Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Nov. 18. Hétfő 5:33
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Dunyha
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [19 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
cecil..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 3. Szerda 20:33    Hozzászólás témája: Re: Új otthon Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Édes Lilike:) Sok köszönet nektek és sok boldogságot:))

ginike írta:
Samara Morgan írta:
Gyönyörű Dunnyuska, sok boldogságot az új otthonodban!

sziasztok én gina vagyok a dunyha kicsi másod gazdija mert anyué az elsőbség jol érzi magát nálunk állandóan játszana a Brumival de dunyhának megszületett a másik neve ő most már LILIKE mert anyu ezt választottta nagyon sokat eszik de azért féken tartjuk nehogy kihánnya vagy ijesmi.nagyon kis virgonc de én nagyon szeretem olyan mint én csak kutyusba.Majd még fogok neketek irni sziasztok
Vissza az elejére
ginike
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 3. Szerda 18:06    Hozzászólás témája: Re: Új otthon Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Samara Morgan írta:

sziasztok én gina vagyok a dunyha kicsi másod gazdija mert anyué az elsőbség jol érzi magát nálunk állandóan játszana a Brumival de dunyhának megszületett a másik neve ő most már LILIKE mert anyu ezt választottta nagyon sokat eszik de azért féken tartjuk nehogy kihánnya vagy ijesmi.nagyon kis virgonc de én nagyon szeretem olyan mint én csak kutyusba.Majd még fogok neketek irni sziasztok
Vissza az elejére
Samara Morgan
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 51

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 3. Szerda 12:35    Hozzászólás témája: Új otthon Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 2. Kedd 12:58    Hozzászólás témája: Dunyha
Téma leírása: gazdinál
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Dunyháért szombaton eljött az ÁLOMGAZDI lol

Budaőrsre költözött a lány egy kaufiú társa lesz, és reméljük, hosszú, boldog életük lesz együtt

Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 23. Csütörtök 11:19    Hozzászólás témája: Dunyha
Téma leírása: visszajött
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Visszakaptuk Dunyhát.
Nagyon szép a pocija az ivartalanítás után. Beköltözött Basa és Hüpp mellé lakótársnak.

Reméljük, kicsit helyre teszi Basa fejét, mert nagyon 'beképzelt' a fiúka lol
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 7. Kedd 16:04    Hozzászólás témája: Dunyha
Téma leírása: ivartalanítása

Dunycika átesett az ivartalanításon szombaton. Most panzióban gyógyulgat. Tegnap Cecil meglátogatta, vitt neki fincsi falatokat, és sétáltak is egy nagyot.
Reméljük, mielőbb visszakapjuk őt lol

Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 3. Péntek 14:55    Hozzászólás témája: Dunyha
Téma leírása: ivartalanítás

Samara Morgan írta:
Imádom ezt a kutyát! Mindig a falusi nyaralások jutnak eszembe kiskoromból a nagymamámnál. Neki régebben mindig kuvaszai voltak, láncos kutyák, akiket éjszakára elengedtek portát őrizni. Olyan kedvesek voltak, mint Dunnyuska, soha nem bántott egyik sem. (Persze mi nem voltunk hívatlan éjjeli vendégek.) Egyszerre csak egy kuvasz volt a háznál és mindegyiket Hattyúnak hívták lol (A Dunyha jobban tetszik.)
Úgy néz ki, jövő hét szombaton ki tudok menni a Minire, nagyon szeretném megsimizni ezt a gyönyörűséget!

szerelmes

Gyere, nagyon várunk lol , bár lehet, hogy Dunyhával nem fogsz találkozni.
Most szombaton visszük ivartalanításra, ahonnan panzióba megy, amíg a sebe friss. Az, hogy kint lesz-e jövő szombaton, attól függ, hogyan gyógyul a sebe.
Vissza az elejére
Samara Morgan
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 51

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 3. Péntek 14:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Imádom ezt a kutyát! Mindig a falusi nyaralások jutnak eszembe kiskoromból a nagymamámnál. Neki régebben mindig kuvaszai voltak, láncos kutyák, akiket éjszakára elengedtek portát őrizni. Olyan kedvesek voltak, mint Dunnyuska, soha nem bántott egyik sem. (Persze mi nem voltunk hívatlan éjjeli vendégek.) Egyszerre csak egy kuvasz volt a háznál és mindegyiket Hattyúnak hívták lol (A Dunyha jobban tetszik.)
Úgy néz ki, jövő hét szombaton ki tudok menni a Minire, nagyon szeretném megsimizni ezt a gyönyörűséget!

szerelmes
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 15. Szerda 12:47    Hozzászólás témája: Dunyha Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Így nevet lol

Vissza az elejére
cecil..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 14. Kedd 15:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sajnos nem sikerült a képet csatolnom pedig van egy nagyon helyes mosolygósSzomorú
Vissza az elejére
cecil..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 14. Kedd 15:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Igen Dunycikának csodálatos lett a bundija, nézd, hogy nevet:)
Vissza az elejére
Sz.Melinda
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 13. Hétfő 9:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csodás bundája van, kifésültem szombaton!! Remélem álomgazdi nemsokára jelentkezik.
Vissza az elejére
Sz.Melinda jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Amich
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 8. Szerda 14:13    Hozzászólás témája: Re: Dunyha
Téma leírása: költözik

Tkata írta:
Szombaton Dunyha felköltözik a MiniMenhely részlegre.

Szeretettel várjuk az őt megismerni szándékozó látogatókat, támogatókat lol

Én már alig várom, hogy megismerjem, olyan szép kislány! Mosoly
Vissza az elejére
Amich jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 8. Szerda 11:43    Hozzászólás témája: Dunyha
Téma leírása: költözik

Szombaton Dunyha felköltözik a MiniMenhely részlegre.

Szeretettel várjuk az őt megismerni szándékozó látogatókat, támogatókat lol
Vissza az elejére
Vicus (Évi)
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 4. Szombat 21:59    Hozzászólás témája: Re: Dunyha Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tkata írta:
A keverékség nem hiba lol

Nekem mondod? Te tudod a legjobban, hogy éppen kettő van itthon belőle rock Egy nagy Mamlasz meg egy Törpe nagy vigyor És imádom őket szerelem
puszi integet
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 3. Péntek 16:25    Hozzászólás témája: Dunyha Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vicus (Évi) írta:
Ja, biztos , hogy ő keverék???? Nekem is ez a kérdésem, mert én semmi "hibát" nem találok rajta, akárhogy is nézem Döbbent

A keverékség nem hiba lol
Lehet, hogy igazatok van, és fajtatiszta.
Vissza az elejére
Vicus (Évi)
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 3. Péntek 16:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ja, biztos , hogy ő keverék???? Nekem is ez a kérdésem, mert én semmi "hibát" nem találok rajta, akárhogy is nézem Döbbent
ancsapancsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 3. Péntek 14:31    Hozzászólás témája: Re: Dunyha
Téma leírása: a kuvaszlányzó

Tkata írta:

Dunyha, a 4 éves kuvasz keverék leányzó január 29-én szabadult az Illatos úti sintértelepről, ahová saját gazdája adta le. Dunyha nagyon kedves, bújós, jóindulatú, szeretetreméltó kutyus, bedől a simiért. Autóban szépen utazik.
Ugatós, de ha megtalálja a helyét, akkor nagyon jó házőrző. Elsősorban kertbe ajánljuk.
Érdeklődni Andinál lehet a 06 30 341-4351-es telefonszámon vagy az orokbefogadas@minimenhely.hu címen.

Biztos,hogy ő keverék?
Vissza az elejére
ancsapancsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 1. Szerda 11:24    Hozzászólás témája: Dunyha
Téma leírása: a kuvaszlányzó

Dunyha, a 4 éves kuvasz keverék leányzó január 29-én szabadult az Illatos úti sintértelepről, ahová saját gazdája adta le. Dunyha nagyon kedves, bújós, jóindulatú, szeretetreméltó kutyus, bedől a simiért. Autóban szépen utazik.
Ugatós, de ha megtalálja a helyét, akkor nagyon jó házőrző. Elsősorban kertbe ajánljuk.
Érdeklődni Andinál lehet a 06 30 341-4351-es telefonszámon vagy az orokbefogadas@minimenhely.hu címen.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [19 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu