Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Nov. 15. Csütörtök 0:32
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Szobatisztaság
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 22 / 24 oldal [585 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 20, 21, 22, 23, 24 Következő
Szerző Üzenet
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 57

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 13. Vasárnap 9:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Anita írta:
Sziasztok én még uj vagyok itt!
Nekem is van egy kis westi és sajnos ő sem szobatiszta vagyis csak félig!
Ha éppen sétálunk és kell neki akkor kinnt végzi a dolgt de csak ha nincs pórázon., ha pedig lakásban van akkor természetes hogy a jo meleg lakásban végzi dolgát.
Hiába ugyan abban az időpontban visszük sétálni, képtelen megszokni!
Amugy kislány és lorynak hivaják!

Üdv !

A képeket elnézve - nagyon aranyosak wink - még semmiről sem vagytok lekésve.
A lakásban mindig ugyanarra a helyre végzi a dolgát vagy össze-vissza ?!
Papírra van szoktatva ?
Hányszor sétál és mennyit ?!
Anita
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 13. Vasárnap 9:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok én még uj vagyok itt!
Nekem is van egy kis westi és sajnos ő sem szobatiszta vagyis csak félig!
Ha éppen sétálunk és kell neki akkor kinnt végzi a dolgt de csak ha nincs pórázon., ha pedig lakásban van akkor természetes hogy a jo meleg lakásban végzi dolgát.
Hiába ugyan abban az időpontban visszük sétálni, képtelen megszokni!
Amugy kislány és lorynak hivaják!
Vissza az elejére
Anita jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 11. Péntek 23:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gratulálunk mi is!! Nagyon ügyesek vagytok, csak így tovább!!!!! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Notte
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 11. Péntek 23:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Notte írta:
Tőled minimum fanfárokat vártam lol

Fanfár az nincs, de hegedűlni tudok Szomorú{|=
szuper

Na így már mindjárt más.
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 11. Péntek 22:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Notte írta:

Fanfár az nincs, de hegedűlni tudok Szomorú{|=
szuper
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 51

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 11. Péntek 22:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon ügyesek vagytok, mi is gratula. !!! taps

Lilike esti szotyizását a szponzorálja! Az utazásoknál kényelmét az biztosítja!
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Notte
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 11. Péntek 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Notte írta:
ADATIK TUDTÁRA MINDENKINEK, HOGY GRACE MÁR KÉT NAPJA NEM CSINÁL BE!!!!! :lilangel: :greenjumpers:

Granula !!!!!!! wink

Ennyi???!!
Többre már nem futja papaszolga?
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 11. Péntek 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Notte írta:
ADATIK TUDTÁRA MINDENKINEK, HOGY GRACE MÁR KÉT NAPJA NEM CSINÁL BE!!!!! :lilangel: :greenjumpers:

Granula !!!!!!! wink
Notte
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 11. Péntek 21:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 4. Péntek 10:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Erika írta:

Szia Vikcey!!!!! :hello2:

Hú. arra mi ritkábban járunk, mert a Jancsár utcában lakunk, és ott szoktunk sétálni a Spar mögött, azon a nagy füves részen!
Ha van kedvetek, valahol összefuthatnánk!!!!! Maxi is lázasan bólogat mellettem!! lol
Megfűzhetnénk Erzsikét (óvónénit) is, jöjjön el Dzsinikével, ők is fehérváriak!!!!
Na, mit szólsz?? wink

Szia!!! Miminek puszi!!! puszi
:wave:

Ha a Jancsárban laksz, nem szoktál találkozni két kis törpincserrel? Mimi illetve Bambi a nevük.. egy barna és egy fekete... ôk is arra laknak!

vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 3. Csütörtök 18:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Erika írta:
O.K. megbeszéltük! wink
Erzsikének írok privin, egyeztetek vele!
Hétvégén neked pl. mikor jó?
Mellesleg csak úgy megjegyzem, jó, hogy ezt pont a Szobatisztaság témában dumáljuk meg!! lol

Szia!!!!! Szép napot nektek!!!! :wave: :blueflowerface:
Maxi+Erika

Hát igen, ez témába vág!:)Nekem hétvégén majdnem mindíg jó. De én tudok alkalmazkodni mert semmi olyan nagyon fontos dolgom nincs.
Viki-Mimi
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Erika
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 2. Szerda 7:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

O.K. megbeszéltük! wink
Erzsikének írok privin, egyeztetek vele!
Hétvégén neked pl. mikor jó?
Mellesleg csak úgy megjegyzem, jó, hogy ezt pont a Szobatisztaság témában dumáljuk meg!! lol

Szia!!!!! Szép napot nektek!!!! :wave: :blueflowerface:
Maxi+Erika
Vissza az elejére
Erika jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 1. Kedd 16:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hú. arra mi ritkábban járunk, mert a Jancsár utcában lakunk, és ott szoktunk sétálni a Spar mögött, azon a nagy füves részen!
Ha van kedvetek, valahol összefuthatnánk!!!!! Maxi is lázasan bólogat mellettem!! lol
Megfűzhetnénk Erzsikét (óvónénit) is, jöjjön el Dzsinikével, ők is fehérváriak!!!!
Na, mit szólsz?? wink

:wave:[/quote]
Szia!
Benne vagyok! Csak azt kéne kitalálni mikor és hol talizzunk ahol mindeggyőnknek jó! ha van vmi jó ötletetek akkor szóljatok én végülis bárhova el tudok jutni a Mimivel. Szemforgató
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 28. Hétfő 20:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Látom alakul már a "fehérvári-frakció" lol
Erika
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 28. Hétfő 18:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Én a Haleszba szoktam sétálni de annak az érdekében hogy westievel találkozzak bárhova elmegyek csak mondd meg hova. Te hova jársz?
Viki+Mimi[/quote]

Na, mit szólsz?? wink

:wave:
Vissza az elejére
Erika jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 28. Hétfő 8:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Erika írta:
Szia Vikcey!!!!!!!!!! :hello2:

Te is Fehérváron laksz???
Nem is tudtam!!!!! És merre szoktatok sétálni Mimivel?
Üdv!!!! puszi

Maxi+Erika wink

Szia!
Én a Haleszba szoktam sétálni de annak az érdekében hogy westievel találkozzak bárhova elmegyek csak mondd meg hova. Te hova jársz?
Viki+Mimi
Vissza az elejére
Erika
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 26. Szombat 18:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Vikcey!!!!!!!!!! :hello2:

Te is Fehérváron laksz???
Nem is tudtam!!!!! És merre szoktatok sétálni Mimivel?
Üdv!!!! puszi

Maxi+Erika wink
Vissza az elejére
Notte
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 26. Szombat 12:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Képzeljétek ismerek egy másik Mimi westiet is, ő is kislány és majdnem egykorú az én Mimimmel. A másik kutyunkat Műzlinek hívják. A Fehérvári westiesek között van Szasy, Pocak, Lili. Jenny és Brúnó is. Nekem még a Molly és a Maja is nagyon tetszik.

Tegnap találkoztunk egy westievel, aki a Síva névre hallgat. Nagyon elegáns....bár westienek talán egy kicsit túl komoly.
GKO
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 45

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 26. Szombat 9:02    Hozzászólás témája: Kutyapelus ajándékba Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Mivel az én Montym már szobatiszta, viszont "előrelátóan" bespájzoltunk kutyapelusból, ezennel szeretnék felajánlani 5-6 nagy csomag kutyapelust ajándékba "rászoruló" westie(k)nek. Olvastam, hogy van olyan kutyus, aki éjjel a szőnyegre pisil. Nekünk erre a kutyapelus teljesen bevált, kinéztük azt a helyet, ahol Őurasága a legszívesebben pisilt éjszaka és odaterítettük a pelust. Teljesen jól odaszokott és ahogy abbamaradtak a hajnali pisilések, egy idő után a pelust is kidobtuk.

GKO - Monty és Leni Baba
Vissza az elejére
GKO jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 4. Péntek 14:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Képzeljétek ismerek egy másik Mimi westiet is, ő is kislány és majdnem egykorú az én Mimimmel. A másik kutyunkat Műzlinek hívják. A Fehérvári westiesek között van Szasy, Pocak, Lili. Jenny és Brúnó is. Nekem még a Molly és a Maja is nagyon tetszik.
Vissza az elejére
Notte
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 31. Hétfő 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ez jó Koca Mancinak:)))aranyos:))nekem is tetszik a marcipán név..én még nem döntöttem el a másodikat hogy fogják hivni..:)De harmadik már nem lesz az bizti:)Legalábbis addig nem még nem lesz kertem:)[/quote]

Egy cipőben járunk, én is a kertes házra "várok."
Letti
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 31. Hétfő 16:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Notte írta:
[
Hát édesek is a kókuszok, úgylátszik egyre népszerűbb név, a párom is hallotta valahonnan, és így lett a mi kutyink is Kókusz. :grouphuuug:]

Én most láttam a neten egy westiet akit Marcipánnak hívtak, annyira tetszik ez a név, hogy el is határoztam, hogya harmadik westiemet így fogják hívni. a második Willie lesz...csak itt lennének már....
találkoztam egy westietulajdonossal aki útálja a kimondhatatlan törzskönyvi neveket ezért polgárpukkasztásképp Koca Mancinak nevezte el a kutyusát. De csak Mancinak szólítja.

Ez jó Koca Mancinak:)))aranyos:))nekem is tetszik a marcipán név..én még nem döntöttem el a másodikat hogy fogják hivni..:)De harmadik már nem lesz az bizti:)Legalábbis addig nem még nem lesz kertem:)
Vissza az elejére
Letti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Notte
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 31. Hétfő 15:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[
Hát édesek is a kókuszok, úgylátszik egyre népszerűbb név, a párom is hallotta valahonnan, és így lett a mi kutyink is Kókusz. :grouphuuug:]

Én most láttam a neten egy westiet akit Marcipánnak hívtak, annyira tetszik ez a név, hogy el is határoztam, hogya harmadik westiemet így fogják hívni. a második Willie lesz...csak itt lennének már....
találkoztam egy westietulajdonossal aki útálja a kimondhatatlan törzskönyvi neveket ezért polgárpukkasztásképp Koca Mancinak nevezte el a kutyusát. De csak Mancinak szólítja.
Letti
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 31. Hétfő 15:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="ribizli"]
Letti írta:

Örülök, hogy sikerült kutyit találni a barátnődnek! Remélem az új családtag gyorsan megvígasztalja!!!

Hát már sokkal jobb a kedve:)
Vissza az elejére
Letti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 31. Hétfő 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Letti írta:

jaj mielött még elfelejtem,nagyon édes ez a kis kókusz..Az egyik ismerősömnek most halt meg a kutyija(westi)nagyon beteg volt..És nagyon hiányzott neki az életéből egy kutyi és vettek egy másikat őt is igy hivjákMosoly)Kislány és ő is nagyon cuki:))Picinek annyira édesek...De nagynak is..

Örülök, hogy sikerült kutyit találni a barátnődnek! Remélem az új családtag gyorsan megvígasztalja!!!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 22 / 24 oldal [585 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 20, 21, 22, 23, 24 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu