Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Nov. 16. Szombat 2:28
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Szobatisztaság
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 21 / 24 oldal [585 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 19, 20, 21, 22, 23, 24 Következő
Szerző Üzenet
lippije
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 3. Péntek 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egy ideig Pötty és Bogyó is csinálta, már réges régen szobatiszták voltak, de anyámnál a szőnyeget mindig meg kellett tisztelni Nagyon Boldog
csiki
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 3. Péntek 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ágnes írta:
Mikor Léda kicsi volt, de már szobatiszta, sokáig csak nálunk a lakásban volt szobatiszta, ha vendégségbe mentünk halálos nyugalommal az arcán guggolt a szőnyegre és pisilt oda az orrom elött.
Valahogy nem találta az egyensúlyt a "nem pisilünk a lakásban, az ügyes vagy, hogy az utcán pisiltél és a vendégés nem a mi lakásunk ott lehet, de nem az utcán vagy, nem szabad között!" lol

bezavarodott szegény bandzsal

nagy vigyor
Ágnes
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 3. Péntek 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mikor Léda kicsi volt, de már szobatiszta, sokáig csak nálunk a lakásban volt szobatiszta, ha vendégségbe mentünk halálos nyugalommal az arcán guggolt a szőnyegre és pisilt oda az orrom elött.
Valahogy nem találta az egyensúlyt a "nem pisilünk a lakásban, az ügyes vagy, hogy az utcán pisiltél és a vendégés nem a mi lakásunk ott lehet, de nem az utcán vagy, nem szabad között!" lol

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 3. Péntek 14:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Ennyire szobatiszta lenne???? én gondoltam rá, hogy lehet a kertet is a "lakásnak" tekinti...

Tutira ezért van!! Nagyon okos kutyus!! Nagyon Boldog Ő helyre rakta magában a dolgokat, és tiszteli a mások birtokát! Irtó aranyos!! virágfej
lippije
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 3. Péntek 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
és az szerintetek mitől lehet, hogy Forti annak ellenére, hogy lakáskutya, ha kertes házban vagyunk, a kertben sem hajlandó elvégezni a dolgát? egyszer körbepisili az összes bokrot, de onnantól kezdve mindig odaáll a kapuba, és addig macerál amíg ki nem megyünk sétálni...akkor általában egyből a kapun kívül elvégzi a nagydolgát, de a kertben nem hajlandó Összezavart
Ennyire szobatiszta lenne???? én gondoltam rá, hogy lehet a kertet is a "lakásnak" tekinti... mindenesetre lemondhatok arról, hogy ha nyaralunk valahol, akkor kihagyhatunk egy-két sétát Nagyon Boldog lacházán is 3x séta van, pedig ott a kert.. Szemforgató

Forti az abszolute jól nevelt kutya Nagyon Boldog aztán majd csak lesel, amikor már Magyaroszágon belül nem lesz hajlandó dolgát végezni Nagyon Boldog Razz
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 3. Péntek 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

és az szerintetek mitől lehet, hogy Forti annak ellenére, hogy lakáskutya, ha kertes házban vagyunk, a kertben sem hajlandó elvégezni a dolgát? egyszer körbepisili az összes bokrot, de onnantól kezdve mindig odaáll a kapuba, és addig macerál amíg ki nem megyünk sétálni...akkor általában egyből a kapun kívül elvégzi a nagydolgát, de a kertben nem hajlandó Összezavart
Ennyire szobatiszta lenne???? én gondoltam rá, hogy lehet a kertet is a "lakásnak" tekinti... mindenesetre lemondhatok arról, hogy ha nyaralunk valahol, akkor kihagyhatunk egy-két sétát Nagyon Boldog lacházán is 3x séta van, pedig ott a kert.. Szemforgató

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 3. Péntek 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ilduzs írta:
Jé, sikerült rászoktatni CSikit, h kerttsizta legyen? Gratu!

háát, azé ez ilyen formában nem teljesen igaz... Embarassed Nagyon Boldog

Azt már valóban elértük, hogy, nem a bejáratok elé pakolja a holmit, de azért szórványosan fellelhetőek a termékek itt-ott a gyepen. Na ezért nálunk minden reggel zacskós-szedegetős körséta van lol Amúgy vannak kedvenc helyei, leggyakrabban oda megy - de az sem a mi érdemünk, hanem az ő "ízlése" lol

Egyébiránt minden este megy ettől függetlenül anyukámmal sétálni, de a kis piszok addigra is mindig tartogat egy csomagra valót Wink szóval a zacsis szedegetés sosem marad el. Mosoly
lippije
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 3. Péntek 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ilduzs írta:
Oh, hát ezt nem mondod? Mosoly

Most egy világ omlott össze bennem lol Htá te is ilyen számító pasi vagy Wink

Miért, melyik pasi nem az? Nagyon Boldog Razz
ilduzs írta:
MEgjegyzem, én nem szoktam pasizni sétáltatás közben lol

Megjegyzem, pasizni én sem Nagyon Boldog
ilduzs
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 3. Péntek 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lippije írta:
ilduzs írta:
Már rájött arra, h milyen jó ismerkedési technika, h ha váletlenül pont odahúz a kuty egy helyes sráchoz Mosoly)

szted nekem miért van kutyám ? Nagyon Boldog Razz Pötty már egész jó eredménnyel szúrja ki az ízlésemnek való lányokat Twisted Evil

Oh, hát ezt nem mondod? Mosoly

Most egy világ omlott össze bennem lol Htá te is ilyen számító pasi vagy Wink

MEgjegyzem, én nem szoktam pasizni sétáltatás közben lol

Vissza az elejére
ilduzs jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
lippije
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 3. Péntek 14:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ilduzs írta:
Már rájött arra, h milyen jó ismerkedési technika, h ha váletlenül pont odahúz a kuty egy helyes sráchoz Mosoly)

szted nekem miért van kutyám ? Nagyon Boldog Razz Pötty már egész jó eredménnyel szúrja ki az ízlésemnek való lányokat Twisted Evil
ilduzs
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 3. Péntek 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lippije írta:
keress a hugodnak egy kutyabolond pasit, az is megoldás Nagyon Boldog Razz

CSak hát már elég dzsumbuly volt a kutya, kb mint egy puli, meg a vizsont a hátsó lába meg a műtét miatt le lett kopasztva, azolyan idétlenül csak ott fityegett neki. Szóval nem volt túl épületes látvány, a húgom meg potn ebben a látszatember korszakban van, meg lehet, h mindig benne is fog maradni, mert pl én nem igazán emlékszem, h adtam volan ilyenekre... Na, szóval amíg "csúnya" volt a kutya, addig nem igazán akart vele "büzskélkedni".

Vissza az elejére
ilduzs jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
lippije
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 3. Péntek 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

keress a hugodnak egy kutyabolond pasit, az is megoldás Nagyon Boldog Razz
ilduzs
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 3. Péntek 13:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lippije írta:
ilduzs írta:
HOgyan értétek ezt el? Marci folyton telecsinálja az egész kertet, igaz, hétközben szinte alig viszik sétálni, talán én vagyok az egyetlen sétáltatója, de mivel csak kéthetente megyeyk haza, azt azért nem várhatom el tőle, h addig tartogassa lol

tessék beépíteni valakit, aki sétáltatja Nagyon Boldog

Ja, a már említett húgomat? Mosoly Múlt héten elvitte sétálni, de csak azért, mert volt kozmiban, és most szép buksi fejű lett! Nagyon Boldog

Amikor meg hazaért a család, mindenki majd szívrohamot kapott, h megint megszökött a kutya, és indult a MArci kommandó végigkérdezni a szomszédokat, h nem látták e véletlenül.
Szóval gondolhatod, milyen gyakorta viszi sétálni lol
Mondjuk az is igaz, h akkora kertünk van, h abban 5 agár is lazán kiélné a mozgásigényét. Az új képeket valamennyire talán látszik is.

Vissza az elejére
lippije
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 3. Péntek 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ilduzs írta:
HOgyan értétek ezt el? Marci folyton telecsinálja az egész kertet, igaz, hétközben szinte alig viszik sétálni, talán én vagyok az egyetlen sétáltatója, de mivel csak kéthetente megyeyk haza, azt azért nem várhatom el tőle, h addig tartogassa lol

tessék beépíteni valakit, aki sétáltatja Nagyon Boldog
ilduzs
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 3. Péntek 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
Nóry írta:
sziasztok nekem most lesz egy kiskutyusom és nem tudom hogy tanítsam meg szobatisztaságra...állandóan rohangáljak ki vele amikor pisilni akar vagy hogy? segítsetek Sír vagy nagyon szomorú

Mi kertes házban lakunk. Csikinél nem is tudom megmondani, hogy mikor lett kerttiszta. De azért elég sokáig a kuty pisi / kaki volt az első amibe beleléptünk, mikor reggel kibújtunk a házból lol

Jé, sikerült rászoktatni CSikit, h kerttsizta legyen? Gratu!

Vissza az elejére
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 3. Péntek 13:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nóry írta:
sziasztok nekem most lesz egy kiskutyusom és nem tudom hogy tanítsam meg szobatisztaságra...állandóan rohangáljak ki vele amikor pisilni akar vagy hogy? segítsetek Sír vagy nagyon szomorú

Mi kertes házban lakunk. Csikinél nem is tudom megmondani, hogy mikor lett kerttiszta. De azért elég sokáig a kuty pisi / kaki volt az első amibe beleléptünk, mikor reggel kibújtunk a házból lol
lippije
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 3. Péntek 12:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nóry írta:

Azért ez nem így működik Nagyon Boldog 3 hónapos koráig nem is nagyon érdemes hosszabb időre kivinni, gy.k. próbálj valami olyan helyet kiszúrni a lakásban, ami nem annyira feltünő, és próbálj oda újságpapírt, vagy valami egyéb dolgot lerakni, és arra szoktatni a kicsit. RENGETEG türelem kell, és nem fegyelmezni vagy bántani (mondom én, aki állandóan veri a kutyáját, ugye ... Nagyon Boldog ), ha máshova pisil vagy kakil. Naponta többször (én 4-5 alkalommal vittem) vidd ki a kutyust, rájön Ő is hamar, hogy mi a dolga. Nem tudom, kinél-mikor, de Pötty kb. 5 és fél hónapos kora óta teljesen szobatiszta, most már ha gond van, jön, és addig nyaggat, amíg nem megyünk Nagyon Boldog Szóval, türelem, türelem, és nem lesz gond Nagyon Boldog
Nóry
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 3. Péntek 12:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Nóry jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 52

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 15. Vasárnap 19:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én meg azt vettem észre, mintha szegénykém kötelességének érezné, hogy minden egyes alkalommal letegyen valamit az "aszfaltra". Ha hétvégén többször lemegyünk, akkor mindig nyom egy kicsit, amivel a végén már inkább csak összekeneszüli magát, még akkor is, ha előtte 2 órával elvégezte már a nagy dolgot.

Lilike esti szotyizását a szponzorálja! Az utazásoknál kényelmét az biztosítja!
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Gina2
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 14. Szombat 6:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nagy kert.. kiengedem drágáimat (mert hiába a kert az ágy a legjobb alvó-ülő hely....)
visszajönnek és a kicsi körülbelül így néz rám: jaj, anya alig bírtam már ki, hogy benegedj majdnem kinn pisiltem be....
kissé elegem van belőle....de azért imádom..
ivf
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 63

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 7. Csütörtök 15:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bömbi is elég hadilábon áll a szobatisztasággal. 10 esetből mondjuk 6x papír, illetve most már van szoktató pelusunk!!! nagytaps 4x szerte a lakásban Sír vagy nagyon szomorú , közvetlen a háza elé teszem éjszakára a pelust, így pl. reggel amint kilép rögtön odapisil, a kaki is kb. ebben az arányban sikerül a pelusra, még szerencse, hogy pici a mennyiség és szilárd Wink Én azért bízom benne, ez is menni fog idővel. Főleg,ha többet lesz kint a szabadban. Csak sajnos hiába van itt az udvar a másik kutty miatt nem lehet felügyelet nélkül kint, sőt inkább átvisszük a szemközti parkba, mert most annyira féltem a nagy kutyától, akin szemmel láthatóan látszik, hogy féltékény, meg a fajtájából adódóan is nehezen visel el más kutyát maga körül. /chow-chow/ Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
ivf jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Anita
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 13. Vasárnap 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Naponte 4-szer viszem általában egy bő fél órát vagyunk lent mert elég hideg van és néha fázik!
26.-án lesz fél éves
Amugy igen egy helyre já a dolgát végezni de nem akart sem papirra sem semmi másra szokni.
Az ajto elé jár
Amugy elég makacs meg kényes de lehet vele birni
kicsit erőteljesebben kell rászolni és azt csinálja amit mondunk
már megáll ha poráz nélkül viszem és mondom hogy álljon meg megáll meg már ül szépen
Vissza az elejére
Anita jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Frédike
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 13. Vasárnap 10:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Anita írta:
Sziasztok én még uj vagyok itt!
Nekem is van egy kis westi és sajnos ő sem szobatiszta vagyis csak félig!
Ha éppen sétálunk és kell neki akkor kinnt végzi a dolgt de csak ha nincs pórázon., ha pedig lakásban van akkor természetes hogy a jo meleg lakásban végzi dolgát.
Hiába ugyan abban az időpontban visszük sétálni, képtelen megszokni!
Amugy kislány és lorynak hivaják!

Szia Anita, üdv a fórumon Exclamation

Szerintem sem kell elkeseredned a szobatisztaságot illetően, ugyanis ha rendszeresen ugyanabban az időben mentek sétállni és amikor elvégzi a dolgát megdicséred, lol megsimized, hamarosan rá fog jönni, hogy kint kell kakilni, pisilni. Tudod a kutyusoknál is olyan a szobatisztaság mint a gyerkőc öknél ki előbb , ki utóbb válik szobatisztává.
Most már itt a tavasz, biztos, hogy könnyebb lesz vele és hamarosan
menni fog a dolog. lol A Te kutyid a Lory? Mennyi idős Kérdés
Vissza az elejére
Frédike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 58

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 13. Vasárnap 10:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
Ne izgulj egyszer csak majd észre se veszed és szobatiszta lesz! wink

De addig is nézz a lábad elé wink Embarassed
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 62

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 13. Vasárnap 10:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Anita!
Nagyon aranyos a kutyusod. Ne izgulj egyszer csak majd észre se veszed és szobatiszta lesz! wink
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 21 / 24 oldal [585 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 19, 20, 21, 22, 23, 24 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu