Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Nov. 13. Szerda 5:33
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Szobatisztaság
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 5 / 24 oldal [585 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ..., 22, 23, 24 Következő
Szerző Üzenet
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 3. Hétfő 18:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nálunk Kamilla most volt 4hónapos a hétvégén és teljesen szobatiszta már nyelvnyújtás nyelvnyújtás jó mondjuk nálunk itt vannak a nagyok akiktől nagyon sokat tanult,és akkor jön megy az udvarra amikor csak akar.
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
joe
veterán
veterán

Neme: Neme:Férfi Kor: 48

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 3. Hétfő 16:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mszilvia21 írta:
Sziasztok!

Lizi kutyusomat akárhányszor kiviszem az udvarra, van egy bizonyos hely ahol mindig piszkol. De nem szokott jelezni, hogy ki kell mennie, ugyhogy elég sokszor kell vinnünk, hogy ne bent végezze a dolgát.
Szerintetek előbb utóbb fog jelezni????
Rudolf se jelez, és már több mint 1 hónapja teljesen szobatiszta baba tancitanci
joe jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
MyWestie
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 3. Hétfő 16:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mszilvia21 írta:
Sziasztok!

Lizi kutyusomat akárhányszor kiviszem az udvarra, van egy bizonyos hely ahol mindig piszkol. De nem szokott jelezni, hogy ki kell mennie, ugyhogy elég sokszor kell vinnünk, hogy ne bent végezze a dolgát.

Igaz Mi is 3-4-szer visszük le a kuttyokat, de nálunk mindkét kutyus jelez, ha mennie kell! nagy vigyor nyelvnyújtás Fáni kutyusom odaül az ajtóba csendesen, és ott vár, hogy észrevegyük, mig a Milki kutyusom elkezd nyüszögni! lol szerelmes
MyWestie jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 3. Hétfő 15:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Caspi írta:
mszilvia21 írta:
Sziasztok!

Casper sem jelez ,csak napi 3x visszük le és nem történik baleset Mosoly

Az mieink sem jeleztek soha. Egyszerűen napi 3szor visszük mi is őket, és akkor végzik a dolgukat.
Caspi
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 3. Hétfő 14:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mszilvia21 írta:
Sziasztok!

Casper sem jelez ,csak napi 3x visszük le és nem történik baleset Mosoly
Vissza az elejére
Caspi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
mszilvia21
kölyök
kölyök

Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 3. Hétfő 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Vissza az elejére
mszilvia21 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Pötyi
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 17. Szombat 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

jannussz írta:
ha látod hogy enni akarja akkor eréjesen szój ra hogy fuj vagy nemszabad

azt szoktam,de nem mindig vok vele sajnos
Vissza az elejére
Pötyi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jannussz
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Férfi Kor: 51

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 15. Csütörtök 7:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ha látod hogy enni akarja akkor eréjesen szój ra hogy fuj vagy nemszabad
Vissza az elejére
jannussz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Pötyi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 14. Szerda 23:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Háát remélem,h ő is leszokik róla! Mosoly
Vissza az elejére
Pötyi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tazi
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 14. Szerda 15:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pötyi írta:
Az miért van,hogy a kiskutyám mindig megakarja enni a kakiját! Összezavart mit lehetne csinálni,mert ha nem vok itthon és pottyant akkor nem lenne yoo ha felzabikálná! Mosoly

Szia!
Az én kutyum is ette a kakiját 3 hónapos korában, aztán leszokott róla.Persze én is erősítettem benne, hogy ez nem jó szokás.Szerintem a te kutyusod is le fog szokni róla.
Tazi
Vissza az elejére
Tazi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Caspi
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 14. Szerda 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

jannussz írta:
meg akarja vagy ha nem vigyáznál meg is enné ??

Az nem ugyan az ...? fejvakar
Vissza az elejére
Caspi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
jannussz
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Férfi Kor: 51

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 14. Szerda 14:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

meg akarja vagy ha nem vigyáznál meg is enné ??
Vissza az elejére
jannussz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Pötyi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 14. Szerda 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az miért van,hogy a kiskutyám mindig megakarja enni a kakiját! Összezavart mit lehetne csinálni,mert ha nem vok itthon és pottyant akkor nem lenne yoo ha felzabikálná! Mosoly
Vissza az elejére
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 10. Szombat 21:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pötyi írta:
köszi szépen.hááát igen,így is büszke vok rá,h ennyi idősen már a pisi megy legalább! Mosoly

Szia!

Nálunk is az a módszer vált be,hogy a pelut arra a helyre költöztettük,ahová pipilt- kakilt.
Mosoly
Pötyi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 10. Szombat 19:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

köszi szépen.hááát igen,így is büszke vok rá,h ennyi idősen már a pisi megy legalább! Mosoly
Vissza az elejére
inid
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 10. Szombat 18:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pötyi írta:
Sziasztok!
Nekem van egy 7 hetes kutyusom!Az lenne a problémánk,h pisilni a pelusra pisil,viszont kakilni sose megy oda!Volt már,h láttam,h kaksizni fog és odaraktam a pelenkára,de olyankor egyből elakar jönni onnan és nem hajlandó ott kakilni!Miért lehet ez?

Szia!
Az már haladás, hogy ügyesen a pelusra pisil! Kakinál tényleg ez a módja, hogy oda kell rakni, lehetőleg minden ilyen ominózus pillanat elkapásával, és ha oda sikerül, akkor nagyon megdicsérni!
Viszont ha csak egy bizonyos helyre kakil, és mindig oda, akkor tegyél oda is pelenkát! (Nálunk ez vált be anno...)
Viszont nálam a kakilás már absz nem történt lakásba kb. két és fél hónapos korától (a kertes házak előnye vidám )! Három és fél hónapos kora körül már-már szobatiszta volt! nagy vigyor
inid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Pötyi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 10. Szombat 14:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Nekem van egy 7 hetes kutyusom!Az lenne a problémánk,h pisilni a pelusra pisil,viszont kakilni sose megy oda!Volt már,h láttam,h kaksizni fog és odaraktam a pelenkára,de olyankor egyből elakar jönni onnan és nem hajlandó ott kakilni!Miért lehet ez?
Vissza az elejére
Tazi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 8. Csütörtök 11:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Nagyon örülök,mert a Spagi már nem pisil be.Azt hittem soha nem lesz szobatiszta,de az utóbbi napokban sokat voltam itthon és sikerült rávezetni,hogy mit szeretnék.Már éjszaka sem ment ki a pelusra.
Éljen! Tazi
Vissza az elejére
Tazi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
inid
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 5. Hétfő 18:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Juhacsek írta:
Szia Nóri!
Nálunk még a napi háromszori séta úgy tűnik, hogy kevés. Arra hogy lehet rászoktatni, hogy elég legyen? Még mi alkalmazkodunk ahhoz, hogy mikor akar lemenni. Az nagyon jó lenne, ha úgy működne a dolog, mint nálatok. Ma például reggel 1/2 7-kor, 12 órakor kéredzkedett le, mikor a fiam öt óra körül le akarta vinni, mire felöltözött addigra bepisilt. Levittem 6 óra körül, mert nyüszített, de nem volt semmi. Az a baj, hogy még nem egyértelmű a jelzése sem. Gondolom majd kialakulnak a dolgok, csak jó lenne ha jól csinálnám a szoktatást (idő), hogy később ne legyen ebből gondom. Azt se gondoltam volna, hogy ilyen rövid idő alatt idáig jutunk. A másik amit még kérdezni akarok, hogy hétvégén reggel is olyan korán viszitek le?
Ica Zsepi kutyus

Szia!
Nálunk pl. Füge sosem jelzett, napi 3X-4X vittem le. Persze amíg kicsi volt, akkor ennél lényegesen gyakrabban! A szokatás időszakában akár két-három óránként! És utána is, ha többször volt időm, akkor többször... De csak fokozatosan szokasd a napi 3-4 sétaalkalomhoz!
Az esti séta másfél óra is volt, úgyhogy kibírta éjjel. Reggel pedig néha nekem kellett felébreszteni, hogy ugyan menjünk már le! Viszont nekünk is előfordult, hogy esetleg a lift előtt csurgatott! Meg lehet előzni, ha ölben viszitek le (úgy, mint az örömpisit is)!
inid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Juhacsek
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 64

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 5. Hétfő 18:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Nóri!
Nálunk még a napi háromszori séta úgy tűnik, hogy kevés. Arra hogy lehet rászoktatni, hogy elég legyen? Még mi alkalmazkodunk ahhoz, hogy mikor akar lemenni. Az nagyon jó lenne, ha úgy működne a dolog, mint nálatok. Ma például reggel 1/2 7-kor, 12 órakor kéredzkedett le, mikor a fiam öt óra körül le akarta vinni, mire felöltözött addigra bepisilt. Levittem 6 óra körül, mert nyüszített, de nem volt semmi. Az a baj, hogy még nem egyértelmű a jelzése sem. Gondolom majd kialakulnak a dolgok, csak jó lenne ha jól csinálnám a szoktatást (idő), hogy később ne legyen ebből gondom. Azt se gondoltam volna, hogy ilyen rövid idő alatt idáig jutunk. A másik amit még kérdezni akarok, hogy hétvégén reggel is olyan korán viszitek le?
Ica Zsepi kutyus
Vissza az elejére
Juhacsek jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe
veterán
veterán

Neme: Neme:Férfi Kor: 48

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 5. Hétfő 18:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tigrissy írta:
Tazi írta:
Tigrissy írta:
Tazi írta:
Sziasztok!
Már régen írtam Nektek,de minden nap olvasom az oldalat.Szóval, mi a véleményetek arról, hogy Spagi 23-án volt 4 hónapos, kinnt már nagyon ügyesen elvégzi a dolgát,de bennt már korábban pelenkára szokott és most is nyugodtan rápisil.Arra gondoltam, hogy felszedem a pelust és megszidom, ha a lakásba pisil.Jól csinálom így?Viszont a 8 órát míg távol vagyunk még nem bírja ki, csak kb. 5 órát.Várom a véleményeteket.
Köszi! Tazi

Szerintem nagyon jól csinálod, és hogyha felszeded a pelust és megszídod, ha mégis fent végzi a dolgát nagyon gyorsan meg fogja szokni, hogy csak lent kell, és ki fogja bírni 5-6 hónaposan már simán a 8-9 órát.

Szia Nóri!
Köszönöm a biztatást, tegnap itthon voltunk egész nap és a Spagi egyszer sem pisilt be.Nagyon örültem neki.
Most potyognak ki a tejfogai, ilyenkor is adhatok neki száraztápot?Az étvágya sem olyan jó.Köszi a segítséget!
Tazi

Nálunk Vaci az első perctől kezdve száraz tápot kapott, aztán valamikor útközben meg elvesztek a fogacskák. Szóval mi legalábbis nem etettük emiatt mással.
Rudi is ezen a héten lessz 5 hónapos, most nőttek vissza a fogai, de végig száraztápot adtam neki. eszik Annyi, hogy én az elejétől kezdve megnedvesítem neki a tápot, de azt azért, hogy a veséjét kímélje.
joe jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 5. Hétfő 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tazi írta:
Tigrissy írta:
Tazi írta:
Sziasztok!
Már régen írtam Nektek,de minden nap olvasom az oldalat.Szóval, mi a véleményetek arról, hogy Spagi 23-án volt 4 hónapos, kinnt már nagyon ügyesen elvégzi a dolgát,de bennt már korábban pelenkára szokott és most is nyugodtan rápisil.Arra gondoltam, hogy felszedem a pelust és megszidom, ha a lakásba pisil.Jól csinálom így?Viszont a 8 órát míg távol vagyunk még nem bírja ki, csak kb. 5 órát.Várom a véleményeteket.
Köszi! Tazi

Szerintem nagyon jól csinálod, és hogyha felszeded a pelust és megszídod, ha mégis fent végzi a dolgát nagyon gyorsan meg fogja szokni, hogy csak lent kell, és ki fogja bírni 5-6 hónaposan már simán a 8-9 órát.

Szia Nóri!
Köszönöm a biztatást, tegnap itthon voltunk egész nap és a Spagi egyszer sem pisilt be.Nagyon örültem neki.
Most potyognak ki a tejfogai, ilyenkor is adhatok neki száraztápot?Az étvágya sem olyan jó.Köszi a segítséget!
Tazi

Nálunk Vaci az első perctől kezdve száraz tápot kapott, aztán valamikor útközben meg elvesztek a fogacskák. Szóval mi legalábbis nem etettük emiatt mással.
Tazi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 5. Hétfő 10:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Ica!
Olvastam végig Zsepi történetét és nagyon kiváncsi lennék rá!Sok sikert kívánok Nektek!
Kezdő kutyagazdi:Tazi E-mail:tazizi@citromail.hu
Vissza az elejére
Tazi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 5. Hétfő 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tigrissy írta:
Tazi írta:
Sziasztok!
Köszi! Tazi

Szia Nóri!
Tazi
Vissza az elejére
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 4. Vasárnap 16:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tazi írta:
Sziasztok!
Köszi! Tazi

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 5 / 24 oldal [585 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ..., 22, 23, 24 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu