Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Aug. 6. Csütörtök 8:07
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bull Terrier
Ugrás:  
" JAJ! EZ PITBULL UGYE?"
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [15 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
ZFBT
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 27. Vasárnap 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdvözlet minden kedves bullterrier barátnak a Zemplénből,Magyarország legkisebb városából Pálházáról!
Látogassatok el honlapomra:

http://www.zfbt.freewb.hu
Vissza az elejére
ZFBT jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
caseyhandler
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 2. Csütörtök 10:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Balkányi Ágnes vagyok. Édesapám vett tavaly a Bullyview kennelből egy kissrácot, Bullyview Little Big Spirit-et /Szülők: Bullbrit Little Big Horn At Bullyview, Denpower Rosie 'O' Grady At Bullyview/.
Üdv! Ági
Vissza az elejére
caseyhandler jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 16. Kedd 16:29    Hozzászólás témája: Re: Kik ezek? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bullykaa írta:
Tudom, hogy nem itt kellene leírnom, de mostmár bizti h lüke vok((

Nem tudom kik ezek a kutyákok - bár aranyosak- de semmi közöm hozzájuk...

Embarassed Saját gépemről próbálom kb 1/2 órája feltölteni kutyikáim különböző képeit, de ez a két rosszcsont jelenik meg, bármit csinálok Döbbent

A renccer a hibás, vagy télleg lüke vok??????

Szia Bullyka!

Toled is elnezest kerek gyorsan, sajnos pont most voltam szababsagolason Mosoly
Tehat pontosan milyen kepet szerettel volna feltolteni hogy ez kerult ide helyette? (amit NEM Te toltottel fel, ezzel tisztaban vagyok. ilyen hiba olyankor fordul elo ha valamiert nem toltodik fel a rendszerbe az amit Te toltenel es helyette az elozot(=maset) rakja be)
Tehat legyszives kuldd el nekem azt a kepet amit be szerettel volna rakni, hogy lassam mi lehet a problema!
admin@site.hu ide varom a kepet, koszi
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
csiki
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 6. Szombat 6:57    Hozzászólás témája: Re: THX Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bullykaa írta:
Avataron sikerült változtatni, de ezt az édest szintén nem ismerem...

Ezek követnek engem Kérdés Razz

Szia-szia!

Pont őt kaptam én is tegnap lol

bullykaa írta:
Képek fenn Razz Razz
Sajna mind telef.képek- minőségről ne beszéljünk. Embarassed

A képek szuperek!!! nagyszerû Szívesen megnézek ám többet is!! Sajna ezen télleg alig láccanak Szomorú Ha belépsz az albumodba és legördíted a jobb felső sarokban az "album módosítása"-t, és ott ráklikkelsz a "tulajdonságok"-ra, akkor ott meg tudod változtatni az album címét is!
bullykaa
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 5. Péntek 23:28    Hozzászólás témája: THX Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csiki kedves!
Nagggyon köxike a segítséget)))

Képek fenn Razz Razz
Sajna mind telef.képek- minőségről ne beszéljünk. Embarassed

Avataron sikerült változtatni, de ezt az édest szintén nem ismerem...

Ezek követnek engem Kérdés Razz

Sok jót Nektek!
Vissza az elejére
bullykaa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bullykaa
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 5. Péntek 23:22    Hozzászólás témája:
Téma leírása: Szia Ancsa! Gratula az öreg hölgy/Úr-hoz!! Biztosan jó a gazdi))) Bullys üdvözlettel
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ancsapancsa írta:
Az én kutyám 14 éves,ezidő alatt kb.4000 alkalommal nézték pitnek.A fiatalsága beleesett a harcikutya-hisztéria időszakába,na el lehet képzelni.
Vissza az elejére
bullykaa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ancsapancsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 5. Péntek 16:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az én kutyám 14 éves,ezidő alatt kb.4000 alkalommal nézték pitnek.A fiatalsága beleesett a harcikutya-hisztéria időszakába,na el lehet képzelni.
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 5. Péntek 8:43    Hozzászólás témája: Re: Kik ezek? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bullykaa írta:

Embarassed Saját gépemről próbálom kb 1/2 órája feltölteni kutyikáim különböző képeit, de ez a két rosszcsont jelenik meg, bármit csinálok Döbbent

Nekem is ezt csinálta az előbb! Azt javaslom fordulj segítségért joe7-hez, ő biztosan meg tudja oldani a problémát! Én sajnos nem értek nagyon hozzá.. Embarassed
bullykaa
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 4. Csütörtök 20:22    Hozzászólás témája: Kik ezek? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
bullykaa
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 4. Csütörtök 19:25    Hozzászólás témája: Vajh sikerűl?? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem sok bizodalmam van hozzá, de megpróbálom...[img]www.tvnetwork/zala/bosco[/img]
Vissza az elejére
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 2. Kedd 18:58    Hozzászólás témája:
Téma leírása: Szia!
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bullykaa írta:
Képet mindenképpen fogok feltenni, csak sajna később tudok, a renccerem mindig öxxegabalyod Szomorú

Várom!! Cool

bullykaa írta:
Addig is üdvözlet Neked, és édi kutyidnak! Nagyon Boldog Nagyon Boldog

Köszönjük a bókot! pirul2
bullykaa
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 2. Kedd 11:37    Hozzászólás témája:
Téma leírása: Szia!

Szia! Razz

Igen, jól tudod, nagyon emberszeretők a bullyk Exclamation

Képet mindenképpen fogok feltenni, csak sajna később tudok, a renccerem mindig öxxegabalyod Szomorú

Addig is üdvözlet Neked, és édi kutyidnak! Nagyon Boldog Nagyon Boldog
Vissza az elejére
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 25. Hétfő 13:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Én úgy tudom, hogy a bull terrier egy kifejezetten gyerek és családszerető kutty. Azon felül szerintem igen szép. Mosoly
"Élőben" még egy példánnyal sem találkoztam. Vannak esetleg képek a tiedről?

Legutóbb csiki szerkesztette (2005 Aug. 2. Kedd 18:56), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
csiki jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
bullykaa
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 23. Szombat 21:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

..bocsi...egyes fajtákkal szemben- pedig meggyőződésem, hogy az állatok szeretete közelebb
visz embertársaink megértéséhez lol

Idézet:
Minél több kutyáz ismerek meg, annál kevésbé szeretem az embereket. Exclamation
Vissza az elejére
bullykaa
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 23. Szombat 20:55    Hozzászólás témája: " JAJ! EZ PITBULL UGYE?"
Téma leírása: Kedves kis hazánkban annyi a "kutyaszakértő", hogy az már néha fáj( A médiák hisztériakeltő, csak a véres eseményeket tálaló hozzáállása szintén sikeresen mélyíti el egyes embertársaink félelmét a kutyákkal- sokszor teljesen indokolatlanul egye

lol
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [15 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bull Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu