Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Szept. 20. Péntek 12:41
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Sheila
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [41 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Szerző Üzenet
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 19. Kedd 11:37    Hozzászólás témája: Sheila
Téma leírása: nagy utazása
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A sok hányattatás után Sheila úgy tűnik végre révbe ér. December 16-án elutazott Németországba, ahol két gyönyörű fekete fiú társaságát élvezi, amíg eljön érte az ÁLOMGAZDI lol

Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 6. Szerda 15:34    Hozzászólás témája: Sheila
Téma leírása: képek
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sheila és Basa között nagy a szerelem. Imádják egymást, bár szerintem mindkettő jobban örülne, ha végre egy gazdi imádná őket...persze nem vagyunk annyira telhetetlenek, hogy együtt, elég lesz külön-külön lol

Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lidike..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 7. Hétfő 14:43    Hozzászólás témája: Re: Sheila gazda szeretnék lenni!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szilva írta:
Sziasztok! Most vagyok először ezen a fórumon, voltam kint hétvégén a Minin, ahol harmadmagammal megsétáltattuk Foltit, és én egyszemélyben végérvényesen beleszerettem Sheilába... szerelmes Már a neten is kinéztem magamnak, de élőben még sokkal gyönyörűségesebb!! Szerintem Ildivel beszélgettem a kennelben kicsit... ha te voltál az ideiglenes befogadó akinél Sheila lábadozott a kimiskárolás után...
Szóval gondoltam megkérdezlek titeket, hogyan válhatnék én boldog "gazdijelölt"-té a Sheila kutyu számára, és mennyit várhat rám Ő/rá én ha most még nem tudom hazavinni??.....
köszi ha válaszoltok! segítség
biroszilvi

SZia!

Igen, valóban velem beszéltél szombaton.
De ha elküldöd a számodat, akkor egy kicsit könnyebben tudnánk konzultálni erről az ügyről Wink
komivesildiko@gmail.com
Vissza az elejére
szilva
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 7. Hétfő 13:59    Hozzászólás témája: Sheila gazda szeretnék lenni!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Most vagyok először ezen a fórumon, voltam kint hétvégén a Minin, ahol harmadmagammal megsétáltattuk Foltit, és én egyszemélyben végérvényesen beleszerettem Sheilába... szerelmes Már a neten is kinéztem magamnak, de élőben még sokkal gyönyörűségesebb!! Szerintem Ildivel beszélgettem a kennelben kicsit... ha te voltál az ideiglenes befogadó akinél Sheila lábadozott a kimiskárolás után...
Szóval gondoltam megkérdezlek titeket, hogyan válhatnék én boldog "gazdijelölt"-té a Sheila kutyu számára, és mennyit várhat rám Ő/rá én ha most még nem tudom hazavinni??.....
köszi ha válaszoltok! segítség
biroszilvi
Vissza az elejére
lidike..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 19. Hétfő 16:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Igen, sajnos Sheila újra gazdit keres.
Ezúttal olyat, aki nem unja meg pár hónap alatt, és nem akar tőle mondvacsinált indokokkal megszabadulni Szomorú
Vissza az elejére
bar.bee
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 18. Vasárnap 8:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sheila újra gazdit keres? Miért?
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 24. Péntek 10:17    Hozzászólás témája: Sheila
Téma leírása: gazdinál

Szóóóóóval tegnap Sheila rögtön kapott egy textil rágókát az új gazditól

aztán megmutatta neki a gazdi az új helyét a fotelban lol

amit drága Sheilánk örömmel elfoglalt

Csinos gazdi kapott egy elegáns kutyát
otthon, édes otthon puszi

Sok boldogságot nekik együtt
ölelés2 taps nagytaps
Vissza az elejére
lidike..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 23. Csütörtök 20:50    Hozzászólás témája: IGazdis :))) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sheila ma gazdihoz költözött!!! otthon, édes otthon nagytaps

Reméljük, Barbi mihamarabb idetalál a fórumra, és elsőkézből kapunk híreket a lányzóról.
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 23. Csütörtök 10:36    Hozzászólás témája: Sheila
Téma leírása: nagy napja

Sheilának ma nagy napja van lol
Vissza az elejére
lidike..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 12. Vasárnap 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sheila baba nagyon várja már az igazi gazdit, aki mellet végre révbe érhetne.
Nemi is értem, hogy nem szeret senki bele ebbe a gyönyörű, elegáns, bújós leányzóba??? :szomor?
Illlyen nagyon szép

És ilyen gyönyörűen tud nézni pirul2
Vissza az elejére
borsocska
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 24. Péntek 8:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ez a kép..hááát ééédesanyááááááám punk nagyszerû

Vissza az elejére
borsocska jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
lidike..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 23. Csütörtök 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sheila szombaton kilátogat a Minire, ahol nagy szeretettel várja a gazdijelöltek hadát Wink
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 18. Szerda 12:18    Hozzászólás témája: Sheila Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kosárlabda Labdára várva
Vissza az elejére
lidike..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 18. Szerda 12:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

borsocska írta:
Kéééépppekett képppekettt a drágáról...és akkor most ezen a héten kezdi meg tanulmányait? ölelés2

Jelentem, pár új képpel bővült Sheila galériája. Az elmosódottakért ne kövezzetek meg, egyszerűen nem bírja a fotóapparát az iramot Mr. Green De gondoltam, beteszem azokat is, mert kifejezőek lol
http://www.gallery.site.hu/u/minimenhely/Minimenhely/Gazdit_keresnek/Sheila_albuma/?g2_page=11
(...ha valaki esetleg beszúrna ide egyet-kettőt.... Szemforgató mer nekem valahogy nem jön össze... Embarassed )

Ami pedig a tanulmányokat illeti, én végre végeztem vele, úgyhogy most a kisasszonyon van a sor Wink lol
Egyébként a helybenmaradást, visszahívást gyakoroljuk a séták alatt, és bár nagyközönség előtt már valószínűleg nem menne ilyen jól, ha magunk vagyunk, szépen tanul a gyerek puszi Okos kutya ő nagyon, csak néha alkalmi süket..de hát melyik kutty nem az? Nagyon Boldog
Vissza az elejére
borsocska
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 16. Hétfő 12:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kéééépppekett képppekettt a drágáról...és akkor most ezen a héten kezdi meg tanulmányait? ölelés2
Vissza az elejére
borsocska jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
lidike..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 13. Péntek 21:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Irinci.. írta:
bocsi, besegítettem Wink

Köszi! puszi
Vissza az elejére
lidike..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 13. Péntek 21:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egyébként ma volt nagy hancúr itthon... lol
A szomszéd töpörtyűvel (kb fél éves, de már most Sheila-méretű, csak vaskosabb, és szőrösebb ölebbel Mr. Green ) úgy döntöttek, hogy játszóteret nyitnak az udvarunkban Döbbent lol A "kicsike" valahol átpréselte magát a kerítésen, és szüleim csak arra lettek figyelmesek, hogy a konyhaablak alatt ágyúgolyókként zúgnak a kutyák, és megy a nagy viháncolás pattog színváltós pattogós
Hogy ezidő alatt történt-e vagy ez már Sheila egyéni teljesítménye, az rejtély marad, de az tuti, hogy a kertben estére elszaporodtak a megrágott margarinos dobozok, amik jobb időkben a terasz alatt várták sorsuk beteljesülését nagy vigyor
Szóval kezd feléledni a kicsike Nagyon Boldog Nem mintha eddig kifejezetten Csipkerózska-álmot aludt volna mindkétszemöldökfel nagy vigyor
És a pocakját is egyre többet mutogatja ám, hogy "Itt, itt, itt tessék már dögönyzeni!!" puszi
Vissza az elejére
Irinci..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 13. Péntek 21:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bocsi, besegítettem Wink
Vissza az elejére
lidike..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 13. Péntek 21:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A kegyetlen szülő iskolába küldi szegény ártatlan gyermekét nagy vigyor

A gyerkőcz pedig megmutatja, hogy milllyen szépen is tud itthon játszani nemangyal

(sorry, látom, hogy nem jelenik meg a kép, de nem tok bejelentkezni, és így em megy a képbeszúrás... Sír vagy nagyon szomorú vagy nemtommér nem... )
Vissza az elejére
borsocska
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 13. Péntek 10:10    Hozzászólás témája: Re: Sheila
Téma leírása: és a skizó ideiglenes :)))

Tkata írta:
Tudok egy jó terapeutát... lol

Olyanoknak is segít(esz),akik zöldségnek képzelik magukat? lol
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 11. Szerda 12:22    Hozzászólás témája: Sheila
Téma leírása: és a skizó ideiglenes :)))

lidike.. írta:
Na szép! Már ott tartok, hogy a saját nevem helyett az ölebét adom meg röhög

Tudok egy jó terapeutát... lol
Vissza az elejére
lidike..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 11. Szerda 12:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Na szép! Már ott tartok, hogy a saját nevem helyett az ölebét adom meg röhög
Vissza az elejére
Sheila
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 11. Szerda 12:10    Hozzászólás témája: Re: Sheila
Téma leírása: varratszedés

Tkata írta:
Sheila túl van a varratszedésen, kicsit még betadinozni kell a pociját, de egyébként minden rendben vele.
A kutyaiskola néki is kijárna, alkalom adtán ő sem marad ki a mókából lol

Megelőztél... lol
De én ostoba meg elfelejettem írni a varratszedést ehh , úgyhogy köszi! Wink A varratszedés szegénynek nagyon nem tetszett, biztos fájt neki Szomorú , és nem értette, hogy miért teperjük le őtet ilyen szemét módon Kérdés , de ehhez képest már utána egy órával a hasonló pozitúrában történő betadinozást vigyorogva tűrte, szerintem pocakdögönynek vette a dolgot lol puszi
Vissza az elejére
lidike..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 11. Szerda 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Katával folytatott rövid konzultáció során elhatároztuk, hogy Pillével együtt Sheila gyerekre is ráadjuk az iskolatáskát lol és amint lehet, mi is megyünk a kutyaoskolába!

Sheila ugyanis itthon már igazi angyalka módjára viselkedik, jön, bújik, követ, alszik, semit nem rombol, ha pedig kirakjuk a kertbe, akkor szorgalmasan rohangál, végzi a dolgát, és már nem nyitogatja az ajtókat sem! rock

Sétáknál viszont bizony elkelne több engedelmesség, hogy akkor is rögtön jöjjön hívásra, amikor valami egészen érdekes dolgot fedezett fel, pl egy Fruttikát, akit marha jól lehet piszkálni, vagy egy kacsát a világ végén.

Egyedüli sétákon egyébként rendesen viselkedik, jön ha hívom, megtanulta, hogy a labdát vissza kell hozni, és már a futókra sem acsarkodik nagyszerû

Szóval nevelhető a kicsike, csak türelem, sok odafigyelés és következetesség kell hozzá. Az eredmény pedig egy odaadó, lekes családtag lenne, aki gazdijának cserébe a törődésért rengeteg szeretetet és vidámságot adna! puszi
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 11. Szerda 11:41    Hozzászólás témája: Sheila
Téma leírása: varratszedés

Sheila túl van a varratszedésen, kicsit még betadinozni kell a pociját, de egyébként minden rendben vele.
A kutyaiskola néki is kijárna, alkalom adtán ő sem marad ki a mókából lol

Ilyen helyes kis ruckója volt a műtét után nagyszerû

Pillével még mindig nagy barátságban vannak, a legkedvesebb játékuk, hogy versenyt ugatnak egymással rock ... zajos népség szerelmes

Köszönjük Ildinek és családjának az ideiglenes befogadást meghajol köszönöm
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [41 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu