Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Okt. 20. Szombat 9:19
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Amerikai staffordshire Terrier
Ugrás:  
Amerikai Staffordshire Terrier - Napi Csevely
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 5 / 7 oldal [161 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Következő
Szerző Üzenet
Jethro
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Férfi Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 22. Hétfő 20:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nos akkor csevegjünk... Mr. Green

Mennyire érzitek hibának a franciás állást, illetve azokat a tulajdonságokat, amelyek okozzák?

Egy kutyás túra alkalmával épp ezt boncolgatta nekem valaki, hogy az mennyire gázos...Van nekem is álláspontom, de majd szépen bedobom közben! Wink
Amstaff Barát
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Férfi Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 22. Hétfő 17:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

http://videa.hu/videok/vicces/budlight-kutyus-harapas-kutya-reklam-qQpxa267ZUUuGyEn

Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Amstaff Barát jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Jethro
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 22. Hétfő 12:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ottó írta:
Szia Gábor!
Az összhang még nem tökéletes. Séta közben és a kertben elviselik a kicsit de a helyükön még nem. Remélem pár nap alatt megszeretik.

Ottó!

Gyorsan változik ám a helyzet! Nagyon Boldog Az enyémek már egy tálból esznek...Ha egyszer valaki a Szafi bizalmába férkőzik.... Nagyon Boldog
Szívem szerint már vágatnám a fülét, de megvárom a januárt, ne kelljen most bezárnom, hogy ilyen nagy a barátság...Előbb szilárduljon meg, aztán nyissz... Nagyon Boldog
Jethro
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 22. Hétfő 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

www.napiszar.com/?p=2467

Wink Wink
Ottó
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 21. Vasárnap 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Gábor!
Az összhang még nem tökéletes. Séta közben és a kertben elviselik a kicsit de a helyükön még nem. Remélem pár nap alatt megszeretik.
Vissza az elejére
Ottó jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Jethro
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 21. Vasárnap 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Ottó!

Látom nem kell félteni a kis Long Beachet! Megtalálja a helyét a csapatban!Wink
Már nálunk is szent a béke! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Jethro jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Ottó
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 20. Szombat 20:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Egyik mai sétánk képei:

Vissza az elejére
Ottó jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Amstaff Barát
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 20. Szombat 8:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Keresgettem a neten és mit találtam?
Ezt http://www.youtube.com/watch?v=VQD_fmYjJ3k&feature=related
Vissza az elejére
Amstaff Barát jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Amstaff Barát
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 20. Szombat 8:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sztárok és kutyák

Vissza az elejére
Rockstone
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 19. Péntek 21:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ottó írta:
Sziasztok!
A Belcando kutyatáppal kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Esetleg véleménye róla? Ezt a tápot javasolták ma a boltban ahová járok vásárolni. Ezt vettem a kiskutyának. Azt mondta az eladó hölgy aki mellesleg állatorvos is hogy 80 százalék hús van benne.

A Belcando-t nem ismerem. Egy ideje etetem a Pro Pac sportmixét a felnőttekkel, és most próbáltam ki a kölyöktápját. Mindenkinek ajánlani tudom. Rendkívül jó ár/érték arány.
Vissza az elejére
Rockstone jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Sweet Gangland
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 19. Péntek 20:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ottó írta:
Sziasztok!
A Belcando kutyatáppal kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Esetleg véleménye róla? Ezt a tápot javasolták ma a boltban ahová járok vásárolni. Ezt vettem a kiskutyának. Azt mondta az eladó hölgy aki mellesleg állatorvos is hogy 80 százalék hús van benne.

Én még nem etettem vele,de nem hallottam róla negatívumot. Manapság annyi táp van,hogy nem győzi az ember követni,melyik lenne jobb a másiknál.
Jethro
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 19. Péntek 20:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Fogalmam sincs Ottó... Én BRASA-t etetek...De lehet felzabáltatom még ezt a pedigree-t...Házi koszt mellett elmegy, azt úgyis jobban szeretik....
Vissza az elejére
Jethro jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Ottó
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 19. Péntek 20:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Vissza az elejére
Jethro
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 19. Péntek 20:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Ottó!

Örültem, hogy itt voltatok és hogy jól éreztétek magatokat! Én is nagyon jól éreztem magam! Wink

Valéria! Igen, kaptam képeket!
Vissza az elejére
Ottó
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 19. Péntek 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Gábor!
A te németjuhászod nagyon okos és szép kutya ahogy volt szerencsém csütörtökön látni. Köszönöm neked és kedves családodnak a vendéglátást. Nagyon jól éreztük magunkat.
Üdv : Ottó
Vissza az elejére
b.valeria
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 19. Péntek 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Gábor
Megkaptad a képeket?
És a bemutatkozót?
Vissza az elejére
b.valeria jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Jethro
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 19. Péntek 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A csapat (még szegény Jethroval):

Ugye a nj sem egy utolsó kutya?...Mosoly))
Vissza az elejére
Sweet Gangland
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 19. Péntek 18:34    Hozzászólás témája: Robustaff Long Beach Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ottó mégegyszer gratulálok a kicsihez!
Kár a füléért,igen,tényleg hasonlít anno Filáéra. Szomorú
Donát
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 19. Péntek 18:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ottó írta:
Sziasztok!

[/code]

Szia Ottó!
Látom már be is lakta magát az ágyba a kicsike Mr. Green Többiek hogy fogadták?
Vissza az elejére
Donát jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
b.valeria
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 19. Péntek 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ottó írta:
Sziasztok!

[/code]

Szia Ottó
Nagyon szép. nagyszerû
Vissza az elejére
b.valeria jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ottó
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 19. Péntek 18:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

[/code]
Vissza az elejére
Ottó
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 19. Péntek 15:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Köszi Attila.
Vissza az elejére
Donát
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 19. Péntek 15:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Na népek, dobjatok fel képeket a kutyáitokról nagytaps
Vissza az elejére
Donát jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rockstone
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 19. Péntek 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sweet Gangland írta:
Nyissunk még topikokat Wink

Naná! De ne már mindet én! nagy vigyor
Vissza az elejére
Rockstone jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rockstone
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 19. Péntek 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Donát írta:
Rockstone írta:
Bátorkodtam nyitni néhány új topikot. cigi2

Szakadárkodsz???? Nagyon Boldog Amúgy jól tetted Wink

Jól tettem? nagy vigyor Akkor rakd már fel a Bocit! mérges furgekutya
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 5 / 7 oldal [161 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Amerikai staffordshire Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu