Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Szept. 15. Vasárnap 21:25
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Zulejka
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 10 / 10 oldal [234 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 8, 9, 10
Szerző Üzenet
tüNdi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 2. Szerda 19:53    Hozzászólás témája: Re: Zulejka Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zuli/Héra története:

Kezdem ott, hogy Attila kitalálta, hogy ő nem hegyikutya, hanem masztiff. Mivel nem sikerült ráfutnom használható információra a neten tenyésztő ügyében és hát szombat lévén messzinek tűnt a hétfő, hogy MEOE-t lehessen szekálni, írtam egy PÜ-t lajka fedőnevű fórumtársunknak, mert tudtam, hogy neki vannak kiállítási katalógusai. Ez szerencsés volt, mert elő is kutatott 3 tenyésztőt, egyikhez talált is törzskönyvi számot, ami alig tért el Zuliétól, ezért ezen a vonalon maradtunk. Ági telefonált a felkutatott telefonszámra, ekkor hangzott el az ominózus „teccik tudni, egy csomó kutyát eladtunk már” mondat. Ezen a ponton jött a képbe Dijon fórumtárs, aki röstellvén, hogy nem jól határozta meg a fajtát az illatoson, előbányászta eddigi ismereteink segítségével, hogy egy Pallagi nevű, Bajnai ember állította ki ezt a kutyát, aki talán 2000-ben, vagy 2002-ben az év pireneusi masztiffja lett. Mivel a tudakozótól kapott telszámon nem vették fel a telefont, illetve faxra futott, kértem a telefonközpontos hölgyet, hogy adja meg a lehetséges szomszédok telszámait. Szerencsémre már az első meg tudta adni ennek a volt gazdának a mobilszámát. Amit idővel fel is vett és megtudtam tőle, hogy Zuli már nem az ő kutyája. Ígérte, hogy utánajár, hova került. Némi csúszással, de ez meg is történt. Tudott egy nevet, meg egy összefüggést: Délegyháza, Robinson házak. Ma reggel rákerestem a Robinson-házakra, egyik helyen padig találtam egy telefonszámot, amit fel is hívtam nyomban. Elég hosszan magyaráztam, miért is keresem azt a hölgyet, akit a Pallagi említett, elég az hozzá, hogy kaptam egy újabb telefonszámot, amit fel is hívtam azonnal és beszéltem a nővel, aki anno elhozta Zulit aktuális gazdájához, ahonnan kb 3 hete elszökött. Keresték őt a faluban. Máshol nem. És kaptam egy ígéretet, hogy továbbítják a gazdának a telszámomat, aki felhív, amint tud. Felhívott, úgy fél7 körül, most este. Zuli állítólag átlag 2 hetente elszökött innen, de mindig megtalálták, mert a faluban megfogták. Kennelben élt egy másik kutyával, már 2 éve, mindig akkor lépett meg, amikor kiengedték őket és nem volt vele ember. A nő, akié volt, állítólag nem áll úgy anyagilag, hogy érte tudjon jönni és tovább csinálni vele ezt a cécót. Kértem, hogy küldje el postán az oltási könyvét. Remélem, megteszi.

Szóval itt van Zuli, aki Héra, mert hajdanánk párja volt neki, akit Zeusznak hívtak. Született 1999. július 20.-án, a 138-as tetoválási számot viseli. Kedves, helyes, szép és teljesen árva.

Mióta lezajlott az utolsó telefonbeszélgetés nem tudok magamhoz térni, nem értem, miért nem annak jutnak az ilyen ZuliHérák, aki megérdemli és megbecsüli őt.
tüNdi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 2. Szerda 12:00    Hozzászólás témája: Re: Zulejka Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lenyomoztam a gazdit. Várom a hívását, mert ő még nem tudja, hogy megvan a kutyája.
tüNdi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 31. Hétfő 16:11    Hozzászólás témája: Re: Zulejka Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szóval úgy néz ki, Hérának hívják. De azért következetesen zulinak szólítom. Nem egy elveszett a kicsi drága, csak lehet, hogy ínyenc. Míg vele voltam tegnap kézből ette a főtt csirkemellett, aztán lefetyelt egy kis levest, aztán semmi. Viszont mára eltűnt a kuszkusz is, meg a táp egy része és a kicsi pofi megette megint a füstölt-főtt tarját, amiből vittem neki vagy 40 dekát. És vidámnak tűnt, bár továbbra is úgy gondolja, jobb kívül, mint a kennelben.

A régi gazdija még nem hívott, remélem megteszi, mert ideges leszek.
Anus Nimus
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 27. Csütörtök 12:08    Hozzászólás témája: Re: Zulejka Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vagy ha mérges, Zulunak lol
Remélem, mielőbb melengethetem a kezem a fülével wink

tüNdi írta:
Meg Zuzulinak. És egyáltalán nem olyan vészes az állapota, bár jócskán elhanyagolt. Csak a soványsága nagy. De sétáláskor igyekszik nekidőlni az ember lábának és időnként beteszi a fejét a kezébe...nem tudom miért...de nem tiltakozott, amikor megsimogattam ilyenkor Nagyon Boldog
Tündéri ebecske.
Vissza az elejére
Anus Nimus jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tüNdi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 27. Csütörtök 11:37    Hozzászólás témája: Re: Zulejka Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Meg Zuzulinak. És egyáltalán nem olyan vészes az állapota, bár jócskán elhanyagolt. Csak a soványsága nagy. De sétáláskor igyekszik nekidőlni az ember lábának és időnként beteszi a fejét a kezébe...nem tudom miért...de nem tiltakozott, amikor megsimogattam ilyenkor Nagyon Boldog
Tündéri ebecske.
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 27. Csütörtök 9:58    Hozzászólás témája: Re: Zulejka Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

És lehet Zuli-nak becézni. Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Raggi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
B.Peti
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 27. Csütörtök 9:53    Hozzászólás témája: Re: Zulejka Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Raggi írta:
Peti kérdésére itt válaszolok:

Tündi a bűnös a Zulejkáért. Én Zelmára vagy Zoéra gondoltam, Attila Josephinet akart, de amikor Tündi kibökte a Zulejkát, akkor megvilágosodtunk, hogy persze, hát ő egy kiköpött Zulejka.

Nagy zavarban voltunk ugyanis, hiszen mi Hannibálért mentünk, de olyan szépen guggolva pisilt, ahogyan egy Hannibál soha nem tenné, hacsak nem közvetlen töketlenítés után, azon meg biztos nem esett át az Illatoson.

Áhá, így már mindent értek. Tényleg olyan Zulejkás... Mosoly))))
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 27. Csütörtök 9:49    Hozzászólás témája: Re: Zulejka Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Peti kérdésére itt válaszolok:

Tündi a bűnös a Zulejkáért. Én Zelmára vagy Zoéra gondoltam, Attila Josephinet akart, de amikor Tündi kibökte a Zulejkát, akkor megvilágosodtunk, hogy persze, hát ő egy kiköpött Zulejka.

Nagy zavarban voltunk ugyanis, hiszen mi Hannibálért mentünk, de olyan szépen guggolva pisilt, ahogyan egy Hannibál soha nem tenné, hacsak nem közvetlen töketlenítés után, azon meg biztos nem esett át az Illatoson.
Vissza az elejére
Raggi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 27. Csütörtök 9:34    Hozzászólás témája: Zulejka Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zulejka (aki Hannibálnak indult ) tegnap szabadult az Illatos útról. Jelenleg karanténozik és ha addig álomgazdi nem jelentkezik, akkor a Minimenhelyre költözik fel.
Édes, mancsolós nyugodt kutyus, autóban szépen utazik és különös ismertetőjele, hogy bármely mennyiségű császászalonnát be tud majszolni. Érthetelen :)53
Nagyon sovány, nagyon koszos, nagyon büdös, tele van bogáncsal és egyáltalán elkeserítő állapotban van. Na de majd ezen segítünk Nagyon Boldog

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 10 / 10 oldal [234 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 8, 9, 10
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu