Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Márc. 25. Hétfő 19:24
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Off: Minden más
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 8 / 26 oldal [630 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 6, 7, 8, 9, 10, ..., 24, 25, 26 Következő
Szerző Üzenet
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 3. Hétfő 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az airedale terrieresektől:

--------------------------------------------------------------------------------
Érdeklődésünkre elmondták, hogy a szavazás korábbi eredménye egy szerver-hiba miatt került fel rosszul, fordított sorrendben jelenítette meg a gép az adatokat, tehát az Airedale-mentés valójában az utolsó előtti helyen végzett.

Nincs ezzel baj, mindenkinél jó helyen van a pénz, a lehetőség, csak illett volna erről azért egy rövid közleményt az oldalukon megjeleníteni.

Gratulálunk a nyerteseknek!
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nita04
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 3. Hétfő 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zavart
juhe juhe
Akkor mégsem hiába nyomkodtam minden nap azt az 5-öst!! lol

...JZsuzsa írta:
Képzeljétek mi történt!?
Mégis mi nyertünk! Katát ma hívták fel telefonon.
Hurrá!!!!!!!!!!!!! beke
Vissza az elejére
Nita04 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tatarkriszta
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 46

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 3. Hétfő 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

...JZsuzsa írta:
Képzeljétek mi történt!?
Hurrá!!!!!!!!!!!!! beke

színváltós pattogós színváltós pattogós színváltós pattogós Szuper!
Vissza az elejére
tatarkriszta jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Labdagazdi
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 3. Hétfő 11:28    Hozzászólás témája: Juhéjjjjj Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

...JZsuzsa írta:
Képzeljétek mi történt!?
Hurrá!!!!!!!!!!!!! beke

Ez valami csodálatos Mosoly))))
Éljen! Éljen! nagyszerû beke : nagytaps taps sör
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 3. Hétfő 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Képzeljétek mi történt!?
Hurrá!!!!!!!!!!!!! beke
Vissza az elejére
Zsuzsy27
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 2. Vasárnap 23:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

J.Zsuzsa írta:
Olyanok nyertek, akik igazából nem is mentenek pár darabnál többet. Na mindegy. Mi akkor is tök jól csináljuk és nem is kevés kutyát mentünk. Ha őszinte akarok lenni nem a felajánlott összeg inspirált minket, hanem az, h bemutatkozhassunk. Mostmár mindegy. Ha így nem sikerült, megpróbálunk majd más úton bekerülni egy másik adóra. Sajnos az Ebugatta a Boxer Majálisra se jött ki, pedig még most hónapok múlva is emlegeti pl. az ott bíráló boxerbíró hölgy, hogy milyen szuper volt. Köszönjük Mindenkinek a Támogatást!

Pedig én is szavaztam minden nap Szomorú
Szerintem a majális nagyon jol sikerült ahhoz képest,hogy az első volt!Szerintem akik most kijöttek a következőkre is kijönnek és biztos,hogy meséltek róla és a következőn mégtöbben lesznek Nagyon Boldog
Nem lehetne valami kisfilmet készíteni?A mentett kutyákról before/after,magáról a mentésről és minden egyébről,ami ehhez tartozik?
Azt lehetne terjeszteni,elküldeni ide-oda nagy vigyor
Csak mint ötlet...
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 2. Vasárnap 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Olyanok nyertek, akik igazából nem is mentenek pár darabnál többet. Na mindegy. Mi akkor is tök jól csináljuk és nem is kevés kutyát mentünk. Ha őszinte akarok lenni nem a felajánlott összeg inspirált minket, hanem az, h bemutatkozhassunk. Mostmár mindegy. Ha így nem sikerült, megpróbálunk majd más úton bekerülni egy másik adóra. Sajnos az Ebugatta a Boxer Majálisra se jött ki, pedig még most hónapok múlva is emlegeti pl. az ott bíráló boxerbíró hölgy, hogy milyen szuper volt. Köszönjük Mindenkinek a Támogatást!
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Orshe
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 1. Szombat 16:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sajnos nem sikerült a fajtamentőknek. Nincsenek benne az első
háromban. Pedig minden nap szavaztam! Szomorú
Orshe
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 26. Vasárnap 19:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Még mindig lehet szavazni a Boxeresekre a www.felelosallattartas.hu-n!
vizys
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 22. Szerda 22:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm kedves közbenjárásodat a Netboardnál, de én ott csak azt akartam amit végül is itt sikerült (kalapot emelni a Minimenhelynek) nem nagyon van időm dumcsizni pl. a nyakörvek szinéról, bár az ott folyó eszmecsere kétségtelenül szimpatikus és idónként nagyon érdekes. Most jöttem Köhögő Kutyával a dokitól aki végre megröntgenezte a tüdejét és kiderült hogy jóformán nincs is neki, pedig már várja a végleges otthon. Még időben hazaértem, hogy Bobek megkaphassa a mindennapi inzulinját és hogy levigyem 303at, mert még nem szokta meg az evést és folyamatosan hasmenése van. Kis munka éjfélig aztán megpróbálom a Cézárt lezavarni a párnámról. Nincs idő nyakörvre.

A problémám az volt, hogy amennyiben gyors segitség kéne vagy ha gyorsan tudnék segiteni, akkor honapokig várni arra, hogy a kutya.hu beengedjen - az egy marhaság. Mindegy.
A csipelésról annyit, hogy egyes városokban kötelező ugyan, de ez gyakran fikció. Pl. a rendelet elóirja a kutyák csipelését, a város fedezi a költségeket (nem midenhol), de azt a rendelet már nem rendezi hogy mi van ha még sincs chip a kutyában. Meg hogy ki ellenőrzi és mi a büntetés. Országos szinten csak a kutya macska görény utazási dokumentumokra vonatkozó törvény emliti, de az más.
A menhelyeken elméletileg fogadáskor, gyakorlatilag nem mindig akkor, csipelik és ivartalanitják a pacienseket. Elhagyni a menhelyet csak csippel és ivar nélkül lehet. Hacsak nem úgy ahogy az az öt kan, amelyek alagútat ástak és megléptek nem is olyan régen.
Vissza az elejére
vizys jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 22. Szerda 15:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Írtam a netboard moderátor topicjába, h engedjenek be. Holnap esetleg már megpróbálkozhatsz egy rövid beírással. Addigra talán beengednek.
Úgy látom, h a kóborkutya helyzet sehol se megoldott, de ami érdekelne, h Lengyelországban pl. van-e már kötelező chippezés, ivartalanítás, stb. vagy ezt még ott se merték meglépni?
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vizys
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 22. Szerda 15:19    Hozzászólás témája: Re: Valamit nem értek (levelek, fórumok)
Téma leírása: azaz nem értek semmit
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

J.Zsuzsa írta:
Azért ide mégiscsak sikerült. nagy vigyor...

Sikerült, mert megmacsakoltam magam.
A Netboardon nem tom mi a nicknevem (általában mindehol a vizys-t használom), nem is az az érdekes. A probléma az, hogy páran várakoznak szeptember óta, gondolom sokan közben abbahagyták a várakozást. Mad .
A kóborkutyák helyzete egyébként L.o ban tragikus, mint gondolom mindenhol a világon. Jó. Nem vadásznak rájuk. Egyelőre.
Gyakran igazán tragikus helyzetbe akkor kerülnek, amikor megfogják és a menhelyre viszik. Jelenleg 500 kutya, pedig nem egész egymilliós a város (Lodz). Aztán marják egymást (lásd Kacper kutya az oldalamon). Mellesleg az állatvédők is egymást marják ahogy hallom, de erről nincs képem. A helyzet a menhelyen tragikus, én valahogy nem tudom elitélni a személyzetet, mert ugye ennyi kutyával... Nekem idáig legtöbb 10 volt a lakásban és már igy is sokan voltunk Nagyon Boldog
Nemrég (egy hete) tartóztattak le és vittek be egy hatalmas (szemre úgy 50 kg) fekete labrador féle kutyust, amelyik fél évig kóborolt itt a lakótelepen. Nem bántott senkit (állitólag megharapott egy mini pincsert, mert felidegesitette, de szerintem makszimum megszagolta, mert a pincser él, csak azóta is remeg) az emberek etetgették, de nem találtak neki otthont, biztos mert túl nagy volt lakótelepi lakásba. Aztán amikor a kutyust begyűjtötték elkezdődött az AKCIÓ (plakát, internet, telefon minden) és vasárnap valaki hazavitte. Egy sárga szukának akivel gyakran együtt kóboroltak, már előzőleg sikerült otthont találni. Meg a 10 kiskutyusnak is amiket nevelt egy üregben.

Kb. igy néz ki.
Vizys
Vissza az elejére
vizys jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 22. Szerda 14:10    Hozzászólás témája: Re: Valamit nem értek (levelek, fórumok)
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Azért ide mégiscsak sikerült. nagy vigyor Kezdetnek ez sem rossz. És ha megírod, h milyen nicknéven vagy várólistán a netboardon, akkor szólunk, h engedjenek be. lufi Köszönjük. puszitküld Az ideigleneskék nagyon cukik. Mesélj, h Lengyelországban milyen a kóborkutya helyzet. Érdekelne.
Üdv közöttünk, Zsuzsa
Vissza az elejére
vizys
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 22. Szerda 11:48    Hozzászólás témája: Valamit nem értek (levelek, fórumok)

Szoval tegnap egy oran at koltottem egy levelet a netforum minimenhely rovataba magyar ekezetek (nekem nem egyszerű) meg minden, persze eloszor feliratkoztam. Hogy kep is legyen felraktam egy kepet a galeriaba ahova persze szinten eloszor beiratkoztam. Állitólag nem volt jo a kod (jo volt) persze a level eltunt.Semmiseg. Megirtam mégegyszer. Aztan kiderult hogy kutya.hu tagnak kell lenni hogy elfogadja, de semmi baj kattintsak ide. Odakattintottam mire kiderult, hogy sorba allas tenye all fenn, az elottem sorba allo var szeptember eleje ota, tehat ram körülbelűl 2012. ev 3. negyedévében kerül sor. Szerintem itt sem fogad el levelet elozetes regisztracio, engedely , elbiralas , jotallas es ajanlas nelkul de még egyszer megpróbálom, aztán megadom magam. A legnagyobb baj az tudniillik, hogy ez mindig csak akkor derül ki, amikor már a levelet lenyelte. Berakok meg egy képet és üdvözlök minden adminisztrátort, moderátort, topic gazdát, volt házmestert és gyepőrt akik közös erővel vigyáznak a magyar Internet tisztaságára.
A levél lényege különben az volt, hogy mint négyszeres örökbefogadó valamint sokszoros "ideiglenes befogadó" gratulálok, sok sikert kivánok a Minimenhelynek (szerintem messziről ennyit tudok tenni, de majd utánanézek).
Tekintettel egy ilyen levél elküldése kapcsán felmerült problémáimra csodálatom hogy ennyi mindent sikerült tenni - még nagyobb. Itt a könnyű és gyors kapcsolat lenne a lényeg szerintem.
Vizys
Lengyelország
PS. A képen ami szerintem nem jelenik meg a háromlábú Kölyök pózol a haverjával. Mindkettő "ideiglenes". Mejd megmutatom 2012 3. negyedévében.
Közben beregisztráltam magam, mert persze ez a levél sem ment el. Tehát lehet hogy megjelenik mégis a Kölyök és a haverja az Ardó képe. Nagyon Boldog

Vissza az elejére
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 20. Hétfő 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kirándulás
2008. október 23-án (csütörtökön) ismét kirándulást szervezünk!
Találkozó: 2008. október 23. 10:00 óra
Nagykovácsi / Tisza István tér (buszvégállomás / templom tér)

A cél Csergezán kilátó / Nagy-Kopasz. (Szélesség (lat): N 47° 33,107' ; Hosszúság (lon): E 18° 51,908' ) http://budavidek.rulez.org/Csergez_c3_a1nKil_c3_a1t_c3_b3

Turistaúton megyünk, kb. 1-1,5 óra a távolság és vissza, nem túl nehéz, de változatos terepen, erdőn, mezőn, szép helyeken. Szendvicset, üdítőt, kis csokit, almát, kutyáknak ivóvizet mindenki hozzon magával és rétegesen tessék öltözködni, megfelelő lábbelivel! Mindenki előre gondoskodjon a KULLANCS ELLENI VÉDELEMRŐL!

Az az érdekes benne, hogy szinte alig lehet észrevenni, annak ellenére, hogy ha felmész a kilátóba és szép az idő akár a Mátráig is elláthatsz. Az utolsó száz métereken veszi észre az ember, hogy ott magasodik előtte Mosoly

Találkozó megközelíthetősége:
- busszal: Moszkva térről az 56 busszal vagy villamossal és a Hűvösvölgyi végállomástól a 63 busszal http://www.bkv.hu/busz/63.html/

- gépkocsival: Moszkva tértől a Szilágyi Erzsébet fasoron kell menni (követve a főútvonalat, mindig jobbra tartva), Budakeszi â013 Hűvösvölgy Y elágazásnál jobbra Hűvösvölgy felé a Hűvösvölgyi úton, elérve a Nagykovácsi elágazást balra kell kanyarodni (kanyarodó sáv van!) Nagykovácsi felé. Amikor elérkezünk egy körforgalomhoz, azt az egyenesen át módszerrel le kell küzdeni és töretlenül haladni célunk felé. Áthaladunk néhány kisebb - nagyobb lakott és lakatlan területen (pl. Adyliget) és megérkezünk Nagykovácsiba. Azon a főúton ahol beérkeztünk kell menni át a falun, egészen majdnem a végéig, ahol lesz egy nagy beton terület (buszvégállomás), szemben a templom. Itt találkozunk!

Kérdés esetén: Kinga 06 70 38 39 480 vagy TKata 06 20 346 2324

Szeretettel várunk Mindenkit!
Vissza az elejére
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 20. Hétfő 14:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Timi!

Nagyon köszönjük, mert rengeteg beteg, sérült kutyus kerül hozzánk.
puszitküld
Legyetek boldogok Mongival.
Üdv, Zsuzsa
Vissza az elejére
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 20. Hétfő 14:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönjük, h bejelentkeztél. A topicjába várjuk majd a híreket. Igen, Ági egy tündér. Ott segít minket, ahol tud. Nagyon örülünk, h ismét általa egy kutyusunk szerető gazdira talál. lufi
Vissza az elejére
gyoritimi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 20. Hétfő 12:00    Hozzászólás témája: Bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bocsánat! Nem szántam ennyire nyomatkékosnak a bemutatkozást! Szomorú

Sziasztok!

Majdnem teljesen új vagyok itt közöttetek, bár a regisztrálást valóban csak pár napja ejtettem meg.

A Generalinál dolgozom, onnan ismerlek Benneteket: egyik kollaganőm rendszeresen, szinte naponta tesz fel gazdikereső képeket-leírásokat a netes hírdetőtáblájára, ahonnan már csak egy kis ugrás volt a honlapotok.

Egyébként nagy izgalommal várom a holnapi napot, ugyanis beleszerettem Mongiba, és ha minden sikerül, holnap este már az én kis kutyacsaládom tagja lesz! Nagyon Boldog Drukkoljatok, hogy minden rendben legyen! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
gyoritimi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gyoritimi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 20. Hétfő 11:58    Hozzászólás témája: Bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Majdnem teljesen új vagyok itt közöttetek, bár a regisztrálást valóban csak pár napja ejtettem meg.

A Generalinál dolgozom, onnan ismerlek Benneteket: egyik kollaganőm rendszeresen, szinte naponta tesz fel gazdikereső képeket-leírásokat a netes hírdetőtáblájára, ahonnan már csak egy kis ugrás volt a honlapotok.

Egyébként nagy izgalommal várom a holnapi napot, ugyanis beleszerettem Mongiba, és ha minden sikerül, holnap este már az én kis kutyacsaládom tagja lesz! Nagyon Boldog Drukkoljatok, hogy minden rendben legyen! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
gyoritimi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gyoritimi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 20. Hétfő 11:56    Hozzászólás témája: Bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Vissza az elejére
gyoritimi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 20. Hétfő 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Zsuzsa!
Most indítottam egy 10 ezer Ft-os utalást. Tudom, csepp a tengerben, de lehetőségeimhez mérten a jövőben is fogok utalni.
Üdv. Tímea

J.Zsuzsa írta:
Kedves Barátaink, Támogatóink!

Akik figyelemmel kísérik munkánkat és kutyáink sorsát tudhatják, hogy nem gyakran szoktunk segítséget kérni, azonban most eljutottunk oda, hogy muszáj hozzátok fordulnunk. Kis csapatunk - mint tudjátok- nemcsak a Noé Állatotthon Minimenhely részlegét, hanem a Boxer fajtamentését is csinálja.
A mai nappal gondozásunkban 91!!! kutya található, ebből hetven fölötti létszám a Minis kutyáké a többi pedig boxer. Többek ideiglenes gazdiknál - vagyis nálatok- is vannak, amiért igen hálásak vagyunk, mert Nélkületek nem tudnánk ennyi életet megmenteni. puszitküld
Amiért most mégis kénytelen vagyok hozzátok fordulni anyagi segítségért az annak a ténynek köszönhető, hogy pár nap alatt több olyan kutya is hozzánk került, akik orvosi ellátása komoly anyagi terhet jelent számunkra. Tegnap pl. Primula (róla a fórumán bővebben olvashattok)

Ma pedig egyik önkéntesünk csipy éppen most hoz el az Illatos útról egy balesetes kutyát. Bróker kutyánk is nagyon megbetegedett tegnapra, nagy valószínűséggel babéziás, na és több speciális tápot igénylő kutyánk is van a vesebeteg és a csirkeallergiás westik, a csípő és combcsonttörött kutyánknak, Nellykének holnap lesz a nagy lábműtétje és még sorolhatnám. Eljutottunk arra a pontra, amikor már muszáj kérni, nem szégyenlősködhetünk tovább. Tehát, ha bárkinek, bármilyen csekély összeggel módjában áll segíteni minket, kérem tegye meg.

Bankszámlaszámunk: 11710002-20084606

Köszönöm Mindannyiunk nevében!

Zsuzsa
Vissza az elejére
nike-f
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 19. Vasárnap 23:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Miért nem jön át a kép? dühbegurul rosszkedvû dühbegurul
Vissza az elejére
nike-f jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
nike-f
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 19. Vasárnap 23:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hogy lehet kimenteni az illatosról egy bűbáj tündérbabát?
Vissza az elejére
nike-f jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Grrr
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 14. Kedd 12:22    Hozzászólás témája: A Minimenhely barátja, Tomcat :( Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Macskától szabadulván nyugalomban - Blog - Tomcat - 2008 október 13.

Végre eltűnt innen ez a kis görcs. Végül meguntam a sipákolását, és elkezdtem rajta bakanccsal ugrálni, míg abba nem hagyta a sipogást, majd a recsegést is, és ki nem jött a bele a fülén. Még ekkor is odébb akart mászni a kis rohadék, de elkaptam, mielőtt összevérezte volna a szőnyeget, és ígéretemhez híven betettem a mikrosütőbe. Akkor már csak egész halkan nyüszített, és vérbuborékok jöttek az orrából. Büdös is lett, dobhatom ki a sütőt. De hát ami vicces, az vicces! Holnap keresek sündisznót, és azzal is kipróbálom.

Azért hogy Nadhi se maradjon macska nélkül, előtte készítettem Ropiról egy másolatot a klónozókádban, és azt adtam oda neki. Ő most azt hiszi, az igazi Ropit kapta meg, pedig nem. Az most kint gőzölög a kertben, és a sündisznók lakomáznak belőle. Úgy kell neki, most már nem nyarvog. Ah, szent nyugalom! Mi? Nem, ez nem állatkínzás, ez stresszoldás.

Különben egész szép idő van ma.

A torbacsil is elkészült. Már csak a tengelyt kell pótolni benne, mert az elveszett, illetve egy jókora csavaranya hiányzik az egyik súlytartó rúdról. Van valakinek collos acélcsöve, lehetőleg nem rozsdás? Esetleg tud rá menetet is vágni? Ha igen, legyen szíves, jelentkezzen. Ha pótoljuk a tengelyt, vasárnap lőhetünk vele! Azért nem szombaton, mert aznap Bombagyár Filmklub lesz. Legalábbis remélem. Öröm.

(Akit a mellékelt fénykép az egekig felháborít, gondoljon arra, hogy hasonló módon lemészárolt állatok húsát zabálja nap mint nap. Na, hát akkor kóstolja meg ezt. Ugye, nem megy? Tessék tehát a vágóhídnál rinyálni.)

http://bombagyar.hu/index.php?post=1450#DVCLDUX
Vissza az elejére
Grrr jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tia007
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 13. Hétfő 15:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Igazatok van!
És még így is hány kutya jut vissza hozzátok..... mérges
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 8 / 26 oldal [630 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 6, 7, 8, 9, 10, ..., 24, 25, 26 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu