Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Szept. 19. Csütörtök 18:36
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Sheila
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 2 oldal [41 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2
Szerző Üzenet
lidike...
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 6. Péntek 16:34    Hozzászólás témája: Re: Sheila Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tkata írta:
szomorúan tapasztaltam Sír vagy nagyon szomorú Döbbent , hogy mostanában szabotáljátok a reggeli sétát... lol

gyógyulgatás folyamatban???
tessék abbahagyni a tanulást, és tájékotatni az információra éhes tömegeket
integet szomorú búcsú baseballsapis lol

De hát olllyan nehéz olyan korán felkelni... Szemforgató (főleg ha az ember nincs rákényszerítve lol )

No de egy is tömegtájékoztatás épp belefér az időnkbe:P
Gyógyulgatás halad, bár ennek nincs semmilyen különleges kifejeződése. Eccerűen jól érzi magát a Drága. lol Pólót csak akkor szoktam ráadni, ha egyedül hagyom, egyébként meg csak rászólok, ha látom/hallom, hogy elkezdi nyalogatni a sebét. De ez is ritkán fordul elő. Rendes beteg nagyon puszi

Hihetetlen egy kajla még ez a gyerek, és szerintem identitás zavara is van: azt hiszi, hogy ő egy öleb Döbbent lol És folyamatosan mászik az ölembe! Ha mást nem, a fenekét tuti belepakolja az ölembe lol Tündéri... szerelmes

Sétákon egyre szebben viselkedik, már ami a pórázrángatást illeti. És a kerítésen belüli kutyákat sem akarjuk már feltétlenül túlugatni, feltéve, ha előre figyelmeztetem, hogy ezt ugyebár nem szabad. Mr. Green

Egyébként nagy vadász a kicsike, múltkor majdnem megfogta a vacsiját egy óvatlanul tipegő kacsa "személyében" Döbbent
Az étvágyát meg nem győzöm csodálni... Most már rászoktunk a reggelire is, mert az egyszeri kajához kicsinek bizonyult a tányér. nagy vigyor

Aki holap kilátogat a Minire, az a legfrissebb, exluzív hírekről is értesülhet. Sheila ugyan technikai okokból kifolyólag személyesen nem tud megjelenni, de személyes képviselőjét kiküldi a helyszínre Wink
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 6. Péntek 12:26    Hozzászólás témája: Sheila
Téma leírása: szabotázs
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szomorúan tapasztaltam Sír vagy nagyon szomorú Döbbent , hogy mostanában szabotáljátok a reggeli sétát... lol

gyógyulgatás folyamatban???
tessék abbahagyni a tanulást, és tájékotatni az információra éhes tömegeket
integet szomorú búcsú baseballsapis lol
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vicus (Évi)
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 3. Kedd 23:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lidike.. írta:
apropó...
mikor is esedékes a varratszedés Kérdés

12.napon Nagyon Boldog
lidike..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 2. Hétfő 21:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

apropó...
mikor is esedékes a varratszedés Kérdés
Vissza az elejére
lidike..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 2. Hétfő 16:18    Hozzászólás témája: Re: Sheila
Téma leírása: gyógyulgat és nem fél!!
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tkata írta:
Szia Ildi,
Mi a helyzet veletek? Hogy halad a gyógyulás?

És hogy telt a Szilveszter? Nagyon parázott szegény Sheila?

A gyógyulgatással semmi gond, Sheila itthon nagyon menős középcsatár pólóban szokott flangálni lol Virgonckodik már megint, mint előtte és farkas étvágya van!

Nem volt semmi gond a szilveszterrel. Még este 6-7 körül lementünk sétálni, de a füle botját sem mozdította a petárdákra. Én marhára izgultam egészen hazáig, nehogy közvetlenül talélkozzunk éppen duhajkodó ifjakkal, és majdnem meg is úsztuk a dolgot, de épp egy sarokra tőlünk belefutottunk egy társaságba. Próbáltam minél nagyobb ívben kerülni őket, de nem voltunk még messze, amikor az első petárdát felküldték, és Sheila minthe meg se hallotta volna, baktatott tovább mellettem!! rock nagyszerû
Szóval szerencsére őnaccsága nem sokként élte meg a szilvesztert, csak azt nem értette, hogy a mami miért akkor jön haza, amikor máskor a reggeli sétára indulunk?? Döbbent Wink
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 2. Hétfő 14:04    Hozzászólás témája: Sheila
Téma leírása: gyógyulgat

Szia Ildi,
Mi a helyzet veletek? Hogy halad a gyógyulás?

És hogy telt a Szilveszter? Nagyon parázott szegény Sheila?
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 30. Péntek 12:15    Hozzászólás témája: Sheila Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nekem ez a kedvencem:lol:

punk

Vissza az elejére
lidike..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 29. Csütörtök 17:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

új fotográfiák a Sheila albumban!! lol

http://www.gallery.site.hu/u/minimenhely/Minimenhely/Gazdit_keresnek/Sheila_albuma/?g2_page=7

Ildi
Vissza az elejére
lidike..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 29. Csütörtök 8:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sheilát épp most adtam át Cecilnek, aki el is vitte a nagylányt ivartalanítódni...
Úgy örült Cecilnek!! Nagyon Boldog ....szegény, ha tudná, mi vár rá... lol
Vissza az elejére
lidike..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 27. Kedd 23:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egy kis Sheila-híradó Wink

A hölgyemény nagyon jól viseli magát itthon, még az ajtókat is egyre kevesebbet nyitogatja lol
Egy átlagos napunk rendje (kutya szemszögből nézve) a következő:

-ébredés pótmami ágya mellett
-hmmm..fel kéne valahogy ébreszteni...de úgy hogy ne morcogjon érte... Ötlet Hátha örülni fog ennek a remek játéknak, ha az orra alá dugom..??.... felébredt nagy vigyor
-egy kis szöszmötölés után (amire fogalmam sincs mi szükség van ilyenkor Kérdés ) végre elindulunk sétálni Nagyon Boldog Ma olyan messzire mentünk, ameddig eddig még soha, és megígérte, hogy járunk arra még többet is, sőőőt, még messzebbre is megyünk, ha jól viselkedem, és nem ugatom meg az összes két keréken guruló és arra rohangáló embert... Összezavart ...no, majd próbálkozom nemangyal
Egyébként sokat szoktunk labdázni, mert az nagy móka, és amúgy is mindig megdícsér, amikor visszaviszem neki a labdát.
-séta után egy kis szunya valahol mindennek az útjában, csak hogy halljam/lássam, ha valami történik, és meg tudjam védeni a területemet mindkétszemöldökfel
-aztán valamikor kimegyek a kertbe futkározni, és ott elszaladgálok néhány órácskát, elkergetek mindenkit, aki arra jár, versenytugatok a szomszéd kis ugribugri kollégával, aztán ha elfáradtam, bekéredzekem, ha meg nem értik, hogy mit akarok, akkor bemegyek magamtól Mr. Green
-egy kelles pihi után ismét indulás sétálni, ahonnan már a tele tányér vacsi gonolatától mámorosodva vontatnám hazáig pótmamit, ha hagyná pfuj
-utána bevágom a szunyát, ahol épp vannak a háziak, és csak egy kis időleges sertepertéléshez kelek már föl a másnapig puszitküld

puszi
Sheila + Ildi
Vissza az elejére
Babagazdi
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 25. Vasárnap 20:42    Hozzászólás témája: Sheila öröme
Téma leírása: Szurkolunk!

Felolvastam Babának is a tudósítást, együtt kuncogtunk jókedvűen visszaemlékezve az első hetünkre! lol
Szorítunk Sheilának, és Ildiéknek minden jót kívánunk! nagytaps
Vissza az elejére
lidike..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 22. Csütörtök 21:45    Hozzászólás témája: Re: Sheila Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tkata írta:
Köszönjük a beszámolót, de KÉRÜNK MÉG... lol

Hogy itt egyesek milyen türlmetlenek... mindkétszemöldökfel lol
Ám legyen... nagy vigyor
Íme a legújabb hírek Sheiláról, aki -mint kiderült- valójában egy bakkecske pattog
A mai nap tanulsága az, hogy lehet, hogy rövid szőr ide, rövid szőr oda, őkelme inkább kerti kutyának való -vagy legalábbis félig-kertikutyának. (megjegyzem egyébként, hogy az elmúlt hónapok alatt nagyon finom meleg bundát sikerült növesztenie, amiben lehet, hogy a lakásban még melege is van) Szóval, igazán rendes kutya módjára viselkedik a házban, amikor itthon vagyok, de amint kiteszem a lábam, elkezdi önnállósítani magát, és ki-be járkál, nyitogatja az ajtókat, ami még hagyján, de nem csukja be maga mögött... Mr. Green De a család akkor sokallt be igazán, amikor egyik felfedezőtúrájáról kakás lábbal tért vissza és jóóól körbejárta a lakást, hogy mindenhol maradjon egy kis nyoma. Na ekkor jött el a pillanat, amikor téényleg kizárták (= bejárati ajtót kulcsra zár), és hát szegénykém mit is csinálhatott volna, kajla kutya egyedül egy naaagy kertben... Kérdés .... hát kb két órán át rohangált, labdázott, megugatta a járókelőket, elkergette a macskákat, és marha jól érezte magát rock
Aztán beengedték, és azóta mint a kisangyal, alszik édesdeden a helyén puszi
A pórázon való közlekedése még hogy úgy mondjam nem tökéletes, bár ez csak akkor igazán kritikus, amikor a járda átváltozik jégpályává... próbált már valaki korcsolyázva kutyát sétáltatni?? Na, ez pont olyan feketefog
A nevét máris megtanulta, még a "gyere ide" szókapcsolatot is egész jól értelmezi, szóval ha már eljutottunk odáig, ahol elengedhetem pórzról, akkor már szinte mintaszerű sétában van részünk nagyszerû
Eddigi tapasztalatok azt mutatják, hogy más kutyákkal remekül kijön, lányokkal, fiúkkal egyaránt. Bár eleinte inkább óvatosra veszi a formát, és hiába labdás nagyon, más játékához biztos ami tuti, nem nagyon nyúl.

Most hirtelen ennyi jut eszembe, de nem baj, legalább marad valami a holnapi beszámolóba is Mr. Green

A kis hercegnő üdvözletét küldi mindenkinek! puszi

Ildi
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 21. Szerda 17:08    Hozzászólás témája: Re: Sheila
Téma leírása: ideiglenes befogadónál

Köszönjük a beszámolót, de KÉRÜNK MÉG... lol
Vissza az elejére
lidike..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 21. Szerda 9:56    Hozzászólás témája: Re: Sheila

Úgy tűnik, nem tudok írni, ha be vagyok jelentkezve, ezért nem sikerült tegnap elküldenem az első beszámolót. De szerencsére lementettem, szóval most küldöm a tegnap esti híradót. lol :

Nohát kérem, íme a bészámoló Sheila első ideiglenes-gazdis napjáról:
Tegnap este érkezett meg a "kis" energiabomba, és rögtön marha otthonosan fedezte fel a lakást, kertet egyaránt Nagyon Boldog
Hihetetlenül örült a szabadságnak, alig lehetett követni néha a cikázását, úgyhogy félve gondoltam a sétánkra, mert nagy esélyét láttam, hogy dicső zászlóként fogok lobogni utána... De a szagok annyira lekötötték, hogy még rohangálni is elfelejtett, szóval igazi mintasétában volt részünk rock (..azt leszámítva, hogy egy szembe futótól először megijedt, aztán meg úgy csinált, mintha el akarta volna fogyasztani vacsorára csodoálkozó )
Ehhez képest viszont otthon nem volt nagy étvágya, a vacsi felét ette csak meg, azt is úgy, hogy ott álltam mellette és biztattam. Úgy tűnt, hogy a kíváncsisága sokkal nagyobb volt az éhségénél, és hát ugye azt a sok új embert mind végigszaglászni, az sok idő Nagyon Boldog
Este nagyon nem találta a helyét, végül az ötcsillagos ágy helyett, ami direkte neki lett megágyazva, az ágyam melletti szőnyeget választotta fekhelyéül nyelvnyújtás ölelés2 szerelem
Kicsinyt aggódtam, hogy mire fogok regel ébredni, hiszen még nem volt tesztelve szobatisztaság-témában, de ezzel sem volt semmi probléma nagyszerû
A reggeli séta is jól sikerült, el lehetett engedni szabad területen, és esze ágába nem volt világgámenni
Délután viszont volt nagy hiszti, amikor elmentem itthonról, még az utca végén is hallottam a hangját.
Ja, bent a házban nem mertem hagyni egyedül, mert kiderült, hogy ha kell, profi ajtónyitogató ám ez a lyányzó nemjó

Szóval az első nap benyomása:
gyönyörű, ölbemászós kajlaság, akinek van még mit tanulnia, de nagyon könnyen nevelhető, és iszonyú hálás a törődésért puszi

Ildi
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 20. Kedd 11:12    Hozzászólás témája: Sheila

Sheila tegnap ideiglenes befogadóhoz, Ildihez költözött, ahol nagy örömmel fogadták. Rögtön felfedezte a kéglit, és a hatalmas kertben nyomott pár kört lelkesen. Fickándozott, rohangált, majd ki csattant az örömtől jókedvében.

Reggel séta közben összehaverkodott a többi lánnyal, köztük Pillével is, akivel régebbi az ismerettség, mert egymás melletti cellákban raboskodtak sokáig a sintértelepen, és együtt is szabadultak onnan.

Ildi igérte, hogy beszámolókkal fog bombázni minket Sheila napjairól.

Ja, és Sheila szobatiszta, amit én eddig is gyanítottam, de most bebizonyosodott lol
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 7. Szerda 10:33    Hozzászólás témája: Sheila
Téma leírása: az ébenfekete tündér

Sheila kb. 2-3 éves, fekete színű, nagytestű, dobikeverék szuka kutyus. Kedves, szelid, bújós, akit a saját gazdája adott le a sintértelepre, ahol több mint 2 hónapot töltött. Ő egyike azon esélytelen kutyusoknak, akik senkinek sem kellenek, mert feketék, pedig Sheila nagyon elegáns, jókiállású, kifejezetten szép kutya. A sintértelepen töltött idő nagyon megviselte, csont és bőr volt szegény, amikor kihoztuk. Sheilát rövid szőre miatt elsősorban lakásba ajánljuk. Nem ismerjük az előéletét, de valószínűleg szobatiszta. Olyan gazdit keresünk számára, akit nem tántorítanak el az összeszokási idő alatti esetleges kellemetlenségek, és vállalja az ezzel együtt járó nehézségeket. Jelentkezni érte Zsuzsánál lehet a 06 70 5187323-as vagy Katánál a 06 20 346-2324-es számon.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 2 oldal [41 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu