Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Júl. 23. Hétfő 18:34
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Amerikai staffordshire Terrier
Ugrás:  
Amerikai Staffordshire Terrier - Napi Csevely
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 7 oldal [161 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Következő
Szerző Üzenet
sido74
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 11. Vasárnap 17:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[CSÁ Ildiko Nem tudom mire gondolsz a modorommal kapcsolatban de először a kérdésedre válaszolnék . Tudomásom szerint a harmadik tulajdonos vagyok remélem ez még nem probléma!??? Amit a tiszteletről próbálsz fejtegetni azt meg nem is értem ,mert nem látom a számodra oly feltűnő tiszteletlenséget . Talán a köszönési formában találsz kivetni valót ? Nem gondolom hogy bármi lenne ebben, mert abban a hitben voltam hogy ez egy csevegési fórum ahol lehet "beszélgetni a kedvenceinkről meg érdeklődni kutyákról stb. nem pedig parlamenti megbeszélésen vagyok ahol az egyébként / csá, csö, helló / beköszönés aggályos lehet, bár közlöm ezek a/ szia , szevasz ,/ stb. szinonimái . Igen sokk " tiszteletlen" embert ismerhedsz mert ebben az országban elég sokan köszönnek igy .Remélem nem sértelek meg de én ezt úgy gondolom hogy a " tisztelet " mint olyan nem abban nyilvánul meg, hogy ezen normalitás kereten belül lévő köszönési formákat használjuk e egy csevegési oldalon . Egyébként meg minden embernek megadtam, és megadom a maximális tiszteletet addig a pillanatig ameddig meg is kapom sőt még a felett is de azt már valamivel ki kell érdemelni .Számomra a világ igy működik senkit nem akartam megbántani , belegázolni az önérzetébe ,de kétlem hogy akkora tiszteletlenséget irtam volna / visszanézve irásaimat, amiben megjegyezném nem találtam hozzád cimzet irást/ ,és bár akivel eddig komunikáltam nem jelezte hogy bármi sértő,vagy bántó, zavaró stillusban irtam volna neki / ha igy lenne tőle lehet elnézést is kérnék/ legfőképp ha lenne is miért ,akkor talán neked nem kéne enyira tiszteletlennek érezd mások laza, könnyed beszélgetését egy csevegő fórumon. De úgy látom te egy ilyen mások által folytatott laza kötetlen "beszélgetésből " PONT a LÉNYEGET tudod kiragadni / csá, csö, üdv, stb.?/ sajna. Hát lehet nem volt gyerekszobám és én egy ilyen zord, " bunkó " környéken zord , bunkó emberek közt élek ahol nem gond egy ilyen köszönés bocsi ! Még talán anyit hozáfűznék ha valóban érdekel a kutya is, bár az elöéletéröl nem tudok mindent /bár igyekszem megtudni amit lehet / nagyon jó helyen van imádjuk / ha ezt el tudod kébzelni rólam / vidám , kiegyensúlyozott , abszolút nem indiszponált ,és rengeteg időt szánunk rá és talán ez a legfontosabb főleg a kutyának. Maradok tisztelettel Sido
Vissza az elejére
sido74 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Sweet Gangland
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 11. Vasárnap 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

smarcsi írta:
Sziasztok!
Szia Ildikó!

A kutya Somogyi Béla nevén van, de közös tulajdonban .

Engem nem MEOE-ilag érdekelt a kérdés,hanem emberileg.
Mióta ismerem a kutyát(végigkövettem a sorsát interneten keresztül,mióta megszületett és nem egy kiállításon láttam már)
talán most tart a 4. gazdájánál.
zavart
smarcsi
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 11. Vasárnap 17:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Szia Ildikó!

A kutya Somogyi Béla nevén van, de közös tulajdonban .
Sweet Gangland
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 11. Vasárnap 15:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sido74 írta:

Ha nem vagyok indiszkrét te hanyadik tulajdonosa vagy ennek a kutyának?
A stílusod és a megszólításaid igen érdekesek fejvakar
Mondhatnám minimális tiszteletet sem mutatnak a másik ember iránt.

Ui:
csá Ildikó voltam nagy vigyor
wild-eyer
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 45

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 11. Vasárnap 10:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rockstone írta:
wild-eyer írta:
Szia Attila!
Itt is bocsi remélem nincs hari de ha gondolod leveszem!

koccint

Felraktalak a linkjeimm közé! pacsi tancitanci

Wild-Eyer Kennel
Vissza az elejére
wild-eyer jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rockstone
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 11. Vasárnap 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

wild-eyer írta:
Szia Attila!

koccint
Vissza az elejére
Rockstone jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wild-eyer
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 45

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 11. Vasárnap 9:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Attila!

Wild-Eyer Kennel
Vissza az elejére
wild-eyer jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
sido74
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 10. Szombat 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csá Rockston : Köszi a képeket megkaptam . Örülök neki mert már van egy csomó kiállitási képem cookierol de tök jó hogy ez csak bővül . Üdv Sido
Vissza az elejére
sido74 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Rockstone
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 10. Szombat 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jethro írta:
Ismeritek ezt a kutyát?
Ch egyébként, csak kíváncsi vagyok, hogy kép alapján mond-e valakinek valamit..
Nekem úgy jön be, ahogy van. Ő is standard méret!

Láttam többször. Nekem nagyon tetszik.
Vissza az elejére
Rockstone jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Jethro
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Férfi Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 9. Péntek 10:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én sem, az biztos!

A Roy szerintem egy marha szép kutya... Wink
Donát
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 9. Péntek 10:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jethro írta:
Ismeritek ezt a kutyát?

First of Goldstar Texas Ranger?! Nem kergetném el, ha bejönne a kapun Wink
Vissza az elejére
Donát jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Jethro
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 9. Péntek 8:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ismeritek ezt a kutyát?

sido74
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 9. Péntek 7:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[Azt nagyon megköszöném ! sido74@citromail.hu Köszi
Vissza az elejére
Rockstone
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 8. Csütörtök 21:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lacee írta:
Rockstone írta:
sido74 írta:
[Csö Ottó érdekes amit irsz mert ha megnézed a mostani gyöztes kutyákat , és legfökép a kanoknál jellemzö,erötlenek ,gyengék , túl légiesek tiszt. a kivételnek. Például nem tudom menyire ismered a good heart fighter kennelböl származó kutyákat amik eröteljes standar felsö határú kutyák szépek! mégse értek el itthon kiemelkedő eredményt talán azért is szált ki a tulajdonosuk a kiállitások világából. Persze nem akarok igy kiemelni senkit lehetne igen sok példát felsorakoztatni és persze ellen példát is. Bár azon csodálkozom hogy a te tapasztalataid ép ellenkezöen az enyéimmel nem az egyre kisebb vonalat érzékelik. Bár én ennek nagyon örülnék . Természetesen férjen bele egy staff a standadbe hiszen azért állitótak fel standart de én még mindig azt mondom hogy a számszerű adatoknál fontosabb az arányosság ,a harmónia az öszkép. Nekem többféle vérvonalú kutyáim vannak ,és ez nem azért van mert nem alakult még ki a saját irányvonalam ,hanem mind tetszik van alacsonyabb és magasabb kutyám egyaránt de mindig az öszkép szerint választottam magasság,csontozat, izomzat,fejforma méret stb.De a galériában láthatod öket bár nem mindet. Kritikusnak kell lenünk saját kutyánkal kapcsolatban ugyan úgy vagy még jobban mint máséval atól még ugyan olyan kedvesek maradnak számunkra. Staffban is már rengeteg vérvonal képviselteti magát és igazábol mind szép aztán mindenki eldönti melyik áll számárá legközelebb . De nekem egy staff legyen olyan kinézetü hogy ha ránézek süssön róla " ÉN EGY AMSTAFF VAGYOK . Üdv Sido

Sidó! Talátam egy képet a kutyádról, amikor fiatal osztályosan fajtagyőztes lett a szolnoki CAC-on. Szerintem ő sem magasabb a standard-nél.

Pedig nem nem két centivel volt magasabb White Way-nél, aki ugyebár 49

nagy vigyor Ha már így szóba került Sheriff, talán ő az egyik példa, hogy 49 cm-vel is lehet egy kutya igazi amstaff kan. Még soha senki nem mondta rá. hogy kicsi, és szerencsére még staffibullokkal sem keverték össze. nagy vigyor
Vissza az elejére
Rockstone
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 8. Csütörtök 21:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sido74 írta:
De jó hol találtad ? Nem magasabb a standarnél majdnem felsö,határ de belefér . De fura ilyen vékonynak látni még fiatal volt most sokkal izmosabb meg érettebb . nagy vigyor nagy vigyor

A saját képtáramban találtam. Ha átküldöd az e-mail címedet, szívesen átküldöm a jobban sikerülteket.
Azóta tényleg jól megerősödött.
Vissza az elejére
sido74
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 8. Csütörtök 20:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egyébként félreértés ne essék én nem a magas kutyákért kampányolok csak a túl kicsik nem jönnek anyira be bár azoknál is az öszkép számit ahogy ránézek legyen ugy minden arányban akkor minden ok. Meg ez nálam főleg a kanoknál fejlövés. A szukáknál anyira nem figyelem vagy nem úgy figyelem pontosabban , de egy kan csak reprezens ! ]
Vissza az elejére
sido74
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 8. Csütörtök 20:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

De jó hol találtad ? Nem magasabb a standarnél majdnem felsö,határ de belefér . De fura ilyen vékonynak látni még fiatal volt most sokkal izmosabb meg érettebb . nagy vigyor nagy vigyor
Vissza az elejére
Lacee
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 8. Csütörtök 19:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rockstone írta:
sido74 írta:
[Csö Ottó érdekes amit irsz mert ha megnézed a mostani gyöztes kutyákat , és legfökép a kanoknál jellemzö,erötlenek ,gyengék , túl légiesek tiszt. a kivételnek. Például nem tudom menyire ismered a good heart fighter kennelböl származó kutyákat amik eröteljes standar felsö határú kutyák szépek! mégse értek el itthon kiemelkedő eredményt talán azért is szált ki a tulajdonosuk a kiállitások világából. Persze nem akarok igy kiemelni senkit lehetne igen sok példát felsorakoztatni és persze ellen példát is. Bár azon csodálkozom hogy a te tapasztalataid ép ellenkezöen az enyéimmel nem az egyre kisebb vonalat érzékelik. Bár én ennek nagyon örülnék . Természetesen férjen bele egy staff a standadbe hiszen azért állitótak fel standart de én még mindig azt mondom hogy a számszerű adatoknál fontosabb az arányosság ,a harmónia az öszkép. Nekem többféle vérvonalú kutyáim vannak ,és ez nem azért van mert nem alakult még ki a saját irányvonalam ,hanem mind tetszik van alacsonyabb és magasabb kutyám egyaránt de mindig az öszkép szerint választottam magasság,csontozat, izomzat,fejforma méret stb.De a galériában láthatod öket bár nem mindet. Kritikusnak kell lenünk saját kutyánkal kapcsolatban ugyan úgy vagy még jobban mint máséval atól még ugyan olyan kedvesek maradnak számunkra. Staffban is már rengeteg vérvonal képviselteti magát és igazábol mind szép aztán mindenki eldönti melyik áll számárá legközelebb . De nekem egy staff legyen olyan kinézetü hogy ha ránézek süssön róla " ÉN EGY AMSTAFF VAGYOK . Üdv Sido

Sidó! Talátam egy képet a kutyádról, amikor fiatal osztályosan fajtagyőztes lett a szolnoki CAC-on. Szerintem ő sem magasabb a standard-nél.

Pedig nem nem két centivel volt magasabb White Way-nél, aki ugyebár 49
Vissza az elejére
Lacee jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rockstone
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 8. Csütörtök 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sido74 írta:

Vissza az elejére
Rockstone
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 8. Csütörtök 18:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sido74 írta:
[Csö Rockston : Még talán az is hozátartozik hogy az amstaffot igen is kell fegyelmezni . A fajta tartásához a kutya iránti szereteten, odaadáson túl némi hozzáértés , valamint felelősségérzet szükséges. Rendesen, igénylik a munkát ,és ebbe beletartozik a fegyelmezet viselkedés ugyan ugy mint bármely más terhelés. Talán jobban igénylik mint a játékot vagy legalább ugyan anyira. Ezek hiányában a kutya kedvetlenné sőt búskomorrá válhat . Szerintem nem mindenkinek való ez a fajta mert az amstaffok nagyon intelligens állatok és kedvünkért ,megfelelö nevelési modszerek által mindent elsajátitanak örömel . Ha egy amstaff nincs nevelve annak egyenes következménye a kiszámithatatlan viselkedés. Ha fegyelmezeten fogod a kutyádat nem fog elhuzni séta közben és meg fogja tudni külömböztetni mikor milyen szituácioban van.Üdv Sido

Szia Sidó!

Örülök a véleményed kinyilvánításának, és egyetértek veled abban, hogy nem árt fegyelmezni, dolgoztatni az amstaffokat. Én is mindenkinek ezt javaslom. Az, hogy utálom őket fegyelmezni, az nem azt jelenti, hogy nem szoktam. 3 felnőtt kanunk van, tehát néha muszáj. Mivel gyerekkoromban rengeteg kutyát képeztem ki, mert egyrészt nagyon szerettem csinálni, másrészt ebből volt zsebpénzem, és évekig kutyakiképző iskola vezető voltam, mára a kiképzés abszolút érdektelenné vált számomra, (egyszerűen meguntam),ezért a mostani kutyáimnak csak a legfontosabb dogokat tanítom meg. A sétáltatás számunkra kikapcsolódás, nem pedig munka.
Vissza az elejére
sido74
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 8. Csütörtök 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[Csö Rockston : Még talán az is hozátartozik hogy az amstaffot igen is kell fegyelmezni . A fajta tartásához a kutya iránti szereteten, odaadáson túl némi hozzáértés , valamint felelősségérzet szükséges. Rendesen, igénylik a munkát ,és ebbe beletartozik a fegyelmezet viselkedés ugyan ugy mint bármely más terhelés. Talán jobban igénylik mint a játékot vagy legalább ugyan anyira. Ezek hiányában a kutya kedvetlenné sőt búskomorrá válhat . Szerintem nem mindenkinek való ez a fajta mert az amstaffok nagyon intelligens állatok és kedvünkért ,megfelelö nevelési modszerek által mindent elsajátitanak örömel . Ha egy amstaff nincs nevelve annak egyenes következménye a kiszámithatatlan viselkedés. Ha fegyelmezeten fogod a kutyádat nem fog elhuzni séta közben és meg fogja tudni külömböztetni mikor milyen szituácioban van.Üdv Sido
Vissza az elejére
sido74
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 8. Csütörtök 17:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Donát
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 8. Csütörtök 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ottó írta:
Szia Sido74!
Mivel az angol staffordshire bullterrier standardben meghatározott felső méret határa és az amerikai staffordshire terrier szuka alsó mérethatára között csak 2,4 centiméter van ezért tünhet neked úgy hogy összemosódnak. Én pont az ellenkezőjét tapasztalom a mérettel kapcsolatban. Ha meglátja valaki a standard méretű kutyáimat azt mondja hogy kicsik, ma már a minnél nagyobb méretű staff a divat. Szerintem a standardben meghatározott kritériumoknak megfelelő kutya tenyésztése kellene hogy legyen a cél. Van egy kedvenc mondatom amit sokan elfelejtenek vagy átértelmeznek, bár nem tudom hogyan lehet ezt többféleképpen értelmezni : Zömöknek kell lennie, nem hosszú lábúnak vagy könnyed felépítésűnek.

Ebben teljesen egyetértek Ottóval! A kiállításokon inkább a nagyobb kutyák a jellemzők. Szerintem nem lehet elégszer hangsúlyozni a standardot. Persze mindenkinek vannak és kell is legyenek prioritásai, de azok nem mehetnek a standard rovására szvsz. Ha kis jóindulattal (és kerekíéssel) ráhagyunk az ideális méretre 5%-ot, az akkor is 52 cm!

Attila- hehe nagy vigyor szeressük az igazán jó temperamentumot Wink
Vissza az elejére
Donát jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ottó
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 8. Csütörtök 8:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Sido74!
Mivel az angol staffordshire bullterrier standardben meghatározott felső méret határa és az amerikai staffordshire terrier szuka alsó mérethatára között csak 2,4 centiméter van ezért tünhet neked úgy hogy összemosódnak. Én pont az ellenkezőjét tapasztalom a mérettel kapcsolatban. Ha meglátja valaki a standard méretű kutyáimat azt mondja hogy kicsik, ma már a minnél nagyobb méretű staff a divat. Szerintem a standardben meghatározott kritériumoknak megfelelő kutya tenyésztése kellene hogy legyen a cél. Van egy kedvenc mondatom amit sokan elfelejtenek vagy átértelmeznek, bár nem tudom hogyan lehet ezt többféleképpen értelmezni : Zömöknek kell lennie, nem hosszú lábúnak vagy könnyed felépítésűnek.
Vissza az elejére
Ottó jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Jethro
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 7. Szerda 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szafi 47 cm, 28-30 kg körül mozog, felette soha..Bőven elég ez a magasság..A Jethro nem volt egészen egy éves, mikor eltűnt, de kb ugyanakkora volt, mint a Szafi...Ha a Mike lesz egy ötvenes, akkor elégedett leszek, mert azért mégis kan...(Pinyo 52-t jósol neki Mr. Green )Igazából nálam nem a magasság a lényeg, hanem a felépítés, bár ez a 47 centi szukában nekem nagyon bejön. Wink
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 7 oldal [161 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Amerikai staffordshire Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu