Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Okt. 22. Hétfő 6:13
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Amerikai staffordshire Terrier
Ugrás:  
Amerikai Staffordshire Terrier - Napi Csevely
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 4 / 7 oldal [161 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Következő
Szerző Üzenet
smarcsi
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 31. Szerda 18:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
B.U.É.K. mindenkinek!
sido74
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 31. Szerda 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KiVÁNOK MINDENKINEK
Vissza az elejére
sido74 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
sido74
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 25. Csütörtök 13:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az amstaff a világ legjobb kutyája!!! Mindenkinek boldog ünnepeket kivánok
Vissza az elejére
sido74 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Amstaff Barát
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Férfi Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 24. Szerda 12:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én mán kölyök vagyok Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog
Amstaff Barát
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 24. Szerda 9:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ismételten mazsolázgattam egy kicsit és mit találtam?
http://www.videoplayer.hu/videos/play/98739
Amstaff Barát
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 24. Szerda 9:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Donát írta:
Áldott, békés Karácsonyt kívánunk minden kedves fórumozónak!

Neked is és bocinak is boldog békés karácsonyt kívánok.
Donát
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 24. Szerda 9:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Áldott, békés Karácsonyt kívánunk minden kedves fórumozónak!
Vissza az elejére
Donát jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Amstaff Barát
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 24. Szerda 8:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jethro írta:
Amstaff Barát írta:
Sziasztok .
Van egy olyan topic,hogy nevelési tanácsok.
Kérek mindenkit.hogy,osszátok meg velünk a tapasztalatokat.

Konkrétan mire gondolsz?
Mondjuk én szívesen adok tippeket, bár soha nem jártam kutyaiskolába, valszeg nem is fogok, de bárki megnézheti a kutyáimat, valahogy sosem küzdöttem ilyen gyíkarc problémákkal, amik a másik fórumon felmerülnek...Hja és akkor mennek rá a *kakit* sem érő tanácsok.... nagy vigyor
Szóval a lényeg, hogy nekem tetszik az a topik, indítsuk be! Wink

Felteszem az első költői kérdést a topicban.
Sweet Gangland
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 23. Kedd 22:09    Hozzászólás témája: Boldog Karácsonyt! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

smarcsi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 23. Kedd 21:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Viccen kívül:
Mindenkinek meghitt, boldog, békés ünnepeket kívánunk !!
smarcsi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 23. Kedd 21:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Békés,kellemes, beiglivel célbadobós, ajándékra rávetődős, csillagszóróval ijesztgetős, halászlében pancsolós karácsonyt ! Nagyon Boldog
Rockstone
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 23. Kedd 18:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

b.valeria írta:
Ottó írta:
Sziasztok!
Békés boldog karácsonyt mindenkinek!

Köszönöm.
Minden kutyusnak és gazdinak, boldog karácsonyt kívánok. integet

Köszönjük!

Mi is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánunk Mindenkinek!
Vissza az elejére
Rockstone jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
b.valeria
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 23. Kedd 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Amstaff Barát írta:
Ez a kutya már tud valamit. lol lol

Nekem is szükségem lenne, egy ilyen kutyára. Jól jönne a kertbe. nagy vigyor
Vissza az elejére
b.valeria jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
b.valeria
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 23. Kedd 15:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ottó írta:
Sziasztok!

Köszönöm.
Minden kutyusnak és gazdinak, boldog karácsonyt kívánok. integet
Vissza az elejére
b.valeria jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Jethro
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Férfi Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 23. Kedd 11:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wazzeg ez kiveszi a "konkrétabb" szavakat.... Mr. Green Mr. Green
Jethro
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 23. Kedd 11:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Amstaff Barát írta:
Sziasztok .

Konkrétan mire gondolsz?
Mondjuk én szívesen adok tippeket, bár soha nem jártam kutyaiskolába, valszeg nem is fogok, de bárki megnézheti a kutyáimat, valahogy sosem küzdöttem ilyen gyíkarc problémákkal, amik a másik fórumon felmerülnek...Hja és akkor mennek rá a *kakit* sem érő tanácsok.... nagy vigyor
Szóval a lényeg, hogy nekem tetszik az a topik, indítsuk be! Wink
Jethro
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 23. Kedd 11:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon jók a képek Ottó, viszont kívánom én is!
Amstaff Barát
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 23. Kedd 10:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ottó írta:
Sziasztok!

Köszönjük és nektek is viszont kivánjuk.
Ottó
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 23. Kedd 8:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Vissza az elejére
Ottó jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Amstaff Barát
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 23. Kedd 8:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok .
Amstaff Barát
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 23. Kedd 8:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ez a kutya már tud valamit. lol lol
Amstaff Barát
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 23. Kedd 7:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jethro írta:
Amstaff Barát írta:
Keresgettem a neten és mit találtam?
Ezt http://www.youtube.com/watch?v=VQD_fmYjJ3k&feature=related

Ez a videó fent volt a kennel honlapján, csak akkor még koránt sem volt inter champion... Wink

De már akkor lehetett sejteni hogy az lesz. Nagyon Boldog
Jethro
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 22. Hétfő 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Amstaff Barát írta:
Keresgettem a neten és mit találtam?
Ezt http://www.youtube.com/watch?v=VQD_fmYjJ3k&feature=related

Ez a videó fent volt a kennel honlapján, csak akkor még koránt sem volt inter champion... Wink
Jethro
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 22. Hétfő 20:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ha valakié, hát a Jethroé franciás volt, amint azt a képen is lehet látni...Aztán mégis mindig kitűnőket kapott, igaz, nem volt egy éves sem egészen, amikor nyoma veszett...
Nekem erről az a véleményem, hogy ez legyen a legnagyobb baja a kutyának! Valahogy így gondolom, ahogy Te Attila!
Rockstone
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 22. Hétfő 20:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jethro írta:
Nos akkor csevegjünk... Mr. Green

Mennyire érzitek hibának a franciás állást, illetve azokat a tulajdonságokat, amelyek okozzák?

Egy kutyás túra alkalmával épp ezt boncolgatta nekem valaki, hogy az mennyire gázos...Van nekem is álláspontom, de majd szépen bedobom közben! Wink

A franciás lábállás az anatómiai hibák közül az egyik leg-light-osabb (a mértékétől függően.) Sőt, ha figyelembe vesszük azt, hogy a vadállatoknál teljesen alap, (pl farkasok), akik naponta több 10, akár 100 km-t is mennek, akkor felmerülhet, hogy inkább csak küllemhiba, mint anatómiai. Engem már soroltak hátrébb kiállításon angol staffordshire bull terrierrel, mert nem volt franciás a lába. Ennél a fajtánál standard.

Az amstaffoknál inkább kölyökkori, fiatalkori állapot, 2 éves korukra szinte mindannyian kinövik. (Legalábbis amit én láttam.)
Vissza az elejére
Rockstone jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 4 / 7 oldal [161 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Amerikai staffordshire Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu