Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Jún. 25. Hétfő 1:38
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Golden retriever
Ugrás:  
Feleség keresés
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [5 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Xian
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 26. Péntek 9:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok,

Én is társat keresek, mármint Remus-nak. Mosoly Ő egy gyönyörű, 5 éves kan, törzskönyves szülőktől. Az ő törzskönyvét nem lehetett megcsináltatni, mert sajnos nem kaptunk alomigazolást. Képekk iwiw-en (Bóta Krisztián). Ózd, Budapest egyaránt szóba jöhet. Mosoly

X
Vissza az elejére
Xian jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
idna
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 23. Szerda 18:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Barátnőt keresek Astor nevű törzskönyvezett kutyusomnak.Nagyon ragaszkodó, játékos, családcentrikus, végtelenül türelmes kutya.Nagyon szeretném ha lenne aki továbbviszi a tulajdonságait,tényleg csodálatos kutya!!!Képemen Őt láthatjátok.
Vissza az elejére
idna jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
petke01
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 6. Péntek 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Majd ha Maya nagy lesz, akkor fogok tudni segíteni! Mosoly
Vissza az elejére
petke01 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Nixy92
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 19. Szombat 7:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Batesz, számból vette ki a szót! Mintha én írtam volna a "problémádat". Én is ugyanebben a cipőben járok. 2, 5 éves goldenemnek keresek leginkább Jász-Nagykun-Szolnok megyében barátnőt! Nagyon Boldog Wink Az én Mexem nagyon okos, természetesen fajtatiszta, sokszorosan díjnyertes szülőktől, a Golden Spotlight kennelből. Azok leveleit várom, akik tudnak nekünk segíteni. Razz
Vissza az elejére
Nixy92 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Batesz
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 6. Hétfő 14:31    Hozzászólás témája: Feleség keresés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Van egy nagyon drága, aranyos, fajtiszta Goldenem, akinek feleséget keresek!
Nem volt versenyeztetve, de ősei díjnyertes kutyik voltak!
Mivel ő is fiúból van, ezért már itt lenne az ideje(2 éves múlt) a párkeresésnek. Ha valaki tud nekem segíteni akkor azt örömmel veszem. Tanácsnak is nagyon örülök.

Batesz
Vissza az elejére
Batesz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [5 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Golden retriever
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu