Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Nov. 21. Csütörtök 12:54
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Szöszi
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [23 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 24. Hétfő 12:22    Hozzászólás témája: Szöszi
Téma leírása: gazdinál
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szöszi szombaton átesett az ivartalanításon, de a kellemetlenségeket és fájdalmakat biztos ellensúlyozta, hogy gazdik jöttek érte, és röpitették őt haza, az új, végleges otthonába lol

Sok boldogságot Szöszmösz Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
borsocska
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 3. Hétfő 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szöszike találkozott hétvégén Pellével...és hát ez kis törpemanódrága Pelle baba..rööögtööön fülig bele is cerelmesedett Szösszencsbe..kérdem én..csoda ez? Cool

Vissza az elejére
borsocska jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
lidike..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 28. Kedd 21:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sz.Melinda írta:
Amint megvettem a kertesházamat, én rögtön elviszem Szöszit. Nagyon szeretem őt!

Most árulom a lakásom, és holnap jön valaki megnézni, szorítsatok, hogy vegye meg, mert akkor rövidesen hazaviszem Szöszi babát.

Jujj de jó lenne!!!
Drukkolok 1000el én is!
puszi
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 28. Kedd 11:50    Hozzászólás témája: Szöszi Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én nagyon szorítok lol punk
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sz.Melinda
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 28. Kedd 11:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Amint megvettem a kertesházamat, én rögtön elviszem Szöszit. Nagyon szeretem őt!

Most árulom a lakásom, és holnap jön valaki megnézni, szorítsatok, hogy vegye meg, mert akkor rövidesen hazaviszem Szöszi babát.
Vissza az elejére
Sz.Melinda jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
laiskkass
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 28. Kedd 9:00    Hozzászólás témája: Szöszi
Téma leírása: Szöszi
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szöszike nagyon-nagyon szép...a képeken nem is látszik igazán, hogy mennyire. S nagyon bújós, pihe-puha bundával:)
Vissza az elejére
laiskkass jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Amich
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 24. Péntek 10:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gazdi hol vagy már??? Meglepõdött

Vissza az elejére
Amich jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cecil2
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 19. Vasárnap 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagylány lett a babából. Miért nem jelentkezik éret gazdi:(( Sír vagy nagyon szomorú Annyira kedves tübndérmanócska. Nagyon nagy szüksége lenne egy szerető otthonra. Kenneltársa Poci atyai puszikkal és rettentő nagy szeretettel halmozza el Szöszikét, na és persze jó nagy türelemmel, mert néha az őrületbe szekálja őt. Nagyon Boldog Gazdíííí gyere érteemmm!!!

Irinci.. írta:
Szöszi ma nagylány lett Nagyon Boldog

Szöszi tündérke a menhelyen fog megöregedni.. már 9 hónapos, és senkinek nem kell... miért nem??? Szemforgató Döbbent

Irinci..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 18. Szombat 21:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szöszi ma nagylány lett Nagyon Boldog

Szöszi tündérke a menhelyen fog megöregedni.. már 9 hónapos, és senkinek nem kell... miért nem??? Szemforgató Döbbent
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 24. Péntek 14:16    Hozzászólás témája: Szöszi Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az akrobata
lol
Vissza az elejére
Amich
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 20. Hétfő 13:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mi se értjük, miért nem kell senkinek Szöszi, annyira szép és kedves kutyus, a látogatóink egyik kedvence is ő. Pedig ideális családi kedvenc lenne, nagyon emberközpontú, mindig osztja a puszikat és bújik hozzánk és más kutyákkal, cicákkal jól kijön.
Ez a sírás dolog is érthetetlen, valószínüleg csak meg akartak szabadulni tőle, és nem tudtak jobbat kitalálni... Evil or Very Mad

Samara Morgan írta:
Teljesen értetlenül állok a dolog előtt, hogy még mindig a Minin lakik, hát senkinek nem kell ez a kis bűbáj?

Valamit muszáj megkérdeznem, mert annyira piszkálja a csőrömet: annál a kétnapos családnál, amék örökbefogadta oly hosszú időre, miért sírtak a gyerekek, mikor Szöszi evett? Sajnálták tőle, vagy mi? Na és hogy ugatott... Hisz kutyából van, nyávognia kellett volna?
Vissza az elejére
Amich jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Samara Morgan
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 51

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 19. Vasárnap 13:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Teljesen értetlenül állok a dolog előtt, hogy még mindig a Minin lakik, hát senkinek nem kell ez a kis bűbáj?

Valamit muszáj megkérdeznem, mert annyira piszkálja a csőrömet: annál a kétnapos családnál, amék örökbefogadta oly hosszú időre, miért sírtak a gyerekek, mikor Szöszi evett? Sajnálták tőle, vagy mi? Na és hogy ugatott... Hisz kutyából van, nyávognia kellett volna?
Amich
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 8. Szerda 14:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szöszi baba még mindig a menhelyen van, gazdi hol késel már??? zavart Szöszike tényleg egy kis tündér, emberekkel, kutyákkal cicákkal barátságos, pihe puha bundás szépséges tinikutya, nagyon szeretne már tartozni valakihez! ölelés2
Vissza az elejére
borsocska
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 26. Csütörtök 9:54    Hozzászólás témája: Re: Szöszi
Téma leírása: a törpe szépség

Tkata írta:

Ez a póz..istenem..egy puszikirálynő Szöszi baba lufi
Vissza az elejére
borsocska jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 17. Kedd 17:23    Hozzászólás témája: Szöszi
Téma leírása: a törpe szépség

Vissza az elejére
Amich
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 16. Hétfő 14:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Álomgazdi hol vagy? Nagyon vár már téged ez a pihe-puha bundás, állandóan puszitosztó, simit mormogva élvező kistündér! ölelés2
Vissza az elejére
Amich
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 7. Szombat 21:47    Hozzászólás témája: Re: Szöszi
Téma leírása: a zsemleszínű kölyökkutyus

Szöszi egy tündéri kiskutya, imád az ember közelében lenni, felugrál, bújik, mancsizik, nagyon igényli a figyelmet és emellett még nagyon szép is Nagyon Boldog Bűbájos kislány, nem is értem, miért nem özönlenek még a gazdijelöltek rá?? zavart

J.Zsuzsa írta:
Egyszóval: KÖLYÖK és nem plüssből van. Olyan gazdit keresünk neki, aki tudja és elfogadja, hogy egy kölyökkutyát nem lehet beültetni a sarokba. Tanítani kell, foglalkozni vele. Cserébe egy igazi, hús-vér, élete végéig hűséges barátot, társat kap.

Irinci.. írta:
Dinnye írta:
Igazi kis hiperaktív kölyök! baba
De a legjobb korban van a tanításhoz. Nagyon Boldog

Épp ez az: nem hiperaktív... amolyan csendesen elmolyolgató, kicsit szégyenlősen, suttyomba rongálós ebecske lol
Egyik nap lecseréltem a papucsom a cipőmre és papucsot a polcra tettem.. mire visszajöttem, mindkét papucs (kicsit kicsipkézve ugyan) az ajtó elé volt készítve, mert az eb tudja: rendnek kell lenni lol lol

Persze a kertben rohangál, mint eszelős és ha megunta ugat, hogy bejöhessen Wink
Vissza az elejére
Amich
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 7. Szombat 21:46    Hozzászólás témája: Re: Szöszi

Szöszi egy tündéri kiskutya, imád az ember közelében lenni, felugrál, bújik, mancsizik, nagyon igényli a figyelmet és emellett még nagyon szép is Nagyon Boldog Bűbájos kislány, nem is értem, miért nem özönlenek még a gazdijelöltek rá?? zavart

J.Zsuzsa írta:
Egyszóval: KÖLYÖK és nem plüssből van. Olyan gazdit keresünk neki, aki tudja és elfogadja, hogy egy kölyökkutyát nem lehet beültetni a sarokba. Tanítani kell, foglalkozni vele. Cserébe egy igazi, hús-vér, élete végéig hűséges barátot, társat kap.

Irinci.. írta:
Dinnye írta:

Épp ez az: nem hiperaktív... amolyan csendesen elmolyolgató, kicsit szégyenlősen, suttyomba rongálós ebecske lol
Egyik nap lecseréltem a papucsom a cipőmre és papucsot a polcra tettem.. mire visszajöttem, mindkét papucs (kicsit kicsipkézve ugyan) az ajtó elé volt készítve, mert az eb tudja: rendnek kell lenni lol lol

Persze a kertben rohangál, mint eszelős és ha megunta ugat, hogy bejöhessen Wink
Vissza az elejére
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 22. Csütörtök 21:04    Hozzászólás témája: Re: Szöszi

Irinci.. írta:
Dinnye írta:

Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 22. Csütörtök 21:03    Hozzászólás témája: Re: Szöszi

Irinci.. írta:
Dinnye írta:

Legutóbb J.Zsuzsa szerkesztette (2005 Dec. 22. Csütörtök 21:04), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Irinci..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 22. Csütörtök 10:35    Hozzászólás témája: Re: Szöszi

Dinnye írta:

Vissza az elejére
Dinnye
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 20. Kedd 16:10    Hozzászólás témája: Re: Szöszi

Vissza az elejére
Dinnye jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 20. Kedd 14:47    Hozzászólás témája: Szöszi

Szöszi 5-6 hónap körüli, térdig se érő szuka kölyökkutya. Aranyos, kedves, szereti a kutya- és macskatársaságot; veszettség- és kombinált oltása is megvan. Mint minden kölyökkutya, rág és lakberendez, már számos cipő és papucs esett áldozatul áldásos tevékenységének. Ezért csak olyan gazdinak javasoljuk, aki vagy rendelkezik cipősszekrénnyel, vagy megfelelő számú egyéb rágnivaló játékkal le tudja őt foglalni.
Korábban egyébként már örökbefogadták, de mindössze 2 napot töltött az új családnál, mert néha ugatott és a gyerekek sírtak, amikor a szülők a kutyát etették (!), ezért mennie kellett.
Jelentkezni érte Irénnél lehet: 70/575-1657
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [23 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu