Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Dec. 15. Vasárnap 16:06
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Segitséget kérő kutyus
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [5 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
irinci...
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

értékelendő a jószándékod, de tényleg. Nagyon Boldog
Viszont az ilyen, kicsit pánikkeltő köremail-ek aktualitását célszerű ellenörizni...

üdv
Irinci
Vissza az elejére
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 64

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bocsi, én pusztán segiteni akartam ...........
Egyébként nem dátum nélküli köremail volt. Igérem ezentúl Rád hagyom a gazdakeresést. Twisted Evil
irinci...
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 12:28    Hozzászólás témája: Re: Segitséget kérő kutyus Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ezt a kiskutyát több, mint 2 hete kivitték. szeretik, j helyen van, foglalkoznak vele. Viszont, ha már itt tartunk: min 50-60 kutya vár epedve az Illatos úton, hogy vki hazavigye őket. Igaz, nincs mindegyiknek ilyen reklámja....

Szeretem a dátum nélküli kör email-eket...
Vissza az elejére
bruncsi
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ezt a kutyát szerintem már pár hete kivitte valaki.
Vissza az elejére
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 64

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 10:57    Hozzászólás témája: Segitséget kérő kutyus Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ma kaptam az alábbi e-mait. Ha valaki tud, segitsen.

-----Original Message-----
From: Hirschberg Péter [mailto:Hirschberg.Peter@evosoft.hu]
Sent: Friday, November 04, 2005 10:59 AM
To: Goldgruber Katalin
Subject: FW: Küldd tovább légy szíves, gyönyöru kutyus!!!

-----Original Message-----
From: Pinczés Szilárd
Sent: Friday, November 04, 2005 10:25 AM
To: bolhapiac
Subject: FW: Küldd tovább légy szíves, gyönyöru kutyus!!!

Sziasztok, küldjétek el légy szíves mindenkinek akit csak ismertek, mert én sajnos nem vihetem szegénykét haza, de ha ránéztek, láthatjátok milyen jó szíve van!!! Szegényke sajnos süket és ezért vitték telepre, egyébként fajtiszta argentin dog. Köszönöm!!!

Aki süket, menjen elaltatásra?

Az illatos úti sintértelepen várja gazdáját ez a kutyus.

név: -

neme: szuka

kor: kölyök

fajta: argentin dog

testméret: nagy

kennelszám: 001M

elvihető: azonnal
(2005-10-15)

megjegyzés: Leadva

leírás: 6 hónapos, nagyon helyes, tündéri kölyök, de SÜKET!

Fővárosi Közterület-felügyelet Állategészségügyi (Ebrendészeti) Telepe
1097 Budapest, Illatos út 23/A.
Telefon: 1-280-6832

Megközelíthető:
a Boráros térről 54-es autóbusszal (8 megálló)

<http://www.terkepcentrum.hu/index.asp?go=mapps3bp&sx=800&sy=800&ex=7402.310720000009&ey=9775.714400000011&p2..x=158&p2.y=105>

Nyitva tartás:
hétfőtől szombatig: 10-14 óráig
vasárnap és munkaszüneti napokon: 10-13 óráig

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [5 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu