Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Nov. 16. Péntek 22:55
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Szobatisztaság
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 23 / 24 oldal [585 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 21, 22, 23, 24 Következő
Szerző Üzenet
kókusz
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 31. Hétfő 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

jaj mielött még elfelejtem,nagyon édes ez a kis kókusz..Az egyik ismerősömnek most halt meg a kutyija(westi)nagyon beteg volt..És nagyon hiányzott neki az életéből egy kutyi és vettek egy másikat őt is igy hivjákMosoly)Kislány és ő is nagyon cuki:))Picinek annyira édesek...De nagynak is..[/quote]

Hát édesek is a kókuszok, úgylátszik egyre népszerűbb név, a párom is hallotta valahonnan, és így lett a mi kutyink is Kókusz. :grouphuuug:
Vissza az elejére
kókusz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Letti
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 31. Hétfő 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kókusz írta:
hát okosabbat nem tudok Letti. Sok szerencsét, vagy próbáld meg a szagtalanító sprayt, esetleg.

jaj mielött még elfelejtem,nagyon édes ez a kis kókusz..Az egyik ismerősömnek most halt meg a kutyija(westi)nagyon beteg volt..És nagyon hiányzott neki az életéből egy kutyi és vettek egy másikat őt is igy hivjákMosoly)Kislány és ő is nagyon cuki:))Picinek annyira édesek...De nagynak is..
Vissza az elejére
Letti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Letti
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 31. Hétfő 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kókusz írta:
hát okosabbat nem tudok Letti. Sok szerencsét, vagy próbáld meg a szagtalanító sprayt, esetleg.

Köszi..Én sem az a baj...Már arra is gondoltam,hogy azért csinálja mert pont amikor ő akarja nincs idő mondjuk vele foglakozni ezért bosszút ál..ezért bevezttük az esti séta után jön egy jó hosszú játszás...Lehet különben,hogy most azért volt ez mert 5 napig a "nagymama" vigyázott rá..mert nem voltunk itthon..nem tudom komolyan..főleg mert 1 hónapig nem volt gondom vele..
Különben ezzel újat mondtál nekem..Milyen ez a szagtalanitó spray??????
Vissza az elejére
Letti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kókusz
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 31. Hétfő 14:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
kókusz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Letti
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 31. Hétfő 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="kókusz"][quote="Letti"]
kókusz írta:
[quote="Le

szia!

Nem lehet megoldani, hogy éjjel felvedd a szőnyeget? Mi az első hónapokban mindenhonnan felvettük, amikor letettem, már 3 és fél hónapos volt, persze rápisilt kicsit, de hamar megtanulta, hogy nem, igaz az a játéktere is, a szőnyeg az Ő porondja, birodalma, estére az összes játékát behordja, teljesen szétszorva. Imádom a tévé helyett őt nézem mindig.
Bántani és se bántom, néha egy pofon elcsattan, vagy a grabancrázás, amikor már nagyon durva, vagy kezelhetetlen, és akkor kicsukom a szobából, kicsit lenyugodjon.

Üdv Andi Kókusz

Nem tudom megoldani de egy 4 éves kutynak már teljesen szobatisztának kéne lennie...És nem kéne éjszaka bepisilni..
Különben majd kitisztitom és akkor nem fogja érezni a szagot és talán nem pisil oda...
nyáron meg majd az egész szőnyeget amikor meleg van..mert könnyebben szárad:)
Vissza az elejére
kókusz
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 31. Hétfő 13:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="Letti"][quote="kókusz"]
Letti írta:

Szia!!

lLettit még este 11-kor is leviszi a férjem....én sosem bántom csak megkérdezem tőle miért csinálta...és akkor simogat..Nekem vadi új a parkettám meg a szőnyegem gondolhatod,hogy dühit..de én ezért nincs szivem bántani..csak ne pisiljen má be:))))

szia!

Nem lehet megoldani, hogy éjjel felvedd a szőnyeget? Mi az első hónapokban mindenhonnan felvettük, amikor letettem, már 3 és fél hónapos volt, persze rápisilt kicsit, de hamar megtanulta, hogy nem, igaz az a játéktere is, a szőnyeg az Ő porondja, birodalma, estére az összes játékát behordja, teljesen szétszorva. Imádom a tévé helyett őt nézem mindig.
Bántani és se bántom, néha egy pofon elcsattan, vagy a grabancrázás, amikor már nagyon durva, vagy kezelhetetlen, és akkor kicsukom a szobából, kicsit lenyugodjon.

Üdv Andi Kókusz
Vissza az elejére
Letti
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 31. Hétfő 11:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kókusz írta:
Letti írta:
Sziasztok!!

Szobatisztaságról irto ugye??Az én Lettim 4 és 1/2 éves..És sajna még mindig előfordul.hogy bepisil pedig naponta minimum 4-szer leviszem..főleg éjszaka pisil be és persze a szőnyegere..(((Ezért nagyon mérges tudok lenni..Már volt olyan hogy inkább 1/2 6-kor felkeltem,hogy leviszem nagyon korán de a drága egy alkalommal pont akkor"kaparta " el a pisjét amikor kijöttem a hálóból..Egyszerüen kiszámithatatlan..ilyenkor jól leszidom..ő szányja-bánja bűnét...jön és simogat,hogy ne haragudjak rá..nem tudom mit csináljak...

Szia Letti!

Mi is most tanuljuk a szobatisztaságot, már egész jól megy. Én kutyapelusra szoktattam, itthon csak oda megy, de éjszaka Kókuszkám nem pisil be, ha még este 9-10 körül leviszem, akkor reggel 7 ig kibirja, alszik mint a bunda. Kaptam egy jó tanácsot, nekem bevált. Mint tudjuk a kis ördögök elég bosszúálló teremtések, Kókuszkám a parkettára pisil, ha nem veszem fel magamhoz, ha úgy akarja, és röhög az arcomba és a szoba közepére odacsurizik. Utoljára megmutattam neki, nem bántottam, ne volt pofon, meg veszekedés, csak bezártam a dobozkájába pár órára, azóta nincs bosszú. Nyüszögött a dobozában, de tudomást se vettem róla. Ezt a tanácsot kaptam, ha tudod fél napra is, vagy egy napra is be lehet zárni, majd jobban meggondolja, hogy hova pisil,és mikor, mert a helyére nem fog és vissza is kell tartania.

üdv Andi " Kókusz

Szia!!

lLettit még este 11-kor is leviszi a férjem....én sosem bántom csak megkérdezem tőle miért csinálta...és akkor simogat..Nekem vadi új a parkettám meg a szőnyegem gondolhatod,hogy dühit..de én ezért nincs szivem bántani..csak ne pisiljen má be:))))
Vissza az elejére
kókusz
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 31. Hétfő 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Letti írta:
Sziasztok!!

Szobatisztaságról irto ugye??Az én Lettim 4 és 1/2 éves..És sajna még mindig előfordul.hogy bepisil pedig naponta minimum 4-szer leviszem..főleg éjszaka pisil be és persze a szőnyegere..(((Ezért nagyon mérges tudok lenni..Már volt olyan hogy inkább 1/2 6-kor felkeltem,hogy leviszem nagyon korán de a drága egy alkalommal pont akkor"kaparta " el a pisjét amikor kijöttem a hálóból..Egyszerüen kiszámithatatlan..ilyenkor jól leszidom..ő szányja-bánja bűnét...jön és simogat,hogy ne haragudjak rá..nem tudom mit csináljak...

Szia Letti!

Mi is most tanuljuk a szobatisztaságot, már egész jól megy. Én kutyapelusra szoktattam, itthon csak oda megy, de éjszaka Kókuszkám nem pisil be, ha még este 9-10 körül leviszem, akkor reggel 7 ig kibirja, alszik mint a bunda. Kaptam egy jó tanácsot, nekem bevált. Mint tudjuk a kis ördögök elég bosszúálló teremtések, Kókuszkám a parkettára pisil, ha nem veszem fel magamhoz, ha úgy akarja, és röhög az arcomba és a szoba közepére odacsurizik. Utoljára megmutattam neki, nem bántottam, ne volt pofon, meg veszekedés, csak bezártam a dobozkájába pár órára, azóta nincs bosszú. Nyüszögött a dobozában, de tudomást se vettem róla. Ezt a tanácsot kaptam, ha tudod fél napra is, vagy egy napra is be lehet zárni, majd jobban meggondolja, hogy hova pisil,és mikor, mert a helyére nem fog és vissza is kell tartania.

üdv Andi " Kókusz
Vissza az elejére
Letti
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 31. Hétfő 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!!

Vissza az elejére
kókusz
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 31. Hétfő 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsuzsuv írta:
kókusz írta:
...mert van olyan perverz kutya, aki rákap a macskakakira, és ha egyszer megkóstólja és ízlik neki, akkor az elég guszti, hogy macskaszarra vadászik, mert fini a számára.

Akkor az én Gerzsonom egy ilyen perverz állat. Nagyon Boldog Ha talál egy jó kis macskaszart, bármit megtesz, hogy magáévá tegye. Úgyhogy nagyon résen kell lennem séták alatt, mert amúgy is ipari módon átverőgép. Folyamatosan azt figyeli, mikor hol tud átdobni a palánkon

Hát akkor sajna perverz kutya tulajok vagyunk? Ez legyen a legnagyobb baj. Esszük a Probiot,vagyis befecskendezzük a szájába, azóta érintetlen a kakink itthon, odalent soha nem falatozik, megszaglássza, de nem érdekli jobban. Azt mondta az állatorvos vagy K vitamin hiány, vagy egyszerűen szereti.

üdv Kókusz Razz
Vissza az elejére
Notte
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 31. Hétfő 9:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Grace a séták alkalmával 2 napja azzal foglalatoskodott hogy a homokozóban kaparta a havat. Nem értettem miért csinálja aztán tegnap végre nagy boldogan kibányászott egy darab fagyott kutyasz..t. Teljesen kiakadtam. Ezért küzdött két napig?
Szóval nekem is mindig vigyáznom kell az idegen "anyaggal."
zsuzsuv
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 31. Hétfő 8:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kókusz írta:
...mert van olyan perverz kutya, aki rákap a macskakakira, és ha egyszer megkóstólja és ízlik neki, akkor az elég guszti, hogy macskaszarra vadászik, mert fini a számára.

Akkor az én Gerzsonom egy ilyen perverz állat. Nagyon Boldog Ha talál egy jó kis macskaszart, bármit megtesz, hogy magáévá tegye. Úgyhogy nagyon résen kell lennem séták alatt, mert amúgy is ipari módon átverőgép. Folyamatosan azt figyeli, mikor hol tud átdobni a palánkon.

kókusz írta:
Akkor vasárnap mész vagy nem mész a talira?

Én nem járok vasárnaponként. Egyrészt relatíve messze vagyok Pesttől, másrészt az életvitelem sem teszi lehetővé a rendszeres, hetenkénti feljárást. De az össznépin (amit már nagggggyon várok) mindenképp ott leszek.
Vissza az elejére
zsuzsuv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 29. Szombat 20:04    Hozzászólás témája: együnk kaksit vagy ne ? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szai Kókusz !

Tudom hogy nem túl biztató, de a problémád nem egyedi. Én teljesen kiakadtam annak idején, mert Pedró amikor kb. ilyen kicsi volt, a macska kaksiját ette meg. Jankát mindig követte az alomhoz, és sutty, eltünt a kaksi egy része. Nem tartott túl sokáig, néhány hétig csak, és többszöri fújjolás után már az egész kaksit a macskaalomban találtam érintetlenül.
A szobatisztaságra szerintem nincs örök érvényű igazság, nálunk az egy helyre pisi sem jött be, pedig itthon voltam vele egy kicsit GYES-en. A kaksi egészen hamar ment odakint, de a pipsi bizony még 6-7 hónapos koráig éjjel , úgy hajnal felé bizony becsurrant. Aztán észres em vettük,és kb. 7 hónapos kora végére már éjjel sem pisizett be, de akkor még éjjel 11 órakor vittük ki utoljára.
Pedrónak a napi háromszori séta kevés, ötször megyünk , ha esik, ha fúj lol
Egyébként a kolléganőm kölyök tacsija is eszi a kutyagumit, de ő séta közben más kutyikét kóstolgatja

Üdv: Ági
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 51

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 28. Péntek 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Idézet:
Találkozóra nem jöttök ki, élőben látnánk egymás kutymanját.

Sorry, nekem kissé messzi a Budapest, de a jó idő eljövetelével mindenképpen készülök. Annyi kedves embert ismertem meg interaktívan, hogy nagyon, de nagyon szeretnék élőben is ismerkedni. Meg persze Lilusnak is jól jönne egy-két új barát és barátnő.
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kókusz
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 28. Péntek 20:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ha van friss képed, szívesen nézném.[/quote]

Szia Pati!

Friss kép az rengeteg van a telómban, és sajnos nem tudjuk letölteni, nincs adatkábelem, az 5 ezret meg sajnálom rá, pedig telefonboltja van a páromnak, de ez mindig így van, hogy a sajátját csinálja az ember utoljára. Találkozóra nem jöttök ki, élőben látnánk egymás kutymanját.
Én most nagyon úgy készülök, hogy megyek ki.
további kellemes estét

Kókusz
Vissza az elejére
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 51

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 28. Péntek 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Idézet:
Amúgy eukanuba puppy lamb and rice-al etetem, én az egyik legjobbnak tartom,a tenyésztőm is ezt javasolta, és csak a száraz táp, semmi más.

Szia Andi!
Mi is eukanubát eszünk. Én mostanában azonban néha bekeverem egy kis borjú májassal, mert úgy "jobban fogy". A kaki témába nem tudok mit mondani, mert Lilinél ez nem fordult elő. Remélhetőleg a kapott szer a továbbiakban elveszi a kedvét a kis rosszcsontnak. Igy a parkettán hasalós képen először totál meglepődtem, mert mintha Lilit láttam volna kicsiben. Ha van friss képed, szívesen nézném.
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kókusz
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 28. Péntek 19:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsuzsuv írta:
kókusz írta:
eukanuba puppy lamb and rice-al etetem ... és csak a száraz táp, semmi más. Néha, hetenként egyszer egy kis húsit kap a húslevesből, meg répát.

Akkor passz, tanácstalan vagyok. Mindenképpen kérdezd meg a dokit majd, és légyszi írd majd be, mit mondott. Kíváncsi vagyok rá nagyon!

szia Zsu!

Most voltunk dokinál, mert hasmenésünk volt reggel, fogváltás időszak van, és ProbioPackot kell neki adnom, egy hétig, és a kakievésre azt mondta, hogy valószínű kicsit perverz a kutyám és ízlik neki, de elvileg ettől a Probio-tól egy hónap múlva meg kell szünnie. Ha nem, akkor majd ha szobatiszta lesz már nem lesz rá alkalma. Azt mondta a doki, hogy még Ő a jobbik fajta, mert van olyan perverz kutya, aki rákap a macskakakira, és ha egyszer megkóstólja és ízlik neki, akkor az elég guszti, hogy macskaszarra vadászik, mert fini a számára.
Akkor vasárnap mész vagy nem mész a talira?

üdv Andi + Kókusz Twisted Evil
Vissza az elejére
zsuzsuv
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 28. Péntek 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kókusz írta:
eukanuba puppy lamb and rice-al etetem ... és csak a száraz táp, semmi más. Néha, hetenként egyszer egy kis húsit kap a húslevesből, meg répát.

Akkor passz, tanácstalan vagyok. Mindenképpen kérdezd meg a dokit majd, és légyszi írd majd be, mit mondott. Kíváncsi vagyok rá nagyon!
Vissza az elejére
zsuzsuv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kókusz
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 28. Péntek 10:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsuzsuv írta:
kókusz írta:
Segítsetek...

Szerintem nyugodtan maradj a pelusnál. Amúgy Te mivel eteted?

Szia Zsuzsuv!

a pelus az ajtónál van, azzal nincs gond. Ma úgyis megyünk a dokihoz, mert váltjuk a fogunkat, és megy a hasunk, akkor megkérdezem tőle ezt is.
Amúgy eukanuba puppy lamb and rice-al etetem, én az egyik legjobbnak tartom,a tenyésztőm is ezt javasolta, és csak a száraz táp, semmi más. Néha, hetenként egyszer egy kis húsit kap a húslevesből, meg répát.

Akkor várom türelemmel a fél éves korát, én is igy gondoltam,hogy egyszercsak megoldódik.

köszi a tanácsokat

kókusz
Vissza az elejére
zsuzsuv
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 28. Péntek 7:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kókusz írta:
Segítsetek...

Szerintem nyugodtan maradj a pelusnál, csak vidd egyre közelebb az ajtóhoz. (Azt mondják így kell - én nem tudom, nálunk ez az "egy helyre pisilj" módszer abszolut kudarcot vallott) Egy idő után (ahogy írtad, olyan 5,6,7 hónapos kora körül) már magától teljesen szobatiszta lesz. Az, hogy elég lesz-e 3-szor levinned ezután, azt nem tudom. Gerzsont elég 3-szor levinnem, de ahogy minden kutya más és más...
A kakievésről nem igazán vagyok képben, nálunk nem volt ilyen. De én nem gondolnám, hogy bűnjelet akar eltűntetni. Ennyire nem kombinált azért a gondolkodásuk. Sokkal inkább azt tartom valószínűnek, hogy valami hiány lépett fel a szervezetében, amit pótolni akar. Állítólag jót tesz a B vitamin ez ellen. A gyógyszertárban lehet kapni valami B komplexet. Egy ismerősöm yorkija csinálta ezt. Az orvos B komplexet ajánlott. Ismerős azt mondta, azóta nem csinálja. Amúgy Te mivel eteted?
Vissza az elejére
kókusz
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 27. Csütörtök 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok

Segítsetek! Nektek is megeszi vagy megette kiskorában a kakiját? Mi két három hete járunk le, megy a pisi kaki odalent jutalomfalatért, szájnyalogatva végzi a dolgát, de amikor nem bírja ki, mert csak 3 szor van időm levinni, és a pelusra kakil, az ok, de megeszi és csak a helyét látom. El akarja vajon tüntetni a bűnjelet? De tudja, hogy a pelusra szabad csak, és oda is csinálja, kivéve amikor bosszút áll, mert nem veszem fel az ülőgarniturára. Még csak 4 hónaposak vagyunk, gondolom 5-6hónapos korára lesz teljesen szobatiszta, és akkor már elég lesz 3 szor levinnem. Most ha 6 szor viszem le, pisi akkor is sokszor van a pelusra. Szerintetek leszoktassam a pelusról, vagy ne rakjak már le? Itt megállt a tudományom. Ha elfelejtem lerakni a tiszta pelust, akkor kéri, nyüsszög az ajtónál, és ugrál a pelus helyén, és ha lerakom azonnal rápisil.
szívesen fogadok egy pár praktikus tanácsot, vagy megoldódik majd magától?
Igazából csak a kakievés a legbosszantóbb :firestarter: , mindig kimosom ilyenkor a száját, mert kakisan nem puszilkodunk. De csak itthon csinálja, amikor nem látom.
köszi előre is a tanácsokat
kókusz
Vissza az elejére
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 27. Csütörtök 9:01    Hozzászólás témája: Re: tegnap elbeszélgettem vele Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:
Mosoly Ügyik vagytok! Hidd el.... egyszer kinyitja a száját, és válaszolni fog... én legalábbis már majd két éve ezt várom. Olyan iszonyat okosan tudnak nézni, hogy egy pillanatig sem lepôdnék meg, ha egyszer visszaszólna! Mosoly

nekem néha szokott feleselni, hogy márpedig ő nem akar még hazamenni.
de tényleg: néha én is ráförmdek, hogy "tudom, hogy tudsz beszélni, bökd már ki!!" - talán csak magyarul nem tud? hmmm...
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 25. Kedd 16:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Biztosan meg fogja érteni!!! wink

Nálunk is úgy van, ha kimegyünk este sétálni egy kicsit. Akkor Dzsinikém rettentően szagol, megy, a nagy elvégzi a dolgát kinn. Muris lehetek, amint két kutya a póráz végén, én meg zacskóba szedem össze a végterméket. Még jó, hogy este van, és nem látnak. Aztán bejövünk, leveszem a pórázokat, és futunk hátra az udvarra Dzsinivel kakilni, meg pisilni. Mióta meg van talán egyszer kakilt, és kétszer pisilt kinn az utcán összesen.
És azt már biztosan érti, hogy mit jelent az, hogy pisilni, mert az mindig sikerül. Mondon neki, hogy futás pisilni, pisiljél, ügyesen pisil Dzsinike, aztán egy csomó dícséret. Úgy látom, hogy ezt már biztosan érti.
Még az jutott eszembe, hogy esetleg próbálj levinni egy újságpapírt, amire otthon is pisil, és ha leteszed, hátha lenn is elvégzi a dolgát.
Biztosan hamarosan rájön, hogy mit kérsz tőle. Razz
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kami
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 25. Kedd 10:40    Hozzászólás témája: Re: tegnap elbeszélgettem vele Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Anya írta:
Hali,
tegnap este levittük Hjuit, aztán otthon bekakált.Szomorú(
Megfogtam a nyakánál a bőrt, ahogy az anya kutya is szokta, odavittem a kakihoz, és mondtam, h nem, ill, fújj! Aztán leültettm, leguggoltam mellé és megbeszéltem vele a dolgot. Sunyított , meg minden, reggel lent kakált kajcsizás után.

Most minden levitel előtt le fogom ültetni, leguggolok mellé és megbeszélem vele, hogy pisilni vagy kakálni megyünk le. Nemtom érti-e,, mindenesetre okosan néz, és én bizakodó vagyok.

A héten próbálkozom ezzel a módszerrel, meglátom, mi lesz belőle.
cool

Mosoly Ügyik vagytok! Hidd el.... egyszer kinyitja a száját, és válaszolni fog... én legalábbis már majd két éve ezt várom. Olyan iszonyat okosan tudnak nézni, hogy egy pillanatig sem lepôdnék meg, ha egyszer visszaszólna! Mosoly
Anya
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 25. Kedd 10:25    Hozzászólás témája: tegnap elbeszélgettem vele Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hali,
tegnap este levittük Hjuit, aztán otthon bekakált.Szomorú(
Megfogtam a nyakánál a bőrt, ahogy az anya kutya is szokta, odavittem a kakihoz, és mondtam, h nem, ill, fújj! Aztán leültettm, leguggoltam mellé és megbeszéltem vele a dolgot. Sunyított , meg minden, reggel lent kakált kajcsizás után.

Most minden levitel előtt le fogom ültetni, leguggolok mellé és megbeszélem vele, hogy pisilni vagy kakálni megyünk le. Nemtom érti-e,, mindenesetre okosan néz, és én bizakodó vagyok.

A héten próbálkozom ezzel a módszerrel, meglátom, mi lesz belőle.
cool
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 23 / 24 oldal [585 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 21, 22, 23, 24 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu