Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Okt. 17. Kedd 19:51
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Off: Minden más
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 25 / 26 oldal [630 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 23, 24, 25, 26 Következő
Szerző Üzenet
vattila
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 52

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 22. Kedd 21:18    Hozzászólás témája: Re: 1% Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ingca írta:
Jelentem, Ingcajazöccesadóját a Nojé Bárkájának atta Mosoly

Puszi

Jázmin&Ingca

Azt hogy csináltad? Holvan az az ADÓ 100%-os nyilatkozat? Én is kitöltöm!! lol
Vissza az elejére
vattila jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 22. Kedd 15:43    Hozzászólás témája: Re: 1% Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jelentem, Ingcajazöccesadóját a Nojé Bárkájának atta Mosoly

Puszi

Jázmin&Ingca
Vissza az elejére
Ingca jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
mancsa2
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 13. Vasárnap 19:21    Hozzászólás témája: PiciMici Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hurrá! Remélem most már minden rendben lesz Picurka életében Razz
Irinci2
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 13. Vasárnap 15:56    Hozzászólás témája: Re: PiciMici Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

gazdis Mr. Green

I.
Vissza az elejére
Irinci2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
ancsapancsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 13. Vasárnap 15:13    Hozzászólás témája: új ebrendelet Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!Tudnátok tanácsot adni?VIII.kerületi kutyás vagyok,az új rendelettel nehéz helyzetbe hoztak minket:gyakorlatilag mindenért büntetik a kutyásokat.Nem engedhetjük el a kutyákat,csak a nemlétező kutyafuttatókon.Még azért is súlyos összegekre büntetnek,ha túl hosszú a póráz.Sintérekkel és elkobzással fenyegetik a kutyásokat.Szerintetek mit lehetne tenni?Sajnos el nem tudunk költözni.
mancsa2
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 7. Hétfő 20:51    Hozzászólás témája: PiciMici Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! PiciMici-vel mi a helyzet? Nem láttam róla sehol friss híreket Szomorú
ancsapancsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 7. Hétfő 14:10    Hozzászólás témája: üdvözlés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok,üdvözlök mindenkit új tagként.Nagyon jó,hogy ennyi önzetlen,kutyaszerető ember van.Bár mindenki ilyen lenne,nem lenne vidéken az a sok,láncon sínylődő szerencsétlen.Sokszor szóvátettem"gazdiknak",mire azt a választ kaptam,hogy az összes nagyapjuk-dédapjuk így tartotta az állatot,ha azoknak jó volt,jó nekik is.Ha a kutya "bekattan",majd lelövi a vadász,és ők hoznak új kutyát,aki majd 8 hetes korától láncon lesz,hogy korán megszokja.A kutya vidéken úgyis fogyóeszköz.
Az én 13 éves bullterrierem soha nem juthat ilyen sorsra,amíg én élek.A másik kutyám 1 éve halt meg rákban,15 évesen.
Avidéki kutyákért nem tehetnénk valamit?

Üdv:ancsapancsa
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 21. Hétfő 6:31    Hozzászólás témája: HARDVERHIBA! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Röviden: a tegnapi/ február 20ai hozzászólások rendszerhiba miatt elvesztek. Szomorú
Hosszabban: http://forum.site.hu/viewtopic.php?t=103

Gallery emiatt kb 24óráig még nem elérhető..
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Anus
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 12. Szombat 22:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Tündi!

Mielőbbi jobbulást!

Endre

tüNdi írta:
Na ezt jól elintéztem....pedig csak egy kicsit akartam futni Zulival. Nagyon védett, amikor ott fetrengtem jajgatva és segített ő is sírni. De megnyugtattam, hogy nincsen semmi baj. Most itthon vagyok,mert annyira sírtam, hogy vasárnap estig hazaengedtek, majd hétfőn műtenek. Teljes külső és belső kimozdult bokatörés. Attila bocs, hogy téged tiszteltelek meg a frász rád való hozásával. Döbbent
Vissza az elejére
Marietta
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 12. Szombat 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

tüNdi írta:
Na ezt jól elintéztem....pedig csak egy kicsit akartam futni Zulival. Nagyon védett, amikor ott fetrengtem jajgatva és segített ő is sírni. De megnyugtattam, hogy nincsen semmi baj. Most itthon vagyok,mert annyira sírtam, hogy vasárnap estig hazaengedtek, majd hétfőn műtenek. Teljes külső és belső kimozdult bokatörés. Attila bocs, hogy téged tiszteltelek meg a frász rád való hozásával. Döbbent

Szia Tündi!

Te aztán olyan helyes kutyikat találsz, Lejla és Karcsika is tündéri. De szerintem egymásnak adják le a drótot, hogy merre kell letelepedniük, úgyis nemsokára mész értük. Karcsikát kb 3 hete operálták, lehet, hogy megtaláljuk a gazdiját. Karcsi borzasztóan szomorú, beraktuk két kis félős barátja mellé ( T + É ).
Gyógyulgassál, de gyorsan, mert várnak a kutyik nagy izgalommal ( meg mi is )!!!!
Vissza az elejére
Marietta jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
B.Peti
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 12. Szombat 7:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

tüNdi írta:

Sok-sok pihenést és sok-sok gyógy puszi puszi !
tüNdi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 12. Szombat 0:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

valaki
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 10. Csütörtök 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Láttam, hogy Csipesz gazdit talált és nagyon örülök.Nagyon Boldog Ha nem lenne kutyám én is szivesen lettem volna a gazdija. Azért gondoltam besegítek neki és kitettem a plakátját pár helyre annak idején, amikor még gazdit keresett. Remélem jó gazdát talált magának és ha az én segítségemmel, akkor még az is lehet, hogy összefutok vele 1x hazafelé menet wink
Vissza az elejére
Aeva
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 10. Csütörtök 15:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm, ez nagyon jó hír
Anus Nimus
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 10. Csütörtök 14:36    Hozzászólás témája: Re: Benő Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pár hete voltam nála látogatóban, jól van, gazdi dolgozószobájában ágyon szunyókált párnán, amikor odaértünk Mosoly
Kedves, emberszerető kutyus, amikor gazdi hazaért, a nyakába ugrott. De velünk is kedves volt. Sőt, állítólag az idegenekkel (pl. postás) is nagyon kedves.
Kutyákkal még mindig picit domináns állítólag, de semmi gond vele.

Aeva írta:
Benőről ezt találtam

Benő kutyról nincsen valakinek friss híre?
Vissza az elejére
Anus Nimus jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Aeva
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 10. Csütörtök 9:04    Hozzászólás témája: Benő Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Benőről ezt találtam

Benő kutyról nincsen valakinek friss híre?
vattila
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 7. Hétfő 16:01    Hozzászólás témája: Re: "nem megfelelo banasmod" Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Minden más megoldás nem témája a fórumak.

vattila@minimenhely.hu
Vissza az elejére
vattila jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
en
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 7. Hétfő 15:10    Hozzászólás témája: Re: "nem megfelelo banasmod" Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vattila írta:
Feljelentés nélkül csak az értelmes beszéd segíthet. Már ha erre alkalmas a szomszéd. lol
en írta:
Sziasztok!

Az lenne a kerdesem, hogy hova/kihez lehet fordulni ha az ember kornyezeteben tud olyan -szerencsetlen- kutyust, akit a ""kedves"" "gazdaja" nem megfeleloen "gondoz".
Konkretan lattam ahogy az "ember" a "pofatlan, szemet" kutyat megrugja bakanccsal, mert volt pofaja kiszaladni a nyitott kapun az utcara egy masik kutyahoz..

A lenyeg az lenne, hogy hol lehet barmit tenni ugy hogy foganatja is legyen esetleg es ne kelljen az embernek nevvel "feljelentenie" a szomszedjat... Szomorú

kosz elore is

NEM, nem alkalmas.
Ha a foldon fekvo, hunyaszkodo goldi-t futasbol oldalba rugja, az szerinted mire alkalmas?
es amennyire tudom: TANAR. bar nem az ertelmisegi fajta, nyilvan.
kiabrandito...

Mindenesetre ha feljelentes van csak, akkor csak a buntetesi tetelek jatszanak, azok meg csak maradando karosodas eseten lepnek eletbe amennyire tudom.
Na most "kissebb" hurzsolasok, zuzodasok esetleg verzesek akkor nem szamitanak igaz? ergo lehet varni meg szerencsesebb esetben kimul az allat? :-s ha atmegy az ember lerendezni meg meg ot csukjan le a vegen..
Vissza az elejére
vattila
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 7. Hétfő 15:04    Hozzászólás témája: Re: "nem megfelelo banasmod" Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Feljelentés nélkül csak az értelmes beszéd segíthet. Már ha erre alkalmas a szomszéd. lol
en írta:
Sziasztok!

Az lenne a kerdesem, hogy hova/kihez lehet fordulni ha az ember kornyezeteben tud olyan -szerencsetlen- kutyust, akit a ""kedves"" "gazdaja" nem megfeleloen "gondoz".
Konkretan lattam ahogy az "ember" a "pofatlan, szemet" kutyat megrugja bakanccsal, mert volt pofaja kiszaladni a nyitott kapun az utcara egy masik kutyahoz..

A lenyeg az lenne, hogy hol lehet barmit tenni ugy hogy foganatja is legyen esetleg es ne kelljen az embernek nevvel "feljelentenie" a szomszedjat... Szomorú

kosz elore is
Vissza az elejére
en
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 7. Hétfő 14:52    Hozzászólás témája: "nem megfelelo banasmod" Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

kosz elore is
Vissza az elejére
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 3. Csütörtök 12:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

www.minimenhely.hu

Sarah
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 27. Csütörtök 14:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

tüNdi írta:
A Szende bigli próbaidőn van. Ha egy hét múlva sem akarja senki visszapenderíteni, akkor gazdisnak tekinthető. Addig Szemforgató

Akkor csak halkan Razz
És hogy viselkedik? Nagyon kis rosszcsontok tudnak lenni a beiglik. wink
Vissza az elejére
Sarah jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tüNdi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 27. Csütörtök 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A Szende bigli próbaidőn van. Ha egy hét múlva sem akarja senki visszapenderíteni, akkor gazdisnak tekinthető. Addig Szemforgató
Sarah
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 27. Csütörtök 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

:hello2:
A Galérián Bonifácnál még az szerepel, hogy Gazdira talált.
Itt úgy olvastam, hogy mégsem, mert okosodik. Szerintem érdemes lenne ezt levenni onnan. wink
Vissza az elejére
Sarah jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Sarah
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 27. Csütörtök 12:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Szendivel, a beagle kislánnyal mi van?
Sikerült gazdit találni vagy a Mininek van most két bejglije?
Gyönyörű mindkettő. Összezavart
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 25 / 26 oldal [630 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 23, 24, 25, 26 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu