Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Okt. 17. Kedd 19:51
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Off: Minden más
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 24 / 26 oldal [630 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 22, 23, 24, 25, 26 Következő
Szerző Üzenet
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 19. Csütörtök 18:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Eszter írta:
A Béke tér környékén egy elkínzott, sovány satffi barangol. Szomorú

Több Béke tér is van, melyik kerületire gondolsz?
Hívj fel, ha holnap is látod!
06-30-595-0904
Vicus (Évi)
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 19. Csütörtök 17:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Eszter írta:

Kan vagy szuka és milyen színű?
Eszter
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 19. Csütörtök 17:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Eszter jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Westdob
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 19. Csütörtök 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ezt olvastam az előbb, adjátok ti is tovább, remélem megkerül a kutyi.
Rettenetes hireket kaptam, egyszerűen nem térek észhez a döbbenettől.
Ma éjszaka a vihar őrült pusztitást végzett Kecskemét környékén . Kállay Krisztáéknál is szédszedte a keritést és a kenneleket. Két fiatal kutyája elmenekült. Az egyiket Zafirt, akit a hétvégén mindannyian megcsodálhattunk, mint Fiatal Klubgyőztest és számos különdij nyertesét - elütötte egy autó és meghalt.
Kriszta kétségbeesve keresi a másik kutyát:
7 hónapos gold-sable collie szuka.
Kérlek mindenki továbbitsa ezt a keresést, hátha egy autós felvette a kutyát az 5-ös autópályán vagy környékén.
Vissza az elejére
Westdob jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10. Kedd 11:47    Hozzászólás témája: Elveszett kutyus? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A 11. kereületben a Műegyetem I. épülete körül lófrál egy barnás-vöröses, keverék kan kutyus. Valószinüleg tacskó, palotapincsi, egyéb kicsit nyomott fejű keveréke lehet, sajnos nem értek hozzá túlságosan. Nyakában sárga szinű, (valószínüleg) bolhanyakörv van. Gazdáját semmere nem láttam. Nem tudom igazából hova kellene bejelenteni, ha esetleg keresné valaki. Mindenesetre nekem gazdásnak tűnt. barátságos, engedi, h simogassák. Ha valaki keresné, akkor hivjon nyugodtan : 30-935-5210.
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Telmamax2
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 27. Szerda 18:07    Hozzászólás témája: Üzenet
Téma leírása: SOS
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Minden kutyáját keresőnek! SOS!!!!

Esztergom gyepmesteri telepe április hónapban nem gyűjtött be kutyát Pilisvörösvár és Piliscsaba területéről, így a Bogáncs Kutyaotthonba sem került egy kutya sem!
S nem is fog, míg az ügy nem tisztázódik!!! A Bogáncs Bt. nem azonos a Bogáncs Kutyaotthonnal!
Az eltűnt kutyákról alapítványunk sajnos nem tud semmit!
Zsóka.g
JZsuzsa
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 23. Szombat 17:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

KÖSZÖNJÜK látogatóinknak, hogy eljöttek a nyílt napra és köszönjük a sok finom falatot a kutyusaink nevében is.
Reméljük Mindenki jól érzete magát!
Szombatonként örömmel látjuk a minin pártolóinkat, látogatóinkat továbbra is.
Vissza az elejére
JZsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vattila
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 52

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 23. Szombat 8:12    Hozzászólás témája: Re: Gratulálok ! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Remélem a sajtóhíren kívűl, kutyát is fognak örökbefogadni.
Szemforgató
T.J. írta:
MA olvastam a Népszabóban:

"Nyílt Nap a menhelyen !
A 100. kutya örökbe fogadása alkalmából jubileumi nyílt napot rendez a XVII. kerületi Csordakút úton lévő MiniMenhely szombaton 11 órától. Eső esetén az érdeklődőket vasárnap várják."

taps Gratula ! boldog évfordulót
További sok sikert !
Vissza az elejére
vattila jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 22. Péntek 17:51    Hozzászólás témája: Gratulálok ! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

MA olvastam a Népszabóban:

"Nyílt Nap a menhelyen !
A 100. kutya örökbe fogadása alkalmából jubileumi nyílt napot rendez a XVII. kerületi Csordakút úton lévő MiniMenhely szombaton 11 órától. Eső esetén az érdeklődőket vasárnap várják."

taps Gratula ! boldog évfordulót
További sok sikert !
JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 19. Kedd 20:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jubileumi nyílt nap a MiniMenhelyen - Megasztárokkal
Gyertek látogassatok meg minket!

Részletesen lásd
http://www.minimenhely.hu/hirek.php?cikk=117
Vissza az elejére
Irinci...
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 15. Péntek 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

holnap veszett nagy munka lesz a Minin: kennel-fedés, és házfestés a szokásos szombati "kutyás" dolgok mellett.

Mindenkit szeretettel vának az ebek Nagyon Boldog

I.
Vissza az elejére
JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 13. Szerda 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon szépen köszönjük a kutyuk nevében is!
kutynyelv

Erzsi írta:
Sziasztok!!
Remélem sokan megmozdulnak kaja ügyben!
Én reggel utaltam át pénzt az OTP-nél, azt modták, hogy mivel házon belül vagytok ma már valószínű rajta is lesz. Sajna nem sok, de sok kicsi sokra megy!!!

Minden jót nektek, és a négylábúaknak! Üdv:ERzsi

Nem tudom miért nem tudom nektek elküldeni,azt írja, hogy a nevem már foglalt

Szóval én lennék az óvónéni,de így nem sikerült beírnom,valami gubanc lehetett!
Vissza az elejére
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 60

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 13. Szerda 10:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Most csak kiváncsiságból, hogy enged-e a rendes nevemen írni!
Lehet, hogy nem voltam bejelentkezve,és itt nem jött fel az a kis ablak!

Úgy látszik akkor az előző beírásnál én bénáztam valamit el,azért nem tudtam a rendes nicknéven írni!
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Erzsi
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 13. Szerda 10:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!!
Remélem sokan megmozdulnak kaja ügyben!
Én reggel utaltam át pénzt az OTP-nél, azt modták, hogy mivel házon belül vagytok ma már valószínű rajta is lesz. Sajna nem sok, de sok kicsi sokra megy!!!

Minden jót nektek, és a négylábúaknak! Üdv:ERzsi

Nem tudom miért nem tudom nektek elküldeni,azt írja, hogy a nevem már foglalt

Szóval én lennék az óvónéni,de így nem sikerült beírnom,valami gubanc lehetett!
Vissza az elejére
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 13. Szerda 7:59    Hozzászólás témája: Talált kölyökkutya, mit tehetünk? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Ma reggel a kolléganőm a köv. körmailt küldte:

" Találtunk egy kiskutyát tegnap éjjel a Baross téren.
Nem értek a kutyákhoz, de olyan 6-8 hetesre saccolom.
Szegényke ott bujkált és reszketett a parkoló autók alatt.
Kicsi fekete gombóc, barnás tappancsokkal, nagy szemekkel, és hatalmas étvággyal.

Ha tudsz valakit, akinek minden vágya egy ilyen kis állat, kérlek,
jelentkezz a következõ számon:

06-70-208-6211
Sürgõs lenne a dolog, mert nem tudjuk magunknál tartani sem hosszabb, sem rövidebb távon.

Menhelyre, egyelõre nem sikerült elhelyeznünk, nem nagyon tudnak fogadni ilyen kis állatot.
Minden ötletet szívesen veszünk, ha van valakinek használható a kutya
elhelyezésével kapcsolatban, hívjon.

Elõre is köszönünk minden segítséget: Zsuzsa, Gergõ "

Képek is vannak, gyönyörűséges kis gombóc-Artúr....

Szóljatok, kérlek, ha van bármiféle megoldási ötletetek,
Kinga 0620 553 7252 vagy munkahelyen: (061) 374 9713

Köszi:)))))

Ingca&Jázmin
Anikó&Ági
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 10. Vasárnap 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Van Leila-ra érdeklődő?
Vissza az elejére
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 9. Szombat 18:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A Minimenhely összes 4 lábú lakója, és a kétlábú Minimenhelyesek nevében is szeretném megköszönni minden önkéntesnek a részvételt, a rengeteg segítséget, azt, hogy minden flottul, olajozottan, problémamentesen ment!

Külön óriási köszönet illeti Cicát, aki az egész Örökbefogadónapot leszervezte, koordinálta!! köszönöm

Nagyon szuper volt, és sok kutyusunk ma már otthon, saját gazdijaival éjszakázik!! taps nagytaps taps2 nagyszerû
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 8. Péntek 20:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon köszönjük!!! nemangyal

Jóra fordítódik majd minden forint...
FlauwerGarden
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 8. Péntek 19:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok.

Ma ment el és remélhetőleg meg is kapjátok az 1%-omat. Sikerült néhány ingadozót ( nem gondol rosszra! Nagyon Boldog ) is eltéríteni nemes célotok támogatására.

Remélem meg is kapjátok. Exclamation Kérdés
Syriuslaybel
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 6. Szerda 21:41    Hozzászólás témája: Elveszett kutya
Téma leírása: Elveszett egy AIREDALE TERRIER szuka
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A mai napon délután elveszett a XXII. kerületből (Nagytétény) egy AIREDALE TERRIER szuka.
- Tetoválási száma a JOBB FÜLÉBEN: 2625
- Nagy méretű (62 cm marmagasságú), ivartalanított szuka.
- 4 éves
- Egy kan airedale-lel együtt szökött el, de a kan hazatalált.
- A neve: MITA
- Zöld nyakörvén tappancsok vannak.

A városi közlekedésben teljesen gyakorlatlan. Téli bundája van, ezért valószínűleg nem lehet látni a tetoválási számát. Nagyon kedves, barátságos kutya.
Három gyerek várja otthon.

Értesítést vár a tenyésztője a 30-962-3558 telefonon és a syriuslaybel@freemail.hu címen.
Vissza az elejére
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 3. Vasárnap 9:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Április 9-én, szombaton 11 órától Budapest legnagyobb állatotthona örökbefogadó napot tart a zuglói Récsei Centerben, melyre szeretettel várnak minden érdeklődőt és állatbarátot.

A helyszínen a látogatók megismerkedhetnek a Noé Állatotthon Alapítvány és a MiniMenhely történetével, tevékenységével és természetesen azokkal az állatokkal is, akiknek otthont és támaszt nyújtanak az állatvédők.

A rendezvényen lehetőség lesz az állatok örökbefogadására, de az is segíthet, akinek nem áll módjában otthonába fogadni a négylábú védencekből. A jelképes örökbefogadás egyre népszerűbb módja annak, hogy a rászoruló kutyákon és cicákon segíthessenek az állatbarátok.

A rendezvény időpontja: 2005. április 9. szombat, 11 órától
Helyszín: Récsei Center; 1146, Budapest, Istvánmezei út 6.

Információ: info@noeallatotthon.hu
tel.:30/520-12-97 (H-P 9-17h)
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 25. Péntek 20:01    Hozzászólás témája: Re: 1% Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Azt hogy csináltad? Holvan az az ADÓ 100%-os nyilatkozat? Én is kitöltöm!! lol[/quote]

Jóvanmár :PPPPPP Embarassed csak 1 vót nah Nagyon BoldogNagyon Boldog
Vissza az elejére
Ingca jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 25. Péntek 1:23    Hozzászólás témája: Re: Állatkínzás? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zs_szilvi írta:

Írtam neki!

Koszi szepen
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 24. Csütörtök 23:41    Hozzászólás témája: Re: Állatkínzás? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe7 írta:
Kedves Minisek,

ha átpillantanátok a http://pet.site.hu/viewtopic.php?p=11856#11856 témába és az ott szereplő állatvédelmi kérdéssel kapcsolatban szak/életszerű tanácsot tudnátok adni az jó lenne Mosoly

Köszi

Írtam neki!
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 24. Csütörtök 21:24    Hozzászólás témája: Állatkínzás? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Minisek,

ha átpillantanátok a http://pet.site.hu/viewtopic.php?p=11856#11856 témába és az ott szereplő állatvédelmi kérdéssel kapcsolatban szak/életszerű tanácsot tudnátok adni az jó lenne Mosoly

Köszi
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 24 / 26 oldal [630 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 22, 23, 24, 25, 26 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu