Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Nov. 15. Péntek 18:45
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Off: Minden más
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 22 / 26 oldal [630 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 Következő
Szerző Üzenet
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 2. Péntek 20:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Már csak egyet kell aludni és ismét itt a szombat! Sok szeretettel várjuk a látogatókat a minin! Biztos vagyok benne, hogy kutyusaink lelki gyógyulásában Nektek, a látogatóknak, nagy szerepetek van! A szeretet, melyet tőletek kapnak, a simogató kéz, mellyel szombatonként megdögönyözitek őket, pótolhatatlan! Köszönjük a tyulik nevében is!
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 28. Hétfő 19:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönjük az elismerést. Pedig most nem is volt olyan klassz, mert mindannyian idegesek voltunk Zuli és Hopkins miatt, na meg Ti sem tudtatok ebben a hidegben hosszabban elidőzni. De a Noé/Mini tényleg szép és minden az állatokról szól az állatokért van! kuty vigyor

ancsapancsa írta:
Sziasztok,ma voltunk a Minin.Nagyszerű helyet,tündéri kutyákat ismerhettünk meg.Csodálatos volt.Gratulálunk az egész Minis és Noés csapatnak a munkájukhoz,és a nagyszerű állatotthonhoz.
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ancsapancsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 26. Szombat 16:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok,ma voltunk a Minin.Nagyszerű helyet,tündéri kutyákat ismerhettünk meg.Csodálatos volt.Gratulálunk az egész Minis és Noés csapatnak a munkájukhoz,és a nagyszerű állatotthonhoz.
Vissza az elejére
ancsapancsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Eszter
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 11. Kedd 20:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm a választ! A cicámat már ivartalaníttattam, ő egy nap alatt rendbejött. De a kutyám az életem, nem bírnám ki, ha történne vele valami, viszont az ivartalanítást fontosnak tartom. (Persze a cicámat is imádom, de a Bodza mégiscsak a Bodza...)
Vissza az elejére
Eszter jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Irinci..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 11. Kedd 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Általában bevett gyakorlat, hogy az első tüzelést végigvárják.

Maga a műtét ugyanannyi kockázattal jár, mint bármely más sebészi beavatkozás. Altatási szövődmények,vérzések, hasfali sebben képződő sérv, savógyülem, összenövések és fertőzések esélye nem több, mint mást műtéteknél.
Ma már ez rutinműtétnek számít, de azért mégis csak hasi műtét így az utókezelés is gondos odafigyelést igényel.

Állatorvosa válogatja, hogy petefészket távolítja el csak, vagy az egész nemi készüléket.

A műtét nincs egy óra, varratszedés 10-14 nap műlva. Az első 3 nap kellemetlen, előfordulhat étvágytalanság, bágyadság (egyedenként eltérő.. volt olyan szukánk, aki a műtét után 24 órával már ugrált és labdázott.)

Célszerű gallért adni rá, hogy nagy buzgalmában szét ne nyalja a sebet.

A műtét után 2-3 hétig nem ehet csontot. A műtét miatt a belek kicsit elrendeződnek, nem hiányzik egy esetleges sérülés a méhcsonkon pölö...
Vissza az elejére
Eszter
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 10. Hétfő 20:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Azt elfelejtettem írni, hogy szuka kutyákra gondoltam. Köszi!
Vissza az elejére
Eszter jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Eszter
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 10. Hétfő 20:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Az ivartalanítást hány hónapos korban ajánlott elvégeztetni és mekorra a kockázata? Köszönöm!
Vissza az elejére
vattila
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 54

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 10. Hétfő 18:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lásd: Abigél
További képek: http://gallery.site.hu/album1400
Westdob írta:
Megint egy dobi!!!!
http://allatvedok.mindworks.hu/node/152

Segítsetek! kérlek! Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
vattila jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Westdob
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 4. Kedd 22:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Megint egy dobi!!!!
http://allatvedok.mindworks.hu/node/152

Segítsetek! kérlek! Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 1. Szombat 21:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Október 2 - Felvonulás az Állatok Világnapján
Az Állatok Világnapja alkalmából idén is megrendezik október első vasárnapján a már hagyományosnak mondható felvonulást. A felvonulás október 2-án 10 órakor indul az V. ker. Bazilika melletti parkolóból. A menet az Andrássy úton végighaladva a Hősök teréig megy, ahol idén is ingyenes vegetáriánus ételkóstolóval és állatkerti belépővel lepik meg a felvonulókat. (Figyelem! Az állatkertbe állatokat bevinni tilos!)
A felvonuláson lehetőség szerint olyan állatokkal vegyenek részt, melyek jól bírják a hosszú menetelést, a tömeget és a forgalmat; egészségesek és nem agresszívak sem más állatokkal, sem emberekkel.
Kérjük, hogy a kutyák után mindenki szedje fel a "végterméket", hiszen a felvonulásnak az is célja, hogy megmutassuk: lehet kulturáltan állatokat tartani és mások bosszantása nélkül utcára vinni.
A felvonulás rossz idő esetén sem marad el! Mindenkit szeretettel várnak a szervezők (az állat nélkül érkezőket is!)
Vissza az elejére
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 27. Kedd 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Állatok Világnapja - Gyere el Te is!
Október első hétvégéjén természetesen mi is megünnepeljük az Állatok Világnapját. Minden állatbarátot szeretettel várunk állatotthonunkban Rákoscsabán október 1-én, szombaton 11 órától!

A szokásos szombati nyílt nap ezúttal egy kicsit ünnepélyesebb lesz, hiszen két Menhely Szépét is választunk a világnap alkalmából: a látogatók szavazatai alapján a Noé Állatotthon összes lakója közül választjuk ki a "legszebbet", valamint a MiniMenhely részleg kutyusai közül is megválasztjuk a legszebb négylábút.
Az "idegenvezetés" és a szavazás szombaton 11:15 perckor kezdődik és 12-ig tart. A szavazatokat fél 1-ig kell majd leadni a bejáratnál található faházban (Noé Iroda). Az eredményhirdetés 1 órakor lesz.
A szavazók között pólókat sorsolunk ki!
Az Állatok Világnapja alkalmából rajzversenyt is hirdetünk 4-14 éves gyermekeknek. Az otthon készített rajzokat személyesen lehet leadni a menhelyen szombaton 12 óráig. A verseny témája: Az állatok világnapja.
A pályaművek bármilyen technikával és méretben készülhetnek! Kérjük, a rajzok hátulján tüntessék fel az alkotó nevét és életkorát! Az eredményhirdetés a Menhely Szépe választással együtt 13 órakor kezdődik.
A látogatóktól természetesen ezúttal is köszönettel fogadnak kis védenceink bármilyen ehető adományt - elsősorban konzervekre lenne szükségünk - ; cserébe mi is megvendégeljük a hozzánk ellátogató állatbarátokat!

Legutóbb Raggi szerkesztette (2005 Okt. 2. Vasárnap 5:44), összesen 2 alkalommal
Vissza az elejére
Raggi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kismáté
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 20. Kedd 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nekem tetszik az új dizájn. Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Kismáté jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
t-macska
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 20. Kedd 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ne haragudjatok, de nem kaphatná vissza a weblap a régi színösszeállítását? Ez a kék nagyon hideg, és eléggé szemet gyötrő is.
Vissza az elejére
JZsuzsa
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 9. Kedd 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szigetelünk!
A nyár legnagyobb fesztiválját mi sem hagyhatjuk ki, ezért hétfőn már be is költöztünk az Hajógyári Szigetre, a 2005-ös Sziget Fesztivál helyszínére. Az érdeklődőket a Zöld Udvarban, a Noé Állatotthon Alapítvány/MiniMenhely sátrában várjuk szerdától minden nap 11-től este 6-ig. Lesznek játékok, nyeremények, előadások és a helyszínen is le lehet adni a használt tintapatronokat!

Bővebben:
http://www.minimenhely.hu/hirek.php?cikk=153
Vissza az elejére
JZsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Salira
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 5. Péntek 12:38    Hozzászólás témája: Labda Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Érdekelne, hogy ha összeszedem a kertből a mindenféle leeresztett (de még labda foorkájú) labdákat, akkor az kéne- e nektek. Van nekünkn is ugyan kutyánk, de őkelme nem játszik nagylabdával, csak a gazdi lábtörlőjével...
Szóval volna.. nem is tom.. kb 4-5 leresztett, de még jó alaposan rágcsálható műanyag labda. Szóljatok, ha kell, úgyis akartam Zsanért látogatni Embarassed , úgyhogy akár el is vihetem nektek!
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 25. Hétfő 11:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Áramra gyűjtünk Reméljük, hogy nemsokára egy újabb álmunk válik majd valóra és lesz áram a Minin! Egyik kedves támogatónk felajánlotta, hogy ingyen beszereli nekünk a világítást a menhelyre, ehhez azonban még szükség lesz a hozzávaló anyagok megvételére. Mivel ezek az alapanyagok is százezres költséget jelentenek, köszönettel fogadunk bármilyen kis támogatást - akár egy villanykörte árát is - az állatbarátoktól! Ha szeretnél hozzájárulni, hogy elkészüljön a menhely "állatbiztos" világítása, a következő bankszámlaszámra utalhatod adományodat: Noé Állatotthon Alapítvány / 11710002-20084606. Köszönjük!
Vissza az elejére
Raggi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Eszter
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 24. Vasárnap 20:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Évi!
Köszi a segítséget! A Lehel úti staffi ma már egy érdi kertes házban alussza boldog álmát. Bora segített gazdit találni, én meg "megajándékoztam" a kutyut egy kombinálttal és 2 féreghajtóval. Nagyon Boldog Eszter
Vissza az elejére
Kismáté
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 22. Péntek 12:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönjük a képet, Pacsker gyönyörűűűűűűűűű!
Vissza az elejére
Kismáté jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kismáté
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 21. Csütörtök 16:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Persze, kutya nélkül lehet élni - csak nem érdemes!
Örülök, hogy vagyunk egy páran a Pacsker Fan Clubban. Bár az is biztos, hogy Ő most egy azonnali gazdinak örülne a legjobban, de szerintem ami késik, nem múlik. Emlékezzünk csak Csámpásra - 8 évet töltött a menhelyen, már mindeki azt gondolta, végleges lakó lesz, amikor is (igaz, hogy külföldön), de gazdihoz került.
A Mini a második legeslegjobb dolog, ami Pacsival történhetett (persze egy szerető gazdi lenne a legelső). A Minin biztonságban van, van társasága, enni-inni valója és nagyon-nagyon szeretik Őt!
Vissza az elejére
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 21. Csütörtök 13:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én is Pacsi Fan vagyok, varázslatos babáááám, majd ha nyögdíjas leszek,
akkor aztán majd lehet több kutyám, mint kettőőőőőőő Nagyon BoldogNagyon BoldogNagyon Boldog
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 20. Szerda 21:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Akkor ez most a Pacsker rajongóknak lol

smoni
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 20. Szerda 20:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Jelentkezem a Pacsker rajongók táborába!!!
Lassan fél éve figyelem szinte napi rendszerességgel a Minimenhely oldalát. Egy kolléganő hívta fel rá a figyelmemet, amikor az adó 1%-ról kellett dönteni. Na, egyből eldőlt, hogy az én pénzem hova megy. Meglepõdött) Sőt, nem kevés kollégát rábeszéltem (nem volt nehéz), hogy hol lesz jó helyen a pénzük. Személyesen nyomtattam a Noé Alapítvány nevére kitöltött nyilatkozatokat. Meglepõdött)))

Na, de Pacsker a lényeg! Jelenleg panelben élek, "reggeltől estig" munkahellyel. De már nagyon tervezem a házat. És a ház kertjébe majd Pacskert, hátha még itt lesz... Persze azt kívánom neki, hogy mihamarabb találjon gazdit, aki szeretgeti, simizi. De, ha nem sikerül, akkor jelentkező leszek rá!!!

Talán egyszer személyesen is megnézhetem őt egy hétvégén. Meglepõdött)
Vissza az elejére
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 20. Szerda 16:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kismáté írta:
Azért nem olyan biztos, hogy Pacsi végleges lakó marad. Én például első látásra beleszerettem és el tudnám/tudom fogadni a fogyatékosságát. Biztos vagyok abban, hogy nem csak én vagyok így vele. Ő még nem olyan túl régen van a Minin, bármikor jöhet érte gazdi. Ha pedig mégsem, akkor, amint lesz rá lehetőségem, én nagyon szívesen örökbefogadom. Úgyhogy 1 rajongója már biztosan van Pacskernek... lol

puszi
Kismáté
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 19. Kedd 15:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Azért nem olyan biztos, hogy Pacsi végleges lakó marad. Én például első látásra beleszerettem és el tudnám/tudom fogadni a fogyatékosságát. Biztos vagyok abban, hogy nem csak én vagyok így vele. Ő még nem olyan túl régen van a Minin, bármikor jöhet érte gazdi. Ha pedig mégsem, akkor, amint lesz rá lehetőségem, én nagyon szívesen örökbefogadom. Úgyhogy 1 rajongója már biztosan van Pacskernek... lol
Vissza az elejére
vgigi
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 13. Szerda 21:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zs_szilvi írta:
Dönteni nagyon nehéz, ez tény. De túl kell lépni és muszáj.
Általában kétféleképpen megy ez.
Vannak a szívügy kutyák, nekem pld. a harcipraclik, Raggiéknak a nagy szőrösök (pireneusi, újfundlandi...) Marietténak pedig az aprókák.
Őket általában igyekszünk kihozni, függetlenül attól, hogy mikortól vannak bent.
Másodsorban, és ez az inkább jellemző: a nagyon régóta bent lévő, vagy nagyon beteg/öreg, esetleg fogyatékos tök esélytelen kutyákat hozzuk ki, hiszen náluk a legnagyobb az esély arra, hogy odabent elaludjanak örökre.
Ha megnézed a Minimenhely jelenlegi "kutyakínálatát", például láthatod ott Pacskert, aki genetikailag rosszul fejlődött és a két mellső lába rossz. Őt emiatt hoztuk kia sintértelepről, mert tudtuk, hogy őt senki nem akarja majd. És így is lett, Pacsker hiába gyönyörű, kedves, tüneményes, nagykamasz, senki nem akarja őt így, ilyen fogyatékossággal örökbefogadni. Valószínűleg ő örökös lakónk lesz.

Bővebb infót a kutyusainkról, hogy milyen körülmények közül kerültek hozzánk a www.minimenhely.hu weboldalon olvashasz, vagy esetleg, ha kedvet kaptál a kutyázáshoz, lehetsz nálunk önkéntes is, rengeteg feladat van, és a maroknyi csapatunk sokszor nem győzi

vgigi írta:
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan döntitek el, hogy melyik kutyust hozzátok ki az Illatos útról? Olyan nehéz lehet dönteni...egyébként én már voltam nálatok és nagyszerű dolognak tartom, amit csináltok.

Igen, ismerem Pacskert. Nagyon Boldog Nagyon cuki. A honlapotokat napi rendszerességgel nézegetem, a beszámolókkal együtt és voltam is önkéntes a régi Kék keresztnél, ami most Ágh-Elek, vagy fordítva. Sajnos nekem őrült messze vagytok és rengeteg más ügyem is van, de a magam módján megpróbálok segíteni néha.
Vissza az elejére
vgigi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 22 / 26 oldal [630 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu