vannak, és emiatt vérmérgezése.
Most orvosnál van, mindent megtesznek érte.
Knédli az Illatos útról jött a mai napon, már egy ideje ment neki odabent is az infúzió.
A laborja holnapra lesz meg, akkor majd többet tudunk az állapotáról és arról, hogy milyen esélyeink vannak...
Albumot Ági kreál hozzá nemsoká, a képek már készen állnak.

Aki tudna menni őt látogatni, az kérem szóljon. A 3. kerületbe kellene járni hozzá.

ÉN-ÉN-ÉN-ÉN :onfire:

Én vállalom!! :multi:

Csak adjatok infót..hová, kihez, mikor....

és én repülök.... :greenjumpers:

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 28. Péntek 7:15    Hozzászólás témája: Re: Knédli Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Knédli képek az albumban : http://gallery.site.hu/album152

Vissza az elejére
Raggi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 28. Péntek 0:13    Hozzászólás témája: Knédli Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Knédli olyan 6-7 év körüli tacsilány (néni)
Súlyos, valószínűleg harapott sebei vannak, és emiatt vérmérgezése.
Most orvosnál van, mindent megtesznek érte.
Knédli az Illatos útról jött a mai napon, már egy ideje ment neki odabent is az infúzió.
A laborja holnapra lesz meg, akkor majd többet tudunk az állapotáról és arról, hogy milyen esélyeink vannak...
Albumot Ági kreál hozzá nemsoká, a képek már készen állnak.

Aki tudna menni őt látogatni, az kérem szóljon. A 3. kerületbe kellene járni hozzá.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 5 / 5 oldal [104 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu