Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Szept. 19. Csütörtök 18:17
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Zulejka
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 10 oldal [234 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, ..., 8, 9, 10 Következő
Szerző Üzenet
borsocska
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 13. Péntek 10:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Azt hiszem ez a kép visz mindent...mostanában így ül a kerítésnél Zuli baba, amikor vki nem simogatja.. no kérdem én..lehet neki ellenállni? lol
Vissza az elejére
cecil..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 12. Csütörtök 13:22    Hozzászólás témája: Re: Zulejka Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zulit nem lehet simi nélkül hagyni:) Na de a jutifalat elfogadta. Hmm hát azt csak kivélezettektől fogadja el. Az a gyanúm, hogy nagyon megkedvelt a nagy maci:)
Vissza az elejére
lidike..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 11. Szerda 17:24    Hozzászólás témája: Re: Zulejka Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Samara Morgan írta:
Régen írtatok Zuliról. Mi van vele?

Zulejka engem teljesen levett a lábamról szerelmes No szerncsére nem szó szerint, mert annál ő visszafogottabban hízeleg Nagyon Boldog Muszáj volt hozzá bemennem többször is némi simogatásra, dögönyözésre, és ő meg mindig elémállt, hogy "innen nem lehet továbbmenni simi nélkül". Ha meg abbahagytam valamiért egy pillanatra, nézett rám a szép szemeivel, és bökdösött a mancsával, hogy folytassam már! lol szerelmes
Ja, és a jutifalatot nagy lelkesen tűntette el Wink
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 11. Szerda 15:54    Hozzászólás témája: Re: Zulejka Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Samara Morgan írta:

Zuli szeret a minin, új pasik is jöttek, és Zulejka elismerő, kacérkodó pillantásokat ereget Gedeonbá felé a lányok szerint... lol

Mivel Zuli zsémbesöregasszony-temperamentumú, morozus darab, egyedül birtokol egy hatalmas kennelt. Ha továbbra is ilyen bájolgó pillantásokat vet Gedeonbá felé, akkor lehet, hogy kipróbáljuk őket együtt, persze szigorúan felügyelettel. Lehet, hogy egy harmonikus, jókedélyű, kiegyensúlyozott pár lenne belőlük... ölelés nagyszerû szerelem nagytaps ... ki tudja... Wink
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Samara Morgan
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 51

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 11. Szerda 14:06    Hozzászólás témája: Zulejka Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Juancsucsu
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 26. Hétfő 23:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon örülök,h ilyen jó az étvágya...ez azt jelenti,h a közérzete is javul Nagyon Boldog
a legboldogabb persze akkor lennék,ha itt szunyókálhatna a lábam mellett...de!nem vagyok önző...akkor is nagyon boldog lennék,ha bárki más mellett megtalálná végre azt a szeretetet és nyugalmat,amit megérdemel!
ez az én újévi jókívánságom Zulinak-"az álomgazdi" légyszi otthon, édes otthon randi ölelés2
Vissza az elejére
Dinnye
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 26. Hétfő 17:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csak megerősíteni tudom Zuli kedvességét!
Szombaton is jó étvágya volt és majd el epedt egy kis simogatásért. Mosoly
Aztán mikor abba hagytuk, hogy másra is jusson idő, csak szomorúan nézett a gyönyörű szemeivel. Szomorú
Neki tényleg csak egy kert, nyugalom és sok szeretet kell!
Vissza az elejére
Dinnye jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 25. Vasárnap 16:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zulus annyira remekül van, hogy ma is 2 egész konzervet csapott be, száraztáppal és párizsival keverve. A minin mindig remekül összeszedi magát. Ma éppen arról beszéltünk, mennyire jó kutya, milyen jó családtag és egyben házörző lehetne és hihetetlen, hogy nem sikerül egy jó gazdit találnunk neki.
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 21. Szerda 9:58    Hozzászólás témája: Zulejka Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zulejka remekül van. Teljesen meggyógyult, a kedve rózsás. Nagyon örült nekünk szombaton, és jóízűen elfogyasztotta Babagazdi főztjét.
A simiért bedölt a tenyerünkbe, ahogy szokta lol, így:

Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Juancsucsu
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 20. Kedd 22:16    Hozzászólás témája: Re: Zulejka
Téma leírása: kaja
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Juancsucsu írta:
Dinnye írta:
zizike írta:
Zulejk�nak vihetn�k, f�tt csirkem�jat rizs�val?A m�j az t�pl�l�?Zizike

Szerintem nagyon �r�lne neki Zulus! lol

Zuli hogy van?
...sajnos nem nyertem a lottďż˝n... mérges nagy vigyor zavart2

ZULI HOGY VAN?!!! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Juancsucsu
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13. Kedd 22:51    Hozzászólás témája: Re: Zulejka
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Dinnye írta:
zizike írta:
Zulejkának vihetnék, főtt csirkemájat rizsával?A máj az tápláló?Zizike

Szerintem nagyon örülne neki Zulus! lol

Zuli hogy van?
...sajnos nem nyertem a lottón... mérges nagy vigyor zavart2
Vissza az elejére
Dinnye
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 7. Szerda 13:12    Hozzászólás témája: Re: Zulejka

zizike írta:

Szerintem nagyon örülne neki Zulus! lol
Vissza az elejére
Dinnye jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zizike2
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 68

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 7. Szerda 12:48    Hozzászólás témája: Zulejka

Juancsucsu
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 4. Vasárnap 18:08    Hozzászólás témája: Re: Zulejka
Téma leírása: gyógyulgat

Tkata írta:
Zulejka kezdi egyre jobban érezni magát, ma kapja az utolsó kezelést, de ez már csak amolyan 'biztonság kedvéért' adag. Ilyen erős izom , és kiütötte a betegséget.

Viszont nagyon lefogyott, de az orvos szigorú diétát rendelt neki máj/vesekímélés céljából, ezért most pipihusimelle (mert csontot sem ehet) és rizs a főmenü. lol

taps nagytaps puszi
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 30. Szerda 13:47    Hozzászólás témája: Zulejka
Téma leírása: gyógyulgat

Zulejka kezdi egyre jobban érezni magát, ma kapja az utolsó kezelést, de ez már csak amolyan 'biztonság kedvéért' adag. Ilyen erős izom , és kiütötte a betegséget.

Viszont nagyon lefogyott, de az orvos szigorú diétát rendelt neki máj/vesekímélés céljából, ezért most pipihusimelle (mert csontot sem ehet) és rizs a főmenü. lol
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 28. Hétfő 11:18    Hozzászólás témája: Zulejka
Téma leírása: kicsit jobban van

Zulejka a hétvégét meleg helyen, Irincinél töltötte állandó felügyelet mellett, és ezt írta róla: puszi

"Határozottan javult az állapota. Inni hajlandó, ha elé tesszük a tálat, kicsit benedvesítjük az orrát .
Már sokkal jobb a mozgása, a macskáimra határozottan randán néz

És megindult a bélműködése: tojt is és megevett egy fél sültcsirke mellet (persze bőr nélkül) Ezt is ugyanúgy, némi rábeszéléssel ette meg: első falat szájba betöm, utána rögvest meg is jön az étvágy és az utolsó morzsát is beporszívózza "
Vissza az elejére
Éva
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 25. Péntek 18:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bár kicsi a hely a panzióban, nem kellene Zulinak meleg hely?
Vissza az elejére
Juancsucsu
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 25. Péntek 15:23    Hozzászólás témája: Re: Zulejka
Téma leírása: beteg

Tkata írta:
Zulival ma reggel is voltunk orvosn�l.
A pisije m�r rendben volt, nem is pisilt maga al�. Nehezen mozog, gondolom minden porcik�ja f�j, nagyon le van gyeng�lve szeg�ny. A rendel�be az�rt a saj�t l�b�n ment be �s j�tt ki, b�r nagyon k�zd, hogy sz�t ne cs�sszanak a l�bai.
Megkapta a reggeli inf�zi�adagj�t mindenf�le egy�b gy�gyszer kis�ret�ben.
M�r van annyi ereje, hogy a betegt�rsakra r�morogjon, ha t�l k�zel vannak hozz� lol Ez az�rt b�ztat�, azonban a helyzet m�g mindig kritikus, b�r a doki szerint rem�nyked�sre okot ad�.

Minden gy�gypuszit �tadtam ennek a nagy macinak, amit k�ldtetek neki, de szor�tsatok �rte tov�bbra is.

szerelmes puszi
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 25. Péntek 14:00    Hozzászólás témája: Zulejka
Téma leírása: beteg

Zulival ma reggel is voltunk orvosnál.
A pisije már rendben volt, nem is pisilt maga alá. Nehezen mozog, gondolom minden porcikája fáj, nagyon le van gyengülve szegény. A rendelőbe azért a saját lábán ment be és jött ki, bár nagyon küzd, hogy szét ne csússzanak a lábai.
Megkapta a reggeli infúzióadagját mindenféle egyéb gyógyszer kiséretében.
Már van annyi ereje, hogy a betegtársakra rámorogjon, ha túl közel vannak hozzá lol Ez azért bíztató, azonban a helyzet még mindig kritikus, bár a doki szerint reménykedésre okot adó.

Minden gyógypuszit átadtam ennek a nagy macinak, amit küldtetek neki, de szorítsatok érte továbbra is.
Vissza az elejére
Vicus (Évi)
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 25. Péntek 10:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sajnos amikor már barnát pisil vagy véreset, egyszóval sötétet, akkor már nagyon nagy a baj, tehát ezt jó lenne nem megvárni egy kutyusnál sem, mert ilyenkor már nem elég az Imizol Sír vagy nagyon szomorú
Nagyon veszélyesek ezek a kullancsok, és a csepp nem igazán hatásos ellenük, főleg ott ahol ilyen sok van belőlük.... Inkább át kéne állni a spray-re, az valamivel jobban véd és hosszabb ideig is picit, de persze lényegesen drágább Szemforgató
Juancsucsu
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 24. Csütörtök 22:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zs_szilvi írta:
Juancsucsu írta:
előre bocs,ha hülyeséget kérdezek,de hogy alakul ki a babézia?ill.mikor?-amikor 1 fertőzött kullancs megtalálja a kutyust vagy amikor az eltávolítás után belelövi a"mérgét"?
szombaton szedtem ki 1 bazinagyot Zuliből és most teljesen kész vagyok! szomorú

A fertőzött kullancs, ahogy befúrja magát, máris ott a baj.
Egyre több az ilyen fertzött kullancs sajnos. Nehéz ellene tenni bármit is, csak annyit lehet, hogy árgus szemmekkel lesni a kutyát. Amint levert lesz, barnát (véreset) pisil, támolyog, azonnal vinni kell a dokihoz. Ha időben van elkapva, akkor az Imizol is elég, és egy jó kis infúziókúra, rosszabb esetben (ilyet én még nem láttam, kivéve most Zulit) viszont jön a véradás, hogy legyenek és vörösvértestek. Sajnos ilyenkor van az, hogy a sok méreganyag miatt a veseműködés leáll, és a kutya életéért imádkozni kell.
Sír vagy nagyon szomorú

szomorú
szegénykém,nála meg különösen nehéz kiszúrni...mindig olyan fenségesen szomorúan szemléli a dolgokat maga körül...a simit kifejezetten kéri a mancsaival és sétálni is nagyon szeret...szombaton is olyat vágtázott,h rendesen fel kellett kötni a gatyám,h lépést tudjak tartani vele:((
annyira szorítok neki...annyira jó kutya!
Vissza az elejére
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 24. Csütörtök 21:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Juancsucsu írta:
előre bocs,ha hülyeséget kérdezek,de hogy alakul ki a babézia?ill.mikor?-amikor 1 fertőzött kullancs megtalálja a kutyust vagy amikor az eltávolítás után belelövi a"mérgét"?

A fertőzött kullancs, ahogy befúrja magát, máris ott a baj.
Egyre több az ilyen fertzött kullancs sajnos. Nehéz ellene tenni bármit is, csak annyit lehet, hogy árgus szemmekkel lesni a kutyát. Amint levert lesz, barnát (véreset) pisil, támolyog, azonnal vinni kell a dokihoz. Ha időben van elkapva, akkor az Imizol is elég, és egy jó kis infúziókúra, rosszabb esetben (ilyet én még nem láttam, kivéve most Zulit) viszont jön a véradás, hogy legyenek és vörösvértestek. Sajnos ilyenkor van az, hogy a sok méreganyag miatt a veseműködés leáll, és a kutya életéért imádkozni kell.
Sír vagy nagyon szomorú
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 24. Csütörtök 20:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Úgy tűnik Zulus jobban van, de csak egy picivel. A mai vérkép már egy csöppet jobb volt. A veseműködése nem állt le, a hője normális.Reggel este hordjuk infúzióra. Kb. még 2 nap a kritikus idő. Sajnos tele a környék ezekkel a szemét kullancsokkal és hiába a Frontline-ozás, hiába túrjuk át a bundijukat, úgy meg tudnak bújni, hogy lehetetlen kiszúrni ezeket a dögöket.
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Juancsucsu
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 24. Csütörtök 20:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zs_szilvi írta:
Éva írta:
Mi a helyzet Zulival?

Én is ugyanezt kérdezném.
Annyi az információm, hogy Zulus tegnap a késő esti órákban vért kapott egy másik kutyustól.
Utánaérdeklődtem, és vért akkor adnak egy babéziás kutyának, ha a kór már megzabálta majdnem az összes vörösvérsejtet.
Ergo én úgy gondolom, hogy Zuli most nagyon beteg, és én is nagyon-nagyon várom az információkat róla.

bõgõmasina

szilva333 vagyok,a rendszer nem enged a jelszavammal hozzászólni!!!
nagyon szorítok Zulinak:((
Vissza az elejére
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 24. Csütörtök 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Éva írta:
Mi a helyzet Zulival?

Én is ugyanezt kérdezném.
Annyi az információm, hogy Zulus tegnap a késő esti órákban vért kapott egy másik kutyustól.
Utánaérdeklődtem, és vért akkor adnak egy babéziás kutyának, ha a kór már megzabálta majdnem az összes vörösvérsejtet.
Ergo én úgy gondolom, hogy Zuli most nagyon beteg, és én is nagyon-nagyon várom az információkat róla.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 10 oldal [234 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, ..., 8, 9, 10 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu