Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Máj. 27. Hétfő 12:16
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Off: Minden más
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 7 / 26 oldal [630 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, ..., 24, 25, 26 Következő
Szerző Üzenet
Doree
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 5. Csütörtök 17:54    Hozzászólás témája: Márványgazdi Dóri Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia,

én nagyon szívesen segítenékMosoly Ugyan még csak egyszer voltam kinn, mikor Márvánnyal barátkoztunk és azóta nem voltam kinn, mert azt a tanácsot kaptam, hogy ne menjek még vissza Márvánnyal nehogy azt higgye, hogy nem tudott beilleszkedni és vissza akarom vinni:) Pedig szívesen kimentem volna... Jah és felvettem a kapcsolatot a Royal Canines ismerősöm, jó úton haladok, hogy kapjunk sérült és nemrég lejárt szavatosságú tápokat:) Úgyh igyekszem tevékenykedni, annak ellenére, hogy sajnos nem tudtam kilátogatni. Egyébként korábban sokat hostesskesdtem és modellként is dolgoztam, egy ilyen jó cél érdekében pedig mindenképpen bedobnám magam Nagyon Boldog Ha szeretnétek Ti is, akkor légyszi írjatok emailt: dora_keresztesi@hotmail.com. puszitküld
Vissza az elejére
Doree jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
fríz16
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 5. Csütörtök 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

FIGYELEM!

Március 14-15-i rendezvényre keresünk HOSTESS-eket 4 órás beosztással reggel 9 órától este 9-ig a Cinema City ARÉNA moziban bemutatásra kerülő Marley és Én című filmhez kapcsolódó, állatotthonunkat támogató jótékonysági gyűjtéshez.

Kérjük, hogy kizárólag olyanok jelentkezzenek, akik ismerik állatotthonunkat, és rendszeresen kijárnak, hiszen csak az tud hitelesen mesélni rólunk, aki aktívan segíti munkánkat.
Fiatalkorú önkénteseinkre feltétlenül számítunk. Mosoly

Akik nem tudnak tevékenyen részt venni a programon, azokat kérem, hogy népszerűsítsék a rendezvényt a mellékelt plakát szétküldésével.

Köszönjük puszitküld

Vissza az elejére
fríz16 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dudás Éva Manó
Vendég

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 27. Péntek 19:18    Hozzászólás témája: Roxanne és barátja Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SOS segítség kellene két kutyus ismerősünknek, akinek nyugdíjas gazdija március 5-én áttétes rákkal kórházba kerül, nem tudni, kijön-e még. A dalmatalány Roxanne a világ leszelídebb, legkedvesebb kutyusa, mindent és mindenkit imád- cicájuk is van- . A másik, a picike, zsemleszínű, beszédes tacsilány nagyon ragaszkodó, aranyos, emberfüggő. Szobatiszták, lakásban élnek, de gazdájuk rengeteget sétál-
tatja őket, ők a társai. Most, ha nem találunk megoldást, már csak öt nap az életük, mert nincs aki gondozza őket a gazdi kórházba kerülésével. Sajnos hiába szereti őket mindenki a környéken, senki sem tudja befogadni, - három kutyánk és macskáink mellé mi sem, és ettől szörnyen érzem magam - .
Kérlek, ha valaki segíteni tud, vagy legalább egyiket be tudná fogadni, éretsítsen engem, nálam van a hölgy telefonszáma.Azt sem tudom, hogyan és hová kellene őket feltenni. Ötleteket is várnék, de nemigen értek a net-hez.
Reménykedve várom a segítséget. Köszönettel,
Dudás Éva
Vissza az elejére
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 14. Szerda 10:23    Hozzászólás témája: Re: Számomra érthetetlen.... Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem hiszem, hogy ez ide tartozik, hisz én se írtam ki a nyilvános fórumra, de ha te úgy gondolod, ám legyen. Egy volt kolléganőd keresett meg engem és mesélte el veled kapcsolatos negatív tapasztalatait. Ezt megköszönve, gondoltam, h felhívlak és rákérdezek ennek valóságtartalmára. Mivel egy másik egyesület kutyája is érintett volt ebben az ügyben természetesen neki is szóltam, kérve, hogy beszéljenek veled. Alázásról akkor beszélhetnénk, ha egy nyilvános fórumon számonkérnék olyasmit, amit nem ellenőriztem. Ezt nem tettem, most is Te hozakodtál vele elő. Szóval miután a történetet tudomásomra hozták, mentem volna a telefonszámodért, hogy beszéljünk, de Te megelőztél, mert a másik egyesülettől közben már felhívtak. Nagyon sajnálom, ha Te ezt rosszul élted meg, de mi nem a Te lelkedért, hanem a ránk bízott kutyákért vállaltunk felelősséget, így kénytelen vagyok bizony kényes kérdéseket is feltenni és rákérdezni. Mellesleg Te is elismerted, hogy a a dolognak van valóságtartalma. Részemről nem kívánok ezzel a történettel tovább foglalkozni. Továbbra is figyelememmel kísérjük kutyáink sorsát, ha nem is láthatóan. Az örökbefogadási nyilatkozat aláírásával ezt mindenki elfogadta.

Üdv, Zsuzsa
Vissza az elejére
nike-f
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 12. Hétfő 12:16    Hozzászólás témája: Számomra érthetetlen.... Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Noésok és J.Zsuzsa!
Amióta első perctől tudomásom van a Noé létezéséről és Rólatok, istenként tekintek Rátok
és messzemenőkig tisztelem a munkátokat. Tisztában vagyok, hogy Nektek a kutya az első és legfontosabb,de talán a gazdikat sem kéne (kissé szkeptikusan) alázni...
Tudom, sok negatív tapasztalatotok van, de talán nem kéne minden kicsinyes pletykának felülni, és úgy megvádolni másokat, hogy nem győződtetek meg
az információk valóságtartalmáról.... Nem titkolom, számomra érthetetlen volt a Velem szemben tanusított rosszindulat és megvádolás, hiszen "ismertek", tudjátok hol lakom, és bármikor jöhettek ellenőrizni, hogy Sangrival hogy vagyunk, illetve bármikor
felveszem a telefont is, ha éppen nem egy beteg olyan ellátását végzem, hogy nem szabad a kezem, illetve etikailag nem illő a telefon használata...
Vissza az elejére
nike-f jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 9. Péntek 23:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kérjük, segíts, hogy munkánkat idén is folytathassuk!

Világválság.
Mindenki fél.
Mi is.

De mi nemcsak a családunkat és magunkat féltjük. Féltjük a ránk bízott állatokat, féltjük az utcán lévő kutyákat, akik megmentőikre várnak. Mi lesz velük?

Hogyan fogunk tudni segíteni az ablakon kidobott Majákon, a láncon, betegen sínylődő Primulákon, a megskalpolt Lacikákon, a lapáttal szétvert Zorkókon, az isaszegi éhezőkön, a meszesgödörbe dobott és megvakult Origókon????

Hogyan? Hogyan, ha az emberek nem fognak tudni adni? Hogyan, ha az állam nem támogat? Hogyan? Hogyan? ez zakatol a fejünkben az utóbbi időben éjjel-nappal.

Egyetlen biztos módja van ennek. Ha sikerülne annyi 1%-ot gyűjtenünk, amennyiből biztosan eltartható, megmenthető éves szinten sok száz kutya, macska és mindenféle állat.

Ehhez kérjük a segítségedet!

Kérjük ajánld fel adód 1%-át alapítványunknak! Neked csak 2 perc, az állatoknak viszont az élethez való esély. És ez nem egy szlogen, ez sajnos a mai magyar valóság. Az államkasszában rengeteg 1% bentmarad, mert az emberek csak meghúzzák a vállukat, holott ez tényleg nem kerül semmibe. Kérjük kampányolj értünk, segítsd a gyűjtést, verbuválj, mert mint mondani szoktam Nélkületek semmire sem megyünk, számítunk Rátok! Nagyon. És az állatok is.

[b][size=18] Noé Állatotthon Alapítvány

(nem kell mást odaírni)

Adószámunk:
18169696-1-42

Noé Állatotthon Alapítvány
Bankszámlaszám: 11710002-20084606

Köszönöm, hogy elolvastátok soraimat, köszönöm, ha mellénk álltok!

A Noé Állatotthon Alapítvány Minimenhely részlegének önkéntesei nevében, Zsuzsa
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ágii
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 9. Péntek 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Holhós Katalin (242) Üzenek
Ma reggel a Budapest és Fót között a Tímár vaskereskedésnél az árokban feküdt hátára ráfagyva a hó.Azt hittük elütötték de szerencsére nincs sérülése.Szerintünk még kölyök tacsi keverék fiút.Képeket később teszek fel a profilomra.
Ha esetleg valaki tud olyat akinek elveszett vagy szeretne egy ilyen kis tüneményt, akkor hívjon a 06/30-834-2846 telefonon vagy a holhosk77@gmail.com emailcímen.Köszönöm.

Forgács Beáta (1309) Üzenek
Találtam egy elgázolt kutyát az M3-as kivezető szakaszán, a középső sávban. (aki elütötte és sorsára hagyta, azt most nem minősítem) Felnyaláboltam és most egy állatkorházban várja gazdáját. Képeket a profilomban láthattok róla. Tacskó méret, fekete idősebb lány kutya. Forgács Bea: 20 9780 662

Ágii
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 5. Hétfő 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sajnos csak szumi gazdája rakott fel képet, ugyhogy az üzenet végén ő látható. (mégegyszer bocsi)
Ágii
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 5. Hétfő 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Ez most elég durva lesz, de gondoltam bemásolom ide az elveszett-eltűnt-talált hirdetésit ismerőseimnek (vagy ismerőseim ismerőseinek), mert szilveszter óta rengetegen keresik megriadt kutyájukat. Remélem nem haragszotok, hátha esetleg nálatok is van egy-kettő.

Kelemen Edina üzenete:

FIGYELEM!!!!!ELVESZETT!!!!!!!!!!!!!

Szilveszterkor elveszett a kutyám:'(...fajtája palotapincsi és Gina névre hallgat...kérlek titeket ha látjátok vagy láttátok valahol vagy befogadtátok akkor hívjatok fel ezen a számon:06305737807...nagyon hiányzik és nem tudom mit csinálok ha nem lesz meg ...különös ismertető jele hogy a hasán van egy nagy dudor..mert sérve van...kérlek rakjátok ki ti is mert kegyetlenül hiányzik:'(:'(...előre is köszönöm mindenkinek!!!!

Birán Barbara [Barby] üzenete:
FIGYELEM TÖRÖKBÁLINTIAK, BUDAÖRSIEK!!!!
AZ M0-N A TÖRÖKBÁLINTI SZAKASZON ROHANT MEGRIADVA. RESZKETETT A HIDEGBEN, NAGYON FÉLT, ÉHES VOLT, NYÜSZÍTETT, VISSZAFELÉ NÉZEGETETT TÖRÖKBÁLINT (A CORA) FELÉ. FÉL ÓRÁMBA TELT MIRE BEIMÁDKOZTAM A KOCSIBA, AZTÁN MIRE FELJÖTT VELEM A LAKÁSBA. NYAKÖRV VAN RAJTA, SZÍNES, A KUTYUS EGY KÖZÉPTERMETŰ ZSEMLESZÍNŰ KEVERÉK SZUKA, NAGYON BARÁTSÁGOS DE ELŐSZÖR ISZONYÚAN FÉLT. ELÉG CSONTOS, NINCS BENNE CHIP, ÉS IVARTALANÍTVA SINCS, VOLTUNK ÁLLATORVOSNÁL, NINCS SEMMI KÜLÖNÖS BAJA. KÉREM, HOGY MINDENKI RAKJA KI AZ ÜZENŐFALRA, FŐLEG AKINEK SOK ISMERŐSE VAN ÉS AKI TÖRÖKBÁLINTI, VAGY BUDAÖRSI, ESETLEG DIÓSDI VAGY ÉRDI! LEHET HÍVNI, AKKOR IS, HA VALAKI MEGSZÁNNÁ ÉS BEFOGADNÁ! NAGYON HELYES KUTYUS! TEL: 06302102453

Sziasztok!

Keressük elveszett kutyánkat. Szilveszterkor megrémült a petárdázástól, és elszökött. Nagyon hiányzik, és szeretnénk megtalálni. Alacsony növésű, fekete, hosszú szőrű, keverék kan kutyus. 3 éves. Nagyon barátságos, vidám kiskutya, így bárkihez hozzácsapódhat. A XI. kerületben tűnt el, de valószínűleg nem a környéken van, mert azt már átkutattuk. Aki látta, értesítsen! Jutalom és örök hálánk várja. Kérlek, tegyétek ki az üzenőfalra, hogy minél több emberhez eljusson.

Köszönettel:

Szilágyi Zsuzsa
Tel: 20/360-45-90

"Eltűnt Alsónémedin szilveszter napján Szumi névre hallgató alacsony termetű kutyánk! Kérem aki látja az hívja ezt a számot:06304530362 A kép megtekinthető Gimesi Krisztina adatlapján a profilképen! Kérlek Némediek adjátok tovább!!!"

Van amelyik nem annyira pontos, meg gondolom azért aki keresi megnézi a menhelyeket is de hátha segít pirul
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 24. Szerda 9:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönjük Ideiglenes Befogadóinknak, Támogatóinknak, Önkénteseinknek egész évi, kitartó munkáját! Nélkületek sehol sem lennénk! Köszönjük!!!
Békés Ünnepeket kívánok Mindannyiunk nevében!

Zsuzsa
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Orshe
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 24. Szerda 7:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Boldog Békés Szeretetben és Kutyapusziban Gazdag Karácsonyt!
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 21. Vasárnap 20:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves kriszta!

Természetesen kint leszünk. Várunk szeretettel!

Üdv, Zsuzsa
Vissza az elejére
megegyvendeg
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 19. Péntek 21:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Minisek!

A két ünnep közötti szombaton, illetve január 3-án kinn lesztek a Minin? Van egy-két plédünk, és más apróságok, amelyeket már hónapok óta szeretnénk eljuttatni hozzátok, csak eddig nagyon sűrű szombatok voltak.

hahó,

Kriszta
Vissza az elejére
Andre
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 13. Szombat 22:08    Hozzászólás témája: -örökbefogadnánk Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

-Mi szeretnénk egy kutyát és szeretnénk megtudni vagy látni a kutyust vagy megbeszélni egy időpontott ha még aktuális! Üdvözlet Andi és Jani
Vissza az elejére
Tia001
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 9. Kedd 17:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szasztok!
Annyi még kimaradt, hogy a jövőbeli programjaitokat (örökbefogadó nap stb.) is hírdethetitek az események alpontban...

Nagyon Boldog
Szasztok!
Vissza az elejére
Tia001 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tia001
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 9. Kedd 9:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Egy kedves ismerősöm készített egy kutyás oldalt. Már elég sok regisztrált kutyabarát tag van (és egyre csk bővülünk), illetve sokan olvassák is.
Van egy fórum benne, azon belül is most nyílt a "kutyamentés" topic, így ha sürgősen gazdit kerestek, vagy ideiglenes befogadót, vagy egyszerűen csak be akarjátok mutatni a gazdit kereső kuttyokat más fórumokon is, bátran tegyétek meg! Hátha itt akad össze egy kis védencetek az igazi, nagybetűs GAZDI-val!

nagy vigyor

www.kutyas.hu

puszitküld

Anita
Vissza az elejére
Tia001 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 5. Péntek 22:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Ágii
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 4. Csütörtök 20:22    Hozzászólás témája: Talált kiskutya Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Segítségetek szeretném kérni. Ma reggel az Örs vezér terén, a buszpályaudvaron találtam egy kicsi, 5 hónap körüli, tacsi jellegű kan kiskutyát. Ott szaladgált a buszok között. Egyébként jó állapotban van, lehet hogy elszökött valakitől, vagy a hajléktalanok etették. (a póráztól, autózástól sem riadt meg)
Sürgősen gazdit keresünk neki! Aki tud valamit a kutyus eredeti gazdájáról vagy esetleg érdekli a kiskutya, nagyon kérem írjon itt vagy privátba!
légyszi
Treenke
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 11. Kedd 22:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

rosszkedvû kitiltva dühbegurul Sír vagy nagyon szomorú

Kóbor kutyára lőtt
Vissza az elejére
Treenke jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 9. Vasárnap 11:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Már valaki magához vette.
Vissza az elejére
Ágii
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 8. Szombat 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Az iwiw üzenőfalára tette ki egyik ismerősőm, bemásolom ide hátha ti tudtok segíteni!

"Találtunk egy rettenetes állapotban lévő westit. Körmei már visszanőttek, szőre nagy foltokban kihullt, kis teste tele van csúnya sebekkel. Csontsoványan ennivalót kunyerál, valaki nem akart gyógyítására költeni. Kutyáink és cicáink mellé nem engedhetjük a lakásba a fertőzésveszély miatt, kezeltetését nem tudjuk finanszírozni, így viszont el fog pusztulni! Ha van olyan állatorvos,vagy állatbarát aki segítene, nagyon kérjük, hívja Komlós Marcsit a 30/845 9258 számon.
Köszönöm."
Treenke
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 7. Péntek 21:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rettenetesen sajnálom Ilka cicát! Sír vagy nagyon szomorú Ő annyira édes macska volt! Soha nem találkoztam még ennyire szeretetre méltó cicával! Embarassed

Nyugodj békében!

nyugodj békében
Vissza az elejére
Treenke jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Orshe
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 5. Szerda 20:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

HURRÁ! lol lol lol
lafonc
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 51

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 4. Kedd 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon nagyon örülünk Kaviccsal együtt!! Természetesen hozzájárultunk juhe
Zsuzsy27
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 3. Hétfő 23:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

...JZsuzsa írta:
Képzeljétek mi történt!?
Mégis mi nyertünk! Katát ma hívták fel telefonon.
Hurrá!!!!!!!!!!!!! beke

Váááá ez hihhetelen!!!!!! nagytaps nagytaps
Jajj de nagyon örülök!!!! juhe juhe juhe
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 7 / 26 oldal [630 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, ..., 24, 25, 26 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu