Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Nov. 15. Csütörtök 1:36
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Szobatisztaság
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 24 / 24 oldal [585 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 22, 23, 24
Szerző Üzenet
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 51

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 25. Kedd 8:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Anya írta:
Hali Pati,

4 hónapos a kutyi. Ma is azt csinálta, h 6.00-kor levittem, pisi. Utána kaja, aztán megint levittem semmi. aztán otthon kaka:((((
Nemtom mi van vele, de ez így nem lesz jó. Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú

Szia Anya!
Lehet hogy ő még úgy gondolja a szobában van a helye a dolognak, mert ezt szokta meg. Mint már írtam, én is a nyugalmat és a más kutyik utcai szaganyagát tudnám javasolni. (Persze nem kell beleengedni, csak szép messziről, hátha elgondolkodik rajta).
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Ágnes
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 24. Hétfő 8:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Notte írta:
Sziasztok!
Az én kutyusom csak 3 hónapos, azt reméltem fél éves korára szobatiszta lesz.
Miért csinálja azt, hogy séta közben nem végzi el a dolgát, de amint hazaér azonnal?
Egyébként sétálni se nagyon szeret, 5-10 perc után megunja és kéreckedik hogy vegyem fel, vagy csak egyszerűen hazáig rohan. Gondolom ha nagyobb lesz ez megváltozik.

Szia,

Léda is így kezdte a sétáltatós korszakát. Képes volt 8-9 órán át is visszatartani a pisilést, csak, hogy otthon végezhesse el a dolgát! Nagy séta után rohant haza és alig várta, hogy a konyhába érjen és pisilhessen. Szemforgató A nagy áttörés az volt amikor lementünk a Duna partra és ott senki sem volt, ott kakilt is, pisilt is...és onnan már ment minden a maga útján. Utána már pár hét alatt szobatiszta lett.

Talán ha csendes, nyugodt helyre vinnéd segítene....

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Anya
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 24. Hétfő 8:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hali Pati,

4 hónapos a kutyi. Ma is azt csinálta, h 6.00-kor levittem, pisi. Utána kaja, aztán megint levittem semmi. aztán otthon kaka:((((
Nemtom mi van vele, de ez így nem lesz jó. Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú
Notte
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 22. Szombat 20:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[Szia Pati!

Én se merem bevinni a kutyafuttatóba, mert félek, hogy elkap valamit, csupa kaki az egész.Pedig van benn kuka, de a gazdik nem használják.
A séták tényleg mozgalmasak, ma is találkoztunk egy csomó westievel és nagyokat játszottak a kutyusok, Grace teljesen feldobódott, itthon se bírt lenyugodni. Persze a dolgát megint a hazaérkezés után végezte el.

Én feltekertem a szőnyegeket amikor megkaptam Gracet, kárt nem tesz semmiben, de tudom hogy ő is tudja hogy ezt nem szabadna, mert elbújik és a sarkokba végzi a dolgát és nagyon búnbánó fejet tud vágni ha rajtakapom.
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 22. Szombat 19:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Notte írta:
Sziasztok!
Az én kutyusom csak 3 hónapos, azt reméltem fél éves korára szobatiszta lesz..

Szia Notte,
Lili nálunk most múlt 6 hónapos, és gyakorlatilag szobatiszta. Persze van hogy elcsurrantja magát, de már nem általános jelenség, mint kisebb korában. Kaki meg egyszer volt az elmúlt 2 hónapban a szőnyegen. Amikor kicsi volt és levittük, nagyon féltünk,hogy idegen kutya kakiját, pisijét, (főleg a sarkokban, fákon) ne szaglássza. Viszont azt vettük észre, hogy ha a szagok közé engedjük, szinte biztos a dolog 2-3 percen belül. Másrészt van 2-3 helye a házkörül, ahova elvégzi a dolgát, és igyekszünk mindig odavinni. Ne aggódj, eleine és is azt hittem hogy sose lesz szobatiszta. Azt viszont szintén észrevettük, hogyha séta közben sokat foglalkozunk vele, vagy sok behatás éri (és persze ki nem áll meg gügyögni, simizni egy ilyen édes kis kutyit), akkor is nehezeb a dolog
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 22. Szombat 9:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Notte írta:
Sziasztok!
Miért csinálja azt, hogy séta közben nem végzi el a dolgát, de amint hazaér azonnal?
Egyébként sétálni se nagyon szeret, 5-10 perc után megunja és kéreckedik hogy vegyem fel, vagy csak egyszerűen hazáig rohan. Gondolom ha nagyobb lesz ez megváltozik.

sztm addig ne vidd fel, amíg el nem végzi a dolgait (viszont akkor sűrű dicséret, jutifalat-hegyek, meg ilyesmi). és tartsd lent, sokáig... meg fogja szeretni Mosoly - meg persze olyankor vidd le, amikor hasonló méretű kutyák vannak. - bocsi, ha ezeket már próbáltad, de hirtelen nem jut eszembe.
Notte
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 21. Péntek 21:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 21. Péntek 20:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Idézet:
A kutyim 4 napi nem bekakálás után megint bekakált.

Szia Anya!
Mennyi idős a kutyid? Az én drágám már fél éves, de épp tegnap adott a szőnyegnek. Persze ilyenkor mindig magunkat okoljuk, hogy miért nem vittük le előbb. Főleg a párom, mivel persze nekem kell eltakarítanom. Hallanátok hányszor hallom, hogy "nem Lili a hibás", teljesen odavan érte.
Most azt vette az agyába, hogy nagyon egyedül van napközben, és kellene egy másik westieke, társnak.
Vissza az elejére
snowy
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 21. Péntek 14:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon kis büszke, kevély kutyusod van! Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog

Anya írta:
Péntek van, úgy látom mindenki punnyad lol lol A kutyim 4 napi nem bekakálás után megint bekakált. Most kövezzetek meg, de én bizony egy kicsit elfenekeltem ( reggel levittem kaja után, lent leült, láttam, h kakálnia kell de visszatartotta, felértünk a lakásba, s 20 perc múlva kaka)Aztán megmorgott, akkor meg egy kis pofont kapott.sajnáltam mint az állat, meg rosszul voltam déli 12-ig emiatt, de tudom, hogy tudja mit szabad és mit nem.
A westie-k nagyon okosak és sajna nagyon makacsak is.

Mindenkinek kellemes hétvégét!

Anya
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 21. Péntek 13:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Péntek van, úgy látom mindenki punnyad lol lol A kutyim 4 napi nem bekakálás után megint bekakált. Most kövezzetek meg, de én bizony egy kicsit elfenekeltem ( reggel levittem kaja után, lent leült, láttam, h kakálnia kell de visszatartotta, felértünk a lakásba, s 20 perc múlva kaka)Aztán megmorgott, akkor meg egy kis pofont kapott.sajnáltam mint az állat, meg rosszul voltam déli 12-ig emiatt, de tudom, hogy tudja mit szabad és mit nem.
A westie-k nagyon okosak és sajna nagyon makacsak is.

Mindenkinek kellemes hétvégét!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 24 / 24 oldal [585 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 22, 23, 24
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu